Svet-Stranek.cz
Plavecký klub Vysoké Mýto

Výsledky 2013:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2013

I.Vánoční cena Vysokého Mýta 21.12.2013

Brýdlová Aneta 2002
100PZ 1:47,3 13.místo
50Z 0:51,0 14.místo
50P 0:50,6 11.místo
50VZ 0:40,2 11.místo

Čiháková Marie 2001
50Z 0:52,9 12.místo
50P 0:52,8 11.místo
50VZ 0:40,4 13.místo

Dostálová Terezka 2004
100PZ 1:43,9 2.místo
50Z 0:45,5 2.místo
50P 0:54,8 4.místo
50VZ 0:39,8 1.místo

Dostál Petr 1999
100PZ 1:06,4 1.místo
50M 0:28,7 1.místo
50Z 0:30,5 1.místo
50P 0:36,0 1.místo
50VZ 0:25,5 1.místo

Jiskrová Kačka 2001
100PZ 1:26,4 5.místo
50M 0:38,5 4.místo
50Z 0:40,5 6.místo
50VZ 0:32,8 3.místo

Lisa Dominik 2002
100PZ 1:40,8 10.místo
50Z 0:48,0 9.místo
50P 0:49,0 7.místo
50VZ 0:40,9 12.místo

Mann Vojtěch 2003
50Z 0:58,0 12.místo
50P 0:57,3 10.místo
50VZ 0:47,4 11.místo

Mašková Justýnka 2005
25K 0:18,5 1.místo
25P 0:24,1 2.místo
25Z 0:23,1 4.místo

Mašek Vojta 2002
100PZ 1:33,1 8.místo
50M 0:46,3 8.místo
50Z 0:41,4 4.místo
50P 0:50,4 9.místo
50VZ 0:35,9 6.místo

Mikysková Míša 1999
100PZ 1:08,6 1.místo
50M 0:30,0 1.místo
50Z 0:33,0 1.místo
50P 0:37,6 2.místo
50VZ 0:28,1 1.místo

Rejmanová Linda 2002
100PZ 1:38,9 11.místo
50Z 0:49,7 13.místo
50P 0:49,7 10.místo
50VZ 0:38,8 9.místo

Rybička Vojta 2004
50Z 0:57,2 7.místo
50P 1:02,9 14.místo
50VZ 0:44,1 10.místo

Spilková Aneta 2001
100PZ 1:39,7 11.místo
50Z 0:48,3 11.místo
50P 0:49,9 8.místo
50VZ 0:39,1 12.místo

Spilko Dan 2004
100PZ 1:38,5 5.místo
50M 0:51,8 5.místo
50P 0:51,4 6.místo
50VZ 0:38,2 3.místo

Špicarová Hanka 1999
100PZ 1:42,4 6.místo
50P 0:49,2 7.místo
50VZ 0:39,9 7.místo

Tejkal Ondra 2002
100PZ 1:44,2 12.místo
50M 0:48,0 10.místo
50P 0:55,7 11.místo
50VZ 0:40,7 10.místo

Tichý Petr 2001
100PZ 1:33,7 5.místo
50Z 0:44,2 5.místo
50P 0:48,3 5.místo
50VZ 0:36,0 4.místo

Vaňásková Klárka 2001
100PZ 1:32,2 9.místo
50M 0:45,4 8.místo
50P 0:46,5 6.místo
50VZ 0:36,3 9.místo

Venigerová Hanka 2001
50M 0:37,3 2.místo
50Z 0:38,2 2.místo
50P 0:45,3 4.místo
50VZ 0:32,4 2.místo

Viktorinová Aneta 2002
100PZ 1:43,3 12.místo
50Z 0:49,2 12.místo
50P 0:44,3 5.místo
50VZ 0:40,2 12.místo



MČR 14-ti letého žactva 14.-15.12.2013 Kopřivnice

Dostál Petr 1999
200VZ 2:04,15 4.místo
400VZ 4:18,78 2.místo
50VZ 0:25,53 1.místo
1500VZ 17:06,89 3.místo
200Z 2:20,43 5.místo
100VZ 0:56,32 2.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:11,86 4.místo
100PZ 1:08,41 2.místo
50VZ 0:28,53 5.místo
200PZ 2:29,68 6.místo
100M 1:06,48 4.místo
100VZ 1:01,04 3.místo

Zimní MČR v plavání dorostu a dospělých 28.11.-1.12.2013 - Plzeň

Černý Jakub 1997 - mladší dorost
1500VZ 17:10,23 6.místo
400VZ 4:15,68 v rozplavbě
400VZ 4:17,09 7.místo - finále
200PZ 2:19,28 12.místo
200VZ 2:00,92 9.místo
800VZ 8:54,28 7.místo
100VZ 0:55,49 9.místo
100Z 1:05,61 19.místo


Krajské přebory 12-let a starší - Česká Třebová 23.-24.11.2013

Černá Tereza 2001
200VZ 2:39,4 4.místo
100PZ 1:24,0 4.místo
200PZ 3:00,9 4.místo
400VZ 5:42,9 5.místo
200P 3:19,6 3.místo
100VZ 1:14,8 3.-4.místo

Černý Jakub 1997
200VZ 2:02,1 1.místo
400VZ 4:19,3 1.místo
200PZ 2:20,5 1.místo
1500VZ 17:26,4 1.místo

Dostál Petr 1999
200VZ 2:03,2 1.místo
400VZ 4:23,2 1.místo
50VZ 0:25,4 1.místo
1500VZ 17:16,3 1.místo
200Z 2:19,0 1.místo
100VZ 0:56,0 1.místo

Jiskrová Katka 2001
200VZ 2:40,0 5.místo
100PZ 1:27,3 7.místo
50VZ 0:32,7 4.místo
100Z 1:33,0 7.místo
100M 1:32,2 3.místo
100VZ 1:14,8 3.-4.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:10,6 1.místo
100PZ 1:08,9 1.místo
50VZ 0:28,0 1.místo
200PZ 2:29,0 2.místo
100M 1:06,5 2.místo
100VZ 1:00,4 2.místo

Tichý Pavel 2001
200VZ 3:09,7 10.místo
100P 1:46,8 13.místo
50VZ 0:37,6 11.místo
100Z 1:39,8 14.místo

Tichý Petr 2001
200VZ 2:59,8 8.místo
100P 1:46,2 12.místo
50VZ 0:36,3 8.místo
100Z 1:35,0 13.místo

Vaňásková Klárka 2001
200VZ 3:02,2 11.místo
100PZ 1:35,6 13.místo
50VZ 0:36,6 13.místo
100Z 1:33,5 8.místo
100VZ 1:21,2 9.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:34,6 3.místo
100PZ 1:23,8 3.místo
50VZ 0:32,3 3.místo
400VZ 5:22,7 3.místo
200Z 3:05,0 3.místo
100VZ 1:10,1 2.místo

4x50VZ 1.místo 2.16,3 - Černá,Jiskrová,Vaňásková,Venigerová
4x50PZ 3.místo 2:36,3 - Černá,Jiskrová,Vaňásková,Venigerová

VC Brna 16.-17.11.2013 - Brno Lesná

Černý Jakub 1997
200VZ 2:03,19 41.místo(2.místo v ročníku)
1500VZ 17:05,13 12.místo(1.)
100VZ 0:55,88 37.místo(4.)
400VZ 4:17,27 24.místo(1.)

Dostál Petr 1999
200VZ 2:04,16 45.místo(1.)
200Z 2:18,38 26.místo(1.)
50VZ 0:25,75 51.místo(1.)
100Z 1:04,77 35.místo(1.)
100VZ 0:57,08 52.místo(1.)
400VZ 4:25,88 33.místo(1.)

Mikysková Michaela 1999
200VZ 2:12,72 25.místo(4.)
50M 0:30,11 22.místo(3.)
50VZ 0:28,01 25.místo(3.)
100M 1:06,1 disk-obrátka
100VZ 1:00,41 22.místo(4.)
100PZ 1:09,45 22.místo(2.)


Krajský přebor 10-11let - 16.11.2013 Náchod

Mašek Vojtěch 2002
100Z 1:33,1 8.místo
50VZ 0:35,7 5.místo
100PZ 1:37,5 11.místo
100VZ 1:24,0 7.místo
50M 0:50,1 6.místo
200VZ 3:07,8 6.místo

Tejkal Ondřej 2002
100Z - disk.
50VZ 0:38,0 9.místo
100PZ 1:47,0 16.místo
100VZ 1:31,9 12.místo
50M 0:55,0 7.místo


Axis cup 2.-3.11.2013 - Jihlava - všechny starty v kategorii open

Černý Jakub 1997
50VZ 0:26,11 53.místo
100PZ 1:05,58 44.místo
400VZ 4:19,97 22.místo
200VZ 2:02,47 35.místo
200PZ 2:20,77 30.místo
100VZ 0:57,03 46.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,14 53.místo
200Z 2:20,23 26.místo
200VZ 2:05,8 44.místo
1500VZ 17:13,5 11.místo
100VZ 0:57,91 52.místo

Mikysková Michaela 1999
50VZ 0:28,57 24.místo
50M 0:30,94 21.místo
100PZ 1:10,66 20.místo
200VZ 2:13,98 24.místo
400PZ 5:26,65 19.místo
100M 1:07,94 20.místo
100VZ 1:00,91 18.místo


VC Prostějova 26.10.2013

Spilko Daniel 2004
50P 0:51,45 13.místo(3.v ročníku)
100PZ 1:46,61 13.místo(3.)
50VZ 0:39,38 19.místo(5.)
50Z 0:48,6 12.místo(3.místo)


VC Trutnova 5.-6.10.2013

Černá Tereza 2001
50VZ 0:34,63 22.místo
50P 0:43,5 13.místo
50Z 0:40,42 18.místo
100PZ 1:25,4 17.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:56,93 5.místo
200VZ 2:03,01 17.místo - open
100Z 1:05,96 7.místo
200PZ 2:22,0 7.místo
100M 1:06,69 13.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 0:58,16 3.místo
200VZ 2:07,7 21.místo - open
100Z 1:07,97 3.místo
200PZ 2:26,13 3.místo
100M 1:08,5 4.místo

Mikysková Michaela 1999
100VZ 1:02,04 3.místo
200VZ 2:18,3 14.místo - open
200PZ 2:29,44 2.místo
100M 1:08,34 3.místo


Pastvinský maraton - Pastviny 31.srpna 2013

Černý Jakub 1997
10KM 2:06,59 4.místo

Černá Tereza 2001
1KM 0:16,02 7.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:39,36 2.místo

Jiskrová Katka 2001
1KM 0:18,30 10.místo

Mašek Vojta 2002
1KM 0:21,11 9.místo

Mikysková Míša 1999
3KM 0:42,0 2.místo

Novotná Mirka 1964
5KM 2:02,23 1.místo

Venigerová Hanka 2001
1KM 0:18,15 9.místo

MČR na 20KM - Lipenská přehrada 24.-25.srpna 2013

Černý Jakub 1997
20KM 4:43,11 2.místo Titul vicemistra ČR v kategorii mladšího dorostu

Černá Tereza 2001
3KM 0:49,17 2.místo

Dostál Petr 1999
1KM 0:12,34 1.místo
3KM 0:38,39 1.místo

Novotná Mirka 1964
1KM 0:26,210 17.místo
3KM 1:21,36 25.místo

O pohár města Havířova - 17.srpna 2013

Černý Jakub 1997
10KM 2:27,51 4.místo ml.dor.

Černá Tereza 2001
3KM 0:57,47 4.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:42,09 1.místo

Mikysková Míša 1999
3KM 0:45,46 2.místo

Veselská hodinovka - Veselí nad Lužnicí 11.srpna 2013

Novotná Mirka 1964
5KM 2:00,08 3.místo


Ostyle cup - Jablonec nad Nisou 27.července 2013

Novotná Mirka 1964
5KM 2:23,03 11.místo


MČR žactva,O pohár města Hlučína-Hlučínská štěrkovna 20.-21.července 2013

Černý Jakub 1997
5KM 0:59,34 3.místo ml.dor.
10KM 2:04,19 3.místo ml. dor.

Černá Tereza 2001
1KM 0:16,44 4.místo
3KM 0:54,05 2.místo Titul vícemistryně ČR v ročníku 2001

Dostál Petr 1999
5KM 1:08,45 2.místo Titul vícemistra ČR v ročníku 1999

Mikysková Míša 1999
5KM 1:16,25 4.místo

Novotná Mirka 1964
3KM 1:31,02 15.místo
5KM 3:13,49 23.místo


O pohár Vltavy - 14.července 2013

Černý Jakub 1997
5KM 0:54,28 4.místo ml.dor.

Černá Tereza 2001
1KM 0:15,37 3.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:36,45 2.místo


Memoriál Miroslava Kroufka - Seč 13.července 2013

Černý Jakub 1997
10KM 2:07,30 4.místo ml.dor.

Černá Tereza 2001
3KM 1:04,08 5.místo

Dostál Petr 1999
3KM 0:44,18 2.místo

Mikysková Míša 1999
3KM 0:48,02 4.místo

Novotná Mirka 1964
3KM 1:42,05 12.místo


Ejpovická devítka - Ejpovice 6.července 2013

Černý Jakub 1997
5KM 1:05,45 6.místo ml.dor.

Dostál Petr 1999
3KM 0:38,40 1.místo

Černá Tereza 2001
1KM 0:17,27 5.místo


Memoriál MUDR. Jaroslava Fichtla - Bolevák 5.července 2013

Černý Jakub 1997
10KM 2:20,58 6.místo ml.dor.

Dostál Petr 1999
5KM 1:04,43 2.místo


Brněnský maraton - Brněnská přehrada 22.června 2013

Černý Jakub 1997
15KM 3:29,16 6.místo

Kurková Lucie 1997
15KM 3:58,03 7.místo

Černá Tereza 2001
1KM 21,37 1.místo


MČR 5KM,O pohár Lídy Jelínkové - Mělice 8.června 2013

Černý Jakub 1997
5KM 1:01,06 3.místo


Hry VI.letní olympiády dětí a mládeže 23.-28.6. 2013 Zlín - 50m

Černá Terezka 2001
100P 1:35,84 20.místo
100Z 1:29,31 23.místo
200Z 3:11,82 23.místo
100M 1:36,04 23.místo

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,45 2.místo v rozplavbách - 1.místo ve finále 0:28,24
100P 1:23,88 11.místo
200M 2:40,3 7.místo v rozplavbách - odhláška z finále
200PZ 2:36,07 5.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 2:30,01
100VZ 1:01,88 2.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 1:01,38
100M 1:08,37 2.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 1:07,5

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,55 3.místo v rozplavbách - 3.místo ve finále 0:26,33
400VZ 4:33,6 2.místo - plaváno rovnou na čas-bez finále
200M 2:33,34 4.místo v rozplavbách - odhláška z finále
200VZ 2:10,3 2.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 2:08,3
100VZ 0:57,7 2.místo v rozplavbách - 2.místo ve finále 0:58,01
200Z 2:30,42 8.místo v rozplavbách - 7.místo ve finále 2:28,4


Letní mistrovství České republiky dorostu 14.-16.6.2013 Plzeň - 50m

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,5 40.místo (15.místo - mladší dorost)
800VZ 9:21,58 23.místo (10.místo - MD)
200VZ 2:08,43 28.místo (15.místo - MD)
400VZ 4:25,77 20.místo (10.místo - MD)
100VZ 0:58,16 33.místo (16.místo - MD)
200PZ 2:25,13 21.místo (9.místo - MD)
1500VZ 18:07,33 17.místo (8.místo - MD)


MČR staršího žactva 8.-9.6.2013 České Budějovice

Dostál Petr 1999
200VZ 2:06,96 2.místo
400VZ 4:30,52 1.místo
50VZ 0:26,27 2.místo
1500VZ 17:48,75 1.místo
200Z 2:25,69 4.místo
100VZ 0:58,08 2.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:17,21 7.místo
200M 2:36,25 5.místo
50VZ 0:28,35 2.místo
400VZ 4:50,41 10.místo
100M 1:05,76 2.místo
100VZ 1:00,49 1.místo


MČR dorostu v dálkovém plavání 8.6.2013 Mělice

Černý Jakub 1997
5KM 1:01,06,7 3.místo


Krajské přebory 12-14 žactvo,dorost,dospělí Trutnov 25.-26.5.2013

Černá Tereza 2001
200VZ 2:38,3 3.místo
200M 3:24,8 2.místo
200PZ Disk.
400VZ 5:38,9 5.místo
200P 3:24,3 3.místo
100VZ 1:15,0 4.-5.místo

Dostál Petr 1999
200VZ 2:03,7 1.místo
400VZ 4:23,8 1.místo
50VZ 0:26,4 1.místo
1500VZ 17:17,0 1.místo
200Z 2:18,4 1.místo
100VZ 0:57,8 1.místo

Jiskrová Katka 2001
200VZ 2,46,0 6.místo
100PZ 1:28,3 4.místo
50VZ 0:33,3 3.místo
400VZ 6:00,5 7.místo
100M 1:31,9 2.místo
100VZ 1:15,0 4.-5.místo

Mikysková Míša 1999
200VZ 2:12,1 1.místo
200M 2:33,8 2.místo
50VZ 0:27,6 1.místo
400VZ 4:43,4 3.místo
100M 1:05,4 1.místo
100VZ 0:59,8 1.místo

Vaňásková Klárka 2001
200VZ 3:01,4 10.místo
100PZ 1:37,3 11.místo
50VZ 0:36,7 11.místo
100Z 1:36,1 7.místo
100VZ 1:21,7 10.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:42,3 4.místo
100PZ Disk.
50VZ 0:34,1 4.místo
400VZ 5:29,8 3.místo
200Z 3:06,5 3.místo
100VZ 1:12,6 3.místo


VC Pardubic - 3.kolo českého poháru 18.-19.5. Pardubice - 50m

Černý Jakub 1997
200VZ 2:07,05 32.místo(4.místo v ročníku 1997)
200Z 2:27,69 24.místo(4.místo)
50VZ 0:26,85 46.místo(3.místo)
200PZ 2:25,64 16.místo(1.místo)
100VZ 0:58,3 37.místo(4.místo)
400VZ 4:33,97 15.místo(5.místo)

Dostál Petr 1999
100VZ 1:00,08 49.místo(1.místo v ročníku 1999)
400VZ 4:36,8 20.místo(1.místo)

Jakoubek Jiří 1989
100M 1:04,45 33.místo
100VZ 0:58,64 40.místo


Mezistátní trojutkání 1.-3.5.2013 Košice - ČR,SR,Polsko

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:00,59 2.místo
200VZ 2:16,24 3.místo
50VZ 0:28,74 3.místo
4x200VZ 9:00,62 1.místo - Coufalová,Seemanová,MIKYSKOVÁ,Paulová
4x100VZ 4:08,7 1.místo - Coufalová,Seemanová,Trnková,MIKYSKOVÁ
4x100PZ 4:37,65 2.místo - Coufalová,Chrápavá,Štemberová,MIKYSKOVÁ


Cena osvobození města Vyškova 20.4.2013

Černá Tereza 2001
100VZ 1:15,2 8.místo
100Z 1:23,6 5.místo
400VZ 5:58,5 12.místo
200VZ 2:40,8 6.místo
100P 1:36,7 5.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:56,5 1.místo
100Z 1:04,7 1.místo
400VZ 4:19,2 1.místo
200VZ 2:03,1 1.místo
200Z 2:21,5 1.místo
200PZ 2:20,1 1.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 0:56,8 1.místo
100PZ 1:07,4 1.místo
400VZ 4:25,4 1.místo
200VZ 2:05,8 1.místo
200Z 2:24,1 1.místo
100M 1:09,1 2.místo

Jiskrová Kačka 2001
100VZ 1:11,7 6.místo
100PZ 1:30,0 7.místo
400VZ 5:52,1 9.místo
200VZ 2:49,1 9.místo
100M 1:39,9 6.místo

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:01,0 1.místo
100PZ 1:11,3 1.místo
400VZ 4:49,0 2.místo
200VZ 2:15,7 1.místo
100M 1:07,6 1.místo

Venigerová Hanka 2001
100VZ 1:14,3 7.místo
100PZ 1:28,3 5.místo
400VZ 5:47,5 7.místo
200VZ 2:41,9 7.místo
100M 1:42,0 7.místo



MČR žactva,dorostu,dospělých 14.4.2013 - Praha Podolí

Dostál Petr 1999
5KM 1:00,54 1.místo MISTR ČR 14-TI LETÉHO ŽACTVA

Černá Tereza 2001
3KM 0:48,26 5.místo

Černý Jakub 1997
5KM 1:01,30 5.místo

Mikysková Míša 1999
5KM 1:07,47 5.místo

Venigerová Hanka 2001
3KM 0:50,20 7.místo



Jarní cena Prahy 13.4.2013

Černá Tereza 2001
200P 3:24,53 5.místo
100VZ 1:17,56 13.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:57,95 2.místo
100M 1:06,39 5.místo

Dostál Petr 1999
100VZ 0:58,49 4.místo
200Z 2:28,81 2.místo

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:00,56 1.místo
100M 1:07,46 2.místo



Multiutkání mladších juniorů 6.-8.4. 2013 Poznaň - 50m

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:00,71 4.místo
100VZ 1:00,68 ve štafetě 4*100m
200VZ 2:14,22 7.místo
200VZ 2:14,23 ve štafetě 4*200m


Mokrý Eman 6.4.2013 Prostějov

Dostálová Terezka 2005
50Z 0:47,8 6.místo
50P 0:57,7 12.místo
50VZ 0:43,4 7.místo

Kulhavá Anička 2002
100P 1:46,2 18.místo
100VZ 1:22,8 14.místo
100Z 1:49,7 27.místo
100PZ 1:41,9 24.místo

Lisa Dominik 2002
100P 1:45,8 14.místo
100VZ 1:29,5 19.místo
100PZ 1:40,5 15.místo
100Z 1:51,8 25.místo

Mašek Vojta 2002
100P 1:50,9 19.místo
100VZ 1:24,2 11.místo
100PZ 1:40,3 14.místo
100Z 1:34,6 11.místo

Spilka Danek 2004
50Z 0:49,3 5.místo
50P 0:51,3 4.místo
50VZ 0:38,2 2.místo

Tejkal Ondra 2002
100P 2:05,1 28.místo
100VZ 1:33,5 22.místo

Tillová Lucka 2005
50Z 0:54,5 6.místo
50P 1:00,2 6.místo
50VZ 0:48,5 7.místo

Vaňásková Klárka 2001
100P 1:47,8 19.místo
100VZ 1:26,0 19.místo
100Z 1:49,7 20.místo
100PZ 1:39,5 20.místo


Viktorinová Anetka 2002
100P 1:39,0 4.místo
100VZ 1:31,8 28.místo
100Z 1:50,9 28.místo
100PZ 1:42,9 26.místo


Plzeňský vytrvalec 31.3.2013 Plzeň - 50m

Černý Jakub 1997
100Z 1:07,78 4.místo
100M 1:06,53 4.místo
100VZ 0:58,18 5.místo


VC Českých Budějovic 23.-24.3.2013 - 50m

Černý Jakub 1997
200VZ 2:05,49 20.místo(6.místo v ročníku 1997)
100VZ 0:58,50 39.místo(8.)
1500VZ 18:01,26 18.místo(3.)
400VZ 4:27,52 22.místo(5.)
800VZ 9:15,18 13.místo(3.)
50VZ 0:26,75 36.místo(8.)
400PZ 5:10,24 18.místo(3.)

Dostál Petr 1999
200VZ 2:08,66 22.místo(2.místo v ročníku 1999)
100VZ 0:59,21 45.místo(2.)
1500VZ 17:52,87 16.místo(1.)
400VZ 4:32,37 33.místo(2.)
800VZ 9:25,86 15.místo(1.)
50VZ 0:27,31 48.místo(2.)
200Z 2:30,79 28.místo(1.)

Mikysková Míša 1999
100VZ 1:01,53 14.místo(1.místo v ročníku 1999)
200M 2:38,11 11.místo(2.)
200VZ 2:19,64 28.místo(3.)
100M 1:07,31 9.místo(1.)
50VZ 0:28,64 15.místo(1.)
50M 0:30,23 13.místo(2.)


Modrá stuha města Náchoda 23.3.2013

Černá Tereza 2001
50P 0:44,76 17.místo
200PZ 3:02,71 11.místo
200P 3:25,05 15.místo
100Z 1:26,23 8.místo
100VZ 1:16,75 10.místo

Mašek Vojta 2002
50P 0:50,18 22.místo(7.v ročníku 2002)
200P 4:09,94 25.místo(10.)
100Z 1:33,8 13.místo(6.)
100VZ 1:24,19 17.místo(6.)

Sejpka Martin 1992
100Z 1:13,37 13.místo
100VZ 1:01,53 10.místo
50P 0:37,26 18.místo
200PZ 2:37,42 16.místo

Tichý Pavel 2001
50P 0:48,65 19.místo
200P 3:45,04 19.místo
100Z 1:42,74 23.místo
100VZ 1:26,48 21.místo

Tichý Petr 2001
50P 0:46,95 9.místo
200P 3:41,95 16.místo
100Z 1:35,7 18.místo
100VZ 1:23,17 15.místo


Jarní cena Hradce Králové 16.-17.3.2013 50m

Černá Tereza 2001
100Z 1:27,75 9.místo
200PZ 3:09,93 9.místo
100P 1:35,52 6.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:27,19 15.místo
100M 1:06,63 10.místo
200PZ 2:23,91 4.místo
100VZ 0:58,26 6.místo
200VZ 2:06,28 6.místo
100Z 1:08,03 8.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,86 12.místo
100Z 1:08,7 1.místo
100M 1:07,46 1.místo
200VZ 2:09,5 7.místo
200Z 2:28,85 1.místo
100VZ 0:59,14 1.místo

Mikysková Míša 1999
50VZ 0:28,42 1.místo
200PZ 2:35,18 1.místo
100M 1:09,9 1.místo
200VZ 2:17,34 2.místo
100VZ 1:01,69 1.místo



Blanenský závod 24.2.2013 Blansko

Dostálová Terezka 2004
50VZ 0:42,4 2.místo
50Z 0:47,6 2.místo

Mašková Justýnka 2005
25VZ 0:21,4 4.místo
25P 0:26,8 2.místo

Spilko Daniel 2004
50VZ 0:40,3 1.místo
50P 0:54,3 2.místo

Víchová Terezka 2005
25VZ 0:23,5 8.místo
25P 0:30,5 8.místo
návštěvníků stránky
celkem87 087
tento týden92
dnes9