Svet-Stranek.cz
Plavecký klub Vysoké Mýto

Fotky z roku 2008-dosud:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Fotky z roku 2008-dosud

Pastviny 2017
Pastvinský maraton 2017-Mašková Justýnka 1.místo na 3KM(ročník 2005)
Pastviny 2017-Hanka Venigerová 1.místo na 5KM
O pohár Vltavy 9.7.2017-Víchová Terezka 3.místo na 3KM
Seč 18.6.2017
Memoriál Miroslava Kroufka 18.6.2017 Seč-Nikča Brýdlová 3.místo na 5KM
Letní pohár ČR 10-ti letého žactva-Adam Novotný 2.místo 50VZ 0:33,98
MČR 12-ti letého žactva 10.-11.6.2017 Zlín-Víchová Terka,Mašková Jojo
Na Špince přes Špinku 3.6.2017 Terka,Nikča,Anet
Na Špince přes Špinku 3.6.2017 Jojo,Anet,Nikča,Terka,Vojta
Krajské přebory 12-let a starší 27.-28.5.2017 Trutnov
Krajské přebory nejmladšího žactva- Svitavy 20.5.2017 Metelková Dorotka 2009, Winkler Tom 2008
Cena města Blanska 13.5.2017-Terka,Jojo,Nikča,Vojta
Tj Bižuterie 25.3.2017-Tereňák,Verča,Nikča,Jojo
Cena TJ Bižuterie a města Jablonec nad Nisou-Kobzová Anička 3.místo 100PZ
Zimní soustředění Souš 2017-sjezdovka na Černé Říčce
Zimní soustředění Souš 2017-závěrečná s chalupou
Zimní soustředění Souš 2017-bazén Jablonec nad Nisou-část plavců měla suchou přípravu
Zimní soustředění Souš 2017-něco málo z běžek
Zimní soustředění Souš 2017-něco málo z biatlonu
Zimní soustředění Souš 2017-trochu umění
MČR masters 12.2.2017 Vysoké Mýto
MČR masters 12.2.2017 Vysoké Mýto
MČR masters 12.2.2017 Vysoké Mýto
MČR masters 12.2.2017 Vysoké Mýto
Pohár ČR 11-ti letého žactva 10.12.2016 Třebíč-Jojo,Vojta,Terka
Krajské přebory 9-ti letého žactva a mladší-Anička Kobzová 2007,Novotný Adam 2007,Metelková Dorotka 2009
MČR 12 let Trutnov zima 2016
KP Česká Třebová zima 2016
Úspěšný tým na Městských přeborech žactva 2016-Terka-Adam-Terka-Vojta-Jojo-Anička-Nikča
Městské přebory žactva-4x50PZ 1.místo Terka D.,Terka V.,Nikča B.,Jojo M.
Městské přebory žactva-Víchová Terezka 2005 3.místo 100VZ
Městské přebory žactva-Mašková Justýnka 2005 100P 2.místo
Městské přebory žactva-Dostálová Terka 2004 3.místo 200Z
Městské přebory žactva-Brýdlová Nikča 3.místo 100P
Městské přebory žactva-Kobzová Anička 2007 1.místo 50Z
předávání cen Kujeba
VC Vysokého Mýta 8.10.2016
Bučina 2016-bazén VM
Bučina 2016-odjezd na plavecký trénink
Bučina 2016-jedna letecká-suchá příprava
Bučina 2016-běh...
Bučina 2016-atletická abeceda
Bučina 2016-běh..
Bučina 2016-vodní štafeta
Bučina 2016-vodní štafeta-najdi zvíře!!!
Bučina 2016-vodní štafeta..
Bučina 2016-vodní štafeta.
Bučina 2016-pouštění lampionů štěstí(přání)
Bučina 2016-parťáci :-)
JC HK
KP 12 let a starší Trutnov léto 2016
MČR Brno-Lesná léto 2016
MČR Brno-Lesná léto 2016
Pastvinský maraton 2016
Pastvinský maraton 2016-Hanka Venigerová 1.místo na 5KM
Dolní Vltavice-Lipno 2016-Tom,Dominik,Terka,Tereňák,Jojo
vložený závod PKVM-Rio Lipno 2016
pozávodní idilka Rio Lipno 2016
O pohár města Havířova 30.7.2016-Terka Černá 3.místo na 5KM
26.Mistrovství ČR žactva v dálkovém plavání-Víchová Terka 3.místo,Lisa Dominik 5.místo,Mašková Justýnka 2.místo
26.Mistrovství ČR žactva v dálkovém plavání-Mašková PKVM,Seidlová,Víchová PKVM
26.Mistrovství České republiky žactva v dálkovém plavání
plovka 2016-už pohodička
plovka 2016-8:00 ranní koupel-cca 4KM
...
...
O pohár Vltavy-Terka Tereňák Víchová 1.místo na 1KM
O pohár Vltavy-cílový dohmat-voda pouhých 16 stupíňků...
Memoriál Miroslava Kroufka-Sečská přehrada-Terka,Tereňák,Dominik,Honza,Kuba,Anet
Memoriál Miroslava Kroufka-Sečská přehrada-Honza Brýdl 3.místo na 3KM
Memoriál Miroslava Kroufka-Sečská přehrada-Tereňák Víchů 2.místo na 3KM
Memoriál Miroslava Kroufka-Sečská přehrada-Lisa Dominik 2.místo na 3KM
Ostyle cup-Jablonec nad Nisou 25.6. 2016-Mašková Jojo 3.místo na 3KM
Špinka 18.6.2016-Anet,Dominik,Honza,Tereňák,Nikča,Vojta,Jojo a psí mazlíci-Arny,Amálka,Kelly,na jméno válečka si nemůžu vzpomenout :-)
Špinka 18.6.2016-po doplavání
Špinka 18.6.2016-po doplavání
Špinka 18.6.2016-po doplavání
Špinka 18.6.2016-v závodě
Špinka 18.6.2016-start
Špinka-1.kontakt s vodou,klobouček dolů mládeži :-)
Špinka 18.6.2016-před závody
KP 9let a mladší 4.6.2016 Chrudim - Dorotka, Adam, Anička
krajáky 10-11let 28.5.2016 Vysoké Mýto-Terka,Vojta,Jojo,Tom,Zuzka
KP Svitavy 2014
VC Pardubic 2016
Cena třebovské lokomotivy 2016 holky :)
Terka Dostálová3.místo 50VZ Cena třebovské lokomotivy
Cena třebovské lokomotivy 2016
MČR v dálkovém plavání-Terka s trenérkou Terkou
MČR v dálkovém plavání Praha Podolí 2016-Dostálová Tereza 3.místo na 3km
O mokrého Emana 2016 - Prostějov
Společné foto-plavecký klub a přípravka plavecké školy AAA-prosinec 2014
Kujeba 2016
Přebory Jičín někdy dávno :)
někdy dávno v Brně
někdy dávno v Brně
někdy dávno v Brně
někdy dávno v Brně
někdy dávno v Náchodě
někdy dávno v Brně
někdy dávno v Brně
někdy dávno v Brně
někdy dávno v Náchodě
někdy dávno v Náchodě
Modrá stuha Náchod 19.3.2016 3.místo 100Z
Modrá stuha Náchod 19.3.2016
Modrá stuha Náchod 19.3.2016 Vojta po 200PZ
Modrá stuha Náchod 19.3.2016 Hanka před 200P
Modrá stuha Náchod 19.3.2016
Cena TJ Bižuterie a města Jablonec nad Nisou-Justýnka Jojo Mašková a Terezka Tereňák Víchová
Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 20.2.2016 Trutnov
MČR masters 2016 Jiří Jakoubek
MČR masters 2016 Miroslav Rautenkranc
MČR masters 2016 Mikelka Miroslav
MČR masters 2016 sbor rozhodčích
soustředko Orlické Záhoří-sjezdovka Černá Voda
soustředění Orlické Záhoří-bazén U Cvrčků
soustředko Orlické Záhoří-bazén U Cvrčků
3.Vánoční cena Vysokého Mýta-nejmladší plavci-Patrik,Zuzka,Anička,Dorotka,Zuzka
Pohár 11-tiletých Brno-Lesná 800K Dan Spilko
Zimní pohár 11-ti letého žactva 12.-13.12.2015 Brno Dostálová Tereza,Spilko Dan(2.místo 800VZ),Brýdlová Nikola
Zimní pohár České republiky 10-ti letého žactva-12.-13.12.2015 Třebíč Mašková Jojo 3.místo 400VZ
Šumperský čert 2015
Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší říjen 2015
Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší-Jojo Mašková 50P
Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší-Nikča Brýdlová 50P
Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší-Terka Černá 50P
Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší-Dan Spilko 50P
Pastvinský maraton 2015 - plavci a rozhodčí PKVM
Pastvinský maraton 2015 - Černá Terka 1.místo 3KM
Pastvinský maraton 2015 - Víchová Terka 1.místo, Mašková Jojo 3.místo 1KM
Pastvinský maraton 2015 - Dostálová Terka 2.místo 1KM
Pastvinský maraton 2015 - Spilko Dan 1.místo,Brýdl Honza 2.místo 1KM
Bučina 2015 - bazén Litomka
Bučina 2015 - Sněhuláci zabijáci - vítěz týmové soutěže
Bučina 2015 - Sjetí plavci - druhé místo v týmové soutěži
Bučina 2015 - celodeňák - rozhledna Jarošov
Bučina 2015 - zasloužený relax
Bučina 2015 - běh - Ticháčkové - štafeta týmů
Bučina 2015 - běh - osvěžovací stanice
Bučina 2015 - plavecká vložka v celodenním výletě na kolách - Zderaz-Renospond
Bučina 2015 - týmová bojovka
Bučina 2015 - kruhový trénink
Bučina 2015 - kruhový trénink - odpočinkové stanoviště
Bučina 2015 - bez komentáře nebo můžete komentovat?!
Bučina 2015 - pěkná mumie,ale toaleťák došel...
Bučina 2015-večeře
O pohár rytíře Hrona-
Pohár ČR 10-ti letého žactva-Kopřivnice Mašková Justýnka a Víchová Terka
Letní pohár ČR-Prostějov-Terka,Dan
Letní pohár ČR 11-ti letého žactva-Dostálová Terka 2.místo 200Z
Letní pohár ČR 11-ti letého žactva-Spilko Dan 3.místo 800VZ
O pohár Lídy Jelínkové-Terka Černá 1.místo 3KM
O pohár Lídy Jelínkové-Kuba Černý 2.místo na 15KM
MČR v dálkovém plavání na 10km-Černý Jakub 1997 titul vicemistra ČR v kategorii staršího dorostu
Krajáky 10-11let 30.5.2015 Svitavy-společné foto
Krajáky 10-11let 30.5.2015 Svitavy-Spilko Dan 1.místo 400VZ
Krajáky 10-11let 30.5.2015 Svitavy-Dostálová Terka 2.místo 100Z
Krajáky 10-11let 30.5.2015 Svitavy-Mašková Jojo 3.místo 200VZ
Cena města Blanska 9.5.2015 - Honza,Áňa,Nikča
Cena města Blanska 9.5.2015 - Brýdlová Aneta 1.místo 100P
VC Vyškova-25.4.2015-Dan,Ondra,Hanka,Terka,Terka,Jojo,Petr,Dominik,Kuba,Vojta
VC Vyškova-25.4.2015 200VZ-Kuba Černý 1.místo,Petr Dostál 3.místo
Závody mládeže 18.4.2015 Jihlava-Mašková Justýnka 2.místo 100PZ
Mistrovství ČR v dálkovém plavání-Daniel Spilko-3KM 0:44,57 3.místo
Mokrý Eman 2015-Terka D.,Jojo M.,Terka V.
Mokrý Eman-Dostálová Terka 1.místo 100Z
Dostál Petr 1999 - vítěz kraulařského 4boje na Ceně brněnského draka
Jarní pohár města Hradec Králové-Jakub Černý 2.místo 200VZ
Laguna cup 7.3.2015 Dostál Petr,Navrátilová Míša-nejhodnotnější výkon v mužské(200VZ) a ženské(100P) kategorii
Laguna cup 7.3.2015 Víchová Terka 100Z 2.místo
Laguna cup 7.3.2015 Spilko Dan 3.místo 200VZ
Laguna cup 7.3. Třebíč-Mašková Jojo 1.místo 50VZ
Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 28.2.2015 Trutnov-společné foto plavců
MČR masters 22.2.2015 - sbor rozhodčích...
Vysočina cup 2015 - Dan Spilko 2.místo 100VZ 1:12,2
Vysočina cup 2015 - Žďár nad Sázavou
noční lyžovačka v Deštném v Orlických horách - trochu horší kvalita fokty,ale lepší než nic :-)
Anketa sportovec roku 2014 okresu Ústí nad Orlicí - Dostál Petr 1999 7.místo
plavecký klub - prosinec 2014
Pohár ČR 10-ti letého žactva 6.-7.12.2014 Plzeň-Terka Dostálová,Dan Spilko a trenérka Terka Sejpková
Krajské přebory 10-11ti letého žactva-Dan Spilko 3.místo 200VZ
Krajáky-Česká Třebová 22.-23.11.2014 4x50PZ 3.místo Anetka B.,Anetka S.,Terka Č.,Hanka V.
Krajáky-Česká Třebová 22.-23.11.2014 Venigerová Hanka 2.místo a Černá Terka 3.místo na 200VZ
Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší - celý tým
Účastníci Vysočina cupu-Dan,Terezka,Terka
VC Vysokého Mýta 18.10.2014
Pastvinský maraton 2014
Pastvinský maraton 2014
Pastvinský maraton 2014
Pastvinský maraton 2014
Pastvinský maraton 2014
Pastvinský maraton 2014
Pastviny 2014
Pastviny 2014
Pastviny 2014
Pastviny 2014
MČR 5KM Velký bolevický rybník 5.7.2014 Dostál Petr 3.místo 1:08,27
MČR 10KM Sečská přehrada 28.6.2014-Černý Jakub 1997 2.místo 2:13,1
MČR dorostu Ústí nad Labem 20.-22.6.2014-Mikysková Míša 3.místo 100m motýlek
účastníci MČR dorostu 2014-Míša,Kuba,Petr
Pohár ČR 10-ti letého žactva Jindřichův Hradec-Terka Dostálová,Dan Spilko
MČR 10KM Plzeň-Dostál Petr 1999 mistr ČR ml.dorostu a Černý Jakub 1997 3.místo
Účastníci krajských přeborů v Trutnově-Hanka Venigerová,Terka Černá,Petr Tichý,Anetka Spilková,Vojta Mašek,Pavel Tichý,Dominik Lisa a Ondra Tejkal
Krajské přebory 10-11let Dostálová Terka 2004 a Spilko Dan 2004
Cena města Blanska-Venigerová Hanka 100VZ 1:07,7 2.místo
Spilko Dan 2.místo 50M 0:43,3 Mokrý Eman
Dostálová Terka 2.místo 50Z 0:40,6 Mokrý Eman
Plzeňský vytrvalec 2014-Míša Mikysková,Petr Dostál
Blanenský závod 2014-Spilko Dan
Blanenský závod 2014-Mašková Justýnka
Blanenský závod 2014-Dostálová Terka
Blanenský závod 8.3.2014
Anketa o nejlepšího sportovce
foto po prvním ročníku Vánoční ceny Vysokého Mýta 21.12.2013
ODM 2013-zlatá sestava děvčat na 4*50VZ Mikysková,Teclová,Štěrbová,Vavřinová
ODM 2013-Dostál Petr 2.místo 400VZ 4:33,6
ODM 2013-Mikysková Míša 1.místo 50VZ 0:28,24
kompletní družstvo plavců pardubického kraje na IV.letní olympiádě dětí a mládeže-Zlín 2013
Dostál Petr 1999 1.místo 1500VZ MČR České Budějovice 8.-9.6.2013
Mikysková Míša 1999 1.místo 100VZ MČR České Budějovice 8.-9.6.2013
Černý Jakub 1997 3.místo MČR v dálkovém plavání 8.6.2013 Mělice
M3U Košice 1.-3.5.2013 reprezentace mladších juniorů - Mikysková Míša
Krajské přebory 12-let a starší 25.-26.5. 2013 Trutnov
Osvobození města Vyškova 20.4.2013 Míša,Kuba,Petřík,Terka,Hanka,Kačka
MČR žactva,dorostu,dospělých - Dostál Petr 5KM 1:00,54 MISTR ČR 14-TI LETÉHO ŽACTVA
Multiutkání mladších juniorů Poznaň - Mikysková Míša 1999
Nejmenší plavci na závodech v Blansku 24.2.2013
Mezistátní utkání Žilina-reprezentační družstvo juniorů
Mezistátní utkání-Žilina-Mikysková Míša 1999
MČR 13-ti letého žactva 8.-9.12.2012 Jihlava Mikysková Míša 1.místo 100VZ 0:59,65
MČR 13-ti letého žactva 8.-9.12.2012 Jihlava Dostál Petr 1.místo 100VZ 0:57,3
MČR 13-ti letého žactva 8.-9.12.2012 Jihlava Míša,Petřík,Coach
Justýnka,Terezka,Terezka,Lucka-malé cácory z PKVM
Spilko Daniel 2.místo 100P, krajské přebory
Dostálová Terezka 2.místo 50VZ,krajáky Česká Třebová
6.-7.10.2012 VC Trutnova Dostál Petr 3.místo 100VZ 0:59,4
6.-7.10.2012 VC Trutnova Mikysková Míša 1.místo 100M 1:06,6
medailisté z MČR staršího žactva-Dostál Petr,Mikysková Míša
Krajské přebory 12-let a starší 2.-3.6.2012 Trutnov-Míša,Denisa,Fanda,Petřík
Tovačovský maraton 2012-Kurková Lucka 15KM 4:02,0 3.místo absolutně
Krajské přebory 10-11let 26.5. Chrudim,Viktorinová Aneta 3.místo 100P
Krajské přebory 10-11let 26.5. Chrudim,Venigerová Hanka 3.místo 50M
Krajské přebory 10-11let 26.5. Chrudim,Jiskrová Kačka 3.místo 50VZ
Krajské přebory 10-11let 26.5. Chrudim,Černá Tereza 1.místo 200P
Západočeský pohár 12.-13.5. Plzeň-Kuba,Míša,Petřík
31.3.2012 Cena brněnského draka-Kuba,Petřík,Míša,Lucka
24.3.Modrá stuha města Náchoda-Petřík,Fanda,Míša,Terka,Hanička,Kačka
Anketa sportovec roku 2011-okres Ústí nad Orlicí,Dostál Petr 6.místo,Mikysková Míša 7.místo
Vánoční cena Třebíče 22.12.2011 Petřík,Kuba,Míša,Terka,Kačka,Adam
Vánoční cena Třebíče 22.12.2011,1.místo Černý Jakub v disciplíně 100VZ
Vánoční cena Třebíče 22.12.2011,1.místo Dostál Petr v disciplíně 100VZ
Vánoční cena Třebíče 22.12.2011,1.místo Mikysková Míša v disciplíně 100PZ
Vánoční cena Třebíče 22.12.2011,1.místo Černá Terka,3.místo Jiskrová Kačka v disciplíně 100VZ
MČR 12-ti letého žactva,3.-4.12.2011 Prostějov,sponzorské foto
MČR 12-ti letého žactva,3.-4.12.2011 Prostějov,medailisté
MČR 12-ti letého žactva,3.-4.12.2011 Prostějov,Dostál Petr 1.místo 100VZ 1:00,65
MČR 12-ti letého žactva,3.-4.12.2011 Prostějov,Mikysková Míša 1.místo 200VZ 2:11,96
Krajské přebory 10-11let 19.11.2011 Náchod-Hanička,Kačka,Adam,Terka,Terka-coach,Maruška,Danek
Krajské přebory 10-11let Náchod-Černá Tereza 2.místo na 50P
Krajské přebory 10-11let Náchod-Jiskrová Katka 3.místo na 50VZ
Krajské přebory 10-11let Náchod-Venigerová Hana 3.místo na 100PZ
12.-13.11.2011 Česká Třebová krajské přebory,společné foto na konci sobotního dne,bez Kurkové Lucie 1997
12.-13.11.2011 Česká Třebová krajské přebory,Mikysková Míša 1.místo 200VZ
12.-13.11.2011 Česká Třebová krajské přebory,Kurková Lucie 1.místo 800VZ
12.-13.11.2011 Česká Třebová krajské přebory,Černý Jakub 1997 1.místo 200Z
12.-13.11.2011 Česká Třebová krajské přebory-snad se nebudete zlobit,ale neodolal jsem,jste bezkonkurenční!!!
VC Trutnova-Mikysková Míša 1999 1.místo 50VZ 0:28,75
VC Trutnova-Dostál Petr 1999 1.místo 50VZ 0:28,38
27.8.2011 Lipno-Dostál Petr 1999 1.místo na 3KM
Soustředko-Lazinov-srub a výběh pro koně
Soustředko-Lazinov-společná fotka z Blanska
30.-31.7.2011 Dolní Vltavice-Kurková Lucie 1997 1.místo na 2500m
30.-31.7.2011 Dolní Vltavice-Černý Jakub 1997 2.místo na 2500m
MČR žactva v dálkovém plavání,24.7.2011 Hlučínská štěrkovna
Slapský maraton - Kuba,Petřík,Deny,Lucka
Slapský maraton-5.6.2011 Kurková Lucie 2.místo na 5KM
Slapský maraton-5.6.2011 Kavková Denisa 2.místo na 3KM
V.ODM-družstvo pardubického kraje
Olympiáda dětí a mládeže - 100VZ Dostál Petr 1.místo - pardubický kraj
Olympiáda dětí a mládeže - 200M 3.místo Černý Jakub - pardubický kraj
Olympiáda dětí a mládeže - 100VZ 1.místo Mikysková Míša,3.místo Teclová Adéla - pardubický kraj
Medailisté z MČR Kopřivnice
MČR 12-ti letého žactva Kopřivnice-Mikysková Míša 100VZ 1.místo
MČR 12-ti letého žactva Kopřivnice-Dostál Petr 50VZ 1.místo
4.6.2011 Praha Podolí - Míša,Petřík,Kuba,Deny
Krajské přebory 21.-22.5.2011 Trutnov-Kuba,Fanda,Petřík,Míša,Lucka,Ondra,Marťa,Maskot-Terezka,Deny
23.4.2011 Osvobození města Vyškova, Adam,Deny,Petřík,Kuba,Piňďa,Fanda,Lucka,Míša a po delší době i MASKOT
2.4.2011 Modrá stuha města Náchoda,Černý Jakub 1997 1.místo a Dostál Petr 1999 2.místo v disciplíně 100M
26.-27.3.2011 Jarní cena Hradce Králové-Mikysková Michaela 1.místo 100VZ v čase 1:05,1
19.2.2011-sestava družstva žen a mužů-Špicar,Munster,Kořínek,Bartoš,Kolářová,Kurková,Krčil,Mikysková,Dostál,Kavková,Černý,Kypsonová,Teplý-chybí Kabrhel,Šlechta
Zimní MČR v dálkovém plavání žactva,dorostu a dospělých-Praha-Podolí 12.2.2011,Kurková Lucie 1997,Dostál Petr 1999,Černý Jakub 1997
Dostál Petr-mistr České republiky v dálkovém plavání-3KM 0:40,23
Anketa o nejlepšího spotrovce roku 2010 okres Ústí n. Orlicí-Dostál Petr 3.místo,Mikysková Míša 4.místo
Anketa o nejlepšího spotrovce roku 2010 okres Ústí n. Orlicí-Kurková Lucie 1997 10.místo
Fego cup 18.12.2010-skoro kompletní sestava plavců
bronzová sestava ze štafety 6*25VZ-Petřík,Kuba,Fanda,Denča,Lucka,Míša a MASKOT
Dostálová Terezka 2004 1.místo 50Z 1:11,6 Fego cup Brno 18.12.2010
Kulhavá Anna 2002 2.místo 50Z 0:55,24 Fego cup Brno 18.12.2010
Zimní pohár ČR 11-ti letého žactva 4.-5.12.2010 Vsetín-Mikysková Míša,Dostál Petr
Mikysková Míša 1.místo 100M 1:16,9 Zimní pohár ČR Vsetín
Marťa,Petřík,Denča,Kuba na pláži-sobotní výlet
Jakub Černý 3.místo 100VZ 1:03,0 Šumperský čert 27.11.2010
Krajské přebory 20.-21.11.2010 Česká Třebová
Kavková Denisa 1996,2.místo 200PZ 2:42,5 krajské přebory 20.11.2010
Krčil František 1996,3.místo 100P 1:22,4 krajské přebory 20.11.2010
Kurková Lucie 1997,1.místo 400VZ 5:01,2 krajské přebory 20.11.2010
Černý Jakub 1997,1.místo 1500VZ 19:06,6 krajské přebory 20.11.2010
Krajské přebory 10-11-ti letého žactva 13.11.2010-Dostál Petr,Mikysková Míša
Pohár jiráskova kraje a podkrkonoší 6.11.2010
no coment!!!
VC Trutnova 9.-10.10.2010 Dostál,Černý,Mikysková
Mikysková Míša,1.místo 50VZ 30,22 VC Trutnova
Dostál Petr,2.místo 50VZ 29,92 VC Trutnova
II.letní soustředko 14.-21.8.2010-mládež z chaty,porota,superboy,zraněná zombie,lesní víla se závodním šnekem
II.letní soustředko 14.-21.8.2010-fakt borci-klobouk dolů!!!
II.letní soustředko 14.-21.8.2010-provazochodkyně Míša
II.letní soustředko 14.-21.8.2010-Anička-fakt borka-až 14m nad zemí!!
II.letní soustředko 14.-21.8.2010-nezaprší a nezaprší-cestou z vyhlídky na Rozkoš
II.letní soustředko 14.-21.8.2010-teamová soutěž-výběh červené sjezdovky
MČR Hlučín - Kuba-vicemistr ČR,Petr-mistr ČR,Lucka-mistryně ČR
Heřmanické Šífry-p.Novotná,Petřík,Deny,Lucka,Kuba
Sběratelé drahých kovů-Míša a Petřík-Pohár 11-ti letého žactva Domažlice
Pohár 11-ti letého žactva-Domažlice-Petr Dostál 1.místo 50VZ
Pohár 11-ti letého žactva-Domažlice-Míša Mikysková 1.místo 50VZ
Účastníci krajský přeborů-Chrudim 29.5.2010-Míša,Anička,Pětihouska,Petřík
Krajské přebory žactva,dorostu,dospělých Trutnov 22.5.2010-na fotce chybí Kábrt
Naposledy Vyškov - Ráj berušek a jiné havěti - Eliška,Míša,Deny,Kuba
Smíšená štafeta Vyškov - velice kvalitní výrazy - INTELIGENTI
Mikysková Michaela 3.místo 100M,Vyškov 24.4.2010
Černý Jakub 3.místo 100VZ, Vyškov 24.4. 2010
Kavková Denisa 1.místo 100P, Vyškov 24.4.2010
Jihlava 17.4.2010 - stejné místo,jiní plavci,jiný rok
Jarní pohár města HK 27.3.2010 Dostál Petr 2.místo
družstvo žen-Lenka,Péťa,Míša,Marťa,Denisa,Lucka,Zuzka
Krajské kolo družstev mužů 27.2.2010-neúplné foto
Soustředko Bedřichov-únor 2010-noční lyžovačka na Malinovce
Soustředko-jeden z lampiónů přání-ať se splní!
Soustředko-kuchařské umění-Deny,Marťa,Eliška,Péťa
Soustředko-týmová soutěž-jízda na pytlích
Soustředko-Marťa,Denča,Kozel,Fanda,Eliška,Péťa,Kuba,Písek
Anketa o nejlepšího spotrovce roku 2009
Pohár jiráskova kraje a podkrkonoší 6.2.2010 - vcelku fajné závody
23.1.2010 MČR v dálce - Kurková 2.místo,Dostál 1.místo,Černý 2.místo
Mikysková Michaela a Dostál Petr - Zimní pohár 10-ti letého žactva - Vsetín 5.12.2009
Denisa Kavková 2.místo 200P krajáky 21.11.2009 ČT
Kuba Černý 2.místo 100VZ krajáky 21.11.2009 ČT
Franta Krčil 1.místo 100M krajáky 21.11.2009
31.10.09 Pohár Jirásková kraje a podkrkonoší - Náchod
odměna
Soustředko srpen 2009-Denisa,Eliška,Péťa,Petřík,Kuba,Piňďa,Pepek,Fanda,Marťa
po plavecké fázy-Pastviny
po návratu z Pastvin
časovka
vařilo se......
.....jedlo se
KURDOPÍ
U pašerácké lávky
vysokomýtské plavkyně reprezentující pardubický kraj na Olympiádě dětí a mládeže - Kurková Lucie a Kavková Denisa
O cenu rytíře Hrona 13.6.09 Eliška,Fanda(poprvé se na fotce směje-zázrak),schovaná Anička,Denisa,Martina,Míša,Ondra,Petr
Dostál Petr 1999 - tak takhle se pozná masožravec
Pohár 10-ti letého žactva-Kroměříž-Mikysková Míša 1999 a Dostál Petr 1999
Krajáky Trutnov 23.-24.5.09-Dušan,Pepek,Martin,Lucka,Denisa,Martina,Petra,Eliška,Ondra,Jakub,Fanda
Krajáky Chrudim 16.5. 2009 - Míša Mikysková a Petr Dostál
26.4. 2009 Cena osvobození města Vyškova-Denča,Ferenc,Marťa,Důša(že se nestydíš),Pepek,Lucka,Péťa,Kuba
18.4.09 Závody mládeže-Jihlava-Pepek,Kuba,Fanda,Lukyn,Míša,Petr,Eliška,Lucka
Cena města Mladé Boleslavi 11.4.09 - Denisa,Martina,Lucka,Jakub,Petr
MČR žactva 28.2.09 Chomutov,Kurková Lucie-Mistryně ČR,Černý Jakub 5.místo,Kavková Denisa 5.místo
Anketa sportovec roku 2008-okres Ústí nad Orlicí,Kurková Lucie 4.místo v kategorii do 15 let
Anketa sportovec roku 2008-okres Ústí nad Orlicí,Kavková Denisa 8.místo v kategorii do 15 let
sponzorské foto zepředu
Fego Cup 2008
Kutílková Anička 2.místo 100P,Fego Cup 2008
Kavková Denisa 96,Mistrovství České republiky,3.místo 100P 1:23,5
Kurková Lucie 1997-Zimní pohár ČR-Čechy,Č.Třebová,200VZ 2.místo 2:28,5
Lukášová Zuzana 3.místo 100PZ 1:18.3,krajské přebory Česká Třebová
Dostál Petr 1999,krajské přebory Náchod
Kavková Denisa 1996,Cena Krnovska,1.místo 100P 1:27,9
VC Prostějov 25.10.08 Dostál Petr 1.místo 100VZ 1:19,1
VC Prostějov 25.10.08 Kavková Denisa 3.místo 200P 3:08,7
VC Trutnova 11.10.2008
Borci z krajských přeborů aj s trenérem
Seč, připrava před startem na 3km
V pozadí šéf našeho klubu-Dr.Andrle-září spokojeností
Bojovníci z dálkového plavání
Vysokomýtští plavci při sběru drahých kovů v Korbachu-SRN
MČR dálkové plavání,Chomutov
Kavková,Kurková Mistryně ČR,Krčil 3.místo,Hlučín
Plovárna,fyzička před sezónou
Plovárna,zas tak hrozné to asi nebylo
návštěvníků stránky
celkem85 707
tento týden301
dnes35