Svet-Stranek.cz
Plavecký klub Vysoké Mýto

Výsledky 2011 neúplné:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2011 neúplné

Vánoční cena Třebíče 18.12.2011

Černá Tereza 2001
100VZ 1:16,7 1.místo
50VZ 0:36,3 2.místo
50P 0:46,3 1.místo

Jiskrová Katka 2001
100VZ 1:23,1 3.místo
50VZ 0:37,0 5.místo
100PZ 1:41,3 3.místo

Mikysková Míša 1999
50M 0:30,9 1.místo VYLEPŠENÝ KRAJSKÝ A KLUBOVÝ REKORD
50VZ 0:28,4 1.místo VYLEPŠENÝ KRAJSKÝ A KLUBOVÝ REKORD
100PZ 1:11,0 1.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:58,2 1.místo NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 14-TI LETÉHO ŽACTVA
100PZ 1:07,6 1.místo VYLEPŠENÝ KLUBOVÝ REKORD
50Z 0:31,7 1.místo

Dolejší Adam 2000
100VZ 1:25,9 21.místo
50M - disk.-nenastoupil
50VZ 0:37,4 11.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 1:00,4 1.místo VYLEPŠENÝ KLUBOVÝ REKORD
50VZ 0:28,4 1.místo
50Z 0:33,5 1.místo

Pohár ČR 10-ti letého žactva 2011 - Česká Třebová

Černá Tereza 2001
100Z 1:34,4 14.místo
50P 0:45,5 OR 6.místo
200VZ 2:43,3 OR 4.místo
100P 1:37,3 OR 4.místo(stejný čas jako 3.místo,rozhodnutí cílového rozhodčího)
50Z 0:43,7 OR 18.místo

Jiskrová Katka 2001
50VZ 0:36,5 OR 13.místo
200VZ 2:59,3 OR 12.místo
100VZ 1:22,3 18.místo
50Z 0:46,6 27.místo
50M 0:46,7 21.místo

Venigerová Hana 2001
100Z 1:43,5 26.místo
50VZ 0:39,2 32.místo
100PZ 1:43,3 32.místo
100VZ 1:27,6 33.místo
50Z 0:47,5 32.místo
50M 0:56,3 31.místo

Mistrovství České republiky 12-ti letého žactva - Prostějov

Dostál Petr 1999
200VZ 2:10,34 OR 2.místo III.VT
400VZ 4:33,59 OR 1.msíto III.VT
50VZ 0:28,09 OR 2.místo III.VT
1500VZ 18:00,09 OR 1.místo III.VT
200Z 2:29,55 OR 2.místo
100VZ 1:00,63 OR 1.místo III.VT

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:11,96 OR 1.místo I.VT
100PZ 1:10,48 OR 3.místo II.VT
50VZ 0:28,51 1.místo II.VT
400VZ 4:48,0 3.místo II.VT
100M 1:10,23 OR 2.místo III.VT
100VZ 1:01,88 OR 1.místo II.VT


Mistrovství České republiky 14-ti letého žactva - Domažlice

Černý Jakub 1997
200VZ 2:07,62 OR 9.místo III.VT
400VZ 4:30,03 OR 7.místo III.VT
100Z 1:06,18 9.místo III.VT
1500VZ 17:51,48 OR 7.místo III.VT
200Z 2:22,86 OR 6.místo III.VT
100VZ 0:58,48 OR 10.místo III.VT


Krajské přebory 10-11ti letého žactva 19.11.2011 Náchod

Dolejší Adam 2000
100Z 1:37,4 9.místo
50VZ disk.-předčasný odskok
400VZ 6:16,0 4.místo
100VZ 1:21,4 10.místo
50M 0:43,2 8.místo
200VZ disk.-předčasný odskok

Dolejší Daniel 2000
100Z 2:02,7
50VZ 0:45,0 25.místo
100VZ 1:44,5
100P 2:09,8 14.místo
200VZ 3:48,5 10.místo

Černá Tereza 2001
100Z 1:34,0 4.místo
50P 0:47,7 2.místo
200VZ 2:49,6 4.místo
100P 1:40,0 1.místo
50Z 0:45,5 3.místo
400VZ nedoplavala

Čiháková Marie 2001
50P 0:57,1 12.místo
50VZ 0:52,1 23.místo
100P 2:16,5 17.místo
50Z 1:08,4 19.místo

Jiskrová Katka 2001
100Z disk.-chybná obrátka - kraulové nohy
50VZ 0:37,6 3.místo
200VZ 3:06,0 6.místo
100VZ 1:22,3 5.místo
50Z 0:45,9 4.místo
50M 0:45,71

Venigerová Hana 2001
100Z 1:43,0 6.místo
50VZ 0:38,3 5.místo
100PZ 1:40,4 3.místo
100VZ 1:24,8 6.místo
50Z 0:47,5 8.místo
50M 0:48,7 6.místo


Krajské přepory 12-letého žactva a starších 12.-13.11.2011 Česká Třebová

Černý Jakub 1997
200VZ 2:09,4 OR 1.místo III.VT
200M 2:33,6 2.místo
400VZ 4:33,8 OR 1.místo III.VT
50VZ 0:27,2 OR 1.místo III.VT
100Z 1:05,9 0R 1.místo III.VT
1500VZ 18:04,1 OR 1.místo IIII.VT
200Z 2:26,0 0R 1.místo III.VT
100VZ 0:58,6 OR 1.místo III.VT

Dostál Petr 1999
200VZ 2:12,8 OR 1.místo III.VT
400VZ 4:41,0 1.místo III.VT
50VZ 0:28,8 1.místo
1500VZ 18:52,8 1.místo III.VT
200Z 2:32,9 OR 1.místo
100VZ 1:02,9 1.místo

Jakoubek Jiří 1989
200VZ 2:09,0 2.místo III.VT
400VZ 4:43,5 2.místo III.VT
50VZ 0:28,3 4.místo III.VT(plaval motýlem)

Kavková Denisa 1996
100P 1:23,2 2.místo III.VT
800VZ 10:51,7 OR 1.místo III.VT
50VZ 0:31,4 OR 5.místo III.VT
400VZ 5:09,9 2.místo III.VT
200P 2:55,9 OR 2.místo III.VT NOVÝ KLUBOVÝ REKORD MLADŠÍHO DOROSTU
100VZ 1:08,3 5.místo III.VT

Krčil František 1996
100P 1:17,1 OR 4.místo III.VT
100PZ 1:12,2 7.místo
50VZ 0:28,5 10.místo
200PZ 2:42,4 3.místo

Kurková Lucie 1997
200VZ 2:26,3 2.místo III.VT
800VZ 10:46,0 1.místo III.VT
50VZ 0:33,4 9.místo
400VZ 5:19,9 1.místo III.VT
100M 1:23,2 4.-5.místo
100VZ 1:11,1 7.místo

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:15,7 OR 1.místo II.VT KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100PZ 1:10,9 OR 1.místo II.VT KRAJSKÝ A KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
50VZ 0:28,7 1.místo II.VT
400VZ 4:46,8 OR 1.místo II.VT KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100M 1:11,9 2.místo III.VT
100VZ 1:02,4 1.místo II.VT

Špicar Josef 1992
50VZ 0:27,3 3.místo III.VT

Špicarová Hana 1999
200VZ 3:34,6 11.místo
100PZ 1:51,7 13.místo
50VZ 0:42,9 15.místo
100Z 1:59,5 9.místo
100VZ 1:42,3 13.místo


Axis cup 5.-6.11.2011 Jihlava

Černý Jakub 1997
50Z 0:31,8 OR 20.místo
100PZ 1:08,32 OR 42.místo III.VT
200M 2:34,56 21.místo
100Z 1:07,57 OR 25.místo
1500VZ 18:19,4 8.místo III.VT
100VZ 0:59,15 OR 36.místo III.VT

Kavková Denisa 1996
50P 0:38,63 24.místo III.VT
50M 0:35,07 37.místo
100P 1:23,51 27.místo III.VT
200P 2:59,75 18.místo III.VT
200PZ 2:43,2 33.místo III.VT
100VZ 1:09,5 48.místo III.VT

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:28,46 OR 18.místo NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
50M 0:32,04 23.místo
100PZ 1:14,24 28.místo
100P 1:24,45 30.místo III.VT
100M 1:11,84 OR 27.místo III.VT
100VZ 1:02,46 21.místo



Pohár jiráskova kraje a podkrkonoší 5.11.2011

Krčil František 1996
50P 0:34,91 5.místo III.VT
100VZ 1:02,7 8.místo OR
200PZ 2:38,5 5.místo

Dolejší Adam 2000
100VZ 1:26,0 19.místo
50Z 0:46,8 11.místo

Lisa Dominik 2002
50P 0:56,0 7.místo
100VZ 1:47,7 9.místo

Tichý Pavel 2001
50P 0:52,8 12.místo
100VZ 1:37,5 12.místo

Tichý Petr 2001
50P 0:55,3 16.místo
100VZ 1:30,3 10.místo


VC Vysokého Mýta 22.10.2011

Černá Tereza 2001
100PZ 1:31,1 5.místo
100P 1:41,0 2.místo
50P 0:47,9 2.místo
100VZ 1:23,7 5.místo

Čiháková Marie 2001
50VZ 0:53,7 24.místo
100P 2:20,9 13.místo
50P 0:59,6 17.místo

Dostálová Terezka 2004
50VZ 0:58,6 19.místo
50Z 1:12,4 20.místo

Jiskrová Kateřina 2001
100PZ 1:37,5 9.místo
50VZ 0:37,3 4.místo
50M 0:47,1 6.místo
100VZ 1:23,8 6.místo

Kavková Denisa 1996
100PZ 1:18,5 2.místo
100P 1:23,2 1.místo
50P 0:38,6 1.místo
100VZ 1:10,3 3.místo

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:28,5 1.místo
100M 1:12,8 1.místo
50M 0:31,6 1.místo KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 1:02,5 1.místo

Špicarová Hana 1999
50VZ 0:42,7 18.místo
100P 1:51,8 11.místo
50P 0:51,1 12.místo
100VZ 1:40,2 19.místo

Vaňásková Klára 2001
50VZ 0:47,0 21.místo
100P 2:06,4 12.místo
50P 0:57,2 13.místo
100VZ 1:50,5 21.místo

Venigerová Hana 2001
100PZ 1:42,9 13.místo
50VZ 0:39,0 8.místo
50Z 0:48,1 6.místo
100Z 1:43,7 5.místo
100VZ 1:25,4 8.místo

Viktorinová Aneta 2002
50VZ 0:46,0 20.místo
100P 1:58,9 10.místo

Andrle Timon 1998
50VZ 0:33,2 8.místo
100P 1:38,2 6.místo
50P 0:46,0 7.místo
100VZ 1:20,1 11.místo

Černý Jakub 1997
100PZ 1:08,9 1.místo
50VZ 0:27,7 1.místo
50Z 0:31,9 1.místo
50M 0:31,0 1.místo
100VZ 0:59,6 1.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:28,4 1.místo
100M 1:16,1 1.místo
100Z 1:13,9 1.místo
100VZ 1:05,0 1.místo

Jakoubek Jiří 1989
50VZ 0:26,5 1.místo
50M 0:28,3 2.místo
100VZ 0:58,5 1.místo

Krčil František 1996
100PZ 1:11,5 3.místo
100P 1:22,7 3.místo
50M 0:32,9 8.místo
50P 0:34,9 2.místo
100VZ 1:03,1 8.místo

Kurka Lukáš 2001
100PZ 1:33,0 4.místo
100P 1:44,1 1.místo
50M 0:45,9 5.místo
50P 0:49,4 3.místo
100VZ 1:25,2 6.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:47,2 16.místo
100P 2:00,3 6.místo
50P 0:57,6 12.místo
100VZ 1:55,6 20.místo

Šebetka Kryštof 2002
50VZ 0:51,8 18.místo
100P 2:01,7 8.místo
50P 0:54,7 9.místo
100VZ 2:05,9 21.místo

Tichý Pavel 2001
50VZ 0:41,0 10.místo
50Z 0:54,1 11.místo
50P 0:53,7 8.místo
100VZ 1:38,2 14.místo

Tichý Petr 2001
50VZ 0:41,1 11.místo
50Z 0:53,5 10.místo
50P 0:56,3 11.místo
100VZ 1:33,0 11.místo

Vopařil Bořek 2001
50VZ 0:50,9 17.místo
50Z 0:55,4 12.místo
100VZ 1:48,3 19.místo


5.kolo krajského poháru 18.10.2011 Trutnov

Černá Tereza 2001
100VZ 1:22,3 3.místo
100P 1:43,4 1.místo
400VZ 6:14,4 5.místo

Mikysková Michaela 1999
100VZ 1:02,2 1.místo KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
200PZ 2:37,1 1.místo
400VZ 4:51,8 1.místo

Venigerová Hana 2001
100VZ 1:27,9 5.místo
50Z 0:47,6 1.místo
400VZ 6:46,8 8.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:59,4 1.místo
200Z 2:29,4 2.místo
400VZ 4:34,2 1.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 1:02,2 1.místo
200Z 2:38,5 1.místo
400VZ 4:42,6 1.místo


VC Trutnova 8.-9.10.2011

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,72 1.místo II.VT
200VZ 2:19,28 14.místo II.VT
50Z 0:36,51 6.místo
100PZ 1:13,35 1.místo II.VT NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
50M 0:31,93 1.místo II.VT NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA

Černý Jakub 1997
100VZ 0:59,28 7.místo III.VT
200VZ 2:10,42 34.místo III.VT
100Z 1:09,52 5.místo
200PZ 2:30,5 8.místo III.VT
100M 1:10,10 9.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:28,38 1.místo III.VT
200VZ 2:15,64 44.místo
50Z 0:34,59 1.místo
100PZ 1:14,75 2.místo
50M 0:32,93 2.místo

Krčil František 1996
100P 1:18,6 10.místo
200PZ 2:36,94 28.místo
100M 1:13,1 25.místo


4.kolo krajského poháru 26.9.2011 Trutnov

Černý Jakub 1997
800VZ nedoplaval

Dostál Petr 1999
800VZ 9:34,2 NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA

Krčil František 1996
400VZ 5:05,8

Černá Tereza 2001
400VZ 6:19,5


Pastvinský maraton 3.9.2011 Pastviny

Dostál Petr 1999
1KM 0:09,52 1.místo

Mikysková Michaela 1999
1KM 0:10,28 4.místo

Venigerová Hana 2001
1KM 0:15,52 19.místo

Špicarová Hana 1999
1KM 0:16,31

Jiskrová Katka 2001
1KM 0:18,25 21.místo

Kheil Lukáš 2000
1KM 0:14,22 10.místo

Tichý Petr 2001
1KM 0:16,43 13.místo

Tichý Pavel 2001
1KM 0:18,24 14.místo

Andrle Jakub
1KM 0:24,53 16.místo

Podroužková Nikola
1KM 0:24,49 1.místo

Formánková Klára
1KM 0:12,50 1.místo

Černý Jakub 1997
3KM 0:30,05 2.místo

Levinský Ondřej 1997
3KM 0:41,16 14.místo

Teplá Martina 1996
3KM 0:37,01 4.místo

Kheil Dušan 1994
3KM 0:41,26 4.místo

Sejpka Martina 1992
3KM 0:35,07 1.místo

Špicar Josef 1992
3KM 0:42,35 2.místo

Rautenkranc Miroslav 1964
3KM 0:37,27 1.místo

Munster Pavel 1978
3KM 0:30,26 1.místo

Novotná Mirka 1964
5KM 2:32,57 1.místo


Lipno 27.-28.8.2011

Dostál Petr 1999
1KM 0:13,49 1.místo
3KM 0:41,33 1.místo

Novotná Mirka 1964
5KM 2:25,30 2.místo (masters F)
3KM 1:19,10 1.místo(masters ME)


O pohár města Havířova 20.8.2011 Těrlická přehrada

Dostál Petr 1999
3KM 0:45,50 2.místo(v kategorii žactva,st.+ml. žactvo)


Veselská hodinovka 14.8.2011 Veselí nad Lužnicí

Černá Tereza 2001
3KM 0:58,29 5.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:02,30 3.místo

Novotná Mirka 1964
5KM1:56,01 2.místo(masters nad 40let)


Ostyle cup 6.8.2011 Jablonec nad Nisou

Kurková Lucie 1997
5KM 1:23,20 2.místo
3KM 0:42,16 1.místo


Lipno 30.-31.7. 2011

Černý Jakub 1997
1500m 0:23,02 3.místo - zkráceno ze 3KM
2500M 0:34,35 2.místo - zkráceno z 5KM

Kurková Lucie 1997
1500m 0:23,13 2.místo - zkráceno ze 3KM
2500m 0:35,35 1.místo - zkráceno z 5KM

Dostál Petr 1999
1500m 0:20,10 1.místo - zkráceno ze 3KM
500m 0:08,0 1.místo - zkráceno z 1KM

Černá Tereza 2001
500m 0:11,25 5.místo - zkráceno z 1KM


MČR žactva,O pohár města Hlučína 23.-24.7.2011 Hlučín

Dostál Petr 1999
1KM 0:13,22 1.místo
3KM 0:40,56 1.místo TITUL MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

Černý Jakub 1997
3KM 0:40,22 2.místo
5KM 1:10,0 2.místo TITUL VICEMISTRA ČESKÉ REPUBLIKY

Kurka Lukáš 2001
1KM 0:18,42 8.místo(3.místo v ročníku 2001)
3KM 1:03,5 2.místo TITUL VICEMISTRA ČESKÉ REPUBLIKY

Kurková Lucie 1997
3KM 0:41.16 5.místo
5KM 1:15,1 6.místo

Mikysková Míša 1999
3KM 0:45,3 5.místo

Novotná Mirka 1964
3KM 1:20,45 22.místo(2.místo v kategorii)
5KM 2:12.17 37.místo(3.místo v kategorii)


O pohár Vltavy 10.7. 2011

Mikysková Míša 1999
1KM 0:13,00 1.místo

Dostál Petr 1999
1KM 0:11,41 1.místo

Novotná Mirka 1964
3KM 1:09,12 21.místo


Ejpovická devítka 6.7.2011

Kurková Lucie 1997
3KM 0:45,26 2.místo

Slapský maraton 5.7.2011 Slapy

Novotná Mirka 1964
5KM 1:59,23 6.místo

Kavková Denisa 1996
3KM 0:45,30 2.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:00,24 2.místo

Kurková Lucie 1997
5KM 1:00,47 2.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:43,21 1.místo

Kurka Lukáš 2001
3KM DNF


Memoriál Miroslava Kroufka 2.-3.7.2011 Seč

Novotná Mirka 1964
5KM 2:22,57 47.místo
3KM 1:25,25 23.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:46,36 1.místo
1KM 0:13.45 1.místo

Kurka Lukáš 2001
3KM 1:08,49 6.místo

Kurková Lucie 1997
5KM 1:18,58 4.místo
3KM 1:08,47 13.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:12,49 1.místo
3KM 0:46,1 2.místo


37.brněnský maraton 18.6.2011 Brněnská přehrada

Kurková Lucie 1997
5KM 1:08,31 1.místo

Kurka Lukáš 2001
1KM 0:18,49 4.místo

O pohár primátora města Přerova 19.6.2011 Výkleky

Kurka Lukáš 2001
3KM DNF

Kurková Lucie 1997
3KM 0:47,12 1.místo
5KM 1:07,25 1.místo


O pohár starostky města Přelouče 11.6.2011 Mělice

Kořínek Tomáš 1982
5KM 1:08,21 9.místo

Novotná Mirka 1964
5KM 2:08,20 10.místo

Krčil František 1996
3KM 0:50,04 4.místo


Hry 5.letní olympiády dětí a mládeže 22.-23.6.2011 Olomouc - 50m

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:30.04 1.místo v rozplavbách - finále 0:29.23 1.místo
200VZ 2:24.96 3.-4.místo v rozplavbách - finále 2:23.28 4.místo
100VZ 1:05.12 1.místo v rozplavbách - finále 1:04.32 1.místo
100M 1:17.12 2.místo v rozplavbách - finále 1:16.34 2.místo

Kurková Lucie 1997
200M 3:02.78 17.místo
200VZ 2:30.05 18.místo
400VZ 5:15.67 20.místo
100M 1:20.27 18.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 1:01.96 11.místo
200VZ 2:15.18 7.místo v rozplavbách - finále 2:14.24 7.místo
400VZ 4:49.61 12.místo
200M 2:31.89 3.místo v rozplavbách - finále 2:30.05 3.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:29.09 1.místo v rozplavbách - finále 0:29.0 1.místo
100VZ 1:06.07 2.místo v rozplavbách - finále 1:04.05 2.místo
200VZ 2:21.37 1.místo v rozplavbách - finále 2:19.57 1.místo
400VZ 4:53.85 1.místo v rozplavbách - finále 4:53.24 1.místo


MČR staršího žactva 18.-19.6.2011 Plzeň - 50m

Černý Jakub 1997
200VZ 2:13,08 8.místo
400VZ 4:42,1 9.místo
100Z 1:12,64 13.místo
1500VZ 18:40,41 8.místo
200Z 2:36,6 9.místo
100VZ 1:01,29 12.místo

MČR mladšího žactva 18.-19.6.2011 Kopřivnice - 25m

Dostál Petr 1999
200VZ 2:14,78 1.místo
400VZ 4:40,67 1.místo
50VZ 0:29,18 1.místo
1500VZ 18:37,44 1.místo
200Z 2:35,52 3.místo
100VZ 1:03,23 1.místo

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:19,96 3.místo
100PZ 1:13,73 3.místo
50VZ 0:29,18 1.místo
400VZ 5:00,4 7.místo
100M 1:12,59 2.místo
100VZ 1:03,38 1.místo

Praha 2011 - Český pohár 4.-5.6.2011

Kavková Denisa 1996
200P 3:12,54 41.místo
400VZ 5:27,16 45.místo
50P 0:40,1 39.místo III.VT III.VT
800VZ 11:04,5 26.místo III.VT

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:30,05 44.místo III:VT
400VZ 5:07,82 30.místo
50M 0:33,32 44.místo III.VT NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 1:05,36 31.místo II.VT

Černý Jakub 1997
50VZ 0:28,92 119.místo
400VZ 4:46,28 36.místo III.VT
100VZ 1:01,54 76.místo III.VT
1500VZ 18:49,9 15.místo III.VT

Dostál Petr 1999
50VZ 0:29,58 133.místo
400VZ 4:56,02 49.místo III.VT
100VZ 1:06,48 123.místo
1500VZ 19:18,79 20.místo III.VT

Tovačovský maratón - Anínské jezero 4.6.2011

Kurková Lucie 1997
5KM 1:23,35 1.místo

Kurka Lukáš 2001
1KM 0:24,18 1.místo


Memoriál Mudr. Jaroslava Fichtla 28.5.2011

Kurková Lucie 1997
5KM 01h15min16s 2.místo


Krajské přebory 10-11-ti letého žactva Svitavy

Černá Tereza 2001
100Z 1:41,0 5.místo
50P 0:48,6 4.místo
200VZ 3:05,0 3.místo
100P 1:44,2 2.místo
50Z 0:48,4 6.místo
50M 51,4 8.místo

Čiháková Marie 2001
50P 0:59,1 13.místo
50VZ 0:54,4 22.místo
100VZ 2:15,7 19.místo
100P 2:23,8 17.místo
50Z 1:20,5 22.místo

Jiskrová Katka 2011
50VZ 0:39,2 5.místo
100PZ 1:47,2 6.místo
200VZ 3:23,7 7.místo
50Z 0:49,4 7.místo
50M 0:49,6 7.místo
400VZ 7:11,4 4.místo

Dolejší Adam 2000
100Z 1:48,6 13.místo
50VZ 0:39,4 18.místo
400VZ 6:45,6 5.místo
100VZ 1:27,1 14.místo
200VZ 3:17,5 8.místo

Kheil Lukáš 2000
100Z 1:45,2 10.místo
50VZ 0:38,1 13.místo
100PZ 1:42,0 14.místo
100VZ 1:26,6 13.místo
50M 0:49,8 15.místo
200VZ 3:07,4 6.místo

Kurka Lukáš 2001
50P 0:47,8 1.místo
50VZ 0:38,0 5.místo
400VZ 6:21,4 2.místo
100P 1:43,9 1.místo
50M 0:46,8 2.místo
200VZ 2:59,2 2.místo

Tichý Pavel 2001
50P 0:57,3 16.místo
50VZ 0:44,7 12.místo
100PZ 2:03,3 8.místo
100VZ 1:41,9 8.místo
100P 2:08,1 15.místo
200VZ 3:35,7 5.místo

Tichý Petr 2001
50P 0:55,3 14.místo
50VZ Disk. předčasný start
400VZ 7:25,7 6.místo
100VZ 1:42,3 10.místo
100P 2:02,3 11.místo
200VZ 3:51,3 6.místo

Vopařil Bořek 2001
100Z 2:05,1 7.místo
50P disk. - styl
50VZ 0:50,4 21.místo
100VZ 1:53,6 16.místo
100P disk. - styl
200VZ 4:24,7 8.místo


Krajské přebory žactva,dorostu,dospělých 21.-22.5.2011

Černý Jakub 1997
200VZ 2:12,6 1.místo III.VT
100PZ 1:10,8 1.místo
400VZ 4:41,1 1.místo III.VT
50VZ 0:27,8 1.místo III.VT
100Z 1:09,8 1.místo
1500VZ 18:18,4 1.místo III.VT
200Z 2:30,0 1.místo
100VZ 1:00,1 1.místo III.VT

Dostál Petr 1999
200VZ 2:17,2 1.místo
400VZ 4:49,2 1.místo III.VT
50VZ 0:29,6 1.místo
1500VZ 19:03,4 1.místo III.VT NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100Z 1:16,8 1.místo
200Z 2:41,1 1.místo
100VZ 1:03,6 1.místo NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA

Levinský Ondřej 1997
200VZ 2:41,6 7.místo
100PZ 1:23,6 8.místo
100Z disk. - chybná obrátka
50VZ 0:33,3 11.místo
200Z 3:06,6 7.místo
100VZ 1:13,2 9.místo

Krčil František 1996
100P 1:19,0 6.místo
400VZ 5:07,7 8.místo
50VZ 0:28,6 12.místo
200PZ 2:39,2 6.místo
100M 1:12,7 4.místo
200P 2:56,4 5.místo
100VZ 1:03,6 8.místo

Kavková Denisa 1996
200P 3:01,5 2.místo III.VT
50P 0:38,2 - první úsek v 200P NOVÝ KLUBOVÝ REKORD MLADŠÍHO DOROSTU
100VZ 1:09,7 4.místo III.VT

Kurková Lucie 1997
200VZ 2:26,4 1.místo III.VT
200M 2:50,3 1.místo
800VZ 10:20.0 1.místo III.VT
50VZ 0:32,8 10.místo
400VZ 5:09,8 1.místo III.VT
100M 1:17,9 2.místo
100VZ 1:08,5 4.-5.místo III.VT

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:21,2 2.místo III.VT NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100PZ 1:15,8 1.místo III.VT
50VZ 0:29,2 1.místo II.VT
400VZ 5:00,7 2.místo III.VT
100M 1:14,2 2.místo III.VT
100VZ 1:04,6 1.místo III.VT

Teplá Martina 1996
100P 1:31,0 3.místo
100PZ 1:25,8 6.místo
50VZ 0:34,3 9.místo
100Z 1:28,2 5.místo
100VZ 1:13,6 ????


Krajské přebory 9-let a mladší 15.5.2011 Chrudim

Therová Kateřina 2003
100VZ 2:42,5 5.místo
50P 1:26,2 8.místo
100P 3:29,2 4.místo
50VZ 1:08,2 10.místo

Šebetka Kryštof 2002
100P 2:02,4 5.místo
50Z 0:58,5 9.místo
50P 0:55,21 6.místo
100Z 2:06,7 7.místo

Lisa Dominik 2002
100P 2:09,8 8.místo
50VZ 0:52,814.místo
100VZ 2:03,5 10.místo
50P 0:59,3 9.místo


3.kolo krajského poháru 26.4.2011 Trutnov

Kavková Denisa 1996
50VZ 0:31,7 1.místo III.VT
100PZ 1:19,3 1.místo III.VT
50P 0:38,8 1.místo III.VT

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:28,9 1.místo II.VT
100PZ 1:15,9 1.místo III.VT
100Z 1:17,5 3.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:28,4 1.místo
200M 2:38,3 1.místo
100PZ 1:11,0 1.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:29,9 2.místo
100Z 1:16,1 1.místo
100PZ 1:20,4 2.místo


Osvobození města Vyškova 23.4.2011

Kavková Denisa 1996
200P 3:03,0 2. místo III.VT
400VZ 5:14,6 3.místo III.VT
100P 1:26,4 2.místo III.VT čas neodpovídá skutečnosti,chybná časomíra (1:25,4
návštěvníků stránky
celkem85 707
tento týden301
dnes35