Svet-Stranek.cz
Plavecký klub Vysoké Mýto

Výsledky 2015:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2015

3.Vánoční cena Vysokého Mýta 19.12.2015

Brýdl Honza 2004
100VZ 1:24,4 9.místo
50M 0:53,2 10.místo
50Z 0:45,0 7.místo
50VZ 0:37,5 8.místo

Brýdlová Nikola 2004
100VZ 1:21,0 6.místo
50Z 0:47,8 11.místo
50P 0:46,5 6.místo
50VZ 0:36,5 7.místo

Lisa Dominik 2002
100VZ 1:13,2 4.místo
50M 0:43,3 6.místo
50P 0:43,4 3.místo
50VZ 0:34,3 6.místo

Mašek Vojta 2002
100VZ 1:15,6 5.místo
50M 0:45,2 5.místo
50Z 0:38,7 5.místo
50VZ 0:32,8 5.místo

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:16,1 4.místo
50M 0:45,2 6.místo
50P 0:45,6 5.místo
50VZ 0:35,6 4.místo

Víchová Terka 2005
100VZ 1:22,5 9.místo
50M 0:50,8 8.místo
50Z 0:43,7 5.místo
50VZ 0:36,4 7.místo

Neregistrovaní plavci startující za PKVM mimo soutěž

Hyksová Zuzka 2006
25VZ 0:24,0(16.)
25P 0:28,7(14.)

Kobzová Anička 2007
25VZ 0:24,0(8.)
25P 0:34,8(10.)

Metelková Dorotka 2009
25VZ 0:26,2 (3.)
25P 0:31,5(3.)

Nedvěd Patrik 2007
25VZ 0:23,3 (8.)
25P 0:38,2 (12.)

Pospíšilová Zuzka 2006
25VZ 0:21,3 (13.)
25P 0:25,0 (7.)



Zimní pohár ČR 10-ti letého žactva - Morava - Třebíč 12.-13.12.2015

Mašková Justýnka 2005
50P 0:44,7 7.místo
100PZ 1:31,2 8.místo
200VZ 2:48,3 5.místo
100P 1:36,3 4.místo
200PZ 3:06,7 4.místo
400VZ 5:56,3 3.místo


Zimní pohár ČR 11-ti letého žactva - Morava - Brno 12.-13.12.2015

Brýdlová Nikola 2004
200P 3:31,2 8.místo
100P 1:39,7 18.místo
50VZ 0:37,9 35.místo

Dostálová Tereza 2004
100Z 1:22,0 4.místo
50VZ 0:33,3 9.místo
200VZ 2:48,0 15.místo
100VZ 1:12,8 11.místo
200Z 2:54,1 4.místo
50M 0:44,8 20.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:31,8 6.místo
100PZ 1:23,1 8.místo
400VZ 5:14,7 4.místo
200VZ 2:27,5 4.místo
800VZ 10:44,8 2.místo


Krajské přebory 10-11-ti letého žactva 28.11.2015 Náchod

Boháč Tomáš 2005
50P 0:54,2 16.místo
50VZ 0:49,7 27.místo
100VZ 1:50,8 18.místo
100P disk.
50Z 0:54,2 20.místo

Brýdlová Nikola 2004
200P 3:31,9 6.místo
50VZ 0:37,4 9.místo
200VZ 3:11,1 11.místo
100VZ 1:26,0 15.místo
100P 1:44,3 8.místo
400VZ 6:52,4 9.místo

Brýdl Honza 2004
100Z 1:37,4 15.místo
50VZ 0:36,9 16.místo
100PZ 1:40,1 18.místo
100VZ 1:26,7 12.místo
200Z 3:27,5 13.místo
200VZ 3:12,7 12.místo

Mašková Justýna 2005
50P 0:46,2 6.místo
100PZ 1:29,2 5.místo
200VZ 2:50,6 2.místo
100P 1:36,8 3.místo
200PZ 3:07,8 2.místo
400VZ 5:52,6 2.místo

Seidl Vojtěch 2005
50P 0:50,0 10.místo
50VZ 0:40,1 14.místo
100PZ 1:49,5 13.místo
100VZ disk.
100P 1:59,6 10.místo
50Z 0:51,5 17.místo

Víchová Tereza 2005
100Z 1:34,0 9.místo
50VZ 0:37,2 7.místo
200VZ 3:08,3 8.místo
100VZ 1:25,7 7.místo
50Z 0:44,3 8.místo
400VZ 6:37,5 6.místo

Dostálová Tereza 2005
100Z 1:20,2 2.místo
50VZ 0:32,0 2.místo
200VZ 2:40,2 4.místo
100VZ 1:11,8 2.místo
200Z 2:53,2 5.místo
50M 0:42,7 9.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:31,7 5.místo
100PZ 1:25,6 10.místo
400VZ 5:12,4 2.místo
100 VZ diskv.
200VZ 2:31,0 4.místo
800VZ 10:42,7 1.místo

KP staršího žactva, dorostu a dospělých 21.-22.11.2015 Česká Třebová

Černý Jakub 1997
200 VZ 2:03,3 1.místo
400VZ 4:23,9 1.místo
50VZ 26,1 2.místo
200PZ 2:23,7 2.místo
1500VZ 17:07,8 1.místo
200 Z 2:19,5 1.místo
100VZ 56,9 1.místo

Dostál Petr 1999
200VZ 2:05,3 4.místo
100PZ 1:06,8 5.místo
400VZ 4:28,7 3.místo
50VZ 25,5 1.místo
100Z 1:06,0 3.místo
200Z 2:17,2 1.místo
100VZ 56,2 2.místo

Černá Tereza 2001
200VZ 2:35,3 6.místo
100P 1:30,2 2.místo
100PZ 1:20,8 7.místo
50VZ 32,2 5.místo
200PZ 2:52,9 4.místo
400VZ 5:36,0 4.místo
200P 3:13,8 2.místo
100VZ 1:11,1 5.-6.místo

Lisa Dominik 2002
100P 1:33,8 5.místo
100PZ disk.
50VZ 0:34,4 16.místo
200PZ disk.
200P 3:23,7 6.místo
100VZ 1:16,6 12.místo

Mašek Vojta 2002
200VZ 2:43,3 9.místo
100PZ 1:28,5 8.místo
50VZ 0:32,5 11.místo
100Z 1:24,8 8.místo
200Z 3:02,3 8.místo
100VZ 1:13,9 9.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:42,5 8.místo
100PZ 1:24,5 7.místo
50VZ 32,9 12.místo
100Z 1:26,5 10.místo
200Z 3:01,9 7.místo
100VZ 1:14,2 10.místo

Venigerová Hanka
200VZ 2:32,9 4.místo
100PZ 1:20,5 6.místo
800VZ 10:54,8 1.místo
50VZ 31,9 3.místo
100Z 1:20,8 6.místo
400VZ 5:25,2 3.místo
100M 1:24,5 6.místo
100VZ 1:09,2 3.místo


Šumperský čert 2015 7.11.2015 Šumperk

Černá Tereza 2001
50VZ 32,3 14.místo
100 P 1:29,6 14.místo
100VZ 1:10,1 10.místo
200VZ 2:32,6 11.místo
100PZ 1:20,8 17.místo
100M 1:23,0 8.místo

Dostálová Tereza 2004
50VZ 32,2 10.místo
100Z 1:20,9 8.místo
100VZ 1:12,9 10.místo
200VZ 2:41,3 13.místo
100PZ 1:25,3 16.místo

Mašková Justýna 2005
50VZ 35,2 3.místo
50P 45,6 3.místo
50Z 42,6 4.místo
200VZ 2:49,9 3.místo
100PZ 1:29,8 4.místo
50M 44,1 4.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 25,6 3.místo
100Z 1:05,3 5.místo
100VZ 57,5 6.místo
200VZ 2:07,5 5.místo
100PZ 1:09,6 9.místo
100M 1:08,7 10.místo

Spilko Daniel 2004
50VZ 32,1 6.místo
100Z 1:28,5 9.místo
100VZ 1:10,9 5.místo
200VZ 2:31,6 5.místo
100PZ 1:24,6 10.místo

Seidl Vojtěch 2005
50VZ 39,8 12.místo
50P 50,3 7.místo
50Z 51,3 20.místo
100PZ 1:49,9 17.místo
50M 57,8 18.místo


Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 31.10.2015 Náchod

Brýdlová Aneta 2002
50P 0:42,7 5.místo
100VZ 1:14,5 10.místo
50Z 0:43,2 3.místo

Brýdlová Nikola 2004
50P 0:46,1 3.místo
100VZ 1:23,9 18.místo
50Z 0:48,3 7.místo

Brýdl Jan 2004
50P 0:51,1 6.místo
100VZ 1:25,6 17.místo
50Z 0:44,9 3.místo

Černá Tereza 2001
50P 0:41,4 3.místo
100VZ 1:09,6 7.místo
200PZ 2:49,5 6.místo

Mašková Justýna 2005
50P 0:45,9 1.místo
100VZ 1:22,0 3.místo
200PZ 3:08,3 1.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:19,1 8.místo
50Z 0:41,1 6.místo
200PZ 3:19,0 3.místo

Spilko Dan 2004
50P 0:46,1 2.místo
100VZ 1:10,8 3.místo
200PZ 3:04,5 9.místo

Venigerová Hanka 2001
100VZ 1:08,3 5.místo
50Z 0:34,5 1.místo
200PZ 2:56,1 7.místo

Víchová Terka 2005
50P 0:56,5 9.místo
100VZ 1:21,5 2.místo
50Z 0:44,5 3.místo

Velká cena Prostějova 2015 24.10.2015 Prostějov

Černá Tereza 2001
100 Z 1:20,58 20.místo
200 P 3:07,6 13.místo
100 PZ 1:19,94 21.místo
200 K 2:33,63 16.místo
100 P 1:28,43 15.místo

Dostálová Tereza 2004
100 Z 1:19,77 11.místo
100 K 1:11,48 14.místo
100 PZ 1:22.90 16.místo
200 K 2:38,76 12.místo
200 Z 2:52,75 8.místo

Venigerová Hana 2001
100 K 1:08,84 20.místo
100 PZ 1:17,03 14.místo
200 VZ 2:25,02 11.místo
100 M 1:21,35 13.místo

Víchová Tereza 2005
100 Z 1:34.59 6.místo
100 K disk.
50 K 38,02 13.místo
50 Z 44,08 8.místo

Spilko Daniel 2004
100 Z 1:26,74 19.místo
100 VZ 1:09,59 14.místo
100 PZ 1:26,31 16.místo
200 VZ 2:31,84 10.místo
100 P 1:39,98 12.místo


Velká cena Vysokého Mýta 17.10.2015

Boháč Tomáš 2005
50VZ 0:50,0 17.místo
100P 2:02,8 9.místo
50P 0:55,9 13.místo
100VZ 1:54,6 20.místo

Brýdlová Aneta 2002
50VZ 0:33,3 7.místo
100P 1:34,5 7.místo
100PZ 1:27,6 13.místo
50M 0:41,5 14.místo
50P 0:44,1 7.místo
100VZ 1:15,4 9.místo

Brýdlová Nikola 2004
50VZ 0:36,7 8.místo
100P 1:40,1 3.místo
50M 0:50,8 13.místo
50P 0:47,2 4.místo
100VZ 1:26,8 16.místo

Brýdl Honza 2004
100PZ 1:40,8 13.místo
50VZ 0:36,9 9.místo
50M 0:52,9 14.místo
50P 0:51,6 7.místo
100VZ 1:27,8 16.místo

Černá Tereza 2001
50VZ 0:31,9 4.místo
100P 1:29,0 1.místo
100PZ 1:19,2 4.místo
50M 0:37,2 5.místo
50P 0:41,9 3.místo
100VZ 1:12,0 4.místo

Černý Jakub 1997
100PZ 1:05,9 2.místo
50VZ 0:26,5 1.místo
50Z 0:30,9 1.místo
50M 0:29,3 2.místo
100Z 1:05,9 1.místo
100VZ 0:56,9 1.místo

Dostálová Terka 2004
50VZ 0:32,5 1.místo
50Z 0:36,4 1.místo
100PZ 1:24,1 3.místo
50M 0:42,1 10.místo
100Z 1:19,0 1.místo
100VZ 1:11,2 1.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:34,5 14.místo
100P 1:36,9 3.místo
50M 0:44,7 13.místo
50P 0:43,9 5.místo
100VZ 1:15,1 13.místo

Mašeková Justýnka 2005
50VZ 0:35,6 4.místo
100P 1:37,7 5.místo
100PZ 1:27,9 3.místo
50M 0:42,8 4.místo
50P 0:46,6 3.místo
100VZ 1:20,8 4.místo

Mašek Vojta 2002
100PZ 1:27,7 9.místo
50VZ 0:32,6 12.místo
50Z 0:39,8 9.místo
100Z 1:27,1 7.místo
100VZ 1:15,3 14.místo

Seidl Vojta 2005
50VZ 0:41,5 9.místo
100P 1:57,7 7.místo
50P 0:54,4 9.místo
100VZ 1:41,6 14.místo

Spilko Daniel 2004
100PZ 1:23,4 4.místo
50VZ 0:32,4 3.místo
50Z 0:40,5 6.místo
50M 0:38,6 4.místo
50P 0:45,1 3.místo
100VZ 1:11,9 3.místo

Tejkal Ondra 2002
100PZ 1:29,3 11.místo
50VZ 0:35,0 15.místo
50Z 0:41,0 10.místo
50M 0:41,1 12.místo
50P 0:51,3 8.místo
100VZ 1:17,3 16.místo

Venigerová Hanka 2001
50VZ 0:31,4 3.místo
50Z 0:35,0 2.místo
100PZ 1:18,1 2.místo
50M 0:35,2 3.místo
100Z 1:16,6 1.místo
100VZ 1:07,1 2.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:36,8 7.místo
50Z 0:44,0 3.místo
100PZ 1:38,6 10.místo
100Z 1:34,7 4.místo
100VZ 1:26,9 9.místo


Memoriál Jaroslava Starého Blansko 10.10.2015
Petr Dostál 1999
50 VZ 25,60 2.místo
100 VZ 58,5 7.místo
200 VZ 2:10,0 7.místo

Jakub Černý 1997
50 VZ 26,3 5.místo
100 VZ 57,6 6.místo
200VZ 2:02,9 3.místo

Tereza Černá 2001
50 VZ 32,5 13.místo
100 VZ 1:11,0 9.místo
200 VZ 2:34,6 10.nísto

Tereza Dostálová 2004
50 VZ 32,2 7.místo
100 VZ 1:13,0 8.místo
200 VZ 2:42,8 7.místo

Hana Venigerová 2001
50 VZ 31,8 8.-9. místo
100 VZ 1:09,3 6.místo
200 VZ 2:29,0 6.místo

Ondřej Tejkal 2002
50VZ 33,1 15.-16.místo
100 VZ 1:17,9 15.místo
200 VZ 2:51,1 13.místo

Daniel Spilko 2004
50 VZ 32,2 9.místo
100 VZ 1:12,8 10.místo
200 VZ 2:34,5 8.místo


Vyškovský hrošík 10.10.2015 Vyškov

Víchová Terka 2005
100Z 1:35,1 8.místo
100VZ 1:28,5 16.místo

Velká cena Trutnova 3.10.-4.10. 2015

Jakub Černý 1997
100 VZ 57,31 7.místo
200 VZ 2:03,12 12.místo
100 Z 1:05,49 6.místo

Petr Dostál 1999
100 VZ 57,54 10.-11..místo
200 VZ 2:08,35 21.místo
100 Z 1:06,63 8.místo


Cena města Mladé Boleslavi 26.9.2015

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:35,3 4.místo
100PZ 1:32,9 6.místo
50P 0:46,6 7.místo
50M 0:45,1 5.místo
50Z 0:42,6 5.místo
100VZ 1:19,6 4.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:34,2 26.místo
200PZ 3:14,0 24.místo
100P 1:39,6 22.místo
100VZ 1:18,8 28.místo

Mašek Vojta 2002
50VZ 0:33,1 24.místo
200PZ 3:17,9 25.místo
100Z 1:26,1 21.místo
100VZ 1:16,9 25.místo



Pastvinský maraton 29.srpna 2015

Spilko Dan 2004
1KM 0:16,45 2.místo mladší žactvo(2003-2004), v ročníku 04 1.místo

Brýdl Honza 2004
1KM 0:22,31 3.místo ml. žactvo, v ročníku 04 2.místo

Dostálová Terka 2004
1KM 0:17,53 3.místo ml. žactvo, v ročníku 04 2.místo

Brýdlová Nikča 2004
1KM 0:20,43 9.místo ml. žactvo, v ročníku 04 4.místo

Víchová Terka 2005
1KM 0:20,14 1.místo v ročníku 2005

Mašková Justýnka 2005
1KM 0:21,13 3.místo v ročníku 2005

Tejkal Ondra 2002
1KM 0:19,00 mimo soutěž

Tichý Petr 2001
3KM 0:58,21 5.místo starší žactvo

Lisa Dominik 2002
3KM 0:59,37 6.místo st. žactvo

Tichý Pavel 2001
3KM 0:59,40 7.místo st. žactvo

Mašek Vojta 2002
3KM 1:03,51 8.místo st. žactvo

Černá Terka 2001
3KM 0:47,56 1.místo st. žactvo

Venigerová Hanka 2001
3KM DNF


O pohár města Hlučína-MČR žactva 25.-26.června 2015

Černá Terka 2001
3KM 0:50,37 5.místo
5KM 1:26,16 3.místo Mistrovství České republiky staršího žactva na 5KM



Memoriál Miroslava Kroufka - Sečská přehrada 28.června 2015

Černý Jakub
20KM DNF



MČR dorostu 3.-5.7. Pardubice - 50m

Černý Jakub 1997
800VZ 9:13,9 11.místo
200VZ 2:05,6 15.místo
400VZ 4:25,8 16.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:25,78 z 8.místa do finále - ve finále 0:25,79 8.místo
50Z 0:31,20 21.místo
200VZ 2:07,9 13.místo
100VZ 0:57,31 12.místo



Brněnský maraton-Brněnská přehrada 21.6.2015

Černý Jakub 1997
15KM DNF - po 7,5km



Olympiáda dětí a mládeže 17.-19.6.2015 Plzeň - 50m

Brýdlová Aneta 2002
400VZ 5:42,2 51.místo
200P 3:19,17 48.místo
100P 1:33,6 50.místo

Černá Tereza 2001
200PZ 2:57,6 49.místo
200P 3:14,93 39.místo
100P 1:31,86 44.místo

Tichý Pavel 2001
100P 1:36,76 53.místo

Venigerová Hana 2001
50VZ 0:31,81 41.místo
100VZ 1:18,07 33.místo
200Z 2:48,15 29.místo



Cena rytíře Hrona 20.6.2015 Náchod

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:32,1 3.místo
50VZ 0:36,9 3.místo
50M 0:47,5 5.místo
200VZ 2:53,4 3.místo
50Z 0:42,5 3.místo
50P 0:46,2 2.místo

Víchová Terezka 2005
100PZ 1:43,9 10.místo
50VZ 0:39,0 9.místo
50M 0:50,9 9.místo
200VZ 3:18,2 6.místo
50Z 0:46,4 9.místo



Sdružený oblastní přebor Zlín 20.6.2015

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,0 6.místo open - 2.mladší dorost
100VZ 0:57,9 4.místo open - 2.MD
200VZ 2:08,8 7.místo open - 4.MD
50Z 0:31,7 8.místo open - 5.MD



Mezinárodní Mistrovství České republiky v dálkovém plavání na 5 a 10KM Plzeň 13.-14.6.2015

Černý Kuba 1997
5KM 59,53 12.místo absolutně - 4.místo v kategorii staršího dorostu 1997-1998
10KM 2:02,03 10.místo absol. - 2.místo-TITUL VICEMISTRA ČR V KATEGORII ST.DOROSTU

Černá Terka 2001 závod žactva mimo hodnocení MČR
5KM 1:22,52 4.místo v kategorii staršího žactva
3KM 0:47,44 4.místo v kategorii staršího žactva



Pohár České republiky 11-ti letého žactva-Morava-Prostějov 13.-14.6.2015

Dostálová Terka 2004
100Z 1:20,0 3.místo
50VZ 0:33,1 5.místo
200VZ 2:44,4 5.místo
100VZ 1:14,8 6.místo
200Z 2:53,3 2.místo
400VZ 5:47,7 3.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:32,2 4.místo
400VZ 5:22,4 3.místo
100VZ 1:09,6 4.místo
200VZ 2:33,3 3.místo
800VZ 11:09,3 3.místo



Pohár České republiky 10-ti letého žactva-Morava-Kopřivnice 13.-14.6.2015

Mašková Justýnka 2005
50P 0:47,1 9.místo
50VZ 0:37,4 9.místo
200VZ 2:58,4 8.místo
100VZ 1:21,8 9.místo
100P 1:43,5 11.místo
400VZ 6:05,0 4.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:35,1 10.místo
50VZ 0:39,4 15.místo
200VZ 3:13,6 13.místo
100VZ 1:28,2 21.místo
50Z 0:46,3 15.místo



Tovačovský maraton 6.6.2015

Černá Terka 2001
5KM 1:11,45 2.místo

Černý Kuba 1997
15KM 2:46,09 3.místo celkově(1.místo starší dorost)



Krajské přebory žactva 10-11let 30.5. 2015 Svitavy

Boháč Tomáš 2005
50P 0:57,7 18.místo
50VZ 0:55,3 25.místo
100VZ 2:03,2 22.místo
100P 2:04,9 12.místo
50Z 1:01,3 21.místo

Brýdl Jan 2004
100Z 1:39,3 14.místo
50VZ 0:38,1 16.místo
100PZ 1:47,8 19.místo
100VZ 1:26,7 15.místo
100P 1:56,0 14.místo

Brýdlová Nikola 2004
200P 3:41,3 7.místo
50VZ 0:39,9 13.místo
100PZ 1:47,9 19.místo
100VZ 1:33,9 20.místo
100P 1:45,5 5.místo

Dostálová Terka 2004
100Z 1:19,5 2.místo
50VZ 0:32,5 2.místo
200VZ 2:40,2 2:místo
100VZ 1:10,7 2.místo
200Z 2:53,3 2.místo
400VZ 5:49,1 5.místo

Mašková Justýnka 2005
50P 0:46,1 4.místo
50VZ 0:36,4 4.místo
200VZ 2:58,2 3.místo
100VZ 1:24,3 4.místo
100P 1:43,9 3.místo
400VZ 6:17,2 3.místo

Rybička Vojtěch 2004
100Z 1:51,1 16.místo
50VZ 0:40,4 22.místo
100VZ 1:29,9 17.místo
100P 2:00,5 19.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:31,8 5.místo
400VZ 5:17,2 1.místo
100VZ 1:12,1 4.místo
200VZ 2:31,9 2.místo
800VZ 11:05,8 2.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:36,5 8.místo
50VZ 0:40,8 11.místo
200VZ 3:17,2 5.místo
100VZ 1:29,9 8.místo
50Z 0:46,1 9.místo
50M disk.-předčasný odskok

Walter Filip 2004
200P 3:58,9 9.místo
50VZ 0:50,8 30.místo
100VZ 1:50,3 26.místo
100P 1:56,4 16.místo

4x50VZ 2:32,2 5.místo - Brýdlová,Mašková,Víchová,Dostálová


O pohár Lídy Jelínkové-30.5.2015 Mělice

Černá Terka 2001
3KM 0:58,22 1.místo

Černý Kuba 1997
15KM 3:17,55 2.místo



MČR v dálkovém plavání - 10KM Praha Podolí

Černý Jakub 1997
10KM 2:07,30 2.místo Titul vicemistra České republiky v kategorii st.dorostu



23.-24.5.2015 krajské přebory 12-let a starší Trutnov

Brýdlová Aneta 2002
100P 1:32,2 6.místo
100PZ 1:26,1 6.místo
50VZ 0:33,0 7.místo
400VZ 5:45,3 7.místo
200P 3:17,2 5.místo
100VZ 1:12,4 7.místo

Černá Terka 2001
100P 1:26,1 2.místo
100PZ 1:19,6 4.místo
50VZ 0:33,1 8.místo
200PZ 2:49,1 5.místo
200P 3:08,4 2.místo
100VZ 1:11,0 6.-7.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ 2:45,2 9.místo
100P 1:38,1 7.místo
100PZ 1:33,0 7.místo
50VZ 0:34,8 15.místo
200P 3:29,4 7.místo
100VZ 1:17,4 11.místo

Mašek Vojta 2002
200VZ 2:45,2 8.místo
400VZ 5:49,6 9.místo
50VZ 0:33,3 11.místo
100Z 1:24,4 10.místo
200Z 2:58,9 7.místo
100VZ 1:15,2 9.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:46,7 10.místo
100PZ 1:35,5 9.místo
50VZ 0:34,2 14.místo
100Z 1:29,7 12.místo
200Z 3:10,7 8.místo
100VZ 1:18,9 12.místo

Tichý Pavel 2001
200VZ 2:34,9 6.místo
400VZ 5:24,0 7.místo
50VZ 0:30,8 6.místo
1500VZ 21:45,9 6.místo
200P 3:12,4 4.místo
100VZ 1:09,4 5.místo

Tichý Petr 2001
200VZ 2:30,2 5.místo
100PZ 1:21,5 3.místo
50VZ 0:32,1 9.místo
100Z 1:23,1 9.místo
200P DISK.
100VZ 1:11,2 6.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:26,1 3.místo
800VZ 10:40,5 1.místo
200PZ 2:43,0 4.místo
400VZ 5:03,0 3.místo
200Z 2:39,9 2.místo
100VZ 1:06,2 2.místo



16.-17.5.2015 VC Pardubic 50m

Černý Jakub 1997
200VZ 2:05,07 39.místo(15.místo starší dorost)
100VZ 0:58,00 40.místo(13.)
400VZ 4:23,15 24.místo(9.)

Dostál Petr 1999
200VZ 2:07,27 45.místo(9.místo mladší dorost)
50Z 0:31,09 33.místo(13.)
50VZ 0:25,66 22.místo(3.)
100VZ 0:56,86 28.místo(4.)
100Z 1:07,69 42.místo(17.)


Cena města Blanska 9.5.2015

Brýdlová Aneta 2002
50VZ 0:33,1 4.místo
100VZ 1:12,7 5.místo
100P 1:30,8 1.místo

Brýdlová Nikola 2004
50VZ 0:41,1 12.místo
100VZ 1:34,7 10.místo
100P 1:45,7 4.místo

Brýdl Jan 2004
50VZ 0:37,8 9.místo
100VZ 1:31,2 6.místo
100P 1:57,5 7.místo


Cena Třebovské lokomotivy 25.4.2015

Boháč Tomáš 2005
100Z open 2:07,0 72.místo (9. v r.2005)
100P 1:55,4 8.místo
100VZ 1:56,1 14.místo

Rybička Vojta 2004
100Z open 1:42,0 60.místo
100P 1:55,0 27.místo
100VZ 1:29,0 34.-35.místo

Walter Filip 2004
100Z open 2:03,7 68.místo
100P 1:59,6 30.místo
100VZ 2:00,3 47.místo


Velká cena Vyškova 25.4.2015

kategorie:
2003-2005
2001-2002
1997-2000

Černá Terka 2001
200P 3:05,1 3.místo OR
100PZ 1:21,9 14.místo
200VZ 2:30,6 10.místo
100P 1:28,1 6.místo
100M 1:27,3 10.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:56,4 5.místo
400VZ 4:16,8 3.místo
200VZ 2:01,5 1.místo
100M 1:04,9 3.místo

Dostálová Terka 2004
100VZ 1:14,8 10.místo(1.místo 2004) OR
100Z 1:23,0 4.místo(1.)
200VZ 2:41,2 8.místo(1.) OR
200Z 2:58,3 3.místo(1.) OR

Dostál Petr 1999
100VZ 0:56,0 4.místo
400VZ 4:18,2 4.místo OR
200VZ 2:02,3 3.místo
100M 1:05,8 5.místo

Lisa Dominik 2002
100PZ 1:30,0 15.místo OR
200VZ 2:47,2 17.místo OR
100P 1:42,5 18.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:34,5 9.místo(1.místo 2005) OR
200VZ 3:01,5 21.místo(2.)
100P 1:44,4 20.místo(4.)

Mašek Vojta 2002
100Z 1:23,6 9.místo OR
100PZ 1:28,6 13.místo
200VZ 2:42,5 15.místo
200Z DISK.

Spilko Dan 2004
100VZ 1:11,4 3.místo(1.místo 2004) OR
400VZ 5:22,3 4.místo(1.) OR
200VZ 2:35,8 4.místo(1.)
100M 1:37,8 7.místo(4.)

Tejkal Ondra 2002
100Z 1:31,0 17.místo OR
100PZ 1:33,8 19.místo OR
200VZ 2:54,0 23.místo
200Z 3:19,4 11.místo

Venigerová Hanka 2001
100VZ 1:07,7 10.místo
400VZ 5:02,8 5.místo
200VZ 2:20,7 5.místo
200PZ 2:44,7 5.místo OR

Víchová Terka 2005
100Z 1:37,2 16.místo(1.místo 2005)
200Z 3:29,3 10.místo(1.)
100PZ 1:45,2 15.místo(3.)



Velká cena Ostravy 2.kolo Českého poháru 18.-19.4.2015 - 50m

Černý Jakub 1997 open
1500VZ 17:16,97 3.místo
400VZ 4:19,32 6.místo
50VZ 0:26,58 28.místo
200VZ 2:03,7 13.místo


Závody mládeže 18.4.2015 Jihlava

Boháč Tomáš 2005
50VZ 0:51,77 22.místo
100Z 2:07,91 26.místo
100P 1:59,68 6.místo
100VZ 1:57,92 23.místo

Černá Tereza 2001
50VZ 0:32,47 12.místo
100M 1:24,38 11.místo
100P 1:29,69 5.místo
100VZ 1:11,95 17.místo
200PZ 2:52,83 11.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:34,43 32.místo
100P 1:38,31 21.místo

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:37,48 3.místo
100Z 1:35,17 5.místo
100P 1:49,44 6.místo
100VZ 1:26,65 3.místo
100PZ 1:34,89 2.místo

Mašek Vojta 2002
50VZ 0:32,56 23.místo
100Z 1:24,75 24.místo
100M 1:43,52 23.místo
100VZ 1:13,59 27.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:32,77 10.místo
100M 1:39,14 18.místo
100P 1:36,55 10.místo
100VZ 1:12,65 13.místo
200PZ 3:09,16 16.místo

Venigerová Hanka 2001
50VZ 0:31,49 9.místo
100Z 1:15,91 5.místo
100M 1:21,33 7.místo
100VZ 1:06,17 5.místo
200PZ 2:49,8 7.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:39,04 5.místo
100Z 1:40,35 8.místo
50M 0:52,77 5.místo
100VZ 1:27,57 5.místo
100PZ 1:45,95 9.místo



MČR v dálkovém plavání 12.4.2015 Praha-Podolí-50m

Černý Jakub 1997
5KM 1:00,08 6.místo

Černá Terka 2001
5KM 1:14,57 6.místo

Spilko Dan 2004
3KM 0:44,56 3.místo Mistrovství České republiky v kategorii 11-ti letého žactva


Brněnský drak 11.4.2015 - 50m

Dostál Petr 1999
200VZ 2:07,6 2.místo
100VZ 0:57,3 1.místo
50VZ 0:26,2 1.místo
400VZ 4:31,5 2.místo

Čtyřboj-50VZ,100VZ,200VZ,400VZ - 1.místo


Mokrý Eman 11.4.2015 Prostějov

Dostálová Terka 2004
100P 1:46,5 18.místo
100VZ 1:16,1 4.místo
100Z 1:22,3 1.místo
100PZ 1:31,2 9.místo

Mašková Justýnka 2005
50Z 0:44,8 15.místo
50M 0:48,7 13.místo
50P 0:48,6 6.místo
50VZ 0:36,7 5.místo

Víchová Terka 2005
50Z disk. - předčasný start
50M 0:51,1 20.místo
50P 0:58,7 28.místo
50VZ 0:40,8 20.místo



Jarní pohár města Hradec Králové 28.-29.3.2015

Černá Tereza 2001
50VZ 33,47 58.místo - open
50P 0:42,6 32.místo - open
200PZ 2:57,39 24.místo
100P 1:32,12 8.místo
100VZ 1:12,26 18.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:26,74 8.místo - open
100VZ 0:58,12 6.místo
200VZ 2:04,71 2.místo - open
100Z 1:08,82 12.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,28 2.místo - open
100VZ 0:57,47 3.místo

Dostálová Tereza 2004
50VZ 0:34,28 65.místo - open
100Z 1:26,62 14.místo
50Z 0:40,1 26.místo - open

Spilko Dan 2004
100VZ 1:13,69 14.místo
100M 1:37,69 11.místo

Venigerová Hanka 2001
50VZ 0:32,51 45.místo - open
100Z 1:20,37 12.místo
200PZ 2:52,18 15.místo
200VZ 2:27,26 20.místo - open
100VZ 1:08,31 9.místo



Velká cena Hradce Králové-1.kolo Českého poháru 14.-15.3.2015

Černý Jakub 1997
200VZ 2:05,08 33.místo(9.místo starší dorost)
1500VZ 17:46,15 20.místo(5.)
100VZ 0:58,3 45.místo(9.)
400VZ 4:25,56 32.místo(10.)
800VZ 9:19,2 22.místo(7.)

Dostál Petr 1999
50Z 0:30,97 26.místo(7.místo mladší dorost)
200VZ 2:07,88 43.místo(10.)
100VZ 0:58,19 42.místo(11.)
400VZ 4:32,33 41.místo(14.)
50VZ 0:25,96 20.místo(2.)



Velká cena Hodonína 14.3.2015

Víchová Terka 2005
100PZ 1:44,9 10.místo
50Z 0:47,7 6.místo
100VZ 1:43,1 10.místo



Laguna cup 7.3.2015 Třebíč

Brýdlová Aneta 2002
200VZ 2:44,5 7.místo(4.místo 2002)
100P 1:33,8 5.místo(3.)
100VZ 1:16,6 7.místo(4.)
200P 3:21,0 4.místo(2.)
100PZ 1:31,6 11.místo(6.)

Brýdl Honza 2004
100P 1:57,8 17.místo(7.místo 2004)
100Z 1:49,4 23.místo(13.)
100VZ 1:37,6 28.místo(15.)
100PZ 1:47,8 21.místo(9.)

Brýdlová Nikolka 2004
100P 1:50,2 22.místo(12.místo 2004)
100Z 1:55,8 27.místo(17.)
100VZ 1:37,2 32.místo(20.)
100PZ 1:53,7 29.místo(18.)

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:44,3 12.místo(4.místo 2004)
100Z 1:24,9 9.místo(4.)
100VZ 1:16,8 12.místo(5.)
200Z 3:01,0 8.místo(2.)

Dostál Petr 1999
200VZ 2:01,0 1.místo
100Z 1:04,0 2.místo
100VZ 0:55,7 1.místo
100PZ 1:05,1 2.místo
200Z 2:19,8 1.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ 2:52,3 14.místo(6.místo 2002)
100P 1:41,7 10.místo(5.)
100Z 1:38,9 12.místo(6.)
100VZ 1:21,6 17.místo(5.)
100PZ 1:32,4 15.místo(8.)

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:36,9 1.místo
100P 1:44,0 2.místo
50M 0:54,1 4.místo
100VZ 1:29,5 5.místo
50P 0:49,2 2.místo
100PZ 1:35,9 2.místo

Mašek Vojta 2002
200VZ 2:41,9 10.místo(3.místo 2002)
100Z 1:24,1 7.místo(2.)
100VZ 1:13,7 11.místo(1.)
100PZ 1:27,2 13.místo(7.)
200Z 3:06,0 4.místo(1.)

Spilko Dan 2004
200VZ 2:31,5 3.místo(1.místo 2004)
200PZ 3:08,6 9.místo(3.)
100VZ 1:12,0 4.místo(2.)
100M 1:37,7 9.místo(2.)
100PZ 1:25,4 7.místo(2.)

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:51,0 13.místo(5.místo 2002)
100Z 1:33,8 11.místo(5.)
100VZ 1:20,8 16.místo(4.)
100PZ 1:34,8 16.místo(9.)
200Z 3:15,9 6.místo(3.)

Tichý Pavel 2001
200VZ 2:30,7 7.místo
100P 1:39,9 9.místo
100VZ 1:09,6 8.místo
200P 3:12,1 9.místo
100PZ 1:21,1 9.místo

Tichý Petr 2001
200VZ 2:30,7 7.místo
100P 1:31,6 8.místo
200PZ 2:57,5 10.místo
100VZ 1:12,2 10.místo
100PZ 1:24,7 11.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:31,6 3.místo
200PZ 2:48,2 2.místo
100Z 1:18,1 4.místo
100VZ 1:08,9 2.místo
100PZ 1:20,0 4.místo
200Z 2:51,1 1.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:39,6 4.místo
50M 0:53,3 3.místo
100Z 1:37,1 2.místo
100VZ 1:31,7 6.místo
100PZ 1:45,0 6.místo
50Z 0:46,4 3.místo



Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 28.2.2015 - Trutnov

Černá Terka 2001
100P 1:28,7 5.místo
100PZ 1:19,8 7.místo
200VZ 2:34,1 6.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:25,6 2.místo
100PZ 1:04,6 1.místo
200VZ 1:58,7 1.místo

Dostálová Terka 2004
50VZ 32,8 3.místo
100Z 1:21,5 2.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:25,0 1.místo
200VZ 2:03,4 2.místo

Mašková "Jojo" Justýnka 2005
100P Disk.
50VZ 0:37,2 1.místo

Mašek Vojta 2002
50VZ 0:32,4 6.-7.místo
100PZ 1:29,5 9.místo
200VZ 2:43,0 8.místo

Spilko Dan 2004
50M 0:40,9 5.místo
50VZ 0:33,1 2.místo
200VZ 2:35,3 2.místo

Tejkal Ondra 2002
50M 0:42,4 10.místo
50VZ 0:34,5 - přeměřeno dle natočeného videa(špatně uvedený čas ve výsledcích)

Tichý Pavel 2001
100P 1:31,0 3.místo
50VZ 0:31,5 5.místo
200VZ 2:31,1 5.místo

Tichý Petr 2001
50VZ 0:32,4 6.-7.místo
100PZ 1:22,7 7.místo
200VZ 2:36,5 7.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:40,6 4.místo
100Z 1:42,0 3.místo


Vysočina cup 14.2. 2015 - Žďár nad Sázavou

Boháč Tomáš 2005
100VZ 1:59,7 15.místo
100P 1:59,8 5.místo

Brýdlová Nikča 2004
100PZ 1:47,6 11.místo
100VZ 1:36,5 11.místo
100P 1:51,2 4.místo

Brýdl Honza 2004
100PZ 1:54,5 17.místo
100VZ 1:39,2 18.místo
100P 1:58,7 10.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:36,4 6.místo
100VZ 1:27,3 5.místo
100P 1:45,8 5.místo

Spilko Dan 2004
100PZ 1:27,7 4.místo
100VZ 1:12,2 2.místo
100P 1:43,1 6.místo

Víchová Terezka 2005
100Z 1:39,2 5.místo
100PZ 1:49,4 8.místo
100VZ 1:36,5 11.místo
návštěvníků stránky
celkem87 087
tento týden92
dnes9