Výsledky 2018:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2018

Letní Mistrovství ČR staršího žactva(2005) 30.6.-1.7.2018 Plzeň

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:28,00 25.místo
200M 2:59,33 14.místo
400VZ 5:05,55 15.místo
100M 1:19,74 22.místo
400PZ 5:50,35 12.místo

Seidl Vojta 2005
200M 3:23,93 23.místo
100M 1:25,02 31.místo


Garoma maraton Brno 1.7.2018, teplota vzduchu 21, teplota vody 20

Víchová Terka 2005
5KM 1:34,40 6.místo


Letní pohár ČR 11-ti letého žactva-Čechy Kladno 23.-24.6.2018

Novotný Adam 2007
100Z 1:17,51 2.místo
50VZ 0:30,61 1.místo
400VZ 5:00,71 1.místo
100VZ 1:06,70 1.místo
200VZ 2:26,88 1.místo
800VZ 10:29,95 2.místo


Pohár ČR - Čechy - Mladá Boleslav

Winkler Tom 2008
50P 47,36 8.místo
50VZ 36,69 16.místo
400VZ 6:26,59 16.místo
100VZ 1:23,19 19.místo
100P 1:42,92 10.místo
200VZ 3:08,09 15.místo


Memoriál Miroslava Kroufka-Sečská přehrada 23.6.2018, teplota vzduchu 15, teplota vody 20,5

Brýdlová Aneta 2002
10KM 2:43,57 11.místo

Brýdlová Nikča 2004
10KM 2:43,57 9.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:19,03 1.místo

Spilko Dan 2004
3KM 0:44,52 3.místo

Tejkal Ondra 2002
3KM 0:44,30 6.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1:30,54 7.místo


Tovačovský maraton 16.6.2018, teplota vzduchu 25,teplota vody 23

Brýdlová Nikča 2004
3KM 0:47,56 1.místo

Brýdl Honza 2004
3KM 0:48,50 2.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:12,39 3.místo

Víchová Terka 2005
3KM 0:48,40 3.místo


Krajské přebory 12let a starší-9.-10.6.2018 Trutnov

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:39,83 16.místo
100PZ 1:25,61 12.místo
50VZ 0:31,81 19.místo
100Z 1:25,08 15.místo
400VZ 5:36,98 10.místo

Brýdlová Aneta 2002
200P 3:10,38 2.místo
100VZ 1:07,73 3:místo

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:31,33 12.místo
100P 1:26,92 6.místo
100PZ 1:21,83 7.místo
50VZ 0:30,42 9.místo
400VZ 5:18,0 14.místo
200P 3:06,96 6.místo
100VZ 1:07,93 10.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ 2:20,13 11.místo
100P 1:22,27 5.místo
100PZ 1:14,76 11.místo
50VZ 0:29,69 19.místo
200PZ 2:42,53 6.místo
100M 1:16,58 10.místo
200P 2:58,10 3.místo
100VZ 1:04,69 17.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:26,62 7.místo
200M 3:01,0 2.místo
800VZ 10:49,81 5.místo
200PZ 2:55,16 10.místo
400VZ 5:07,81 6.místo
100M 1:20,37 3.místo
100VZ 1:09,11 7.místo
400PZ 5:50,63 5:místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 2:48,38 17.místo
100P 1:34,23 7.místo
100PZ 1:30,66 15.místo
50VZ 0:35,37 17.místo
400VZ 5:50,26 9.místo
200P 3:19,05 7.místo
100VZ 1:17,03 14.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:24,61 3.místo
200M 3:06,12 1.místo
400VZ 5:05,60 2.místo
50VZ 0:31,15 5.místo
200PZ 2:53,08 6.místo
100M 1:18,57 2.místo
100VZ 1:07,06 3.místo

Smrček Pepa 2005
200VZ 2:41,65 7.místo
100P 1:48,8 12.místo
100PZ 1:28,95 4.místo
100Z 1:32,09 14.místo
200P disk.
100VZ 1:11,57 7.místo

Spilko Daniel 2004
200VZ 2:21,45 13.místo
100PZ 1:17,61 9.místo
400VZ 5:01,93 9.místo
50VZ 0:31,91 20.místo
200PZ 2:55,21 15.místo
1500VZ 20:08,22 5.místo
100M 1:13,25 8.místo
100VZ 1:05,45 15.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:23,09 13.místo
100PZ disk.
400VZ 5:06,83 6.místo
50VZ 0:28,17 13.místo
200PZ 2:38,75 5.místo
100Z 1:17,15 10.místo
100M 1:11,44 9.místo
100VZ 1:02,25 13.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:36,72 13.místo
100PZ 1:27,29 12.místo
50VZ 0:32,9 12.místo
100Z 1:19,03 6.místo
200Z 2:45,55 5.místo
100VZ 1:12,99 12.místo

4x50VZ kluci - 2:01,75 7.místo
4x50PZ kluci - 2:22,96 9.místo
4x50PZ holky - 2:30,59 6.místo

Krajský přebor žactva (ročník 2008) - Svitavy

Winkler Tom 2008
50P 46,5 2.místo
50VZ 36,99 4.místo
400VZ 6:23,53 2.místo
100VZ 1:23,36 3.místo
100P 1:41,82 2.místo
200VZ 3:05,2 3.místo


Na Špince přes Špinku 2.6.2018 - teplota vody 24,teplota vzduchu 20

Brýdlová Aneta 2002
5KM 1:20,32 4.místo - dorost

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:20,33 5.místo - kadetky

Brýdl Honza 2004
3KM 0:54,36 2.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:46,46 1.místo

Víchová Terka 2005
1KM 0:17,14 2.místo



Krajské přebory 11-ti letého žactva Chrudim 2.6.2018

Kobzová Anička 2007
100Z 1:27,01 7.místo
50VZ 0:35,29 10.místo
200VZ 2:58,74 11.místo
100VZ 1:21,29 11.místo
200Z 3:14,64 8.místo

Novotný Adam 2007
100Z 1:19,31 1.místo
50VZ 0:31,09 1.místo
400VZ 5:12,78 1.místo
100VZ 1:07,68 1.místo
200VZ 2:29,14 1.místo
800VZ 10:33,28 1.místo


Krajské přebory - 9 let a mladší Ústí nad Orlicí 26.5.2018

Metelková Dorotka 2009
100VZ 1:30,12 2.místo
100Z 1:40,78 1.místo
50Z 45,15 1.místo
50K 37,97 1.místo

Jarní cena Slavie Liberec 19.5.2018

Víchová Terka 2005
50VZ 0:32,95 2.místo
100Z 1:19,23 2.místo
100VZ 1:14,11 4.místo
50Z 0:38,22 1.místo
200Z 2:50,71 1.místo



Cena rytíře Hrona Náchod 19.5.2018


Metelková Dorotka 2009
100PZ 1:43,16 3.místo
50K 39,45 2.místo
50Z 45,44 2.místo
50P 50,17 4.místo

Novotný Adam 2007
200PZ 2:50,2 1.místo
200VZ 2:26,94 1.místo
100VZ 1:09,0 1.místo
100Z 1:20,92 1.místo
100M 1:25,26 1.místo
100P 1:34,01 1.místo


Jarní pohár Hradce Králové 12.5.2018

Brýdlová Aneta 2002
50K 32,72 30.místo
100K 1:10,65 27.místo
100P 1:34,76 8.místo
50Z 39,18 22.místo
100Z 1:28,38 22.místo

Brýdlová Nikča 2004
50K 32,63 23.místo
50P 41,65 10.místo
50M 38,87 17.místo
100P 1:34,34 15.místo
100K 1:14,60 34.místo

Novotný Adam 2007
50K 31,42 3.místo
100Z 1:25,14 5.místo
100P 1:36,75 8.místo
50Z 40,14,6.místo
50M 37,54 5.místo
100K 1:09,75 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50K 35,25 15.místo
100Z 1:37,12 18.místo
100P 1:36,62 8.místo
50Z 44,30 11.místo
100K 1:20,04 15.místo

Seidl Vojta 2005
50K 31,87 21.místo
100Z 1:27,25 28.místo
100M 1:24,75 14.místo
50M 34,64 11.místo
100K 1:10,27 23.místo

Smrček Pepa 2005
50K 31,92 22.místo
50Z 42,22 18.místo
100P 1:49,72 14.místo
100K 1:17,47 33.místo

Spilko Dan 2004
50K 31,32 19.místo
100Z 1:30,15 31.místo
100M 1:23,02 13.místo
50M 36,42 17.místo
100K 1:08,61 18.místo

Tejkal Ondra 2002
50K 29,49 23.místo
100K 1:05,16 14.místo
200Z 2:42,70 12.místo
50M 32,98 15.místo
100Z 1:18,72 11.místo
100M 1:15,54 14.místo

Venigerová Hanďa 2001
50K 32,46 28.místo
100K 1:09,42 25.místo
50Z 36,31 13.místo
50M 34,43 18.místo
100Z 1:19,13 12.místo

Víchová Terka 2005
50K 34,53 37.místo
100Z 1:23,13 36.místo
50Z 39,42 25.místo
50M 44,21 26.místo
100K 1:16,81 43.místo


Májové Brno 5.-6.5.2018 Brno Lužánky - 50m
kategorie: 2004-2005, 2006-2007

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:29,54 28.místo
100M 1:22,17 23.místo
50VZ 0:31,69 29.místo
50M 0:35,23 20.místo
100VZ 1:09,01 29.místo
200M 3:02,74 14.místo

Novotný Adam 2007
200VZ 2:30,54 10.místo
200PZ 2:54,71 8.místo
50VZ 0:32,33 11.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:28,76 43.místo
100M 1:21,23 43.místo
50VZ 0:32,60 43.místo
50M 0:34,01 30.místo
100VZ 1:09.02 69.místo
200M 3:24.54 23.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:44,31 63.místo
100Z 1:19,99 24.místo
50VZ 0:33,79 48.místo
200Z 2:53,31 32.místo
100VZ 1:14,13 64.místo
50Z 0:38,1 23.místo



Cena třebovské lokomotivy 21.4.2018

Lisa Dominik 2002
100P 1:22,33 8.místo
100PZ 1:13,87 12.místo
200K 2:19,99 11.místo
100M 1:17,26 13.místo
50K 29,33 15.místo

Novotný Adam 2007
100P 1:31,75 2.místo
100PZ 1:21,59 1.místo
200VZ 2:26,65 1.místo
100Z 1:22,64 2.místo
50M 0:38,00 3.místo
50VZ 0:31,42 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100P 1:32,77 7.místo
200K 2:47,17. 12.místo
100M 1:43,60 9.místo
50K 35,47 14.místo

Smrček Pepa 2005
100P 1:46,82 11.místo
100PZ 1:30,19 9.místo
200K 2:45,8 7.místo
100M 1:46,47 5.místo
50K 31,92 4.místo

Spilko Dan
100P 1:33,21 9.místo
100PZ 1:24,48 16.místo
200K 2:25,39 8.místo
100M 1:23,42 7.místo
50K 30,39 9.místo

Tejkal Ondra 2002
100PZ 1:13,29 11.místo
200K 2:15,95 9.místo
200Z 2:31,26 5.místo
100M 1:11,54 7.místo
50K 28,56 10.místo

Venigerová Hana 2001
100PZ 1:16,96 3.místo
200K 2:20,74 1.místo
200Z 2:40,55 2.místo
100M 1:16,50 1.místo
50K 31,12 3.místo

Winkler Tom 2008
100P 1:44,58 3.místo
200K 3:05,09 2.místo
50M 57,35 7.místo
50K 38,18 4.místo

štafeta: 4x50 PZ 2:18,20 3.místo


Velká cena města Vyškova 21.4.2018

kategorie: 2004-2006

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:08,52 13.místo
50M 0:36,40 12.místo
400VZ 5:09,76 8.místo
100PZ 1:21,67 14.místo
100P 1:32,83 12.místo
100M 1:24,55 10.místo

Seidl Vojta 2005
100VZ 1:07,71 11.místo
50M 0:34,51 7.místo
400VZ 5:06,29 8.místo
100PZ 1:20,35 10.místo
100P 1:32,53 8.místo
100M 1:25,09 13.místo

Víchová Terka 2005
100VZ 1:14,75 29.místo
100Z 1:20,39 5.místo
400VZ 5:51,40 25.místo
200Z 2:45,22 3.místo
50VZ 0:32,9 14.místo
100M 1:44,23 23.místo



MČR v dálkovém plavání Praha Podolí 15.4.2018

Novotný Adam 2007
3KM 0:44,45,1 - mimo soutěž

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1:18,59,0 12.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1:14,14 5.místo

Seidl Vojta 2005
5KM 1:16,36,5 6.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1:25,33 11.místo



Cena města Blanska 14.4.2018

kategorie: 2003 a starší, 2004-2005, 2006-2007

Lisa Dominik 2002
50K 29,14 6.místo
100K 1:03,52 6.místo
100P 1:22,21 7.místo

Mašková Justýnka 2005
100M 1:19,48 5.místo
200PZ 2:48,02 7.místo
100VZ 1:08,36 5.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50K 35,08 15.místo
100K 1:15,66 12.místo
100P 1:36,62 9.místo

Seidl Vojta 2005
100M 1:21,2 9.místo
200PZ 2:52,7 11.místo
100VZ 1:09,4 11.místo

Smrček Pepa 2005
50K 32,71 13.místo
100K 1:16,53 18.místo
100P 1:52,66 17.místo

Spilko Dan 2004
100M disk.
200PZ 2:56,92 15.místo
100K 1:08,2 8.místo

Tejkal Ondra 2002
100M 1:15,1 5.místo
100Z 1:16,19 3.místo
100K 1:05,92 8.místo

Venigerová Hanďa 2001
50K 31,35 6.místo
100Z 1:15,10 3.místo
100K 1:07,59 4.místo

Víchová Terka 2005
100M 1:41,0 12.místo
100Z 1:21,6 7.místo
100VZ 1:12,7 15.místo


Jarní cena Prahy - 14.4. 2018 Praha - Podolí

kategorie: 2006-2007

Novotný Adam 2007
50VZ 0:32,46 9.místo
100Z 1:27,8 20.místo
200VZ 2:31,74 6.místo


O mokrého Emana 7.4.2018

Metelková Dorotka 2009
50Z 50,17 11.místo
50M 55,63 12.místo
50P 52,82 9.místo
50VZ 42,06 8.místo


Modrá stuha města Náchoda 24.3.2018

kategorie: 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007

Brýdl Honza 2004
200P 3:24,62 14.místo
100VZ 1:09,94 14.místo
100Z 1:24,71 14.místo
100M 1:31,95 13.místo
50P 0:45,55 17.místo
200PZ 3:04,4 16.místo

Brýdlová Nikola 2004
200P 3:07,58 13.místo
100VZ 1:10,18 17.místo
100Z 1:25,77 22.místo
100M 1:29,32 11.místo
50P 0:40,66 10.místo
200PZ 3:00,08 23.místo

Mašková Justýnka 2005
200P 3:07,77 15.místo
100VZ 1:08,24 13.místo
100Z 1:19,71 16.místo
100M 1:19,58 5.místo
50P 0:42,67 17.místo
200PZ 2:48,57 12.místo

Novotný Adam 2007
200P 3:30,13 15.místo
100VZ 1:09,83 2.místo
100Z 1:27,89 11.místo
100M 1:25,7 4.místo
50P 0:443,1 7.místo
200PZ 3:01,86 6.místo

Seidl Vojta 2005
200P 3:14,67 12.místo
100VZ 1:09,7 13.místo
100Z 1:25,57 15.místo
100M 1:27,37 10.místo
50P 0:44,55 13.místo
200PZ 3:01,06 13.místo

Tejkal Ondra 2002
100M 1:13,63 17.místo
50P 42,52 22.místo
200PZ 2:40,02 16.místo
100VZ 1:03,78 15.místo
100Z 1:13,84 11.místo


Plzeňský vytrvalec - Plzeň - Slovany 16.-17.3.2018 - 50m

Brýdl Jan 2004
100Z 1:25,86 53.místo
100P 1:43,55 64.místo
100M 1:34,88 37.místo
100VZ 1:14,46 14.místo
1500VZ 22:44,05 19.místo

Brýdlová Nikča 2004
100Z 1:29,83 61.místo
100P 1:33,22 26.místo
800VZ 11:46,11 21.místo
100M 1:32,34 40.místo
100VZ 1:14,19 54.místo

Mašková Justýnka 2005
100Z 1:24,32 39.místo
100P 1:31,54 20.místo
800VZ 11:05,15 8.místo
100M 1:23,16 21.místo
100VZ 1:08,83 17.místo

Spilko Dan 2004
50M 33,80 18.místo
50VZ 31,25 25.místo
100Z 1:22,41 .místo
100P 1:43,83 42.místo
100M 1:18,83 20.místo
100VZ 1:09,78 27.místo
1500VZ 21:38,69 17.místo


Krajský přebor-dlouhé tratě Pardubice 10.3.2018

Mašková Justýnka 2005
1500m 21:23,24 3.místo


Blanenský závod - Blansko 3.3.2018

Metelková Dorotka 2009
50 K 39,56 4.místo
50 Z 45,94 3.místo

Winkler Tom 2008
50 K 38,5 8.místo
50P 50,49 2.místo
50Z 49,36 14.místo

České Budějovice 2018 - 24.2.2018 - 50m

kategorie: starší žactvo 2004-2005

Mašková Justýnka 2005
50M 0:35,06 14.místo
100VZ 1:11,37 23.místo
200PZ 2:53,48 25.místo
50VZ 0:32,33 23.místo
50P 0:43,98 24.místo
100M 1:24,23 16.místo

Víchová Terezka 2005
50Z 0:39,15 20.místo
100VZ 1:15,76 41.místo
200PZ 3:12,96 37.místo
50VZ 0:35,20 49.místo
100Z 1:24,49 25.místo


O třebovskou mašinku-20.1.2018

Metelková Dorotka 2009
25Z 22,85 4.místo
25P 23,45 1.místo
25D 22,25 5.místo
25K 17,88 1.místo

Winkler Tom 2008
50Z disk.
50P 51,53 5.místo
50D 1:01,5 9.místo
50 K 40,28 4.místo