Přípravka

Cílem přípravky PK Vysoké Mýto je od útlého věku seznámit dítě s vodou a jejími vlastnostmi. Čím dříve dítě přijde do kontaktu se základy pohybu ve vodě, tím lépe se na vodní prostředí adaptuje. Čas strávený ve vodě je velmi důležitý. Obecně má voda pozitivní vliv na imunitu člověka, na správný vývoj a posílení svalů, pohyb ve vodním prostředí napomáhá udržet správný postoj těla a v neposlední řadě má vliv i na nervovou soustavu a psychiku člověka.

Do přípravky PKVM se mohou přihlásit děti ve věku od 5 – 15 let, plavci i neplavci. Každé dítě je jiné, má na všechno svůj čas a tempo, proto je důležité postupovat po malých krůčcích od seznámení se s vodou, jejími vlastnostmi, potápěním, dýcháním do vody až po základy plaveckých způsobů.

Přihlášení do plavecké přípravky je možné pouze formou on-line formuláře, který naleznete v záložce Přípravka. Po vyplnění údajů a odeslání přihlášky se zobrazí informace, zda byla Vámi vyplněná přihláška v pořádku přijata.

Přihlášení je možné kdykoliv během celého školního roku. Plaveme každé pondělí a středu od 15:30 do 16:30. Své dítě můžete přihlásit na plavání 1x týdně (tzn. buď v pondělí nebo ve středu) nebo 2x týdně (tzn. oba dny v týdnu).

Cena kurzovného na školní rok 2023/2024 je v případě plavání 2x týdně 5000,- Kč, 3000,- Kč v případě plavání 1x týdně.

Před začátkem první lekce plavecké přípravky ve školním roce 2023/2024 ,která bude 11.9.2023, Vám přijdou na Vámi zadaný email v přihlášce informace s pokyny k platbě.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Terezu Sejpkovou, telefon 773930250, email: terushik@seznam.cz.

Budeme se těšit jak na nové plaváčky, tak na známé tváře zkušenějších plavců.