Výsledky 2021:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2021

Krajský přebor žactva 2009 a starších, dorostu a dospělých 20.-21.11.2021 Trutnov

AFANDI Teymur 2009
200 VZ 2:31,44 4.místo
100 PZ 1:23,61 10.místo
400 VZ 5:21,73 4.místo
50 VZ 0:33,45 8.místo
200 PZ 2:55,09 8.místo
100 Z 1:22,28 7.místo
200 Z 2:50,51 5.místo
100 M 1:21,19 5.místo
100 VZ 1:11,40 6.místo

BEZDÍCKOVÁ Anežka 2008
200 VZ 2:41,99 13.místo
100 PZ 1:24,11 12.místo
50 VZ 0:32,93 14.místo
200 PZ 3:06,12 11.místo
400 VZ 5:48,52 8.místo
200 Z 3:04,78 8.místo
100 VZ 1:11,83 9.místo

DZIVÝ Jakub 2009
200 VZ 2:17,12 2.místo
200 M 2:40,73 2.místo - KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉ ŽACTVO
100 PZ 1:12,34 2.místo
50 VZ 0:29,51 1.místo
200 PZ 2:35,59 1.místo
100 Z 1:14,70 1.místo
100 M 1:11,52 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉ ŽACTVO
100 VZ 1:04,31 1.místo
400 PZ 5:37,84 3.místo

METELKOVÁ Dorota 2009
200 VZ 2:26,72 2.místo - III. VT
100 PZ 1:19,99 4.místo
50 VZ 0:31,08 3.místo
100 Z 1:18,42 2.místo
400 VZ 5:16,57 6.místo
200 Z 2:44,81 3.místo
100 VZ 1:08,73 4.místo
400 PZ - 6:06,67 5.místo

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:26,99 13.místo
100P 1:23,26 6.místo
100PZ 1:19,64 15.místo
50VZ 0:30,75 9.místo
400VZ 5:13,39 8.místo
100M 1:20,82 6.místo
200P 3:03,91 2.místo
100VZ 1:07,78 8.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:19,72 5.místo
200M 2:48,77 4.místo
800VZ 10:55,67 3.místo
200PZ 2:43,92 8.místo
400VZ 4:49,51 2.místo
200Z 2:36,62 4.místo KLUBOVÝ REKORD MLADŠÍ DOROST
100VZ 1:05,12 5.místo
400PZ 5:38,52 5.místo

Novotný Adam 2007
200VZ 2:03,43 1.místo
100PZ 1:05,85 1.místo
400VZ 4:24,53 1.místo
50VZ 0:26,41 1.místo
200PZ 2:23,54 1.místo
1500VZ 17:44,38 1.místo
100VZ 0:56,13 1.místo
400PZ 5:05,51 1.místo KLUBOVÝ REKORD 14-TI LETÉ ŽACTVO

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 2:19,98 6.místo
100PZ 1:17,39 11.místo
800VZ 10:03,06 4.místo
50VZ 0:30,28 7.místo
200PZ 2:46,79 9.místo
100VZ 1:04,64 4.místo
400PZ 5:51,42 6.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:00,32 2.místo
200M 2:21,64 1.místo
400VZ 4:22,12 2.místo
50VZ 0:26,05 5.místo
200PZ 2:18,67 3.místo
1500VZ 18:03,28 1.místo
100M 1:01,50 2.místo
400PZ 4:59,14 2.místo

Winkler Tom 2008
200VZ 2:07,75 1.místo
100PZ 1:09,27 2.místo
400VZ 4:31,48 1.místo
50VZ 0:27,70 2.místo
200PZ 2:29,58 1.místo
1500VZ 17:45,51 1.místo KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
200P 2:44,15 1.místo
100VZ 0:59,39 1.místo
400PZ 5:19,18 1.místo



Krajský přebor 11ti letého žactva(2010), 13.11.2021 Náchod

POPPOVÁ Sofie 2010
100 Z 1:32,43 6.místo
100 M 1:30,92 1.místo
100 PZ 1:31,08 3.místo
100 VZ 1:20,41 5.místo
50 M 0:37,38 1.místo
200 PZ 3:23,04 4.místo

SLAVÍKOVÁ Viktorie 2010
100 Z 1:50,56 12.místo
50 VZ 0:42,27 11.místo
100 VZ 1:37,13 17.místo
100 P 1:58,36 12.místo

ŠOLCOVÁ Evelína 2010
100 Z 1:51,12 14.místo
50 VZ 0:43,41 15.místo
100 VZ 1:36,12 16.místo
100 P 2:03,31 14.místo



Krajský přebor 10ti letého žactva(2011), 13.11.2021 Vysoké Mýto

ČÁPOVÁ Natálie 2011
100 Z 2:19,62 13.místo
50 VZ 0:48,45 20.místo
100 VZ 1:55,39 18.místo
50 Z 1:02,93 25.místo

DRŽMÍŠKOVÁ Kristýna 2011
100 Z 1:51,28 11.místo
50 P 0:54,44 13.místo
50 VZ 0:43,29 11.místo
100 VZ 1:34,80 10.místo
50 Z 0:50,63 12.místo

HOLUB Tomáš 2011
100 Z 1:55,87 8.místo
50 P 0:57,00 9.místo
50 VZ 0:43,59 10.místo
100 VZ 1:41,12 8.místo
100 P 2:03,69 7.místo
50 Z 0:52,82 8.místo

MAREČKOVÁ Tereza 2011
50 P 1:02,00 DSQ nesouhlasný dohmat
50 VZ 1:00,10 27.místo
100 VZ 2:12,03 22.místo
50 Z 1:04,70 27.místo

NOVÁKOVÁ Michaela 2011
100 Z 2:02,03 12.místo
50 P 0:59,00 14.místo
50 VZ 0:45,00 15.místo
100 VZ 1:53,99 17.místo
50 Z 0:58,38 22.místo

ZÍDKOVÁ Lucie 2011
50 P 1:03,66 19.místo
50 VZ 1:02,81 30.místo
100 VZ 2:09,08 21.místo
100 P 2:14,16 14.místo
50 Z 1:04,6 26.místo

štafeta ( Nováková, Holub, Čápová, Dršmíšková)
PKVM 4x50 VZ 3:02,09 5.místo



Pardubické dvoustovky 6.11.2021 - Pardubice

kategorie:
2003-2006
2007-2009

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:32,73 11.místo
400PZ 6:08,50 4.místo
400VZ 5:17,29 9.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:22,97 6.místo
200M 2:46,60 2.místo
200PZ 2:39,81 3.místo
400VZ 4:46,03 2.místo KLUBOVÝ REKORD MLADŠÍ DOROST

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 2:21,70 5.místo
400PZ 5:52,58 3.místo
200PZ 2:47,16 5.místo
400VZ 4:53,47 5.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 1:59,06 1.místo
200M 2:27,59 5.místo
400PZ 4:56,04 3.místo
200PZ 2:17,10 1.místo KLUBOVÝ REKORD STARŠÍ DOROST
400VZ 4:15,43 1.místo

Winkler Tom 2008
200VZ 2:04,20 1.místo KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
400PZ 5:12,51 1.místo KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
200PZ 2:26,44 1.místo KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
200P 2:43,88 1.místo KLUBOVÝ REKORD 13-TI LETÉ ŽACTVO
400VZ 4:25,63 1.místo

AFANDI Teymur 2009
200 VZ 2:34,82 3. místo
200 Z 2:52,60 3.místo
200 P 3:26,72 2.místo

BEZDÍČKOVÁ Anežka 2008
200 VZ 2:41,65 8.místo
200 PZ 3:06,69 7.místo
200 Z 3:05,94 10.místo
400 VZ 5:43,13 9.místo

DZIVÝ Jakub 2009
200 VZ 2:20,34 1.místo
200 M 2:46,93 1.místo KLUBOVÝ REKORD 12-TI LETÉ ŽACTVO
200 PZ 2:37,32 1.místo
400 VZ 4:58,76 1.místo



Krajský přebor-dlouhé tratě 23.10.2021 - Trutnov

Brýdlová Nikča 2004
800VZ 10:57,75 9.místo
1500VZ 21:18,55 9.místo

Mašková Justýnka 2005
800VZ 10:10,99 4.místo
1500VZ 19:40,38 6.místo

Novotný Adam 2007
800VZ 9:00,07 1.místo KLUBOVÝ REKORD 14-ti leté žactvo
1500Z 17:26,61 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
800VZ 10:09,84 3.místo
1500VZ 19:36,82 5.místo

Spilko Dan 2004
800VZ 9:10,73 1.místo
1500VZ 17:36,55 3.místo

Winkler Tom 2008
800VZ 9:12,45 1.místo
1500VZ 17:47,36 1.místo



Otavský pohár 5.ročník 23.10.2021 - Písek

METELKOVÁ Dorota 2009
50 VZ 0:31,26 2.místo
200 VZ 2:28,93 3.místo
100 PZ 1:21,76 32.místo (celkově, nevyhlašováno po kategoriích)
100 VZ 1:07,67 1.místo
200 Z 2:46,74 1.místo

POPPOVÁ Sofie 2010
50 VZ 0:36,46 8.místo
100 Z 1:35,34 5.místo
100 PZ 1:32,07 59.místo(celkově, nevyhlašováno po kategoriích)
100 VZ 1:21,43 6.místo
100 M 1:31,81 2.místo



Podzimní cena Motorletu 9.10.2021 - Praha

Novotný Adam 2007 kategorie 2007-2008
200VZ 2:02,01 - ve finále 2:00,21 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 14-ti leté žactvo
200PZ 2:21,02 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 14-ti leté žactvo
100PZ 1:04,97 2.místo - KLUBOVÝ REKORD 14-ti leté žactvo
100VZ 0:55,00 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 14-ti leté žactvo

Winkler Tom 2008 kategorie 2007-2008
200VZ 2:07,33 - ve finále 2:05,57 3.místo
100P 1:16,62 2.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-ti leté žactvo
200P 2:43,53 2.místo - KLUBOVÝ REKORD 13-ti leté žactvo
100VZ 0:59,16 5.místo



42.Mladoboleslavská vlnka 9.10.2021

AFANDIYEV Teymur 2009
100PZ 1:26,44 15.místo
50VZ 0:33,29 12.místo
100P 1:38,62 13.místo
100Z 1:25,74 13.místo
100VZ 1:13,78 12.místo

DZIVÝ Jakub 2009
100PZ 1:13,77 1.místo
50VZ 0:29,44 1.místo
100P 1:25,49 2.místo
100M 1:12,02 1.místo - KLUBOVÝ REKORD 12-ti leté žactvo
100Z 1:17,24 2.místo
100VZ 1:04,14 1.místo

METELKOVÁ Dorota 2009
100PZ 1:19,46 8.místo
50VZ 0:31,14 3.místo
100P 1:32,87 10.místo
100Z 1:19,58 4.místo
100VZ 1:07,67 3.místo



Velká cena Kopřivnice 1.-2.10.2021

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:30,76 18.místo
200Z 2:41,28 2.místo
400VZ 4:58,26 4.místo
200VZ 2:22,65 9.místo
100PZ 1:19,04 20.místo
1500VZ 19:44,85 3.místo
400PZ 5:42,95 6.místo
800VZ 10:18,74 7.místo

Novotný Adam 2007
50VZ 0:26,62 1.místo
100M 1:06,11 2.místo
400VZ 4:21,22 1.místo
200VZ 2:03,72 1.místo
100PZ 1:07,32 2.místo
1500VZ 17:29,68 1.místo
50M 0:29,62 1.místo
100VZ 0:56,52 1.místo
800VZ 9:09,61 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50VZ 0:31,14 20.místo
50P 0:41,02 14.místo
400VZ 5:03,40 5.místo
200VZ 2:23,53 10.místo
1500VZ 20:30,29 5.místo
50M 0:37,53 26.místo
100VZ 1:07,20 16.místo
800VZ 10:25,40 8.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:26,05 9.místo
100M 1:04,87 7.místo
400VZ 4:31,70 6.místo
200VZ 2:04,21 7.místo
100PZ 1:05,59 10.místo
50M 0:28,75 10.místo
100VZ 0:57,60 11.místo
800VZ 9:20,96 2.místo

Winkler Tom 2008
50VZ 0:28,11 4.místo
50P 0:34,96 3.místo
400VZ 4:27,52 2.místo
200VZ 2:06,79 3.místo
100PZ 1:09,68 5.místo
1500VZ 17:53,56 2.místo
100VZ 0:58,78 2.místo
200P 2:46,85 4.místo
800VZ 9:20,70 2.místo



24.VC Vysokého Mýta 25.9.2021 Vysoké Mýto

Brýdlová Nikča 2004
100PZ 1:14.71 3.místo
50P 0:36,98 3.místo
100VZ 1:05,91 - ve finále 1:05.56 2.místo
50M 0:33,25 4.místo
100P 1:23,19 4.místo
50VZ 0:30,46 1.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:15,06 6.místo
100VZ 1:06,52 - ve finále 1:05,57 3.místo
100M 1:16,75 4.místo
50M 0:34,16 5.místo
50VZ 0:31,1 4.místo
100Z 1:16,89 4.místo

Novotný Adam 2007
100PZ 1:08,37 3.místo
100VZ 0:56,48 - ve finále 0:55,70 1.místo
100M 1:05,43 1.místo
50M 0:29,18 1.místo
50VZ 0:26,31 1.místo
100Z 1:08,04 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100PZ 1:16,03 9.místo
100VZ 1:05,90 - ve finále 1:05,80 4.místo
50M 0:36,47 7.místo
100P 1:28,07 8.místo
50VZ 0:31,41 8.místo

Spilko Dan 2004
100PZ 1:04,39 2.místo
100VZ 0:55,95 - ve finále 0:56,18 1.místo
100M 1:02,79 1.místo
50M 0:28,30 1.místo
50VZ 0:25,90 1.místo

Winkler Tom 2008
100PZ 1:08,22 2.místo
50P 0:35,36 1.místo
100VZ 0:59,78 - ve finále 0.59,28 2.místo
50M 0:30,62 3.místo
100P 1:18,43 2.místo
50VZ 0:27,72 3.místo

AFANDI Teymur 2009
100PZ 1:27,27 15.místo
50P 0:44,62 5.místo
50Z 0:39,97 10.místo
50M 0:37,79 5.místo
50VZ DSQ - předčasný start
100Z 1:25,16 6.místo

BEZDÍCKOVÁ Anežka 2008
100PZ 1:26,16 26.místo
50P 0:45,02 9.místo
100VZ 1:16,00 24.místo
50M 0:38,11 20.místo
50VZ 0:35,20 23.místo
100Z 1:28,13 21.místo

BLÁHA Petr 2007
50P 0:54,03 12.místo
100VZ 1:28,54 21.místo
50Z 0 :49,63 13.místo
100P 1:57,59 15.místo
50VZ 0:38,91 21.místo

ČÁP Jakub 2006
50P 0:54,58 7.místo
50Z 0:43,47 6.místo
50M 0:50,51 11.místo
50VZ 0:40,22 12.místo

ČÁPOVÁ Natálie 2011
50Z 1:03,29 19.místo
50VZ 0:52,61 20.místo

DRŽMÍŠKOVÁ Kristýna 2011
100VZ 1:41,20 10.místo
50Z 0:52,99 13.místo
50VZ 0:43,20 13.místo

DZIVÝ Jakub 2009
100PZ 1:15,05 1.místo
100VZ 1:05,15 - ve finále 1:04,88 1.místo
100M 1:14,95 1.místo
50M 0:33,71 1.místo
50VZ 0:30,48 1.místo
100Z 1:16,83 2.místo

DZIVÝ Lukáš 2012
100PZ 1:46,67 6.místo
50P 0:51,66 2.místo
50VZ 0:42,78 6.místo

HOLUB Tomáš 2011
50P 0:57,18 9.místo
100P 2:01,95 6.místo
50VZ 0:45,25 10.místo

HOLUBOVÁ Sarah 2008
100PZ - DSQ - nesouhlasný kop nohou
50P 0:45,42 11.místo
50Z 0:40,02 7.místo
50M 0:37,48 19.místo
100P 1:38,41 12.místo
50VZ 0:34,88 22.místo

MARECKOVÁ Tereza 2011
50P 1:02,09 9.místo
50VZ 0:58,96 21.místo

METELKOVÁ Dorota 2009
100PZ 1:19,48 5.místo
100VZ 1:09,69 - ve finále 1:08,65 4.místo
50Z 0:36,93 2.místo
50VZ 0:31,34 1.místo
100Z 1:21,41 4.místo

MIKELKOVÁ Barbora 2009
50P 0:50,99 17.místo
50Z 0:46,87 18.místo
100P 1:57,21 17.místo
50VZ 0:41,83 25.místo

POPPOVÁ Sofie 2010
100PZ 1:30,82 10.místo
50P 0:46,61 7.místo
50Z 0:42,92 13.místo
50M 0:38,05 5.místo
50VZ 0:37,15 18.místo
100Z 1:37,42 18.místo

SLAVÍKOVÁ Viktorie 2010
50P 0:53,73 20.místo
50Z 0:51,83 21.místo
100P 1:57,01 16.místo
50VZ 0:42,02 27.místo

ŠOLCOVÁ Evelína 2010
50P 0:54,98 22.místo
50Z 0:52,92 22.místo
50VZ 0:43,25 29.místo

ZÍDKOVÁ Lucie 2011
50P 1:05,86 11.místo
50Z 1:03,09 18.místo
50VZ 1:00,50 23.místo

6x25 1:17,76 1.místo
- PKVM A -Spilko,Jakoubek,Mašková,Pospíšilová,Brýdlová N.,Novotný
6x25 1:32,40 9.místo
PKVM B- Metelková ,Metelka,Dzivý,Holubová, Bezdíčková, Afandi

DROP CUP Pardubice 18.9.2021
AFANDI Teymur 2009
100 Z 1:23,81 11. místo
100 M 1:29,63 6. místo
400 VZ 5:45,64 4. místo
100 VZ 1:17,61 12. místo
100 P 1:39,29 11.místo
Pětiboj žáci 2009 - 9.místo

DZIVÝ Jakub 2009
100 Z 1:15,32 1. místo
100 M 1:13,79 1. místo
100 VZ 1:05,48 1.místo
100 P 1:27,70 1. místo
200 PZ DSQ z 1. místa - chybná obrátka Z/P
Pětiboj žáci 2009 - 4.místo

METELKOVÁ Dorota 2009
100 Z 1:18,95 336 4. místo
100 M 1:27,77 7.místo
400 VZ 5:16,94 4.místo
100 VZ 1:07,24 2.místo
100 P 1:32,90 8.místo
Pětiboj žačky 2009 - 4.místo

POPPOVÁ Sofie 2010
50 Z 0:42,32 6.místo
50 M 0:39,99 1. místo
100 PZ 1:32,47 3.místo
50 VZ 0:36,94 6.místo
50 P 00:46,53 3.místo
Pětiboj žačky 2010 - 2.místo


Superfinále žactva,kadetů 5.9.2021 - Mělice

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:35,38 4.místo

Novotný Adam 2007
5KM 0:55,08 3.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 0:59,54 7.místo

Winkler Tom 2008
5KM 0:55,04 1.místo



O pohár Lídy Jelínkové 4.9.2021 - Mělice

Brýdlová Nikča 2004
15KM 3:46,46 9.místo(open)

Mašková Justýnka 2005
15KM 3:29,19 4.místo(open)

Pospíšilová Zuzka 2006
3KM 0:47,31 2.místo

Winkler Tom 2008
5KM 1:17,05 1.místo


Pastvinský maraton 29.8.2021 - Pastviny

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:30,43 5.místo

Jakoubek Jirka 1989
3KM 0:42,40 2.místo

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:15,04 3.místo

Novotný Adam 2007
5KM DNF

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:08,24 3.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:38,48 1.místo



Plavecký memoriál Hany Greenfieldové 28.8.2021 - Labe

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:36,25 7.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:39,57 2.místo



Mistrovství České republiky na 5KM,20KM - 21.-22.8.2021 - Račice

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:17,36 14.místo MČR - mladší dorost(2004-2005)
20KM 5:41,55 5.místo MČR - mladší dorost(2004-2005)

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:07,49 3.místo MČR - mladší dorost(2004-2005)
20KM 5:14,14 2.místo MČR - mladší dorost(2004-2005)

Novotný Adam 2007
5KM 1:08,30 2.místo MČR - kadeti 2007

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:12,01 6.místo MČR - kadetky 2006
10KM 2:36,03 6.místo

Winkler Tom 2008
5KM 1:11,48 3.místo MČR - žactvo 2008
3KM 0:41,50 1.místo



Memoriál MUDr. Jaroslava Fichtla - 7.-8.8. 2021 - Bolevák - voda 21

Novotný Adam 2007
10KM 2:25,44 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
10KM 2:42,03 5.místo
5KM 1:18,05 8.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:44,35 1.místo
5KM 1:14,47 1.místo



Dolní Vltavice - Lipno 24.-25.7. 2021 - voda 23

Brýdlová Nikča 2004
3KM 0:44,21 2.místo
10KM 2:41,08 15.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:41,37 1.místo
10KM 2:31,31 8.místo

Novotný Adam 2007
3KM 0:37,23 5.místo
5KM 1:06,21 5.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
3KM 0:41,41 5.místo
5KM 1:13,23 6.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:40,12 2.místo
5KM 1:10,34 2.místo



Veselská hodinovka - Veselí nad Lužnicí 18.7.2021 - voda 23,7

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:50,47 15.místo

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:30,41 6.místo

Novotný Adam 2007
5KM 1:07,08 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:12,46 6.místo

Spilko Dan 2004
5KM 1:18,55 9.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:34,32 1.místo



Garoma maraton Brněnská přehrada 11.7.2021 - voda 24,5

Brýdlová Nikča 2004 - kategorie ml.dorost,st.dorost,dospělí
10KM 2:36,50 15.místo

Mašková Justýnka 2005 - kategorie ml.dorost,st.dorost,dospělí
10KM 2:23,16 7.místo

Novotný Adam 2007
5KM 1:02,46 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:12,25 6.místo

Winkler Tom 2008
5KM 1:08,35 1.místo



MČR v dálkovém plavání na 10KM-dorost,dospělí,masters a Memoriál Miroslava Kroufka - Sečská přehrada 26.-27.7.2021 - voda 22,8

Brýdlová Anet 2002
3KM 0:55,23 9.místo

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:38,38 7.místo Mistrovství České republiky - mladší dorost
5KM 1:22,16 19.místo

Jakoubek Jirka 1989
3KM 0:49,33 11.místo

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:19,54 2.místo Mistrovství České republiky - mladší dorost
5KM 1:13,36 6.místo

Novotný Adam 2007
10KM 2:14,40 3.místo
5KM 1:07,21 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
10KM 2:29,35 5.místo
5KM 1:14,46 6.místo

Spilko Dan 2004
3KM 0:44,33 3.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:42,38 2.místo
5KM 1:12,49 2.místo




Pardubický plavecký pohár - písník Jezero 10.6.2021

Brýdlová Nikča 2004
1500m 22:28,5 1.místo

Novotný Adam 2007
1500m 18:11,9 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
1500m 21:27,5 1.místo

Winkler Tom 2008
1500m 19:41,7 1.místo



Na Špince přes Špinku 5.6.2021 - rybník Špinka - voda 21,1

Brýdlová Nikča 2004
15KM DNF

Mašková Justýnka 2005
15KM 3:49,07 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
5KM 1:12,17 3.místo


Velká cena Liberce 3.kolo Českého poháru 4.-6.6.2021
kategorie - open

Novotný Adam 2007
50VZ 0:27,12 35.místo(1.místo 2007)
1500VZ 18:24,85 9.místo(2.místo)
50M 0:30,28 42.místo(3.místo)
100Z 1:11,35 30.místo(5.místo)
200VZ 2:08,94 19.místo(3.místo)
100VZ 0:57. 81 17.místo(1.místo)
400VZ 4:38,48 14.místo(4.místo)
100M 1:10,04 32.místo(5.místo)


Winkler Tom 2008
50VZ 0:29,89 71.místo(3.místo 2008)
50P 0:37,18 33.místo(3.místo)
1500VZ 19:10,73 12.místo(1.místo)
200P 2:56,43 30.místo(2.místo)
200VZ 2:18,62 43.místo(1.místo)
100VZ 1:03,17 49.místo(1.místo)
100P 1:21,24 32.místo(2.místo)
400VZ 4:50,38 21.místo(1.místo)



Pardubický plavecký pohár 27.5. 2021 - písník Jezero - voda 15,9

Brýdlová Nikča 2004
1500VZ 0:26,41 2.místo

Mašková Justýnka 2005
1500VZ 0:25,36 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
1500VZ 0:25,40 1.místo

Winkler Tom 2008
1500VZ - DNF


Praha 2021 2.kolo Českého poháru-28.-30.5.2021 Praha Podolí
kategorie - open

Novotný Adam 2007
50VZ 0:27,22 80.místo(1.místo 2007)
50M 0:30,00 88.místo(3.místo)
200VZ 2:07,81 34.místo(2.místo)
400PZ 5:29,43 21.místo(3.místo)
800VZ 9:34,24 22.místo(1.místo)
400VZ 4:35,16 28.místo(3.místo)
200PZ 2:30,24 38.místo((5.místo)
100VZ 0:58,71 62.místo(1.místo)


Winkler Tom 2008
200P 2:56,57 36.místo(3.místo 2008)