Výsledky 2020:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2020

Memoriál Miroslava Kroufka 27.-28.6.2020 - Seč- teplota vody 20C

Brýdlová Anet 2002
3KM 0:47,55 15.místo - Mistrovství ČR
5KM 1:21,59 22.místo

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:48,46 9.místo - Mistrovství ČR mladšího dorostu
5KM 1:18,08 19.místo

Mašková Justýnka 2005
10KM 2:36,39 4.místo
5KM 1:12,35 6.místo

Metelková Dorka 2009
1KM 0:15,37 2.místo

Novotný Adam 2007
3KM 0:40,07 1.místo
5KM 1:07,23 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
3KM 0:48,58 10.místo
1KM 0:15,11 5.místo

Smrček Pepa 2005
3KM 0:45,12 11.místo

Víchová Terka 2005
10KM 2:45,14 6.místo
5KM 1:17,26 12.místo

Winkler Tom 2008
3KM 0:45,24 7.místo
5KM 1:17,09 6.místo



Malá cena Pardubic 7.3.2020 Pardubice 25m

Bezdíčková Anežka 2008
100 M 01:38,49 5.místo
100 VZ 01:15,36 8.místo
100 PZ 01:29,61 11.místo

Holubová Sára 2008
100 M 01:33,97 4.místo
100 VZ 01:16,45 9.místo
100 Z 01:32,29 13.místo

Metelková Dorča 2009
50 VZ 00:33,73 7.místo
50 M 00:42,78 8. místo
100 PZ 01:28,96 10.místo

Mikelková Barča 2009
50 VZ 00:44,00 14.místo
50 P - DSQ -dohmat 1 rukou.
50 Z 00:50,73 12.místo

Poppová Sofi 2010
50 VZ 00:39,44 2.místo
50 M 00:44,38 1. místo
100 PZ 01:39,30 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200 VZ 02:34,80 5.místo
100 Z 01:20,54 3.místo
100 PZ 01:20,06 5.místo

Slavíková Viktorka 2010
50 VZ 00:44,58 6.místo
50 P 00:58,08 9.místo
50 Z 00:54,25 5.místo


Krajské přebory dlouhé tratě 29.2.2020 Pardubice 50m

Bezdíčková Anežka 2008
800VZ 12:45,46 17.místo

Brýdlová Nikča 2004
800VZ 11:18,18 8.místo

Holubová Sára 2008
800VZ 13:19,48 20.místo

Mašková Justýnka 2005
800VZ 10:39,76 4.místo
1500VZ 20:50,59 4.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
800VZ 11:55,12 13.místo

Smrček Pepa 2005
1500VZ 20:03,33 6.místo

Spilko Dan 2004
800VZ 9:46,19 4.místo
1500VZ 18:47,74 6.místo

Winkler Tom 2008
1500VZ 20:53,55 1.místo


Mezinárodní Mistrovství České republiky masters v dálkovém plavání 23.2.2020 Vysoké Mýto

Krčilová Jana 1970 masters F
1500m 27:37,5 1.místo

Jakoubek Jiří 1989 masters B
1500m 21:14,6 2.místo

Mikelka Oskar 1978 masters D
1500m 22:49,1 4.místo

Mikelka Miroslav 1949 masters J
1500m 46:47,1 1.místo

Kozák Ondřej 1988 masters B
3000m 53:36,1 3.místo

Andrle Richard 1974 masters E
3000m 51:53,0 3.místo

Rautenkranc Miroslav 1964 masters G
3000m 51:00,9 2.místo



1.kolo MČR družstev-25.1.2020 Pardubice

Bezdíčková Anežka 2008 404bodů
200Z 3:09,25 12.místo
100M 1:41,82 12.místo

Brýdlová Nikča 2004 1450bodů
200P 3:03,22 9.místo
200M 3:10,71 10.místo
100P 1:23,64 6.místo
50VZ 0:31,26 9.místo

Brýdlová Anet 2002 1348bodů
200P 3:12,98 11.místo
400VZ 5:35,36 10.místo
50VZ 0:32,33 10.místo
200PZ 2:59,20 10.místo

Mašková Justýnka 2005 1671bodů
200M 2:49,82 7.místo
400PZ 5:48,34 5.místo
200VZ 2:21,33 6.místo
800VZ 10:32,18 8.místo

Pospíšilová Zuzka 2006 1261bodů
100Z 1:21,59 9.místo
400PZ 6:30,15 12.místo
100P 1:29,93 11.místo
200PZ 2:56,30 10.místo

Venigerová Hanka 2001 1235bodů
100VZ 1:11,19 10.místo
100Z 1:21,61 10.místo
200Z 2:53,22 10.místo
100M 1:26,42 10.místo

Víchová Terka 2005 1464bodů
100VZ 1:09,80 9.místo
400VZ 5:26,35 9.místo
200VZ 2:34,1 10.místo
800VZ 11:16,91 10.místo

4x100PZ 5:18,94 5.místo
4x100VZ 4:36,61 5.místo

celkově: 5.místo 9972bodů


Brýdl Honza 2004 1132bodů
100Z 1:14,74 10.místo
400PZ 5:58,23 11.místo
200Z 2:42,51 8.místo
200PZ 2:44,61 10.místo

Novotný Adam 2007 1445bodů
200M 2:54,63 9.místo
1500VZ 19:20,72 8.místo
200VZ 2:13,09 9.místo
400VZ 4:47,63 9.místo

Seidl Vojta 20051469bodů
100VZ 1:00,72 8.místo
400PZ 5:38,87 7.místo
50VZ 0:27,41 7.místo
100M 1:09,82 8.místo

Smrček Pepa 2005 1513bodů
200P 3:07,33 13.místo
100VZ 0:59,78 7.místo
200VZ 2:11,54 7.místo
50VZ 0:27,59 9.místo

Spilko Dan 2004 1844bodů
200M 2:25,58 6.místo
1500VZ 17:49,22 4.místo
100M 1:03,03 5.místo
400VZ 4:28,85 4.místo

Winkler Tom 2008 1017bodů
200P 3:01,41 11.místo
100Z 1:21,98 14.místo
100P 1:26,70 11.místo
200PZ 2:53,19 13.místo

4x100PZ 4:45,99 4.místo
4x100VZ 4:04,51 4.místo

celkově: 4.místo 9634bodů




O TŘEBOVSKOU MAŠINKU 6. ročník 18.1.2020

Nováková Míša 2011
25Z 0:25,74 17.místo
25P 0:33,16 24.místo
25K 0:25,05 19.místo

Poppová Sofča 2010
50Z 0:46,91 5.místo
50P 0:51,82 4.místo
50D 0:48,86 1.místo
50K 0:41,66 4.místo

Slavíková Viktorka 2010
50Z 0:52,66 9.místo
50P 0:58,35 14.místo
50K 0:47,10 8.místo

Zídková Lucka 2011
25Z 0:30,58 25.místo
25P 0:31,90 23.místo
25K 0:28,80 22.místo