Svet-Stranek.cz
Plavecký klub Vysoké Mýto

Výsledky 2011-2013:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2011-2013

SEZONA 2013




I.Vánoční cena Vysokého Mýta 21.12.2013

Brýdlová Aneta 2002
100PZ 1:47,3 13.místo
50Z 0:51,0 14.místo
50P 0:50,6 11.místo
50VZ 0:40,2 11.místo

Čiháková Marie 2001
50Z 0:52,9 12.místo
50P 0:52,8 11.místo
50VZ 0:40,4 13.místo

Dostálová Terezka 2004
100PZ 1:43,9 2.místo
50Z 0:45,5 2.místo
50P 0:54,8 4.místo
50VZ 0:39,8 1.místo

Dostál Petr 1999
100PZ 1:06,4 1.místo
50M 0:28,7 1.místo
50Z 0:30,5 1.místo
50P 0:36,0 1.místo
50VZ 0:25,5 1.místo

Jiskrová Kačka 2001
100PZ 1:26,4 5.místo
50M 0:38,5 4.místo
50Z 0:40,5 6.místo
50VZ 0:32,8 3.místo

Lisa Dominik 2002
100PZ 1:40,8 10.místo
50Z 0:48,0 9.místo
50P 0:49,0 7.místo
50VZ 0:40,9 12.místo

Mann Vojtěch 2003
50Z 0:58,0 12.místo
50P 0:57,3 10.místo
50VZ 0:47,4 11.místo

Mašková Justýnka 2005
25K 0:18,5 1.místo
25P 0:24,1 2.místo
25Z 0:23,1 4.místo

Mašek Vojta 2002
100PZ 1:33,1 8.místo
50M 0:46,3 8.místo
50Z 0:41,4 4.místo
50P 0:50,4 9.místo
50VZ 0:35,9 6.místo

Mikysková Míša 1999
100PZ 1:08,6 1.místo
50M 0:30,0 1.místo
50Z 0:33,0 1.místo
50P 0:37,6 2.místo
50VZ 0:28,1 1.místo

Rejmanová Linda 2002
100PZ 1:38,9 11.místo
50Z 0:49,7 13.místo
50P 0:49,7 10.místo
50VZ 0:38,8 9.místo

Rybička Vojta 2004
50Z 0:57,2 7.místo
50P 1:02,9 14.místo
50VZ 0:44,1 10.místo

Spilková Aneta 2001
100PZ 1:39,7 11.místo
50Z 0:48,3 11.místo
50P 0:49,9 8.místo
50VZ 0:39,1 12.místo

Spilko Dan 2004
100PZ 1:38,5 5.místo
50M 0:51,8 5.místo
50P 0:51,4 6.místo
50VZ 0:38,2 3.místo

Špicarová Hanka 1999
100PZ 1:42,4 6.místo
50P 0:49,2 7.místo
50VZ 0:39,9 7.místo

Tejkal Ondra 2002
100PZ 1:44,2 12.místo
50M 0:48,0 10.místo
50P 0:55,7 11.místo
50VZ 0:40,7 10.místo

Tichý Petr 2001
100PZ 1:33,7 5.místo
50Z 0:44,2 5.místo
50P 0:48,3 5.místo
50VZ 0:36,0 4.místo

Vaňásková Klárka 2001
100PZ 1:32,2 9.místo
50M 0:45,4 8.místo
50P 0:46,5 6.místo
50VZ 0:36,3 9.místo

Venigerová Hanka 2001
50M 0:37,3 2.místo
50Z 0:38,2 2.místo
50P 0:45,3 4.místo
50VZ 0:32,4 2.místo

Viktorinová Aneta 2002
100PZ 1:43,3 12.místo
50Z 0:49,2 12.místo
50P 0:44,3 5.místo
50VZ 0:40,2 12.místo



MČR 14-ti letého žactva 14.-15.12.2013 Kopřivnice

Dostál Petr 1999
200VZ 2:04,15 4.místo
400VZ 4:18,78 2.místo
50VZ 0:25,53 1.místo
1500VZ 17:06,89 3.místo
200Z 2:20,43 5.místo
100VZ 0:56,32 2.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:11,86 4.místo
100PZ 1:08,41 2.místo
50VZ 0:28,53 5.místo
200PZ 2:29,68 6.místo
100M 1:06,48 4.místo
100VZ 1:01,04 3.místo

Zimní MČR v plavání dorostu a dospělých 28.11.-1.12.2013 - Plzeň

Černý Jakub 1997 - mladší dorost
1500VZ 17:10,23 6.místo
400VZ 4:15,68 v rozplavbě
400VZ 4:17,09 7.místo - finále
200PZ 2:19,28 12.místo
200VZ 2:00,92 9.místo
800VZ 8:54,28 7.místo
100VZ 0:55,49 9.místo
100Z 1:05,61 19.místo


Krajské přebory 12-let a starší - Česká Třebová 23.-24.11.2013

Černá Tereza 2001
200VZ 2:39,4 4.místo
100PZ 1:24,0 4.místo
200PZ 3:00,9 4.místo
400VZ 5:42,9 5.místo
200P 3:19,6 3.místo
100VZ 1:14,8 3.-4.místo

Černý Jakub 1997
200VZ 2:02,1 1.místo
400VZ 4:19,3 1.místo
200PZ 2:20,5 1.místo
1500VZ 17:26,4 1.místo

Dostál Petr 1999
200VZ 2:03,2 1.místo
400VZ 4:23,2 1.místo
50VZ 0:25,4 1.místo
1500VZ 17:16,3 1.místo
200Z 2:19,0 1.místo
100VZ 0:56,0 1.místo

Jiskrová Katka 2001
200VZ 2:40,0 5.místo
100PZ 1:27,3 7.místo
50VZ 0:32,7 4.místo
100Z 1:33,0 7.místo
100M 1:32,2 3.místo
100VZ 1:14,8 3.-4.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:10,6 1.místo
100PZ 1:08,9 1.místo
50VZ 0:28,0 1.místo
200PZ 2:29,0 2.místo
100M 1:06,5 2.místo
100VZ 1:00,4 2.místo

Tichý Pavel 2001
200VZ 3:09,7 10.místo
100P 1:46,8 13.místo
50VZ 0:37,6 11.místo
100Z 1:39,8 14.místo

Tichý Petr 2001
200VZ 2:59,8 8.místo
100P 1:46,2 12.místo
50VZ 0:36,3 8.místo
100Z 1:35,0 13.místo

Vaňásková Klárka 2001
200VZ 3:02,2 11.místo
100PZ 1:35,6 13.místo
50VZ 0:36,6 13.místo
100Z 1:33,5 8.místo
100VZ 1:21,2 9.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:34,6 3.místo
100PZ 1:23,8 3.místo
50VZ 0:32,3 3.místo
400VZ 5:22,7 3.místo
200Z 3:05,0 3.místo
100VZ 1:10,1 2.místo

4x50VZ 1.místo 2.16,3 - Černá,Jiskrová,Vaňásková,Venigerová
4x50PZ 3.místo 2:36,3 - Černá,Jiskrová,Vaňásková,Venigerová

VC Brna 16.-17.11.2013 - Brno Lesná

Černý Jakub 1997
200VZ 2:03,19 41.místo(2.místo v ročníku)
1500VZ 17:05,13 12.místo(1.)
100VZ 0:55,88 37.místo(4.)
400VZ 4:17,27 24.místo(1.)

Dostál Petr 1999
200VZ 2:04,16 45.místo(1.)
200Z 2:18,38 26.místo(1.)
50VZ 0:25,75 51.místo(1.)
100Z 1:04,77 35.místo(1.)
100VZ 0:57,08 52.místo(1.)
400VZ 4:25,88 33.místo(1.)

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:12,72 25.místo(4.)
50M 0:30,11 22.místo(3.)
50VZ 0:28,01 25.místo(3.)
100M 1:06,1 disk-obrátka
100VZ 1:00,41 22.místo(4.)
100PZ 1:09,45 22.místo(2.)


Krajský přebor 10-11let - 16.11.2013 Náchod

Mašek Vojtěch 2002
100Z 1:33,1 8.místo
50VZ 0:35,7 5.místo
100PZ 1:37,5 11.místo
100VZ 1:24,0 7.místo
50M 0:50,1 6.místo
200VZ 3:07,8 6.místo

Tejkal Ondřej 2002
100Z - disk.
50VZ 0:38,0 9.místo
100PZ 1:47,0 16.místo
100VZ 1:31,9 12.místo
50M 0:55,0 7.místo


Axis cup 2.-3.11.2013 - Jihlava - všechny starty v kategorii open

Černý Jakub 1997
50VZ 0:26,11 53.místo
100PZ 1:05,58 44.místo
400VZ 4:19,97 22.místo
200VZ 2:02,47 35.místo
200PZ 2:20,77 30.místo
100VZ 0:57,03 46.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,14 53.místo
200Z 2:20,23 26.místo
200VZ 2:05,8 44.místo
1500VZ 17:13,5 11.místo
100VZ 0:57,91 52.místo

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:28,57 24.místo
50M 0:30,94 21.místo
100PZ 1:10,66 20.místo
200VZ 2:13,98 24.místo
400PZ 5:26,65 19.místo
100M 1:07,94 20.místo
100VZ 1:00,91 18.místo


VC Prostějova 26.10.2013

Spilko Daniel 2004
50P 0:51,45 13.místo(3.v ročníku)
100PZ 1:46,61 13.místo(3.)
50VZ 0:39,38 19.místo(5.)
50Z 0:48,6 12.místo(3.místo)


VC Trutnova 5.-6.10.2013

Černá Tereza 2001
50VZ 0:34,63 22.místo
50P 0:43,5 13.místo
50Z 0:40,42 18.místo
100PZ 1:25,4 17.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:56,93 5.místo
200VZ 2:03,01 17.místo - open
100Z 1:05,96 7.místo
200PZ 2:22,0 7.místo
100M 1:06,69 13.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 0:58,16 3.místo
200VZ 2:07,7 21.místo - open
100Z 1:07,97 3.místo
200PZ 2:26,13 3.místo
100M 1:08,5 4.místo

Mikysková Michaela 1999
100VZ 1:02,04 3.místo
200VZ 2:18,3 14.místo - open
200PZ 2:29,44 2.místo
100M 1:08,34 3.místo


Pastvinský maraton - Pastviny 31.srpna 2013

Černý Jakub 1997
10KM 2:06,59 4.místo

Černá Tereza 2001
1KM 0:16,02 7.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:39,36 2.místo

Jiskrová Katka 2001
1KM 0:18,30 10.místo

Mašek Vojta 2002
1KM 0:21,11 9.místo

Mikysková Míša 1999
3KM 0:42,0 2.místo

Novotná Mirka 1964
5KM 2:02,23 1.místo

Venigerová Hanka 2001
1KM 0:18,15 9.místo

MČR na 20KM - Lipenská přehrada 24.-25.srpna 2013

Černý Jakub 1997
20KM 4:43,11 2.místo Titul vicemistra ČR v kategorii mladšího dorostu

Černá Tereza 2001
3KM 0:49,17 2.místo

Dostál Petr 1999
1KM 0:12,34 1.místo
3KM 0:38,39 1.místo

Novotná Mirka 1964
1KM 0:26,210 17.místo
3KM 1:21,36 25.místo

O pohár města Havířova - 17.srpna 2013

Černý Jakub 1997
10KM 2:27,51 4.místo ml.dor.

Černá Tereza 2001
3KM 0:57,47 4.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:42,09 1.místo

Mikysková Míša 1999
3KM 0:45,46 2.místo

Veselská hodinovka - Veselí nad Lužnicí 11.srpna 2013

Novotná Mirka 1964
5KM 2:00,08 3.místo


Ostyle cup - Jablonec nad Nisou 27.července 2013

Novotná Mirka 1964
5KM 2:23,03 11.místo


MČR žactva,O pohár města Hlučína-Hlučínská štěrkovna 20.-21.července 2013

Černý Jakub 1997
5KM 0:59,34 3.místo ml.dor.
10KM 2:04,19 3.místo ml. dor.

Černá Tereza 2001
1KM 0:16,44 4.místo
3KM 0:54,05 2.místo Titul vícemistryně ČR v ročníku 2001

Dostál Petr 1999
5KM 1:08,45 2.místo Titul vícemistra ČR v ročníku 1999

Mikysková Míša 1999
5KM 1:16,25 4.místo

Novotná Mirka 1964
3KM 1:31,02 15.místo
5KM 3:13,49 23.místo


O pohár Vltavy - 14.července 2013

Černý Jakub 1997
5KM 0:54,28 4.místo ml.dor.

Černá Tereza 2001
1KM 0:15,37 3.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:36,45 2.místo


Memoriál Miroslava Kroufka - Seč 13.července 2013

Černý Jakub 1997
10KM 2:07,30 4.místo ml.dor.

Černá Tereza 2001
3KM 1:04,08 5.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:44,18 2.místo

Mikysková Míša 1999
3KM 0:48,02 4.místo

Novotná Mirka 1964
3KM 1:42,05 12.místo


Ejpovická devítka - Ejpovice 6.července 2013

Černý Jakub 1997
5KM 1:05,45 6.místo ml.dor.

Dostál Petr 1999
3KM 0:38,40 1.místo

Černá Tereza 2001
1KM 0:17,27 5.místo


Memoriál MUDR. Jaroslava Fichtla - Bolevák 5.července 2013

Černý Jakub 1997
10KM 2:20,58 6.místo ml.dor.

Dostál Petr 1999
5KM 1:04,43 2.místo


Brněnský maraton - Brněnská přehrada 22.června 2013

Černý Jakub 1997
15KM 3:29,16 6.místo

Kurková Lucie 1997
15KM 3:58,03 7.místo

Černá Tereza 2001
1KM 21,37 1.místo


MČR 5KM,O pohár Lídy Jelínkové - Mělice 8.června 2013

Černý Jakub 1997
5KM 1:01,06 3.místo


Hry VI.letní olympiády dětí a mládeže 23.-28.6. 2013 Zlín - 50m

Černá Terezka 2001
100P 1:35,84 20.místo
100Z 1:29,31 23.místo
200Z 3:11,82 23.místo
100M 1:36,04 23.místo

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,45 2.místo v rozplavbách - 1.místo ve finále 0:28,24
100P 1:23,88 11.místo
200M 2:40,3 7.místo v rozplavbách - odhláška z finále
200PZ 2:36,07 5.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 2:30,01
100VZ 1:01,88 2.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 1:01,38
100M 1:08,37 2.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 1:07,5

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,55 3.místo v rozplavbách - 3.místo ve finále 0:26,33
400VZ 4:33,6 2.místo - plaváno rovnou na čas-bez finále
200M 2:33,34 4.místo v rozplavbách - odhláška z finále
200VZ 2:10,3 2.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 2:08,3
100VZ 0:57,7 2.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 0:58,01
200Z 2:30,42 8.místo v rozplavbách - 7.místo ve finále 2:28,4


Letní mistrovství České republiky dorostu 14.-16.6.2013 Plzeň - 50m

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,5 40.místo (15.místo - mladší dorost)
800VZ 9:21,58 23.místo (10.místo - MD)
200VZ 2:08,43 28.místo (15.místo - MD)
400VZ 4:25,77 20.místo (10.místo - MD)
100VZ 0:58,16 33.místo (16.místo - MD)
200PZ 2:25,13 21.místo (9.místo - MD)
1500VZ 18:07,33 17.místo (8.místo - MD)


MČR staršího žactva 8.-9.6.2013 České Budějovice

Dostál Petr 1999
200VZ 2:06,96 2.místo
400VZ 4:30,52 1.místo
50VZ 0:26,27 2.místo
1500VZ 17:48,75 1.místo
200Z 2:25,69 4.místo
100VZ 0:58,08 2.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:17,21 7.místo
200M 2:36,25 5.místo
50VZ 0:28,35 2.místo
400VZ 4:50,41 10.místo
100M 1:05,76 2.místo
100VZ 1:00,49 1.místo


MČR dorostu v dálkovém plavání 8.6.2013 Mělice

Černý Jakub 1997
5KM 1:01,06,7 3.místo


Krajské přebory 12-14 žactvo,dorost,dospělí Trutnov 25.-26.5.2013

Černá Tereza 2001
200VZ 2:38,3 3.místo
200M 3:24,8 2.místo
200PZ Disk.
400VZ 5:38,9 5.místo
200P 3:24,3 3.místo
100VZ 1:15,0 4.-5.místo

Dostál Petr 1999
200VZ 2:03,7 1.místo
400VZ 4:23,8 1.místo
50VZ 0:26,4 1.místo
1500VZ 17:17,0 1.místo
200Z 2:18,4 1.místo
100VZ 0:57,8 1.místo

Jiskrová Katka 2001
200VZ 2,46,0 6.místo
100PZ 1:28,3 4.místo
50VZ 0:33,3 3.místo
400VZ 6:00,5 7.místo
100M 1:31,9 2.místo
100VZ 1:15,0 4.-5.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:12,1 1.místo
200M 2:33,8 2.místo
50VZ 0:27,6 1.místo
400VZ 4:43,4 3.místo
100M 1:05,4 1.místo
100VZ 0:59,8 1.místo

Vaňásková Klárka 2001
200VZ 3:01,4 10.místo
100PZ 1:37,3 11.místo
50VZ 0:36,7 11.místo
100Z 1:36,1 7.místo
100VZ 1:21,7 10.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:42,3 4.místo
100PZ Disk.
50VZ 0:34,1 4.místo
400VZ 5:29,8 3.místo
200Z 3:06,5 3.místo
100VZ 1:12,6 3.místo


VC Pardubic - 3.kolo českého poháru 18.-19.5. Pardubice - 50m

Černý Jakub 1997
200VZ 2:07,05 32.místo(4.místo v ročníku 1997)
200Z 2:27,69 24.místo(4.místo)
50VZ 0:26,85 46.místo(3.místo)
200PZ 2:25,64 16.místo(1.místo)
100VZ 0:58,3 37.místo(4.místo)
400VZ 4:33,97 15.místo(5.místo)

Dostál Petr 1999
100VZ 1:00,08 49.místo(1.místo v ročníku 1999)
400VZ 4:36,8 20.místo(1.místo)

Jakoubek Jiří 1989
100M 1:04,45 33.místo
100VZ 0:58,64 40.místo


Mezistátní trojutkání 1.-3.5.2013 Košice - ČR,SR,Polsko

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:00,59 2.místo
200VZ 2:16,24 3.místo
50VZ 0:28,74 3.místo
4x200VZ 9:00,62 1.místo - Coufalová,Seemanová,MIKYSKOVÁ,Paulová
4x100VZ 4:08,7 1.místo - Coufalová,Seemanová,Trnková,MIKYSKOVÁ
4x100PZ 4:37,65 2.místo - Coufalová,Chrápavá,Štemberová,MIKYSKOVÁ


Cena osvobození města Vyškova 20.4.2013

Černá Tereza 2001
100VZ 1:15,2 8.místo
100Z 1:23,6 5.místo
400VZ 5:58,5 12.místo
200VZ 2:40,8 6.místo
100P 1:36,7 5.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:56,5 1.místo
100Z 1:04,7 1.místo
400VZ 4:19,2 1.místo
200VZ 2:03,1 1.místo
200Z 2:21,5 1.místo
200PZ 2:20,1 1.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 0:56,8 1.místo
100PZ 1:07,4 1.místo
400VZ 4:25,4 1.místo
200VZ 2:05,8 1.místo
200Z 2:24,1 1.místo
100M 1:09,1 2.místo

Jiskrová Kačka 2001
100VZ 1:11,7 6.místo
100PZ 1:30,0 7.místo
400VZ 5:52,1 9.místo
200VZ 2:49,1 9.místo
100M 1:39,9 6.místo

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:01,0 1.místo
100PZ 1:11,3 1.místo
400VZ 4:49,0 2.místo
200VZ 2:15,7 1.místo
100M 1:07,6 1.místo

Venigerová Hanka 2001
100VZ 1:14,3 7.místo
100PZ 1:28,3 5.místo
400VZ 5:47,5 7.místo
200VZ 2:41,9 7.místo
100M 1:42,0 7.místo



MČR žactva,dorostu,dospělých 14.4.2013 - Praha Podolí

Dostál Petr 1999
5KM 1:00,54 1.místo MISTR ČR 14-TI LETÉHO ŽACTVA

Černá Tereza 2001
3KM 0:48,26 5.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:01,30 5.místo

Mikysková Míša 1999
5KM 1:07,47 5.místo

Venigerová Hanka 2001
3KM 0:50,20 7.místo



Jarní cena Prahy 13.4.2013

Černá Tereza 2001
200P 3:24,53 5.místo
100VZ 1:17,56 13.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:57,95 2.místo
100M 1:06,39 5.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 0:58,49 4.místo
200Z 2:28,81 2.místo

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:00,56 1.místo
100M 1:07,46 2.místo



Multiutkání mladších juniorů 6.-8.4. 2013 Poznaň - 50m

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:00,71 4.místo
100VZ 1:00,68 ve štafetě 4*100m
200VZ 2:14,22 7.místo
200VZ 2:14,23 ve štafetě 4*200m


Mokrý Eman 6.4.2013 Prostějov

Dostálová Terezka 2005
50Z 0:47,8 6.místo
50P 0:57,7 12.místo
50VZ 0:43,4 7.místo

Kulhavá Anička 2002
100P 1:46,2 18.místo
100VZ 1:22,8 14.místo
100Z 1:49,7 27.místo
100PZ 1:41,9 24.místo

Lisa Dominik 2002
100P 1:45,8 14.místo
100VZ 1:29,5 19.místo
100PZ 1:40,5 15.místo
100Z 1:51,8 25.místo

Mašek Vojta 2002
100P 1:50,9 19.místo
100VZ 1:24,2 11.místo
100PZ 1:40,3 14.místo
100Z 1:34,6 11.místo

Spilka Danek 2004
50Z 0:49,3 5.místo
50P 0:51,3 4.místo
50VZ 0:38,2 2.místo

Tejkal Ondra 2002
100P 2:05,1 28.místo
100VZ 1:33,5 22.místo

Tillová Lucka 2005
50Z 0:54,5 6.místo
50P 1:00,2 6.místo
50VZ 0:48,5 7.místo

Vaňásková Klárka 2001
100P 1:47,8 19.místo
100VZ 1:26,0 19.místo
100Z 1:49,7 20.místo
100PZ 1:39,5 20.místo


Viktorinová Anetka 2002
100P 1:39,0 4.místo
100VZ 1:31,8 28.místo
100Z 1:50,9 28.místo
100PZ 1:42,9 26.místo


Plzeňský vytrvalec 31.3.2013 Plzeň - 50m

Černý Jakub 1997
100Z 1:07,78 4.místo
100M 1:06,53 4.místo
100VZ 0:58,18 5.místo


VC Českých Budějovic 23.-24.3.2013 - 50m

Černý Jakub 1997
200VZ 2:05,49 20.místo(6.místo v ročníku 1997)
100VZ 0:58,50 39.místo(8.)
1500VZ 18:01,26 18.místo(3.)
400VZ 4:27,52 22.místo(5.)
800VZ 9:15,18 13.místo(3.)
50VZ 0:26,75 36.místo(8.)
400PZ 5:10,24 18.místo(3.)

Dostál Petr 1999
200VZ 2:08,66 22.místo(2.místo v ročníku 1999)
100VZ 0:59,21 45.místo(2.)
1500VZ 17:52,87 16.místo(1.)
400VZ 4:32,37 33.místo(2.)
800VZ 9:25,86 15.místo(1.)
50VZ 0:27,31 48.místo(2.)
200Z 2:30,79 28.místo(1.)

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:01,53 14.místo(1.místo v ročníku 1999)
200M 2:38,11 11.místo(2.)
200VZ 2:19,64 28.místo(3.)
100M 1:07,31 9.místo(1.)
50VZ 0:28,64 15.místo(1.)
50M 0:30,23 13.místo(2.)


Modrá stuha města Náchoda 23.3.2013

Černá Tereza 2001
50P 0:44,76 17.místo
200PZ 3:02,71 11.místo
200P 3:25,05 15.místo
100Z 1:26,23 8.místo
100VZ 1:16,75 10.místo

Mašek Vojta 2002
50P 0:50,18 22.místo(7.v ročníku 2002)
200P 4:09,94 25.místo(10.)
100Z 1:33,8 13.místo(6.)
100VZ 1:24,19 17.místo(6.)

Sejpka Martin 1992
100Z 1:13,37 13.místo
100VZ 1:01,53 10.místo
50P 0:37,26 18.místo
200PZ 2:37,42 16.místo

Tichý Pavel 2001
50P 0:48,65 19.místo
200P 3:45,04 19.místo
100Z 1:42,74 23.místo
100VZ 1:26,48 21.místo

Tichý Petr 2001
50P 0:46,95 9.místo
200P 3:41,95 16.místo
100Z 1:35,7 18.místo
100VZ 1:23,17 15.místo


Jarní cena Hradce Králové 16.-17.3.2013 50m

Černá Tereza 2001
100Z 1:27,75 9.místo
200PZ 3:09,93 9.místo
100P 1:35,52 6.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,19 15.místo
100M 1:06,63 10.místo
200PZ 2:23,91 4.místo
100VZ 0:58,26 6.místo
200VZ 2:06,28 6.místo
100Z 1:08,03 8.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,86 12.místo
100Z 1:08,7 1.místo
100M 1:07,46 1.místo
200VZ 2:09,5 7.místo
200Z 2:28,85 1.místo
100VZ 0:59,14 1.místo

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,42 1.místo
200PZ 2:35,18 1.místo
100M 1:09,9 1.místo
200VZ 2:17,34 2.místo
100VZ 1:01,69 1.místo



Blanenský závod 24.2.2013 Blansko

Dostálová Terezka 2004
50VZ 0:42,4 2.místo
50Z 0:47,6 2.místo

Mašková Justýnka 2005
25VZ 0:21,4 4.místo
25P 0:26,8 2.místo

Spilko Daniel 2004
50VZ 0:40,3 1.místo
50P 0:54,3 2.místo

Víchová Terezka 2005
25VZ 0:23,5 8.místo
25P 0:30,5 8.místo



SEZONA 2012


MČR mladšího a staršího dorostu 13.-16.12.2012 Plzeň

Černý Jakub 1997
1500VZ 17:26,48 11.místo
200Z 2:19,91 14.místo
400VZ 4:21,69 12.místo
200VZ 2:01,98 13.místo
800VZ 9:03,18 10.místo
100Z 1:05,74 21.místo
400PZ 5:03,62 13.místo


Mistrovství ČR 13-ti letého žactva 8.-9.12.2012 Jihlava

Dostál Petr 1999
200VZ 2:05,55 1.místo
400VZ 4:24,83 1.místo
50VZ 0:26,2 1.místo
1500VZ 17:17,11 1.místo
200Z 2:20,9 2.místo
100VZ 0:57,37 1.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:09,22 2.místo
100PZ 1:08,34 3.místo
50VZ 0:27,74 1.místo
200PZ 2:28,91 5.místo
100M 1:05,53 1.místo
100VZ 0:59,65 1.místo


Zimní pohár 11-ti letého žactva - 1.-2.12. 2012 Prostějov

Černá Tereza 2001
200P 3:29,0 16.místo
200VZ 2:39,5 5.místo
800VZ 12:28,9 7.místo
100VZ 1:15,5 14.místo
100P 1:39,2 22.místo
400VZ 5:50,0 12.místo

Jiskrová Katka 2001
200VZ 2:46,2 9.místo
100PZ 1:29,6 24.místo
50VZ 0:33,8 12.místo
100VZ 1:17,7 22.místo
50M 0:40,8 17.místo
400VZ 6:00,3 13.místo

Venigerová Hanka 2001
100Z 1:31,1 19.místo
50VZ 0:35,2 23.místo
100VZ 1:16,3 17.místo
200PZ 3:24,8 24.místo
50M 0:42,7 23.místo

Vaňásková Klárka 2001
200VZ 3:13,3 28.místo

štafeta
4*50PZ 2:48,3 6.místo
4*50VZ 2:21,9 5.místo


Zimní pohár 10-ti letého žactva - 1.-2.12.2012 Vsetín

Kulhavá Anna 2002
100Z 1:48,3 27.místo
50VZ 0:37,7 21.místo
200VZ 3:07,0 9.místo
100VZ 1:28,4 29.místo

Mašek Vojtěch 2002
100Z 1:33,0 12.místo
50P 0:50,1 14.místo
50VZ 0:37,9 18.místo
100VZ 1:25,1 23.místo
50Z 0:43,5 17.místo
200VZ 3:07,4 14.místo


Multiutkání juniorů středoevropských států - 22.–25.11.2012 Žlina

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,15 mimo soutěž
100VZ 1:01,18 8.místo
200VZ 2:17,0 mimo soutěž
100M 1:08,22 mimo soutěž
4*100VZ -třetí úsek 1:00,51 - 2.místo

Krajské přebory 12-ti letého žactva a starších,dorostu,dospělých 24.-25.11.12 Svitavy

Černý Jakub 1997
100PZ 1:07,6 1.místo
4VZ 4:24,4 1.místo
200PZ 2:27,8 2.místo
1500VZ 17:52,1 1.místo
200Z 2:23,5 3.místo
100VZ 0:57,5 1.místo
400PZ 5:07,1 2.místo

Dostál Petr 1999
200VZ 2:05,6 1.místo
400VZ 4:24,9 1.místo
50VZ 0:26,8 1.místo
1500VZ 17:23,9 1.místo
200Z 2:22,5 1.místo
100VZ 0:58,3 1.místo

Krčil František 1996
100P 1:17,5 2.místo
100PZ 1:13,7 6.místo
50VZ 0:27,7 3.místo
200PZ 2:35,5 5.místo
100M 1:09,2 2.místo
100VZ 1:01,3 5.místo


Krajský přebor 10-11-ti letého žactva Náchod

Černá Tereza 2001
200P 3:17,9 2.místo
200VZ 2:41,2 2.místo
800VZ 12:07,5 3.místo
100VZ 1:15,8 3.místo
100P 1:35,9 3.místo
400VZ 5:45,8 3.místo

Čiháková Marie 2001
200P disk.
50VZ 0:48,4 17.místo
100VZ 1:43,5 17.místo
100P 2:02,2 14.místo

Jiskrová Katka 2001
50VZ 0:33,2 3.místo
100PZ 1:27,5 3.místo
200VZ 2:53,4 5.místo
100VZ 1:15,81 4.místo
50M 0:43,9 4.místo
400VZ 6:04,7 6.místo

Lisa Dominik 2002
50P 0:51,1 5.místo
50VZ 0:45,0 14.místo
100VZ 1:38,3 11.místo
100P 1:53,5 5.místo

Kulhava Anna 2002
100Z 1:46,7 9.místo
50VZ 0:38,7 8.místo
200VZ 3:16,9 7.místo
100VZ 1:29,6 11.místo
100P 1:55,3 8.místo
50Z 0:51,9 12.místo

Rejmanová Linda 2002
100Z 1:56,5 12.místo
50P 0:53,0 10.místo
50VZ 0:42,4 24.místo
100VZ 1:34,3 13.místo
100P 1:56,0 10.místo
50Z 0:54,7 14.místo

Tejkal Ondřej 2002
50P 1:00,0 14.místo
50VZ 0:43,3 12.místo
100VZ 1:37,8 10.msíto
100P 2:17,6 8.místo
50Z 0:50,2 12.místo

Vaňásková Klára 2001
100Z 1:43,3 8.místo
50VZ 0:39,2 11.místo
200VZ 3:19,1 6.místo
100VZ 1:28,6 10.místo
100P 1:48,6 10.místo

Venigerová Hana 2001
100Z 1:35,6 7.místo
50VZ 0:34,7 5.místo
100M disk.
100VZ 1:18,4 5.místo
50M 0:43,8 3.místo
200PZ 3:24,2 6.místo

Viktorinová Aneta 2002
100Z 1:58,5 13.místo
50P 0:46,9 5.místo
50VZ 0:43,4 15.místo
100VZ 1:39,1 17.místo
100P 1:41,8 4.místo
50Z 0:54,1 13.místo




Krajský přebor 9-let a mladších 10.11.2012 Česká Třebová

Dostálová Terezka 2004
100VZ 1:39,3 4.místo
100Z 1:52,0 5.místo
50Z 0:50,1 4.místo
50VZ 0:41,5 2.místo

Mašková Justýna 2005
100VZ 1:54,1 11.místo
50P 0:58,8 7.místo
50Z 0:56,7 11.místo
50VZ 0:49,5 9.místo

Spilko Daniel 2004
100P 1:59,6 2.místo
50VZ 0:42,9 5.místo
100VZ 1:40,5 5.místo
50P 0:54,8 2.místo

Tillová Lucka 2005
100VZ 1:54,9 12.místo
50P 1:05,9 18.místo
50Z 1:00,8 20.místo
50VZ 0:51,3 14.místo

Víchová Terezka 2005
50P 1:13,9 26.místo
50Z 1:07,1 27.místo
50VZ 1:02,8 28.místo

Axis cup 6.kolo českého poháru 3.-4.11.2012 Jihlava

Černý Jakub 1997
50VZ 0:26.64 47.místo
200VZ 2:04.57 34.místo
1500VZ 18:07.6 15.místo
100VZ 0:57.86 36.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26.91 52.místo
200Z 2:26.85 28.místo
100Z 1:08.93 39.místo
1500VZ 17:22.61 9.místo
100VZ 1:00.35 49.místo

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:27.93 17.místo
50M 0:30.65 14.místo
1PZ 1:11.95 28.místo
200VZ 2:12.03 17.místo
100M 1:07.28 12.místo
100VZ 1:00.26 10.místo


VC Vysokého Mýta 20.10.2012

Andrle Jakub
50VZ 0:40.0 6.místo
100VZ 1:33.0 11.místo

Kubík Ondřej
50VZ 0:27.3 5.místo

Andrlová Klára
50M 0:34.7 2.místo
100VZ 1:11.4 3.místo

Černá Tereza 2001
100PZ 1:26.8 7.místo
50VZ 0:34.5 6.místo
100P 1:35.7 4.místo
50P 0:44.9 4.místo
100VZ 1:16.3 5.místo

Černý Jakub 1997
100PZ 1:06.7 1.místo
50VZ 0:26.1 1.místo
50Z 0:31.6 4.místo
100Z 1:06.9 3.místo
100VZ 0:58.4 2.místo

Čiháková Marie 2001
50VZ 0:43.2 20.místo
100P 1:56.8 15.místo
50P 0:54.2 13.místo
100VZ 1:48.8 23.místo

Dostál Petr 1999
100PZ 1:09.0 1.místo
50VZ 0:27.1 1.místo
50Z 0:32.2 1.místo
50M 0:32.4 1.místo
100VZ 1:00.0 1.místo

Dostálová Terezka 2004
50VZ 0:42.4 9.místo
50Z 0:51.7 13.místo
50P 1:00.0 17.místo
100VZ 1:40.0 2.místo

Jakoubek Jiří 1989
50VZ 0:25.9 1.místo
100M 1:00.6 2.místo
50M 0:27.2 1.místo
100VZ 0:56.2 1.místo

Jiskrová Katka 2001
100PZ 1:31.4 13.místo
50VZ 0:35.0 9.místo
50Z 0:43.8 6.místo
50M 0:44.4 9.místo
100VZ 1:18.0 9.místo

Kavková Denisa 1996
50P 0:38.4 2.místo
100VZ 1:11.1 8.místo

Krčil František 1996
50VZ 0:27.6 4.místo
100P 1:20.8 3.místo
50P 0:34.2 1.místo
100VZ 1:01.2 6.místo

Kulhavá Anna 2002
50VZ 0:38.8 7.místo
50Z 0:50.0 10.místo

Kurková Lucka 1997
100PZ 1:20.0 6.místo
50VZ 0:32.1 5.místo
100M 1:17.0 2.místo
50M 0:35.3 3.místo
100VZ 1:09.3 6.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:42.5 10.místo
100P 2:00.0 14.místo
50P 0:52.4 7.místo
100VZ 1:38.6 15.místo

Mašek Vojtěch 2002
50VZ 0:37.3 5.místo
50Z 0:44.2 6.místo
50P 0:50.0 5.místo
100VZ 1:27.5 7.místo

Mašková Justýna 2005
50VZ 0:51.9 20.místo
50Z 1:02.3 20.místo
50P 1:03.4 19.místo
100VZ 2:01.7 3.místo

Mikysková Míša 1999
100PZ 1:08.5 1.místo
50VZ 0:27.5 1.místo
100M 1:07.9 1.místo
50M 0:31.0 1.místo
100VZ 1:00.0 1.místo

Munster Pavel 1978
50VZ 0:28.9 9.místo

Rautenkranc Míra 1964
50VZ 0:29.4 11.místo

Rejmanová Linda 2002
50VZ 0:41.3 16.místo
50Z 0:52.7 12.místo

Spilko Daniel
50VZ 0:42.2 14.místo
50Z 0:54.2 16.místo
50P 0:54.5 11.místo
100VZ 1:36.9 1.místo

Tejkal Ondřej
50VZ 0:43.6 12.místo
50Z 0:51.9 10.místo
50P 1:00.6 10.místo
100VZ 1:46.1 17.místo

Tichý Pavel 2001
50VZ 0:38.6 9.místo
50P 0:49.3 5.místo
100VZ 1:28.0 12.místo
100P disk. - dohmat jednou rukou na 25m

Tichý Petr 2001
50VZ 0:38.2 7.místo
100P 1:46.5 7.místo
50P 0:51.6 9.místo
100VZ 1:26.1 9.místo

Tillová Lucie
50VZ 0:59.0 21.místo
50Z 1:03.9 21.místo
50P 1:10.7 20.místo
100VZ 2:08.0 4.místo

Vaňásková Klárka
50VZ 0:39.1 16.místo
50Z 0:46.6 8.místo
50P 0:49.6 10.místo
100VZ 1:29.3 19.místo

Venigerová Hanka 2001
100PZ 1:30.5 12.místo
50VZ 0:34.7 7.místo
50Z 0:43.0 4.místo
50M 0:43.1 8.místo
100VZ 1:16.3 5.místo

Viktorinová Aneta
50VZ 0:41.8 17.místo
50Z 0:51.6 11.místo


VC Trutnova 6.-7.10.2012

Černý Jakub 1997
100VZ 0:58,83 10.místo
200VZ 2:07,11 22.místo
100Z 1:09.71 13.místo
200PZ 2:25,97 10.místo
100M 1:08,04 14.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 0:59,48 3.místo
200VZ 2:10,30 34.místo
100Z 1:11,45 7.místo
200PZ 2:33,21 7.místo
100M 1:09,49 8.místo

Mikysková Míša 1999
100VZ 0:59,6 1.místo
200VZ 2:13,94 9.místo
100Z 1:13.06 6.místo
200PZ 2:30,49 3.místo
100M 1:06,69 1.místo

Černá Tereza 2001
50VZ 0:34,12 32.místo(6.v ročníku 2001)
50P 0:45,37 33.místo(9.v ročníku)
50Z 0:42,12 38.místo (7.v ročníku)

Jiskrová Katka 2001
50VZ 0:34,59 37.místo(8.v ročníku 2001)
50P 0:50,98 53.místo(30. v ročníku)
50Z 0:45,52 56.místo(21. v ročníku)

Venigerová Hanka 2001
50VZ 0:36,6 48.místo(13. v ročníku 2001)
50P 0:48,56 49.místo(20. v ročníku)
50Z 0:42,6 45.místo(13. v ročníku)


MČR na 5KM a 20KM 25.-26.8. Lipno - teplota vzduchu so 19-ne15- vody so 21-ne19

Černý Jakub 1997
5KM 1:05,57 20.místo(4.místo v kategorii)
20KM 5:24,12 10.místo 3.MÍSTO NA MČR NA 20KM

Kurková Lucie 1997
20KM 5:11,08 5.místo TITUL VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY NA 20KM

Dostál Petr 1999
5KM 1:00,40 1.místo

Černá Tereza 2001
1KM 0:14,51 2.místo
3KM 0:48,14 2.místo


O pohár města Havířova 18.8. Těrlická přehrada - teplota vzduchu 26 - vody 20

Dostál Petr 1999
3KM 0:45,23 1.místo

Černá Tereza 2001
3KM 1:01,22 5.místo(1.místo v kategorii)

Černý Jakub 1997
10KM 2:36,02 9.místo(2.místo v kategorii)



Veselská hodinovka 12.8. Veselí nad Lužnicí

Černá Tereza 2001
3KM 0:52,41 6.místo(1.místo v kategorii)

Dostál Petr 1999
5KM 0:55,17 5.místo(2.místo v kategorii)

Novotná Mirka
5KM 1:42,21 23.místo(3.místo v kategorii)

Černý Jakub 1997
10KM 1:59,23 9.místo(5.místo v kategorii)

Kurková Lucie 1997
10KM 2:01,10 9.místo(4.místo v kategorii)


Okolo Kamencového jezera 11.srpna - Chomutov

Kurková Lucie 1997
10KM 2:24,4 4.místo(2.místo v kategorii)


Ostyle Cup 4.srpna - Jablonec - teplota vzduchu 28 - vody 24

Kurková Lucie 1997
10KM 2:31,26 1.místo
5KM 1:21,43 7.místo(1.místo v kategorii)

Novotná Mirka
5KM 2:24,57 17.místo(1.místo v kategorii)

Mikysková Michaela 1999
3KM 0:48,28 2.místo


MČR žactva 21.-22.července - Hlučínská štěrkovna - teplota vzduchu 19 - vody 18

Černá Tereza 2001
1KM 0:17,27 5.místo
3KM 0:58,58 2.místo TITIL VÍCEMISTRYNĚ ČR V KATEGORII 11-TI LETÉHO ŽACTVA

Mikysková Michaela 1999
5KM 1:18,17 3.místo 3.MÍSTO V KATEGORII 13-TI LETÉHO ŽACTVA

Dostál Petr 1999
3KM 0:39,32 1.místo
5KM DNF

Černý Jakub 1997
10KM 2:32,13 20.místo(5.místo v kategorii)
5KM 1:12,15 21.místo(5.místo v kategorii)

Kurková Lucie 1997
10KM 2:37,38 9.místo(5.místo v kategorii)

Novotná Mirka
1KM 0:25,57 14.místo(2.místo v kategorii)
3KM 1:22,13 23.místo(2.místo v kategorii)
5KM 2:27,25 37.místo(3.místo v kategorii)


O pohár Vltavy 15.7. - teplota vzduchu 20 - vody 14,2

Novotná Mirka
1KM 0:29,59 17.místo

Dostál Petr 1999
250m 2:42,5 1.místo - zkráceno ze 3KM - teplota vody


Slapský maraton 7.července - Slapská přehrada - teplota vzduchu 25 - vody 23

Novotná Mirka
5KM 2:26,44 10.místo

Dostál Petr 1999
5KM 1:08,0 1.místo

Mikysková Michaela 1999
5KM 1:16,25 2.místo


Ejpovická devítka 6.července - Ejpovické jezero

Dostál Petr 1999
3KM 0:41,41 2.místo


Memoriál MUDR. Jaroslava Fichtla 5.července - Plzeň - teplota vzduchu i vody 24

Černý Jakub 1997
10KM 2:25,10 18.místo(4.místo v kategorii)

Kurková Lucie 1997
10KM 2:24,01 11.místo(4.místo v kategorii)

Dostál Petr 1999
5KM 1:05,42 1.místo

Černá Tereza 2001
3KM 0:51,43 1.místo


Memoriál Miroslava Kroufka 30.června - Sečská přehrada

Černý Jakub 1997
10KM 2:17,04 12.místo(4.místo v kategorii)

Kurková Lucie 1997
10KM 2:23,53 11.místo(6.místo v kategorii)

Jakoubek Jiří 1989
3KM 0:42,02 11.místo(3.místo v kategorii)

Novotná Mirka
3KM 1:18,29 25.místo(2.místo v kategorii)

Černá Tereza 2001
3KM 0:52,14 4.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:38,17 2.místo

Mikysková Michaela 1999
3KM 0:41,2 2.místo


MČR dorostu 22.-24.6. 2012 Brno Lužánky

Černý Jakub 1997
800VZ 9:39,1 13.místo
400PZ 5:16,1 9.místo
200VZ 2:08,9 14.místo
400VZ 4:30,8 12.místo
100Z 1:09,72 22.místo
100VZ 0:58,21 11.místo
1500VZ 17:55,9 9.místo


MČR staršího žactva 16.-17.6. 2012 České Budějovice

Dostál Petr 1999
200VZ 2:10,47 1.místo
400VZ 4:35,6 1.místo
50VZ 0:27,11 1.místo
1500VZ 18:08,34 1.místo
200Z 2:31,8 2.místo
100VZ 0:59,87 1.místo

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:14,23 3.místo
200M Disk.
50VZ 0:28,22 1.místo
400VZ 4:52,46 5.místo
100M 1:09,03 4.místo
100VZ 1:01,59 1.místo

Brněnský maraton 16.6.2012 Brněnská přehrada

Kurková Lucie 1997
20KM 4:53,2 4.místo absolutně(1.místo v kategorii mladšího dorostu)

O pohár Lídy Jelínkové 9.-10.6. Mělice

Kurková Lucie 1997
15KM 3:51,33 5.místo(1.místo v kategorii)

Pohár ČR 11-ti letého žactva - 9.-10.6. Brno - Lesná

Černá Tereza 2001
200P 3:18,1 4.místo
200VZ 2:43,4 4.místo
800VZ 12:07,4 4.místo
100VZ 1:14,5 8.místo
100P 1:35,0 8.místo
400VZ 5:43,1 6.místo

Jiskrová Kačka 2001
100Z 1:32,1 26.místo
50VZ 0:35,0 15.místo
200VZ 2:51,4 12.místo
100VZ 1:19,5 26.místo
50M 0:49,1 30.místo

Venigerová Hanka 2001
100Z 1:29,6 22.místo
50VZ 0:35,1 16.místo
100M 1:41,7 17.místo
100VZ 1:16,6 13.místo
50M 0:41,9 18.místo
200PZ 3:14,7 17.místo


Krajské přebory 12-ti letého žactva a starších - 2.-3.6. Trutnov

Kavková Denisa 1996
200VZ 2:28,7 2.místo
100P 1:24,5 1.místo
50VZ 0:31,7 2.místo
400VZ 5:18,0 1.místo
100VZ 1:06,9 2.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:13,2 1.místo
200M 2:39,5 2.místo
50VZ 0:28,1 1.místo
400VZ 4:45,8 1.místo
100M 1:09,3 2.místo
100VZ 0:59,6 1.místo NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA

Dostál Petr 1999
200VZ 2:07,4 1.místo
400VZ 4:27,2 1.místo
50VZ 0:27,7 1.místo
1500VZ 17:41,7 1.místo NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
200Z 2:28,7 1.místo
100VZ 0:59,1 1.místo

Krčil František 1996
100P 1:19,7 3.místo
100PZ 1:12,7 4.místo
50VZ 0:27,7 4.místo
200PZ 2:44,7 5.místo
200P 3:00,5 2.místo
100VZ 1:02,5 6.místo


Praha 2012 - 2.-3.6. Praha Podolí - 50m

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,98 83.místo
400VZ 4:39,41 29.místo
200Z 2:32,73 23.místo
1500VZ 18:15,93 11.místo
200VZ 2:10,83 21.místo
400PZ 5:17,31 21.místo
100Z 1:10,56 36.místo


Tovačovský maraton 2.6.2012 teplota vzduchu 20, teplota vody 18

Kurková Lucka 1997
15KM 4:02,0 3.místo

Mácháč 2012 26.5.2012

Kurková Lucka 1997
2,5KM 0:37,53 1.místo
5KM 1:18,14 1.místo


Krajský přebor 10-11-ti letého žactva - 26.5. Chrudim

Černá Tereza 2001
200P 3:25.1 1.místo
200VZ 2:45.7 2.místo
800VZ 12:23.2 3.místo
100VZ 1:17.9 5.místo
100P 1:39.0 3.místo
400VZ 5:54.6

Čiháková Marie 2001
200P 4:22.9 9.místo
50VZ 0:50.9 19.místo
100VZ 1:54.7 20.místo
100P 2:06.8 10.místo

Jiskrová Kačka 2001
100Z 1:35.9 11.místo
50VZ 0:34.8 3.místo
200VZ 2:56.6 4.místo
100VZ 1:17.0 4.místo
50M 0:45.2 6.místo
200PZ 3:37.0 9.místo

Kulhavá Anna 2002
50P 0:53.4
50VZ 0:42.7
200VZ 3:38.8 5.místo
100VZ 1:40.6 11.místo
100P 2:00.4 9.místo
50Z 0:55.1 14.místo

Lisa Dominik 2002
50P 0:55.7 11.místo
50VZ 0:46.8 16.místo
100VZ 1:47.1 15.místo
100P DISK. Předčasný start
50Z 0:57.4 20.místo

Mašek Vojtěch 2002
100Z 1:44.5 8.místo
50P 0:51.8 6.místo
50VZ 0:38.9 5.místo
100VZ 1:29.2
50Z 0:48.2 10.místo
200VZ 3:06.2 3.místo

Rejmanová Linda 2002
50P 0:56.8 16.místo
50VZ 0:46.0 13.místo
100VZ 1:41.9 12.místo
100P 2:09.5
50 Z DISK. - dohmat v cíli v poloze na prsa

Šebetka Kryštof 2002
50P 0:55.71 12.místo
50VZ 0:53.0 23.místo
100VZ 2:01.7 21.místo
100P 2:10.6 12.místo
50Z 0:58.1 21.místo

Tejkal Ondřej 2002
50P 1:04.0 20.místo
50VZ 0:55.2 26.místo
100VZ 1:44.4 13.místo
100P 2:18.3
50Z 0:56.4 18.místo

Tichý Pavel 2001
100Z 1:49.6 9.místo
50VZ 0:40.2 12.místo
100VZ 1:30.8 9.místo
100P 1:55.1 12.místo
200VZ 3:21.5 5.místo

Tichý Petr 2001
100Z 1:43.2 8.místo
50VZ 0:40.1 11.místo
100VZ 1:31.2 10.místo
100P 1:48.2 4.místo
200VZ 3:15.9

Venigerová Hanka 2001
100Z 1:34.4 9.místo
50VZ 0:36.5 6.místo
100M 1:35.9 3.místo
100VZ 1:20.6 3.místo
50M 0:42.2 3.-4.místo
200PZ 3:19.2 5.místo

Viktorínová Aneta 2002
50P 0:51.0 4.místo
50VZ 0:46.7
100VZ 01:42.2 13.místo
100P 1:53.1 3.místo
50Z 0:54.0 13.místo


Západočeský pohár - 12.-13.5. Plzeň - 50m

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,53 2.místo
200PZ 2:39,42 - finále 2:37,34 9.místo
50M 0:31,45 3.místo
100VZ 1:03,1 3.místo
800VZ 10:16,93 9.místo
100M 1:10,48 1.místo
200VZ 2:20,68 6.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:27,98 16.místo
400VZ 4:42,04 8.místo
100VZ 1:00,66 13.místo
1500VZ 18:13,15 4.místo
50Z 0:33,78 9.místo
200VZ 2:14,14 4.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,34 10.místo
200PZ 2:26,89 12.místo
400VZ 4:34,07 6.místo
100VZ 0:59,33 8.místo
1500VZ 18:11,67 3.místo
50Z 0:32,61 8.místo
200VZ 2:09,52 3.místo


Cena lokomotivy Česká Třebová 12.5.2012

Černá Tereza 2001
100P 1:35,86 11.místo
100PZ disk. - chybná obrátka
100VZ 1:15,7 19.místo

Čiháková Marie 2001
100P 2:05,7 31.místo
100VZ 1:55,96 50.místo

Jiskrová Katka 2001
100PZ 1:34,7 34.místo
100VZ 1:19,87 27.místo

Kavková Denisa 1996
100PZ 1:16,96 7.místo
100VZ 1:08,42 12.místo

Venigerová Hanka 2001
100P 1:44,75 23.místo
100PZ 1:30,25 25.místo
100VZ 1:16,69 20.místo

Krčil František 1996
100P 1:18,75 8.-9.místo
100PZ 1:13,1 16.místo
100VZ 1:00,38 13.místo

Mašek Vojta 2002
100P 1:54,53 7.místo
100VZ 1:26,89 4.místo

Cena osvobození města Vyškova 21.4.2012

Černá Tereza 2001
100VZ 1:17,9 14.místo (4.)
200P 3:21,6 3.místo (1.)
400VZ 5:47,9 8.místo (4.)
200VZ 2:46,1 4.místo (2.)

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:01,6 1.místo
100PZ 1:12,4 1.místo
400VZ 4:46,0 1.místo
200VZ 2:14,8 1.místo
100M 1:10,1 1.místo

Venigerova Hanka 2001
100VZ 1:20,0 18.místo (6.)
100Z 1:35,0 9.místo (5.)
100PZ 1:34,9 15.místo (7.)
200VZ 3:00,2 12.místo (5.)

Černý Jakub 1997
100VZ 0:59,5 8.místo
100Z 1:07,3 1.místo
400VZ 4:28,1 5.místo (2.)
200VZ 2:08,2 5.místo (2.)
200PZ 2:25,7 2.místo (1.)

Dostál Petr 1999
100VZ 1:00,0 4.místo (1.)
100Z 1:10,5 3.místo (1.)
400VZ 4:29,9 1.místo NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
200VZ 2:09,7 2.místo (1.)
200Z 2:31,4 3.místo (1.)


Zimní MČR v dálkovém plavání - Podolí 50m 15.4.2012

Černá Tereza 2001
3KM 0:50,42 2.místo TITUL VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY

Kurková Lucie 1997
5KM 1:10,06 11.místo(7.místo v ročníku 1997)

Mikysková Míša 1999
5KM 1:07,42 4.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:03,50 6.místo(5.místo v ročníku 1997)

Dostál Petr 1999
5KM 1:02,40 1.místo TITUL MISTRA ČESKÉ REPUBLIKY

Kurka Lukáš 2001
3KM 0:50,52 5.místo


Jarní cena města Prahy - Podolí 50m 14.4.2012

Černá Tereza 2001
100P 1:40,03 17.místo (5.místo v ročníku 2001)
200VZ 2:45,76 17.místo(4.místo)
200P 3:29,79 12.místo(3.místo)
100VZ 1:17,81 28.místo(8.místo)

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,91 2.místo(1.místo v ročníku 1999)
200VZ 2:16,66 2.místo(2.místo)
100VZ 1:03,04 2.místo(1.místo)
100M 1:11,63 4.místo(2.místo)

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,61 21.místo(6.místo v ročníku 1997)
100Z 1:08,48 9.místo(3.místo)
200VZ 2:09,39 6.místo(2.místo)
100VZ 0:59,92 13.místo(5.místo)

Dostál Petr 1999
50VZ 0:28,61 9.místo(2.místo v ročníku 1999)
100Z 1:15,64 10.místo(4.místo)
200VZ 2:14,03 4.místo(1.místo)
100VZ 1:01,92 5.místo(1.místo)


Cena brněnského draka - Lužánky 50m 31.3.2012

Kurková Lucka 1997
200M 2:49,37 3. místo
200VZ 2:27,36 7.místo
100VZ 1:09,61 8.místo
100M 1:18,10 7.místo

Mikysková Míša 1999
200PZ 2:38,37 2.místo
200VZ 2:19,6 1.místo
100VZ 1:03,5 1.místo
100M 1:10,69 1.místo

Černý Jakub 1997
100Z 1:07,78 1.místo
200VZ 2:09,08 2.místo
100VZ 0:58,7 2.místo
200Z 2:29,37 1.místo

Dostál Petr 1999
100Z 1:15,37 1.místo
200VZ 2:12,42 1.místo
100VZ 1:02,4 1.místo
200Z 2:40,55 2.místo


Modrá stuha města Náchoda 24.3.2012

Černá Tereza 2001
50P 0:44,94 13.místo
200PZ disk.
200P 3:28,35 13.místo
100VZ 1:16.4 11.místo

Jiskrová Katka 2001
100M 1:47,56 18.místo
50P 0:55,61 38.místo
100Z 1:36,64 20.místo
100VZ 1:22,24 21.místo

Mikysková Míša 1999
100M 1:10,19 2.místo
50P 0:39,35 7.místo
200PZ 2:33,06 2.místo
200P 2:57,97 6.místo
100VZ 1:02,2 1.místo

Venigerová Hana 2001
50P 0:50,97 30.místo
200PZ 3:23,84 20.místo
100Z 1:35,11 18.místo
100VZ 1:20,04 19.místo

Dostál Petr 1999
100M 1:12,11 1.místo
200PZ 2:34,82 1.místo
100Z 1:13,23 2.místo
100VZ 1:01,26 1.místo

Krčil František 1996
200P 2:48,49 12.místo
100VZ 1:02,09 15.místo
50P 0:34,42 10.místo
200PZ 2:31,93 12.místo



1.kolo MČR družstev 18.2.2012 Vysoké Mýto

Černá Tereza 2001
200P 3:27,4 16.místo
100Z 1:36,0 17.místo
100P 1:39,1 18.místo

Kavková Denisa 1996
100VZ 1:08,2 10.místo
400VZ 5:29,7 12.místo
200VZ 2:33,3 11.místo
100M 1:20,0 7.místo

Kurková Lucie 1997
200M 2:49,7 6.místo
400VZ 5:04,4 9.místo
100M 1:16,4 6.místo
800VZ 10:23,4 5.místo

Lukášová Zuzka 1995
100Z 1:29,6 14.místo
200Z 3:23,8 16.místo
50VZ 0:36,1 16.místo

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:01,1 2.místo
400PZ 5:27,9 5.místo
200VZ 2:15,6 4.místo
200PZ 2:35,9 2.místo

Teplá Martina 1996
200P 3:24,0 15.místo
100P 1:33,2 13.místo
200Z 3:15,3 14.místo

Venigerová Hana 2001
50VZ 0:37,8 19.místo
200PZ 3:34,3 19.místo

Bartoš Kamil 1982
100Z 1:06,5 4.místo
200Z 2:27.3 6.místo
100M 1:07,1 6.místo

Černý Jakub 1997
200M 2:31,3 5.místo
400PZ 5:10,8 6.místo
200VZ 2:04,9 6.místo
400VZ 4:27,6 2.místo

Dostál Petr 1999
200M 2:43,9 9.místo
1500VZ 18:04,6 3.místo
400VZ 4:33,8 4.místo

Jakoubek Jiří 1989
100VZ 0:56,8 7.místo
200VZ 2:03,6 3.místo
100M 1:01,8 1.místo

Kořínek Tomáš 1982
100VZ 0:59,5 8.místo
1500VZ 19:06,5 5.místo
50VZ 0:26,7 4.místo
200Z 2:33,8 9.místo

Krčil František 1996
200P 3:01,2 11.místo
100P 1:20,7 9.místo

Munster Pavel 1978
200P 2:52,3 8.místo
400PZ 5:26,6 9.místo
100P 1:17,7 5.místo
200PZ 2:31,0 7.místo

Šlechta Jakub 1988
100Z 1:08,1 7.místo
200Z 2:31,6 9.místo
50VZ 0:30,7 12.místo




SEZONA 2011

Vánoční cena Třebíče 18.12.2011

Černá Tereza 2001
100VZ 1:16,7 1.místo
50VZ 0:36,3 2.místo
50P 0:46,3 1.místo

Jiskrová Katka 2001
100VZ 1:23,1 3.místo
50VZ 0:37,0 5.místo
100PZ 1:41,3 3.místo

Mikysková Míša 1999
50M 0:30,9 1.místo VYLEPŠENÝ KRAJSKÝ A KLUBOVÝ REKORD
50VZ 0:28,4 1.místo VYLEPŠENÝ KRAJSKÝ A KLUBOVÝ REKORD
100PZ 1:11,0 1.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:58,2 1.místo NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 14-TI LETÉHO ŽACTVA
100PZ 1:07,6 1.místo VYLEPŠENÝ KLUBOVÝ REKORD
50Z 0:31,7 1.místo

Dolejší Adam 2000
100VZ 1:25,9 21.místo
50M - disk.-nenastoupil
50VZ 0:37,4 11.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 1:00,4 1.místo VYLEPŠENÝ KLUBOVÝ REKORD
50VZ 0:28,4 1.místo
50Z 0:33,5 1.místo

Pohár ČR 10-ti letého žactva 2011 - Česká Třebová

Černá Tereza 2001
100Z 1:34,4 14.místo
50P 0:45,5 OR 6.místo
200VZ 2:43,3 OR 4.místo
100P 1:37,3 OR 4.místo(stejný čas jako 3.místo,rozhodnutí cílového rozhodčího)
50Z 0:43,7 OR 18.místo

Jiskrová Katka 2001
50VZ 0:36,5 OR 13.místo
200VZ 2:59,3 OR 12.místo
100VZ 1:22,3 18.místo
50Z 0:46,6 27.místo
50M 0:46,7 21.místo

Venigerová Hana 2001
100Z 1:43,5 26.místo
50VZ 0:39,2 32.místo
100PZ 1:43,3 32.místo
100VZ 1:27,6 33.místo
50Z 0:47,5 32.místo
50M 0:56,3 31.místo

Mistrovství České republiky 12-ti letého žactva - Prostějov

Dostál Petr 1999
200VZ 2:10,34 OR 2.místo III.VT
400VZ 4:33,59 OR 1.msíto III.VT
50VZ 0:28,09 OR 2.místo III.VT
1500VZ 18:00,09 OR 1.místo III.VT
200Z 2:29,55 OR 2.místo
100VZ 1:00,63 OR 1.místo III.VT

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:11,96 OR 1.místo I.VT
100PZ 1:10,48 OR 3.místo II.VT
50VZ 0:28,51 1.místo II.VT
400VZ 4:48,0 3.místo II.VT
100M 1:10,23 OR 2.místo III.VT
100VZ 1:01,88 OR 1.místo II.VT


Mistrovství České republiky 14-ti letého žactva - Domažlice

Černý Jakub 1997
200VZ 2:07,62 OR 9.místo III.VT
400VZ 4:30,03 OR 7.místo III.VT
100Z 1:06,18 9.místo III.VT
1500VZ 17:51,48 OR 7.místo III.VT
200Z 2:22,86 OR 6.místo III.VT
100VZ 0:58,48 OR 10.místo III.VT


Krajské přebory 10-11ti letého žactva 19.11.2011 Náchod

Dolejší Adam 2000
100Z 1:37,4 9.místo
50VZ disk.-předčasný odskok
400VZ 6:16,0 4.místo
100VZ 1:21,4 10.místo
50M 0:43,2 8.místo
200VZ disk.-předčasný odskok

Dolejší Daniel 2000
100Z 2:02,7
50VZ 0:45,0 25.místo
100VZ 1:44,5
100P 2:09,8 14.místo
200VZ 3:48,5 10.místo

Černá Tereza 2001
100Z 1:34,0 4.místo
50P 0:47,7 2.místo
200VZ 2:49,6 4.místo
100P 1:40,0 1.místo
50Z 0:45,5 3.místo
400VZ nedoplavala

Čiháková Marie 2001
50P 0:57,1 12.místo
50VZ 0:52,1 23.místo
100P 2:16,5 17.místo
50Z 1:08,4 19.místo

Jiskrová Katka 2001
100Z disk.-chybná obrátka - kraulové nohy
50VZ 0:37,6 3.místo
200VZ 3:06,0 6.místo
100VZ 1:22,3 5.místo
50Z 0:45,9 4.místo
50M 0:45,71

Venigerová Hana 2001
100Z 1:43,0 6.místo
50VZ 0:38,3 5.místo
100PZ 1:40,4 3.místo
100VZ 1:24,8 6.místo
50Z 0:47,5 8.místo
50M 0:48,7 6.místo


Krajské přepory 12-letého žactva a starších 12.-13.11.2011 Česká Třebová

Černý Jakub 1997
200VZ 2:09,4 OR 1.místo III.VT
200M 2:33,6 2.místo
400VZ 4:33,8 OR 1.místo III.VT
50VZ 0:27,2 OR 1.místo III.VT
100Z 1:05,9 0R 1.místo III.VT
1500VZ 18:04,1 OR 1.místo IIII.VT
200Z 2:26,0 0R 1.místo III.VT
100VZ 0:58,6 OR 1.místo III.VT

Dostál Petr 1999
200VZ 2:12,8 OR 1.místo III.VT
400VZ 4:41,0 1.místo III.VT
50VZ 0:28,8 1.místo
1500VZ 18:52,8 1.místo III.VT
200Z 2:32,9 OR 1.místo
100VZ 1:02,9 1.místo

Jakoubek Jiří 1989
200VZ 2:09,0 2.místo III.VT
400VZ 4:43,5 2.místo III.VT
50VZ 0:28,3 4.místo III.VT(plaval motýlem)

Kavková Denisa 1996
100P 1:23,2 2.místo III.VT
800VZ 10:51,7 OR 1.místo III.VT
50VZ 0:31,4 OR 5.místo III.VT
400VZ 5:09,9 2.místo III.VT
200P 2:55,9 OR 2.místo III.VT NOVÝ KLUBOVÝ REKORD MLADŠÍHO DOROSTU
100VZ 1:08,3 5.místo III.VT

Krčil František 1996
100P 1:17,1 OR 4.místo III.VT
100PZ 1:12,2 7.místo
50VZ 0:28,5 10.místo
200PZ 2:42,4 3.místo

Kurková Lucie 1997
200VZ 2:26,3 2.místo III.VT
800VZ 10:46,0 1.místo III.VT
50VZ 0:33,4 9.místo
400VZ 5:19,9 1.místo III.VT
100M 1:23,2 4.-5.místo
100VZ 1:11,1 7.místo

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:15,7 OR 1.místo II.VT KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100PZ 1:10,9 OR 1.místo II.VT KRAJSKÝ A KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
50VZ 0:28,7 1.místo II.VT
400VZ 4:46,8 OR 1.místo II.VT KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100M 1:11,9 2.místo III.VT
100VZ 1:02,4 1.místo II.VT

Špicar Josef 1992
50VZ 0:27,3 3.místo III.VT

Špicarová Hana 1999
200VZ 3:34,6 11.místo
100PZ 1:51,7 13.místo
50VZ 0:42,9 15.místo
100Z 1:59,5 9.místo
100VZ 1:42,3 13.místo


Axis cup 5.-6.11.2011 Jihlava

Černý Jakub 1997
50Z 0:31,8 OR 20.místo
100PZ 1:08,32 OR 42.místo III.VT
200M 2:34,56 21.místo
100Z 1:07,57 OR 25.místo
1500VZ 18:19,4 8.místo III.VT
100VZ 0:59,15 OR 36.místo III.VT

Kavková Denisa 1996
50P 0:38,63 24.místo III.VT
50M 0:35,07 37.místo
100P 1:23,51 27.místo III.VT
200P 2:59,75 18.místo III.VT
200PZ 2:43,2 33.místo III.VT
100VZ 1:09,5 48.místo III.VT

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:28,46 OR 18.místo NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
50M 0:32,04 23.místo
100PZ 1:14,24 28.místo
100P 1:24,45 30.místo III.VT
100M 1:11,84 OR 27.místo III.VT
100VZ 1:02,46 21.místo



Pohár jiráskova kraje a podkrkonoší 5.11.2011

Krčil František 1996
50P 0:34,91 5.místo III.VT
100VZ 1:02,7 8.místo OR
200PZ 2:38,5 5.místo

Dolejší Adam 2000
100VZ 1:26,0 19.místo
50Z 0:46,8 11.místo

Lisa Dominik 2002
50P 0:56,0 7.místo
100VZ 1:47,7 9.místo

Tichý Pavel 2001
50P 0:52,8 12.místo
100VZ 1:37,5 12.místo

Tichý Petr 2001
50P 0:55,3 16.místo
100VZ 1:30,3 10.místo


VC Vysokého Mýta 22.10.2011

Černá Tereza 2001
100PZ 1:31,1 5.místo
100P 1:41,0 2.místo
50P 0:47,9 2.místo
100VZ 1:23,7 5.místo

Čiháková Marie 2001
50VZ 0:53,7 24.místo
100P 2:20,9 13.místo
50P 0:59,6 17.místo

Dostálová Terezka 2004
50VZ 0:58,6 19.místo
50Z 1:12,4 20.místo

Jiskrová Kateřina 2001
100PZ 1:37,5 9.místo
50VZ 0:37,3 4.místo
50M 0:47,1 6.místo
100VZ 1:23,8 6.místo

Kavková Denisa 1996
100PZ 1:18,5 2.místo
100P 1:23,2 1.místo
50P 0:38,6 1.místo
100VZ 1:10,3 3.místo

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:28,5 1.místo
100M 1:12,8 1.místo
50M 0:31,6 1.místo KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 1:02,5 1.místo

Špicarová Hana 1999
50VZ 0:42,7 18.místo
100P 1:51,8 11.místo
50P 0:51,1 12.místo
100VZ 1:40,2 19.místo

Vaňásková Klára 2001
50VZ 0:47,0 21.místo
100P 2:06,4 12.místo
50P 0:57,2 13.místo
100VZ 1:50,5 21.místo

Venigerová Hana 2001
100PZ 1:42,9 13.místo
50VZ 0:39,0 8.místo
50Z 0:48,1 6.místo
100Z 1:43,7 5.místo
100VZ 1:25,4 8.místo

Viktorinová Aneta 2002
50VZ 0:46,0 20.místo
100P 1:58,9 10.místo

Andrle Timon 1998
50VZ 0:33,2 8.místo
100P 1:38,2 6.místo
50P 0:46,0 7.místo
100VZ 1:20,1 11.místo

Černý Jakub 1997
100PZ 1:08,9 1.místo
50VZ 0:27,7 1.místo
50Z 0:31,9 1.místo
50M 0:31,0 1.místo
100VZ 0:59,6 1.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:28,4 1.místo
100M 1:16,1 1.místo
100Z 1:13,9 1.místo
100VZ 1:05,0 1.místo

Jakoubek Jiří 1989
50VZ 0:26,5 1.místo
50M 0:28,3 2.místo
100VZ 0:58,5 1.místo

Krčil František 1996
100PZ 1:11,5 3.místo
100P 1:22,7 3.místo
50M 0:32,9 8.místo
50P 0:34,9 2.místo
100VZ 1:03,1 8.místo

Kurka Lukáš 2001
100PZ 1:33,0 4.místo
100P 1:44,1 1.místo
50M 0:45,9 5.místo
50P 0:49,4 3.místo
100VZ 1:25,2 6.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:47,2 16.místo
100P 2:00,3 6.místo
50P 0:57,6 12.místo
100VZ 1:55,6 20.místo

Šebetka Kryštof 2002
50VZ 0:51,8 18.místo
100P 2:01,7 8.místo
50P 0:54,7 9.místo
100VZ 2:05,9 21.místo

Tichý Pavel 2001
50VZ 0:41,0 10.místo
50Z 0:54,1 11.místo
50P 0:53,7 8.místo
100VZ 1:38,2 14.místo

Tichý Petr 2001
50VZ 0:41,1 11.místo
50Z 0:53,5 10.místo
50P 0:56,3 11.místo
100VZ 1:33,0 11.místo

Vopařil Bořek 2001
50VZ 0:50,9 17.místo
50Z 0:55,4 12.místo
100VZ 1:48,3 19.místo


5.kolo krajského poháru 18.10.2011 Trutnov

Černá Tereza 2001
100VZ 1:22,3 3.místo
100P 1:43,4 1.místo
400VZ 6:14,4 5.místo

Mikysková Michaela 1999
100VZ 1:02,2 1.místo KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
200PZ 2:37,1 1.místo
400VZ 4:51,8 1.místo

Venigerová Hana 2001
100VZ 1:27,9 5.místo
50Z 0:47,6 1.místo
400VZ 6:46,8 8.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:59,4 1.místo
200Z 2:29,4 2.místo
400VZ 4:34,2 1.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 1:02,2 1.místo
200Z 2:38,5 1.místo
400VZ 4:42,6 1.místo


VC Trutnova 8.-9.10.2011

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,72 1.místo II.VT
200VZ 2:19,28 14.místo II.VT
50Z 0:36,51 6.místo
100PZ 1:13,35 1.místo II.VT NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
50M 0:31,93 1.místo II.VT NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA

Černý Jakub 1997
100VZ 0:59,28 7.místo III.VT
200VZ 2:10,42 34.místo III.VT
100Z 1:09,52 5.místo
200PZ 2:30,5 8.místo III.VT
100M 1:10,10 9.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:28,38 1.místo III.VT
200VZ 2:15,64 44.místo
50Z 0:34,59 1.místo
100PZ 1:14,75 2.místo
50M 0:32,93 2.místo

Krčil František 1996
100P 1:18,6 10.místo
200PZ 2:36,94 28.místo
100M 1:13,1 25.místo


4.kolo krajského poháru 26.9.2011 Trutnov

Černý Jakub 1997
800VZ nedoplaval

Dostál Petr 1999
800VZ 9:34,2 NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA

Krčil František 1996
400VZ 5:05,8

Černá Tereza 2001
400VZ 6:19,5


Pastvinský maraton 3.9.2011 Pastviny

Dostál Petr 1999
1KM 0:09,52 1.místo

Mikysková Michaela 1999
1KM 0:10,28 4.místo

Venigerová Hana 2001
1KM 0:15,52 19.místo

Špicarová Hana 1999
1KM 0:16,31

Jiskrová Katka 2001
1KM 0:18,25 21.místo

Kheil Lukáš 2000
1KM 0:14,22 10.místo

Tichý Petr 2001
1KM 0:16,43 13.místo

Tichý Pavel 2001
1KM 0:18,24 14.místo

Andrle Jakub
1KM 0:24,53 16.místo

Podroužková Nikola
1KM 0:24,49 1.místo

Formánková Klára
1KM 0:12,50 1.místo

Černý Jakub 1997
3KM 0:30,05 2.místo

Levinský Ondřej 1997
3KM 0:41,16 14.místo

Teplá Martina 1996
3KM 0:37,01 4.místo

Kheil Dušan 1994
3KM 0:41,26 4.místo

Sejpka Martina 1992
3KM 0:35,07 1.místo

Špicar Josef 1992
3KM 0:42,35 2.místo

Rautenkranc Miroslav 1964
3KM 0:37,27 1.místo

Munster Pavel 1978
3KM 0:30,26 1.místo

Novotná Mirka 1964
5KM 2:32,57 1.místo


Lipno 27.-28.8.2011

Dostál Petr 1999
1KM 0:13,49 1.místo
3KM 0:41,33 1.místo

Novotná Mirka 1964
5KM 2:25,30 2.místo (masters F)
3KM 1:19,10 1.místo(masters ME)


O pohár města Havířova 20.8.2011 Těrlická přehrada

Dostál Petr 1999
3KM 0:45,50 2.místo(v kategorii žactva,st.+ml. žactvo)


Veselská hodinovka 14.8.2011 Veselí nad Lužnicí

Černá Tereza 2001
3KM 0:58,29 5.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:02,30 3.místo

Novotná Mirka 1964
5KM1:56,01 2.místo(masters nad 40let)


Ostyle cup 6.8.2011 Jablonec nad Nisou

Kurková Lucie 1997
5KM 1:23,20 2.místo
3KM 0:42,16 1.místo


Lipno 30.-31.7. 2011

Černý Jakub 1997
1500m 0:23,02 3.místo - zkráceno ze 3KM
2500M 0:34,35 2.místo - zkráceno z 5KM

Kurková Lucie 1997
1500m 0:23,13 2.místo - zkráceno ze 3KM
2500m 0:35,35 1.místo - zkráceno z 5KM

Dostál Petr 1999
1500m 0:20,10 1.místo - zkráceno ze 3KM
500m 0:08,0 1.místo - zkráceno z 1KM

Černá Tereza 2001
500m 0:11,25 5.místo - zkráceno z 1KM


MČR žactva,O pohár města Hlučína 23.-24.7.2011 Hlučín

Dostál Petr 1999
1KM 0:13,22 1.místo
3KM 0:40,56 1.místo TITUL MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

Černý Jakub 1997
3KM 0:40,22 2.místo
5KM 1:10,0 2.místo TITUL VICEMISTRA ČESKÉ REPUBLIKY

Kurka Lukáš 2001
1KM 0:18,42 8.místo(3.místo v ročníku 2001)
3KM 1:03,5 2.místo TITUL VICEMISTRA ČESKÉ REPUBLIKY

Kurková Lucie 1997
3KM 0:41.16 5.místo
5KM 1:15,1 6.místo

Mikysková Míša 1999
3KM 0:45,3 5.místo

Novotná Mirka 1964
3KM 1:20,45 22.místo(2.místo v kategorii)
5KM 2:12.17 37.místo(3.místo v kategorii)


O pohár Vltavy 10.7. 2011

Mikysková Míša 1999
1KM 0:13,00 1.místo

Dostál Petr 1999
1KM 0:11,41 1.místo

Novotná Mirka 1964
3KM 1:09,12 21.místo


Ejpovická devítka 6.7.2011

Kurková Lucie 1997
3KM 0:45,26 2.místo

Slapský maraton 5.7.2011 Slapy

Novotná Mirka 1964
5KM 1:59,23 6.místo

Kavková Denisa 1996
3KM 0:45,30 2.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:00,24 2.místo

Kurková Lucie 1997
5KM 1:00,47 2.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:43,21 1.místo

Kurka Lukáš 2001
3KM DNF


Memoriál Miroslava Kroufka 2.-3.7.2011 Seč

Novotná Mirka 1964
5KM 2:22,57 47.místo
3KM 1:25,25 23.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:46,36 1.místo
1KM 0:13.45 1.místo

Kurka Lukáš 2001
3KM 1:08,49 6.místo

Kurková Lucie 1997
5KM 1:18,58 4.místo
3KM 1:08,47 13.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:12,49 1.místo
3KM 0:46,1 2.místo


37.brněnský maraton 18.6.2011 Brněnská přehrada

Kurková Lucie 1997
5KM 1:08,31 1.místo

Kurka Lukáš 2001
1KM 0:18,49 4.místo

O pohár primátora města Přerova 19.6.2011 Výkleky

Kurka Lukáš 2001
3KM DNF

Kurková Lucie 1997
3KM 0:47,12 1.místo
5KM 1:07,25 1.místo


O pohár starostky města Přelouče 11.6.2011 Mělice

Kořínek Tomáš 1982
5KM 1:08,21 9.místo

Novotná Mirka 1964
5KM 2:08,20 10.místo

Krčil František 1996
3KM 0:50,04 4.místo


Hry 5.letní olympiády dětí a mládeže 22.-23.6.2011 Olomouc - 50m

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:30.04 1.místo v rozplavbách - finále 0:29.23 1.místo
200VZ 2:24.96 3.-4.místo v rozplavbách - finále 2:23.28 4.místo
100VZ 1:05.12 1.místo v rozplavbách - finále 1:04.32 1.místo
100M 1:17.12 2.místo v rozplavbách - finále 1:16.34 2.místo

Kurková Lucie 1997
200M 3:02.78 17.místo
200VZ 2:30.05 18.místo
400VZ 5:15.67 20.místo
100M 1:20.27 18.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 1:01.96 11.místo
200VZ 2:15.18 7.místo v rozplavbách - finále 2:14.24 7.místo
400VZ 4:49.61 12.místo
200M 2:31.89 3.místo v rozplavbách - finále 2:30.05 3.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:29.09 1.místo v rozplavbách - finále 0:29.0 1.místo
100VZ 1:06.07 2.místo v rozplavbách - finále 1:04.05 2.místo
200VZ 2:21.37 1.místo v rozplavbách - finále 2:19.57 1.místo
400VZ 4:53.85 1.místo v rozplavbách - finále 4:53.24 1.místo


MČR staršího žactva 18.-19.6.2011 Plzeň - 50m

Černý Jakub 1997
200VZ 2:13,08 8.místo
400VZ 4:42,1 9.místo
100Z 1:12,64 13.místo
1500VZ 18:40,41 8.místo
200Z 2:36,6 9.místo
100VZ 1:01,29 12.místo

MČR mladšího žactva 18.-19.6.2011 Kopřivnice - 25m

Dostál Petr 1999
200VZ 2:14,78 1.místo
400VZ 4:40,67 1.místo
50VZ 0:29,18 1.místo
1500VZ 18:37,44 1.místo
200Z 2:35,52 3.místo
100VZ 1:03,23 1.místo

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:19,96 3.místo
100PZ 1:13,73 3.místo
50VZ 0:29,18 1.místo
400VZ 5:00,4 7.místo
100M 1:12,59 2.místo
100VZ 1:03,38 1.místo

Praha 2011 - Český pohár 4.-5.6.2011

Kavková Denisa 1996
200P 3:12,54 41.místo
400VZ 5:27,16 45.místo
50P 0:40,1 39.místo III.VT III.VT
800VZ 11:04,5 26.místo III.VT

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:30,05 44.místo III:VT
400VZ 5:07,82 30.místo
50M 0:33,32 44.místo III.VT NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 1:05,36 31.místo II.VT

Černý Jakub 1997
50VZ 0:28,92 119.místo
400VZ 4:46,28 36.místo III.VT
100VZ 1:01,54 76.místo III.VT
1500VZ 18:49,9 15.místo III.VT

Dostál Petr 1999
50VZ 0:29,58 133.místo
400VZ 4:56,02 49.místo III.VT
100VZ 1:06,48 123.místo
1500VZ 19:18,79 20.místo III.VT

Tovačovský maratón - Anínské jezero 4.6.2011

Kurková Lucie 1997
5KM 1:23,35 1.místo

Kurka Lukáš 2001
1KM 0:24,18 1.místo


Memoriál Mudr. Jaroslava Fichtla 28.5.2011

Kurková Lucie 1997
5KM 01h15min16s 2.místo


Krajské přebory 10-11-ti letého žactva Svitavy

Černá Tereza 2001
100Z 1:41,0 5.místo
50P 0:48,6 4.místo
200VZ 3:05,0 3.místo
100P 1:44,2 2.místo
50Z 0:48,4 6.místo
50M 51,4 8.místo

Čiháková Marie 2001
50P 0:59,1 13.místo
50VZ 0:54,4 22.místo
100VZ 2:15,7 19.místo
100P 2:23,8 17.místo
50Z 1:20,5 22.místo

Jiskrová Katka 2011
50VZ 0:39,2 5.místo
100PZ 1:47,2 6.místo
200VZ 3:23,7 7.místo
50Z 0:49,4 7.místo
50M 0:49,6 7.místo
400VZ 7:11,4 4.místo

Dolejší Adam 2000
100Z 1:48,6 13.místo
50VZ 0:39,4 18.místo
400VZ 6:45,6 5.místo
100VZ 1:27,1 14.místo
200VZ 3:17,5 8.místo

Kheil Lukáš 2000
100Z 1:45,2 10.místo
50VZ 0:38,1 13.místo
100PZ 1:42,0 14.místo
100VZ 1:26,6 13.místo
50M 0:49,8 15.místo
200VZ 3:07,4 6.místo

Kurka Lukáš 2001
50P 0:47,8 1.místo
50VZ 0:38,0 5.místo
400VZ 6:21,4 2.místo
100P 1:43,9 1.místo
50M 0:46,8 2.místo
200VZ 2:59,2 2.místo

Tichý Pavel 2001
50P 0:57,3 16.místo
50VZ 0:44,7 12.místo
100PZ 2:03,3 8.místo
100VZ 1:41,9 8.místo
100P 2:08,1 15.místo
200VZ 3:35,7 5.místo

Tichý Petr 2001
50P 0:55,3 14.místo
50VZ Disk. předčasný start
400VZ 7:25,7 6.místo
100VZ 1:42,3 10.místo
100P 2:02,3 11.místo
200VZ 3:51,3 6.místo

Vopařil Bořek 2001
100Z 2:05,1 7.místo
50P disk. - styl
50VZ 0:50,4 21.místo
100VZ 1:53,6 16.místo
100P disk. - styl
200VZ 4:24,7 8.místo


Krajské přebory žactva,dorostu,dospělých 21.-22.5.2011

Černý Jakub 1997
200VZ 2:12,6 1.místo III.VT
100PZ 1:10,8 1.místo
400VZ 4:41,1 1.místo III.VT
50VZ 0:27,8 1.místo III.VT
100Z 1:09,8 1.místo
1500VZ 18:18,4 1.místo III.VT
200Z 2:30,0 1.místo
100VZ 1:00,1 1.místo III.VT

Dostál Petr 1999
200VZ 2:17,2 1.místo
400VZ 4:49,2 1.místo III.VT
50VZ 0:29,6 1.místo
1500VZ 19:03,4 1.místo III.VT NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100Z 1:16,8 1.místo
200Z 2:41,1 1.místo
100VZ 1:03,6 1.místo NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA

Levinský Ondřej 1997
200VZ 2:41,6 7.místo
100PZ 1:23,6 8.místo
100Z disk. - chybná obrátka
50VZ 0:33,3 11.místo
200Z 3:06,6 7.místo
100VZ 1:13,2 9.místo

Krčil František 1996
100P 1:19,0 6.místo
400VZ 5:07,7 8.místo
50VZ 0:28,6 12.místo
200PZ 2:39,2 6.místo
100M 1:12,7 4.místo
200P 2:56,4 5.místo
100VZ 1:03,6 8.místo

Kavková Denisa 1996
200P 3:01,5 2.místo III.VT
50P 0:38,2 - první úsek v 200P NOVÝ KLUBOVÝ REKORD MLADŠÍHO DOROSTU
100VZ 1:09,7 4.místo III.VT

Kurková Lucie 1997
200VZ 2:26,4 1.místo III.VT
200M 2:50,3 1.místo
800VZ 10:20.0 1.místo III.VT
50VZ 0:32,8 10.místo
400VZ 5:09,8 1.místo III.VT
100M 1:17,9 2.místo
100VZ 1:08,5 4.-5.místo III.VT

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:21,2 2.místo III.VT NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉHO ŽACTVA
100PZ 1:15,8 1.místo III.VT
50VZ 0:29,2 1.místo II.VT
400VZ 5:00,7 2.místo III.VT
100M 1:14,2 2.místo III.VT
100VZ 1:04,6 1.místo III.VT

Teplá Martina 1996
100P 1:31,0 3.místo
100PZ 1:25,8 6.místo
50VZ 0:34,3 9.místo
100Z 1:28,2 5.místo
100VZ 1:13,6 ????


Krajské přebory 9-let a mladší 15.5.2011 Chrudim

Therová Kateřina 2003
100VZ 2:42,5 5.místo
50P 1:26,2 8.místo
100P 3:29,2 4.místo
50VZ 1:08,2 10.místo

Šebetka Kryštof 2002
100P 2:02,4 5.místo
50Z 0:58,5 9.místo
50P 0:55,21 6.místo
100Z 2:06,7 7.místo

Lisa Dominik 2002
100P 2:09,8 8.místo
50VZ 0:52,814.místo
100VZ 2:03,5 10.místo
50P 0:59,3 9.místo


3.kolo krajského poháru 26.4.2011 Trutnov

Kavková Denisa 1996
50VZ 0:31,7 1.místo III.VT
100PZ 1:19,3 1.místo III.VT
50P 0:38,8 1.místo III.VT

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:28,9 1.místo II.VT
100PZ 1:15,9 1.místo III.VT
100Z 1:17,5 3.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:28,4 1.místo
200M 2:38,3 1.místo
100PZ 1:11,0 1.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:29,9 2.místo
100Z 1:16,1 1.místo
100PZ 1:20,4 2.místo


Osvobození města Vyškova 23.4.2011

Kavková Denisa 1996
200P 3:03,0 2. místo III.VT
400VZ 5:14,6 3.místo III.VT
100P 1:26,4 2.místo III.VT čas neodpovídá skutečnosti,chybná časomíra (1:25,4
návštěvníků stránky
celkem79 479
tento týden366
dnes39