Termínovka:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Termínovka

Zde budou průběžně uváděny závody, kterých se plavci PKVM zúčastní.
Termínovka 2020

18.1.2020 O TŘEBOVSKOU MAŠINKU - 2010 a mladší

Přijatí :
Poppová Sofča 2010 - 50Z,50P,50M,50VZ
Slavíková Viktorka 2010 - 50Z,50P,50VZ
Nováková Míša 2011- 25Z,25P,25VZ
Zídková Lucka 2011 - 25Z,25P,25VZ
Trenér -David Metelka (739 518 695)

sebou -
50 kč za každý přijatý start, + 20kč na skříňku
Plavky - pokud možno alespoň 3x, ručník, tričko, kraťasy, muže být mikina, tepláky.
k jídlu něco lehčího - např těstoviny či rýže s kuřecím masem, müsli tyčinky atd. + pití !!!

Odjezd : sobota 18.1.- 7:15 sraz na parkovišti u bazénu - doprava David Metelka - podsedáky sebou
rozplavání v 8:00, začátek závodů 9:00, předpokládaný konec 14:30


25.1.2020 1.kolo MČR družstev Pardubice

Holky:
Bezdíčková Anežka 2008 - 200Z,100M - pouze odpolední program
Brýdlová Anet 2002 - 200P,400VZ,50VZ,200PZ
Brýdlová Nikča 2004 - 200P,200M,100P,50VZ
Mašková Justýnka 2005 - 200M,400PZ,200VZ,800VZ
Pospíšilová Zuzka 2006 - 100Z,400PZ,100P,200PZ
Venigerová Hanka 2001 - 100VZ,100Z,200VZ,100M
Víchová Terka 2005 - 100VZ,400VZ,200Z,800VZ

Kluci:
Brýdl Honza 2004 - 100Z,400PZ,200Z,200PZ
Novotný Adam 2007 - 200M,1500VZ,200VZ,400VZ
Seidl Vojta 2005 - 100VZ,400PZ,50VZ,100M
Smrček Pepa 2005 - 200P,100VZ,200VZ,50VZ
Spilko Dan 2004 - 200M,1500VZ,100M,400VZ
Winkler Tom 2008 - 200P,100Z,100P,200PZ

Startovka je orientační,dílčí změny možné. Většina plavců bude mít navíc start(y) ve štafetě.Info k dopravě,odjezdu(cca 7.00) atd. v průběhu příštího týdne. Rozplavání je od 8:00, závod od 9:00.



29.2. 2020 České Budějovice 50m


28.3.2020 Cena TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou 25m


18.4. 2020 Praha 50m,Česká Třebová 25m,Brno 50m,Vyškov 25m????


19.4.2020 Zimní Mistrovství ČR v dálkovém plavání - Praha Podolí 50m


9.5. 2020 Jarní pohár města Hradce Králové 50m


30.-31.5 2020 Krajské přebory 12let a starší Trutnov 25m


18.-21.6.2020 Letní MČR dorostu a dospělých - Ústí nad Labem 50m


27.-28.6. 2020 Letní MČR staršího žactva(2007) - České Budějovice



Letní soustředění 22.8.-29.8.2020 - Žacléř




Termínovka 2019


7.12.2019 Krajské přebory 9-ti letého žactva Jičín
přijatí:
Poppová Sofie - 100VZ, 50P, 100P, 50VZ




21.12.2019 Vánoční cena Vysokého Mýta - 2005 a mladší


Bezdičkova Anežka - 50M, 50Z, 50VZ
Pospíšilová Zuzana - 50Z, 50P, 50VZ
Holubová Sarh - 50M, 50P, 50VZ
Poppová Sofie - 25P, 25VZ
Metelková Dorota - 50M, 50Z, 50VZ
Nedvěd Patrik - 50M, 50P, 50VZ
Bláha Petr - 50Z, 50P, 50VZ (pokud nedodá zdravotní prohlídku, nebude se moct účastnit)
Čáp Jakub - 50M, 50Z, 50VZ
Tocháček Jiří - 50Z, 50P, 50VZ
Legáth Jáchym - 50Z, 50P, 50VZ
Tošovský Jakub - nemá platnou zdravotní prohlídku, nelze přihlásit (50M, 50Z, 50VZ)


Termínovka je předběžná,mohou se objevit další závody,které zatím nejsou v termínové listině na svazových stránkách.