Svet-Stranek.cz
Plavecký klub Vysoké Mýto

Výsledky 2012:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2012

MČR mladšího a staršího dorostu 13.-16.12.2012 Plzeň

Černý Jakub 1997
1500VZ 17:26,48 11.místo
200Z 2:19,91 14.místo
400VZ 4:21,69 12.místo
200VZ 2:01,98 13.místo
800VZ 9:03,18 10.místo
100Z 1:05,74 21.místo
400PZ 5:03,62 13.místo


Mistrovství ČR 13-ti letého žactva 8.-9.12.2012 Jihlava

Dostál Petr 1999
200VZ 2:05,55 1.místo
400VZ 4:24,83 1.místo
50VZ 0:26,2 1.místo
1500VZ 17:17,11 1.místo
200Z 2:20,9 2.místo
100VZ 0:57,37 1.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:09,22 2.místo
100PZ 1:08,34 3.místo
50VZ 0:27,74 1.místo
200PZ 2:28,91 5.místo
100M 1:05,53 1.místo
100VZ 0:59,65 1.místo


Zimní pohár 11-ti letého žactva - 1.-2.12. 2012 Prostějov

Černá Tereza 2001
200P 3:29,0 16.místo
200VZ 2:39,5 5.místo
800VZ 12:28,9 7.místo
100VZ 1:15,5 14.místo
100P 1:39,2 22.místo
400VZ 5:50,0 12.místo

Jiskrová Katka 2001
200VZ 2:46,2 9.místo
100PZ 1:29,6 24.místo
50VZ 0:33,8 12.místo
100VZ 1:17,7 22.místo
50M 0:40,8 17.místo
400VZ 6:00,3 13.místo

Venigerová Hanka 2001
100Z 1:31,1 19.místo
50VZ 0:35,2 23.místo
100VZ 1:16,3 17.místo
200PZ 3:24,8 24.místo
50M 0:42,7 23.místo

Vaňásková Klárka 2001
200VZ 3:13,3 28.místo

štafeta
4*50PZ 2:48,3 6.místo
4*50VZ 2:21,9 5.místo


Zimní pohár 10-ti letého žactva - 1.-2.12.2012 Vsetín

Kulhavá Anna 2002
100Z 1:48,3 27.místo
50VZ 0:37,7 21.místo
200VZ 3:07,0 9.místo
100VZ 1:28,4 29.místo

Mašek Vojtěch 2002
100Z 1:33,0 12.místo
50P 0:50,1 14.místo
50VZ 0:37,9 18.místo
100VZ 1:25,1 23.místo
50Z 0:43,5 17.místo
200VZ 3:07,4 14.místo


Multiutkání juniorů středoevropských států - 22.–25.11.2012 Žlina

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,15 mimo soutěž
100VZ 1:01,18 8.místo
200VZ 2:17,0 mimo soutěž
100M 1:08,22 mimo soutěž
4*100VZ -třetí úsek 1:00,51 - 2.místo

Krajské přebory 12-ti letého žactva a starších,dorostu,dospělých 24.-25.11.12 Svitavy

Černý Jakub 1997
100PZ 1:07,6 1.místo
4VZ 4:24,4 1.místo
200PZ 2:27,8 2.místo
1500VZ 17:52,1 1.místo
200Z 2:23,5 3.místo
100VZ 0:57,5 1.místo
400PZ 5:07,1 2.místo

Dostál Petr 1999
200VZ 2:05,6 1.místo
400VZ 4:24,9 1.místo
50VZ 0:26,8 1.místo
1500VZ 17:23,9 1.místo
200Z 2:22,5 1.místo
100VZ 0:58,3 1.místo

Krčil František 1996
100P 1:17,5 2.místo
100PZ 1:13,7 6.místo
50VZ 0:27,7 3.místo
200PZ 2:35,5 5.místo
100M 1:09,2 2.místo
100VZ 1:01,3 5.místo


Krajský přebor 10-11-ti letého žactva Náchod

Černá Tereza 2001
200P 3:17,9 2.místo
200VZ 2:41,2 2.místo
800VZ 12:07,5 3.místo
100VZ 1:15,8 3.místo
100P 1:35,9 3.místo
400VZ 5:45,8 3.místo

Čiháková Marie 2001
200P disk.
50VZ 0:48,4 17.místo
100VZ 1:43,5 17.místo
100P 2:02,2 14.místo

Jiskrová Katka 2001
50VZ 0:33,2 3.místo
100PZ 1:27,5 3.místo
200VZ 2:53,4 5.místo
100VZ 1:15,81 4.místo
50M 0:43,9 4.místo
400VZ 6:04,7 6.místo

Lisa Dominik 2002
50P 0:51,1 5.místo
50VZ 0:45,0 14.místo
100VZ 1:38,3 11.místo
100P 1:53,5 5.místo

Kulhava Anna 2002
100Z 1:46,7 9.místo
50VZ 0:38,7 8.místo
200VZ 3:16,9 7.místo
100VZ 1:29,6 11.místo
100P 1:55,3 8.místo
50Z 0:51,9 12.místo

Rejmanová Linda 2002
100Z 1:56,5 12.místo
50P 0:53,0 10.místo
50VZ 0:42,4 24.místo
100VZ 1:34,3 13.místo
100P 1:56,0 10.místo
50Z 0:54,7 14.místo

Tejkal Ondřej 2002
50P 1:00,0 14.místo
50VZ 0:43,3 12.místo
100VZ 1:37,8 10.msíto
100P 2:17,6 8.místo
50Z 0:50,2 12.místo

Vaňásková Klára 2001
100Z 1:43,3 8.místo
50VZ 0:39,2 11.místo
200VZ 3:19,1 6.místo
100VZ 1:28,6 10.místo
100P 1:48,6 10.místo

Venigerová Hana 2001
100Z 1:35,6 7.místo
50VZ 0:34,7 5.místo
100M disk.
100VZ 1:18,4 5.místo
50M 0:43,8 3.místo
200PZ 3:24,2 6.místo

Viktorinová Aneta 2002
100Z 1:58,5 13.místo
50P 0:46,9 5.místo
50VZ 0:43,4 15.místo
100VZ 1:39,1 17.místo
100P 1:41,8 4.místo
50Z 0:54,1 13.místo




Krajský přebor 9-let a mladších 10.11.2012 Česká Třebová

Dostálová Terezka 2004
100VZ 1:39,3 4.místo
100Z 1:52,0 5.místo
50Z 0:50,1 4.místo
50VZ 0:41,5 2.místo

Mašková Justýna 2005
100VZ 1:54,1 11.místo
50P 0:58,8 7.místo
50Z 0:56,7 11.místo
50VZ 0:49,5 9.místo

Spilko Daniel 2004
100P 1:59,6 2.místo
50VZ 0:42,9 5.místo
100VZ 1:40,5 5.místo
50P 0:54,8 2.místo

Tillová Lucka 2005
100VZ 1:54,9 12.místo
50P 1:05,9 18.místo
50Z 1:00,8 20.místo
50VZ 0:51,3 14.místo

Víchová Terezka 2005
50P 1:13,9 26.místo
50Z 1:07,1 27.místo
50VZ 1:02,8 28.místo

Axis cup 6.kolo českého poháru 3.-4.11.2012 Jihlava

Černý Jakub 1997
50VZ 0:26.64 47.místo
200VZ 2:04.57 34.místo
1500VZ 18:07.6 15.místo
100VZ 0:57.86 36.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26.91 52.místo
200Z 2:26.85 28.místo
100Z 1:08.93 39.místo
1500VZ 17:22.61 9.místo
100VZ 1:00.35 49.místo

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:27.93 17.místo
50M 0:30.65 14.místo
1PZ 1:11.95 28.místo
200VZ 2:12.03 17.místo
100M 1:07.28 12.místo
100VZ 1:00.26 10.místo


VC Vysokého Mýta 20.10.2012

Andrle Jakub
50VZ 0:40.0 6.místo
100VZ 1:33.0 11.místo

Kubík Ondřej
50VZ 0:27.3 5.místo

Andrlová Klára
50M 0:34.7 2.místo
100VZ 1:11.4 3.místo

Černá Tereza 2001
100PZ 1:26.8 7.místo
50VZ 0:34.5 6.místo
100P 1:35.7 4.místo
50P 0:44.9 4.místo
100VZ 1:16.3 5.místo

Černý Jakub 1997
100PZ 1:06.7 1.místo
50VZ 0:26.1 1.místo
50Z 0:31.6 4.místo
100Z 1:06.9 3.místo
100VZ 0:58.4 2.místo

Čiháková Marie 2001
50VZ 0:43.2 20.místo
100P 1:56.8 15.místo
50P 0:54.2 13.místo
100VZ 1:48.8 23.místo

Dostál Petr 1999
100PZ 1:09.0 1.místo
50VZ 0:27.1 1.místo
50Z 0:32.2 1.místo
50M 0:32.4 1.místo
100VZ 1:00.0 1.místo

Dostálová Terezka 2004
50VZ 0:42.4 9.místo
50Z 0:51.7 13.místo
50P 1:00.0 17.místo
100VZ 1:40.0 2.místo

Jakoubek Jiří 1989
50VZ 0:25.9 1.místo
100M 1:00.6 2.místo
50M 0:27.2 1.místo
100VZ 0:56.2 1.místo

Jiskrová Katka 2001
100PZ 1:31.4 13.místo
50VZ 0:35.0 9.místo
50Z 0:43.8 6.místo
50M 0:44.4 9.místo
100VZ 1:18.0 9.místo

Kavková Denisa 1996
50P 0:38.4 2.místo
100VZ 1:11.1 8.místo

Krčil František 1996
50VZ 0:27.6 4.místo
100P 1:20.8 3.místo
50P 0:34.2 1.místo
100VZ 1:01.2 6.místo

Kulhavá Anna 2002
50VZ 0:38.8 7.místo
50Z 0:50.0 10.místo

Kurková Lucka 1997
100PZ 1:20.0 6.místo
50VZ 0:32.1 5.místo
100M 1:17.0 2.místo
50M 0:35.3 3.místo
100VZ 1:09.3 6.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:42.5 10.místo
100P 2:00.0 14.místo
50P 0:52.4 7.místo
100VZ 1:38.6 15.místo

Mašek Vojtěch 2002
50VZ 0:37.3 5.místo
50Z 0:44.2 6.místo
50P 0:50.0 5.místo
100VZ 1:27.5 7.místo

Mašková Justýna 2005
50VZ 0:51.9 20.místo
50Z 1:02.3 20.místo
50P 1:03.4 19.místo
100VZ 2:01.7 3.místo

Mikysková Míša 1999
100PZ 1:08.5 1.místo
50VZ 0:27.5 1.místo
100M 1:07.9 1.místo
50M 0:31.0 1.místo
100VZ 1:00.0 1.místo

Munster Pavel 1978
50VZ 0:28.9 9.místo

Rautenkranc Míra 1964
50VZ 0:29.4 11.místo

Rejmanová Linda 2002
50VZ 0:41.3 16.místo
50Z 0:52.7 12.místo

Spilko Daniel
50VZ 0:42.2 14.místo
50Z 0:54.2 16.místo
50P 0:54.5 11.místo
100VZ 1:36.9 1.místo

Tejkal Ondřej
50VZ 0:43.6 12.místo
50Z 0:51.9 10.místo
50P 1:00.6 10.místo
100VZ 1:46.1 17.místo

Tichý Pavel 2001
50VZ 0:38.6 9.místo
50P 0:49.3 5.místo
100VZ 1:28.0 12.místo
100P disk. - dohmat jednou rukou na 25m

Tichý Petr 2001
50VZ 0:38.2 7.místo
100P 1:46.5 7.místo
50P 0:51.6 9.místo
100VZ 1:26.1 9.místo

Tillová Lucie
50VZ 0:59.0 21.místo
50Z 1:03.9 21.místo
50P 1:10.7 20.místo
100VZ 2:08.0 4.místo

Vaňásková Klárka
50VZ 0:39.1 16.místo
50Z 0:46.6 8.místo
50P 0:49.6 10.místo
100VZ 1:29.3 19.místo

Venigerová Hanka 2001
100PZ 1:30.5 12.místo
50VZ 0:34.7 7.místo
50Z 0:43.0 4.místo
50M 0:43.1 8.místo
100VZ 1:16.3 5.místo

Viktorinová Aneta
50VZ 0:41.8 17.místo
50Z 0:51.6 11.místo


VC Trutnova 6.-7.10.2012

Černý Jakub 1997
100VZ 0:58,83 10.místo
200VZ 2:07,11 22.místo
100Z 1:09.71 13.místo
200PZ 2:25,97 10.místo
100M 1:08,04 14.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 0:59,48 3.místo
200VZ 2:10,30 34.místo
100Z 1:11,45 7.místo
200PZ 2:33,21 7.místo
100M 1:09,49 8.místo

Mikysková Míša 1999
100VZ 0:59,6 1.místo
200VZ 2:13,94 9.místo
100Z 1:13.06 6.místo
200PZ 2:30,49 3.místo
100M 1:06,69 1.místo

Černá Tereza 2001
50VZ 0:34,12 32.místo(6.v ročníku 2001)
50P 0:45,37 33.místo(9.v ročníku)
50Z 0:42,12 38.místo (7.v ročníku)

Jiskrová Katka 2001
50VZ 0:34,59 37.místo(8.v ročníku 2001)
50P 0:50,98 53.místo(30. v ročníku)
50Z 0:45,52 56.místo(21. v ročníku)

Venigerová Hanka 2001
50VZ 0:36,6 48.místo(13. v ročníku 2001)
50P 0:48,56 49.místo(20. v ročníku)
50Z 0:42,6 45.místo(13. v ročníku)


MČR na 5KM a 20KM 25.-26.8. Lipno - teplota vzduchu so 19-ne15- vody so 21-ne19

Černý Jakub 1997
5KM 1:05,57 20.místo(4.místo v kategorii)
20KM 5:24,12 10.místo 3.MÍSTO NA MČR NA 20KM

Kurková Lucie 1997
20KM 5:11,08 5.místo TITUL VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY NA 20KM

Dostál Petr 1999
5KM 1:00,40 1.místo

Černá Tereza 2001
1KM 0:14,51 2.místo
3KM 0:48,14 2.místo


O pohár města Havířova 18.8. Těrlická přehrada - teplota vzduchu 26 - vody 20

Dostál Petr 1999
3KM 0:45,23 1.místo

Černá Tereza 2001
3KM 1:01,22 5.místo(1.místo v kategorii)

Černý Jakub 1997
10KM 2:36,02 9.místo(2.místo v kategorii)



Veselská hodinovka 12.8. Veselí nad Lužnicí

Černá Tereza 2001
3KM 0:52,41 6.místo(1.místo v kategorii)

Dostál Petr 1999
5KM 0:55,17 5.místo(2.místo v kategorii)

Novotná Mirka
5KM 1:42,21 23.místo(3.místo v kategorii)

Černý Jakub 1997
10KM 1:59,23 9.místo(5.místo v kategorii)

Kurková Lucie 1997
10KM 2:01,10 9.místo(4.místo v kategorii)


Okolo Kamencového jezera 11.srpna - Chomutov

Kurková Lucie 1997
10KM 2:24,4 4.místo(2.místo v kategorii)


Ostyle Cup 4.srpna - Jablonec - teplota vzduchu 28 - vody 24

Kurková Lucie 1997
10KM 2:31,26 1.místo
5KM 1:21,43 7.místo(1.místo v kategorii)

Novotná Mirka
5KM 2:24,57 17.místo(1.místo v kategorii)

Mikysková Michaela 1999
3KM 0:48,28 2.místo


MČR žactva 21.-22.července - Hlučínská štěrkovna - teplota vzduchu 19 - vody 18

Černá Tereza 2001
1KM 0:17,27 5.místo
3KM 0:58,58 2.místo TITIL VÍCEMISTRYNĚ ČR V KATEGORII 11-TI LETÉHO ŽACTVA

Mikysková Michaela 1999
5KM 1:18,17 3.místo 3.MÍSTO V KATEGORII 13-TI LETÉHO ŽACTVA

Dostál Petr 1999
3KM 0:39,32 1.místo
5KM DNF

Černý Jakub 1997
10KM 2:32,13 20.místo(5.místo v kategorii)
5KM 1:12,15 21.místo(5.místo v kategorii)

Kurková Lucie 1997
10KM 2:37,38 9.místo(5.místo v kategorii)

Novotná Mirka
1KM 0:25,57 14.místo(2.místo v kategorii)
3KM 1:22,13 23.místo(2.místo v kategorii)
5KM 2:27,25 37.místo(3.místo v kategorii)


O pohár Vltavy 15.7. - teplota vzduchu 20 - vody 14,2

Novotná Mirka
1KM 0:29,59 17.místo

Dostál Petr 1999
250m 2:42,5 1.místo - zkráceno ze 3KM - teplota vody


Slapský maraton 7.července - Slapská přehrada - teplota vzduchu 25 - vody 23

Novotná Mirka
5KM 2:26,44 10.místo

Dostál Petr 1999
5KM 1:08,0 1.místo

Mikysková Michaela 1999
5KM 1:16,25 2.místo


Ejpovická devítka 6.července - Ejpovické jezero

Dostál Petr 1999
3KM 0:41,41 2.místo


Memoriál MUDR. Jaroslava Fichtla 5.července - Plzeň - teplota vzduchu i vody 24

Černý Jakub 1997
10KM 2:25,10 18.místo(4.místo v kategorii)

Kurková Lucie 1997
10KM 2:24,01 11.místo(4.místo v kategorii)

Dostál Petr 1999
5KM 1:05,42 1.místo

Černá Tereza 2001
3KM 0:51,43 1.místo


Memoriál Miroslava Kroufka 30.června - Sečská přehrada

Černý Jakub 1997
10KM 2:17,04 12.místo(4.místo v kategorii)

Kurková Lucie 1997
10KM 2:23,53 11.místo(6.místo v kategorii)

Jakoubek Jiří 1989
3KM 0:42,02 11.místo(3.místo v kategorii)

Novotná Mirka
3KM 1:18,29 25.místo(2.místo v kategorii)

Černá Tereza 2001
3KM 0:52,14 4.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:38,17 2.místo

Mikysková Michaela 1999
3KM 0:41,2 2.místo


MČR dorostu 22.-24.6. 2012 Brno Lužánky

Černý Jakub 1997
800VZ 9:39,1 13.místo
400PZ 5:16,1 9.místo
200VZ 2:08,9 14.místo
400VZ 4:30,8 12.místo
100Z 1:09,72 22.místo
100VZ 0:58,21 11.místo
1500VZ 17:55,9 9.místo


MČR staršího žactva 16.-17.6. 2012 České Budějovice

Dostál Petr 1999
200VZ 2:10,47 1.místo
400VZ 4:35,6 1.místo
50VZ 0:27,11 1.místo
1500VZ 18:08,34 1.místo
200Z 2:31,8 2.místo
100VZ 0:59,87 1.místo

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:14,23 3.místo
200M Disk.
50VZ 0:28,22 1.místo
400VZ 4:52,46 5.místo
100M 1:09,03 4.místo
100VZ 1:01,59 1.místo

Brněnský maraton 16.6.2012 Brněnská přehrada

Kurková Lucie 1997
20KM 4:53,2 4.místo absolutně(1.místo v kategorii mladšího dorostu)

O pohár Lídy Jelínkové 9.-10.6. Mělice

Kurková Lucie 1997
15KM 3:51,33 5.místo(1.místo v kategorii)

Pohár ČR 11-ti letého žactva - 9.-10.6. Brno - Lesná

Černá Tereza 2001
200P 3:18,1 4.místo
200VZ 2:43,4 4.místo
800VZ 12:07,4 4.místo
100VZ 1:14,5 8.místo
100P 1:35,0 8.místo
400VZ 5:43,1 6.místo

Jiskrová Kačka 2001
100Z 1:32,1 26.místo
50VZ 0:35,0 15.místo
200VZ 2:51,4 12.místo
100VZ 1:19,5 26.místo
50M 0:49,1 30.místo

Venigerová Hanka 2001
100Z 1:29,6 22.místo
50VZ 0:35,1 16.místo
100M 1:41,7 17.místo
100VZ 1:16,6 13.místo
50M 0:41,9 18.místo
200PZ 3:14,7 17.místo


Krajské přebory 12-ti letého žactva a starších - 2.-3.6. Trutnov

Kavková Denisa 1996
200VZ 2:28,7 2.místo
100P 1:24,5 1.místo
50VZ 0:31,7 2.místo
400VZ 5:18,0 1.místo
100VZ 1:06,9 2.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:13,2 1.místo
200M 2:39,5 2.místo
50VZ 0:28,1 1.místo
400VZ 4:45,8 1.místo
100M 1:09,3 2.místo
100VZ 0:59,6 1.místo NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA

Dostál Petr 1999
200VZ 2:07,4 1.místo
400VZ 4:27,2 1.místo
50VZ 0:27,7 1.místo
1500VZ 17:41,7 1.místo NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
200Z 2:28,7 1.místo
100VZ 0:59,1 1.místo

Krčil František 1996
100P 1:19,7 3.místo
100PZ 1:12,7 4.místo
50VZ 0:27,7 4.místo
200PZ 2:44,7 5.místo
200P 3:00,5 2.místo
100VZ 1:02,5 6.místo


Praha 2012 - 2.-3.6. Praha Podolí - 50m

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,98 83.místo
400VZ 4:39,41 29.místo
200Z 2:32,73 23.místo
1500VZ 18:15,93 11.místo
200VZ 2:10,83 21.místo
400PZ 5:17,31 21.místo
100Z 1:10,56 36.místo


Tovačovský maraton 2.6.2012 teplota vzduchu 20, teplota vody 18

Kurková Lucka 1997
15KM 4:02,0 3.místo

Mácháč 2012 26.5.2012

Kurková Lucka 1997
2,5KM 0:37,53 1.místo
5KM 1:18,14 1.místo


Krajský přebor 10-11-ti letého žactva - 26.5. Chrudim

Černá Tereza 2001
200P 3:25.1 1.místo
200VZ 2:45.7 2.místo
800VZ 12:23.2 3.místo
100VZ 1:17.9 5.místo
100P 1:39.0 3.místo
400VZ 5:54.6

Čiháková Marie 2001
200P 4:22.9 9.místo
50VZ 0:50.9 19.místo
100VZ 1:54.7 20.místo
100P 2:06.8 10.místo

Jiskrová Kačka 2001
100Z 1:35.9 11.místo
50VZ 0:34.8 3.místo
200VZ 2:56.6 4.místo
100VZ 1:17.0 4.místo
50M 0:45.2 6.místo
200PZ 3:37.0 9.místo

Kulhavá Anna 2002
50P 0:53.4
50VZ 0:42.7
200VZ 3:38.8 5.místo
100VZ 1:40.6 11.místo
100P 2:00.4 9.místo
50Z 0:55.1 14.místo

Lisa Dominik 2002
50P 0:55.7 11.místo
50VZ 0:46.8 16.místo
100VZ 1:47.1 15.místo
100P DISK. Předčasný start
50Z 0:57.4 20.místo

Mašek Vojtěch 2002
100Z 1:44.5 8.místo
50P 0:51.8 6.místo
50VZ 0:38.9 5.místo
100VZ 1:29.2
50Z 0:48.2 10.místo
200VZ 3:06.2 3.místo

Rejmanová Linda 2002
50P 0:56.8 16.místo
50VZ 0:46.0 13.místo
100VZ 1:41.9 12.místo
100P 2:09.5
50 Z DISK. - dohmat v cíli v poloze na prsa

Šebetka Kryštof 2002
50P 0:55.71 12.místo
50VZ 0:53.0 23.místo
100VZ 2:01.7 21.místo
100P 2:10.6 12.místo
50Z 0:58.1 21.místo

Tejkal Ondřej 2002
50P 1:04.0 20.místo
50VZ 0:55.2 26.místo
100VZ 1:44.4 13.místo
100P 2:18.3
50Z 0:56.4 18.místo

Tichý Pavel 2001
100Z 1:49.6 9.místo
50VZ 0:40.2 12.místo
100VZ 1:30.8 9.místo
100P 1:55.1 12.místo
200VZ 3:21.5 5.místo

Tichý Petr 2001
100Z 1:43.2 8.místo
50VZ 0:40.1 11.místo
100VZ 1:31.2 10.místo
100P 1:48.2 4.místo
200VZ 3:15.9

Venigerová Hanka 2001
100Z 1:34.4 9.místo
50VZ 0:36.5 6.místo
100M 1:35.9 3.místo
100VZ 1:20.6 3.místo
50M 0:42.2 3.-4.místo
200PZ 3:19.2 5.místo

Viktorínová Aneta 2002
50P 0:51.0 4.místo
50VZ 0:46.7
100VZ 01:42.2 13.místo
100P 1:53.1 3.místo
50Z 0:54.0 13.místo


Západočeský pohár - 12.-13.5. Plzeň - 50m

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,53 2.místo
200PZ 2:39,42 - finále 2:37,34 9.místo
50M 0:31,45 3.místo
100VZ 1:03,1 3.místo
800VZ 10:16,93 9.místo
100M 1:10,48 1.místo
200VZ 2:20,68 6.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:27,98 16.místo
400VZ 4:42,04 8.místo
100VZ 1:00,66 13.místo
1500VZ 18:13,15 4.místo
50Z 0:33,78 9.místo
200VZ 2:14,14 4.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,34 10.místo
200PZ 2:26,89 12.místo
400VZ 4:34,07 6.místo
100VZ 0:59,33 8.místo
1500VZ 18:11,67 3.místo
50Z 0:32,61 8.místo
200VZ 2:09,52 3.místo


Cena lokomotivy Česká Třebová 12.5.2012

Černá Tereza 2001
100P 1:35,86 11.místo
100PZ disk. - chybná obrátka
100VZ 1:15,7 19.místo

Čiháková Marie 2001
100P 2:05,7 31.místo
100VZ 1:55,96 50.místo

Jiskrová Katka 2001
100PZ 1:34,7 34.místo
100VZ 1:19,87 27.místo

Kavková Denisa 1996
100PZ 1:16,96 7.místo
100VZ 1:08,42 12.místo

Venigerová Hanka 2001
100P 1:44,75 23.místo
100PZ 1:30,25 25.místo
100VZ 1:16,69 20.místo

Krčil František 1996
100P 1:18,75 8.-9.místo
100PZ 1:13,1 16.místo
100VZ 1:00,38 13.místo

Mašek Vojta 2002
100P 1:54,53 7.místo
100VZ 1:26,89 4.místo

Cena osvobození města Vyškova 21.4.2012

Černá Tereza 2001
100VZ 1:17,9 14.místo (4.)
200P 3:21,6 3.místo (1.)
400VZ 5:47,9 8.místo (4.)
200VZ 2:46,1 4.místo (2.)

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:01,6 1.místo
100PZ 1:12,4 1.místo
400VZ 4:46,0 1.místo
200VZ 2:14,8 1.místo
100M 1:10,1 1.místo

Venigerova Hanka 2001
100VZ 1:20,0 18.místo (6.)
100Z 1:35,0 9.místo (5.)
100PZ 1:34,9 15.místo (7.)
200VZ 3:00,2 12.místo (5.)

Černý Jakub 1997
100VZ 0:59,5 8.místo
100Z 1:07,3 1.místo
400VZ 4:28,1 5.místo (2.)
200VZ 2:08,2 5.místo (2.)
200PZ 2:25,7 2.místo (1.)

Dostál Petr 1999
100VZ 1:00,0 4.místo (1.)
100Z 1:10,5 3.místo (1.)
400VZ 4:29,9 1.místo NOVÝ KRAJSKÝ REKORD 13-TI LETÉHO ŽACTVA
200VZ 2:09,7 2.místo (1.)
200Z 2:31,4 3.místo (1.)


Zimní MČR v dálkovém plavání - Podolí 50m 15.4.2012

Černá Tereza 2001
3KM 0:50,42 2.místo TITUL VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY

Kurková Lucie 1997
5KM 1:10,06 11.místo(7.místo v ročníku 1997)

Mikysková Míša 1999
5KM 1:07,42 4.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:03,50 6.místo(5.místo v ročníku 1997)

Dostál Petr 1999
5KM 1:02,40 1.místo TITUL MISTRA ČESKÉ REPUBLIKY

Kurka Lukáš 2001
3KM 0:50,52 5.místo


Jarní cena města Prahy - Podolí 50m 14.4.2012

Černá Tereza 2001
100P 1:40,03 17.místo (5.místo v ročníku 2001)
200VZ 2:45,76 17.místo(4.místo)
200P 3:29,79 12.místo(3.místo)
100VZ 1:17,81 28.místo(8.místo)

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,91 2.místo(1.místo v ročníku 1999)
200VZ 2:16,66 2.místo(2.místo)
100VZ 1:03,04 2.místo(1.místo)
100M 1:11,63 4.místo(2.místo)

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,61 21.místo(6.místo v ročníku 1997)
100Z 1:08,48 9.místo(3.místo)
200VZ 2:09,39 6.místo(2.místo)
100VZ 0:59,92 13.místo(5.místo)

Dostál Petr 1999
50VZ 0:28,61 9.místo(2.místo v ročníku 1999)
100Z 1:15,64 10.místo(4.místo)
200VZ 2:14,03 4.místo(1.místo)
100VZ 1:01,92 5.místo(1.místo)


Cena brněnského draka - Lužánky 50m 31.3.2012

Kurková Lucka 1997
200M 2:49,37 3. místo
200VZ 2:27,36 7.místo
100VZ 1:09,61 8.místo
100M 1:18,10 7.místo

Mikysková Míša 1999
200PZ 2:38,37 2.místo
200VZ 2:19,6 1.místo
100VZ 1:03,5 1.místo
100M 1:10,69 1.místo

Černý Jakub 1997
100Z 1:07,78 1.místo
200VZ 2:09,08 2.místo
100VZ 0:58,7 2.místo
200Z 2:29,37 1.místo

Dostál Petr 1999
100Z 1:15,37 1.místo
200VZ 2:12,42 1.místo
100VZ 1:02,4 1.místo
200Z 2:40,55 2.místo


Modrá stuha města Náchoda 24.3.2012

Černá Tereza 2001
50P 0:44,94 13.místo
200PZ disk.
200P 3:28,35 13.místo
100VZ 1:16.4 11.místo

Jiskrová Katka 2001
100M 1:47,56 18.místo
50P 0:55,61 38.místo
100Z 1:36,64 20.místo
100VZ 1:22,24 21.místo

Mikysková Míša 1999
100M 1:10,19 2.místo
50P 0:39,35 7.místo
200PZ 2:33,06 2.místo
200P 2:57,97 6.místo
100VZ 1:02,2 1.místo

Venigerová Hana 2001
50P 0:50,97 30.místo
200PZ 3:23,84 20.místo
100Z 1:35,11 18.místo
100VZ 1:20,04 19.místo

Dostál Petr 1999
100M 1:12,11 1.místo
200PZ 2:34,82 1.místo
100Z 1:13,23 2.místo
100VZ 1:01,26 1.místo

Krčil František 1996
200P 2:48,49 12.místo
100VZ 1:02,09 15.místo
50P 0:34,42 10.místo
200PZ 2:31,93 12.místo



1.kolo MČR družstev 18.2.2012 Vysoké Mýto

Černá Tereza 2001
200P 3:27,4 16.místo
100Z 1:36,0 17.místo
100P 1:39,1 18.místo

Kavková Denisa 1996
100VZ 1:08,2 10.místo
400VZ 5:29,7 12.místo
200VZ 2:33,3 11.místo
100M 1:20,0 7.místo

Kurková Lucie 1997
200M 2:49,7 6.místo
400VZ 5:04,4 9.místo
100M 1:16,4 6.místo
800VZ 10:23,4 5.místo

Lukášová Zuzka 1995
100Z 1:29,6 14.místo
200Z 3:23,8 16.místo
50VZ 0:36,1 16.místo

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:01,1 2.místo
400PZ 5:27,9 5.místo
200VZ 2:15,6 4.místo
200PZ 2:35,9 2.místo

Teplá Martina 1996
200P 3:24,0 15.místo
100P 1:33,2 13.místo
200Z 3:15,3 14.místo

Venigerová Hana 2001
50VZ 0:37,8 19.místo
200PZ 3:34,3 19.místo

Bartoš Kamil 1982
100Z 1:06,5 4.místo
200Z 2:27.3 6.místo
100M 1:07,1 6.místo

Černý Jakub 1997
200M 2:31,3 5.místo
400PZ 5:10,8 6.místo
200VZ 2:04,9 6.místo
400VZ 4:27,6 2.místo

Dostál Petr 1999
200M 2:43,9 9.místo
1500VZ 18:04,6 3.místo
400VZ 4:33,8 4.místo

Jakoubek Jiří 1989
100VZ 0:56,8 7.místo
200VZ 2:03,6 3.místo
100M 1:01,8 1.místo

Kořínek Tomáš 1982
100VZ 0:59,5 8.místo
1500VZ 19:06,5 5.místo
50VZ 0:26,7 4.místo
200Z 2:33,8 9.místo

Krčil František 1996
200P 3:01,2 11.místo
100P 1:20,7 9.místo

Munster Pavel 1978
200P 2:52,3 8.místo
400PZ 5:26,6 9.místo
100P 1:17,7 5.místo
200PZ 2:31,0 7.místo

Šlechta Jakub 1988
100Z 1:08,1 7.místo
200Z 2:31,6 9.místo
50VZ 0:30,7 12.místo
návštěvníků stránky
celkem87 087
tento týden92
dnes9