Svet-Stranek.cz
Plavecký klub Vysoké Mýto

Výsledky 2016:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2016

4.Vánoční cena města Vysokého Mýta 17.12.2016

Boháč Tomáš 2005
100VZ 1:35,3 10.místo
50Z 0:49,6 8.místo
50P 0:53,0 7.místo
50VZ 0:41,9 11.místo

Černý Jakub 1997
50VZ(D) 0:28,7

Dostálová Terka 2004
100VZ 1:07,5 1.místo
50M 0:37,2 1.místo
50Z 0:36,1 1.místo
50P 0:42,2 1.místo
50VZ 0:31,2 1.místo

Kobzová Anička 2007
25VZ 0:17,4 1.místo
25P 0:25,2 9.místo
25Z 0:20,1 1.místo
25D 0:23,7 8místo

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:15,1 4.místo
50M 0:42,0 4.místo
50Z 0:40,3 4.místo
50P 0:45,9 8.místo
50VZ 0:34,0 4.místo

Metelková Dorotka 2009 společná kategorie s 2007,2008
25VZ 0:23,2 20.místo
25P 0:26,3 12.místo

Nedvěd Patrik 2007
25VZ 0:18,0 5.místo
25P 0:25,1 9.místo
25Z 0:25,0 19.místo

Novotný Adam 2007
25VZ 0:15,9 1.místo
25P 0:20,6 1.místo
25Z 0:21,9 5.místo
25D 0:20,1 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100VZ 1:36,4 6.místo
50Z 0:53,6 7.místo
50P 0:48,4 2.místo
50VZ 0:41,9 6.místo

Seidl Vojta 2005
100VZ 1:13,9 2.místo
50M 0:38,5 2.místo
50Z 0:44,6 4.místo
50P 0:44,3 1.místo
50VZ 0:34,0 2.místo

Smrček Josef 2005
100VZ 1:26,2 6.místo
50Z 0:50,3 9.místo
50P 0:57,3 8.místo
50VZ 0:39,6 8.místo

Spilko Dan 2004
100VZ 1:08,3 3.místo
50D 0:35,9 3.místo
50Z 0:41,5 7.místo
50P 0:46,5 7.místo
50VZ 0:32,4 4.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:05,3 4.místo
50D 0:32,3 4.místo
50Z 0:36,6 4.místo
50P 0:44,7 5.místo
50VZ 0:30,3 4.místo

Víchová Terezka 2005
100VZ 1:17,0 5.místo
50M 0:45,6 8.místo
50Z 0:41,9 5.místo
50P 0:50,3 11.místo
50VZ 0:34,1 5.místo

6x25VZ Mašková,Tejkal,Víchová,Seidl,Dostálová,Spilko 3.místo



Pohár České republiky 11-ti letého žactva-část Morava 10.12.2016 Třebíč

Mašková Justýnka 2005
200P 3:17,9 9.místo
200VZ 2:42,1 15.místo
800VZ 11:51,6 7.místo
200PZ 2:59,2 5.místo
400VZ 5:42,1 10.místo

Seidl Vojta 2005
200P 3:22,3 10.místo
50VZ 0:33,9 17.místo
100PZ 1:28,8 19.místo
100VZ 1:16,4 18.místo
100P 1:37,4 12.místo
50M 0:40,9 19.místo

Víchová Terezka 2005
100Z 1:28,9 20.místo
50VZ 0:34,9 19.místo
200VZ 2:50,0 21.místo
100VZ 1:14,9 14.místo
400VZ 6:05,5 15.místo


MČR žactva - 12 let 2.-3.12. 2016 Trutnov

Brýdlová Nikča 2004
100 P 1:29,11 25.místo

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:26,39 17.místo
800VZ 10:39,12 14.místo
50 VZ 31,37 23.místo
400VZ 5:07,75 14.místo
200Z 2:45,64 21.místo
100VZ 1:08,49 21.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:25,78 22.místo
400VZ 5:04,37 17.místo
50VZ 31,52 33.místo
1500 VZ 19:39,05 7.místo
100M 1:21,4 22.místo
100VZ 1:07,38 25.místo


Krajské přebory 9-ti letého žactva a mladší 2.12.2016 Svitavy

Kobzová Anička 2007
50Z 0:42,9 1.místo NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 9-TI LETÉHO ŽACTVA
100Z 1:35,4 1.místo
50VZ 0:39,0 2.místo
100VZ 1:28,4 3.místo

Metelková Dorotka 2009
100VZ 2:04,3 2.místo
50P 1:00,1 6.místo
50Z 0:54,1 4.místo
50VZ 0:56,3 7.místo

Novotný Adam 2007
50Z 0:45,2 5.místo
50VZ 0:35,2 1.místo
100VZ 1:19,2 2.místo
50M 0:43,5 2.místo



Krajské přebory 10-11let 19.11.2016 Náchod

Boháč Tomáš 2005
100Z 1:47,2 13.místo
50VZ 0:41,3 17.místo
100VZ 1:31,1 13.místo
100PZ 1:51,8 17.místo
100P 1:53,4 12.místo
200VZ 3:23,6 7.místo

Mašková Justýnka 2005
200P 3:23,4 5.místo
200VZ 2:40,0 5.místo
800VZ 11:38,3 4.místo
100VZ 1:17,1 11.místo
200PZ 3:03,0 7.místo
400VZ 5:47,6 8.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50P 0:47,7 5.místo
50VZ 0:45,0 23.místo
200VZ 3:37,9 12.místo
100VZ ???
100P 1:44,5 5.místo

Seidl Vojta 2005
200P 3:30,0 4.místo
50VZ 0:36,0 11.místo
100PZ 1:31,3 7.místo
100VZ 1:19,3 4.místo
100P 1:42,5 5.místo
50M 0:39,9 6.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:27,3 10.místo
50VZ 0:35,8 14.místo
200VZ 2:49,6 9.místo
100VZ 1:16,1 10.místo
50M 0:44,5 8.místo
400VZ 5:48,0 9.místo


Krajské přebory 12-let a starší 10.-11.11.2016 Česká Třebová

Brýdlová Aneta 2002
200 VZ 2:25,7 5.místo
100P 1:26,4 6.místo
800VZ 10:57,6 5.místo
50VZ 31,5 8.místo
100Z 1:22,9 10.místo
400VZ 5:18,9 7.místo
200P 3:11,89 7.místo
100VZ 1:07,9 6.místo

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:29,3 4.místo
100PZ 1:28,3 13.místo
50VZ 0:34,7 12.místo
200PZ 3:11,7 15.místo
400VZ 5:58,5 18.místo
200P 3:15,2 6.místo
100VZ 1:15,8 12.místo

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:52,7 18.místo
100PZ 1:32,5 16.místo
50VZ 0:34,7 18.místo
100Z 1:29,2 17.místo
200Z 3:06,6 10.místo
100VZ 1:14,4 14.místo

Černá Terka 2001
200VZ 2:37,1 6.místo
100P 1:29,4 4.místo
50VZ 32,4 5.místo
200PZ 2:53,1 5.místo
100Z 1:21,6 7.místo
100M 1:26,7 4.místo
zbytek startů odhlášen

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:28,7 6.místo
100PZ 1:20,9 5.místo
800VZ 10:49,5 5.místo
50VZ 31,9 3.místo
100Z 1:19,5 8.místo
400VZ 5:08,7 6.místo
200Z 2:47,2 6.místo
200P 3:20,2 8.místo
100VZ 1:09,2 6.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:29,8 7.místo
100P 1:33,5 9.místo
400VZ 5:10,9 4.místo
50VZ 31,3 9.místo
200PZ 3:03,0 12.místo
1500VZ 20:23,0 5.místo
100M 1:27,3 10.místo
100VZ 1:07,2 6.místo

Stříhavka Jindra 2000
200VZ 2:28,2 11.místo
400VZ 5:21,8 7.místo
50VZ 29,1 13.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:26,8 8.místo
200M 3:10,3 5.místo
100PZ 1:16,3 7.místo
50VZ 30,4 9.místo
200PZ 2:45,2 8.místo
100Z 1:18,7 8.místo
200Z 2:40,0 5.místo
100M 1:13,2 5.místo
100VZ 1:04,6 7.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:17,4 1.místo
100PZ 1:14,8 4.místo
800VZ 10:10,2 2.místo
50VZ 31,4 3.místo
100Z 1:14,9 1.místo
400VZ 4:51,0 1.místo
200Z 2:36,5 1.místo
100M 1:20,9 2.místo
100VZ 1:07,3 2.místo

Štafeta mužů Brýdl, Spilko, Tejkal, Stříhavka
4x50 PZ 2:31,9 9.místo
Štafeta žen Dostálová, Brýdlová N., Venigerová, Brýdlová A.
4x50 PZ 2:26,0 8.místo

Cena Krnovska 5.11. 2016 Krnov

Brýdlová Nikča 2004
100Z 1:32,5 23.místo(9.místo 2004)
100M 1:39,9 20.místo(8.)
100PZ 1:29,6 21.místo(10.)
100VZ 1:17,7 19.místo(10.)
100P 1:31,1 4.místo(3.)

Mašková Justýnka 2005
100Z 1:29,5 21.místo(9.místo 2005)
100M 1:32,4 11.místo(4.)
100PZ 1:27,4 17.místo(6.)
100VZ 1:15,4 15.místo(6.)
100P 1:37,0 14.místo/5.)

Seidl Vojta 2005
100M 1:41,0 26.místo(5.místo 2005)
100PZ 1:32,9 26.místo(5.)
100VZ 1:21,6 30.místo(7.)
100P 1:42,1 19.místo(4.)

Víchová Terezka 2005
100Z 1:28,7 19.místo(7.místo 2005)
100M DNF
100PZ 1:35,5 33.místo(13.)
100VZ 1:16,8 17.místo(7.)
100P 1:51,3 36.místo(14.)



Velká cena Prostějova 2016 - O pohár DS - 14.ročník 22.10.2016

Brýdlová Aneta 2002
100Z 1:24,06 29.místo
200P 3:07,83 11.místo
100VZ 1:08,40 25.místo
100PZ 1:21,01 25.místo
100P 1:28,50 10.místo

Spilko Dan 2004
100Z 1:28,15 19.místo
200P nenastoupil
100VZ 1:09,26 10.místo
200VZ 2:31,47 10.místo
100P 1:41,12 13.místo
100M 1:31,17 11.místo

O pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 22.10.2016

Černá Terka 2001
50P 43,0 3.místo
100VZ 1:11,3 5.místo
200PZ 3:01,4 6.místo

Tejkal Ondra 2002
100M disk.
100VZ 1:07,1 6.místo
200PZ 2:45,9 2.místo

Venigerová Hanka 2001
100M 1:16,9 1.místo
100VZ 1:05,7 2.místo
50Z 33,9 1.místo


Městské přebory žactva - Brno Lesná 22.10.2016

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:47,8 6.místo
100P 1:32,6 3.místo
50VZ 0:35,3 5.místo
200PZ 3:14,8 8.místo
200P 3:18,0 3.místo

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:33,6 4.místo
200Z 2:46,4 3.místo
50VZ 0:31,6 1.místo
100Z 1:18,4 2.místo
100VZ 1:10,5 3.místo
200P 3:18,5 4.místo

Kobzová Anička 2007
50Z 0:44,9 1.místo
50VZ 0:39,9 2.místo
100Z 1:41,2 3.místo
100VZ 1:32,3 4.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:51,5 4.místo
100P 1:36,3 2.místo
50VZ 0:35,3 4.místo
200PZ 3:08,3 2.místo
200P 3:28,1 3.místo

Novotný Adam 2007
200VZ 3:07,2 2.místo
50VZ 0:36,2 1.místo
100Z 1:43,7 4.místo
100VZ 1:25,6 1.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:56,6 7.místo
100P 1:40,7 3.místo
100PZ 1:35,2 8.místo
200PZ 3:35,4 7.místo
200P 3:36,8 4.místo

Víchová Terezka 2005
200VZ 2:51,5 5.místo
100M 1:41,6 4.místo
50VZ 0:35,9 6.místo
100Z 1:34,1 7.místo
100VZ 1:17,8 3.místo

4x50PZ - Dostálová,Brýdlová,Mašková,Víchová 2:35,3 1.místo

4x50VZ - Mašková,Víchová,Brýdlová,Dostálová 2:18,1 1.místo



21.Velká cena města Vysokého Mýta 8.10.2016

Boháč Tomáš 2005
50VZ 0:41,0 15.místo
100P 1:52,0 6.místo
50Z 0:48,3 9.místo
50P 0:50,4 6.místo
100VZ 1:34,1 14.místo

Brýdl Honza 2004
100PZ 1:32,9 11.místo
50VZ 0:34,5 6.místo
50Z 0:42,0 4.místo
50M 0:46,3 10.místo
100Z 1:32,1 5.místo
100VZ 1:19,6 11.místo

Brýdlová Aneta 2002
100PZ 1:22,0 2.místo
50VZ 0:31.8 2.místo
100P 1:28.9 1.místo
100Z 1:22.0 2.místo
50P 0:43.1 2.místo
100VZ 1:08.6 2.místo


Brýdlová Nikča 2004
100PZ 1:29,8 14.místo
50VZ 0:35,2 10.místo
100P 1:32,7 3.místo
50M 0:44,4 13.místo
50P 0:42,1 1.místo
100VZ 1:22,0 18.místo

Černá Terka 2001
100PZ 1:23.2 9.místo
50VZ 0:32.7 10.místo
100P1:31.4 4.místo
50M0:38.1 7.místo
50P 0:42.2 4.místo
100VZ 1:14.6 10.místo

Černý Kuba 1997
100PZ 1:07.1 1.místo
50VZ 0:27.0 5.místo
50M 0:29.5 3.místo

Dostálová Terka 2004
100PZ 1:22.8 3.místo
50VZ 0:32.3 4.místo
50Z 0:37.0 2.místo
100Z 1:21.0 2.místo
50P 0:42.4 2.místo
100VZ 1:11.2 5.místo

Kobzová Anička 2007 mimo soutěž
50VZ 0:39,9
100P 2:00,8
100Z 1:41,6
100VZ 1:31,6

Lisa Dominik 2002
100PZ 1:20,5 5.místo
50VZ 0:32,6 4.místo
100P 1:28,2 2.místo
50M 0:39,6 5.místo
50P 0:40,4 2.místo
100VZ 1:10,2 5.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:27,5 6.místo
50VZ 0:36,0 8.místo
100M 1:35,7 2.místo
50M 0:43,5 6.místo
50P 0:45,4 7.místo
100VZ 1:16,4 6.místo

Novotná Bára 2003
50VZ 0:36,3 8.místo
100P 1:47,5 5.místo
50P 0:48,8 5.místo
100VZ 1:22,1 8.místo

Nedvěd Patrik 2007mimo soutěž
50VZ 0:44,8
50Z 0:53,7
50P 0:57,1
100VZ 1:47,3

Novotný Adam 2007 mimo soutěž
50VZ 0:36,5
50Z 0:47,8
50P 0:51,4
100VZ 1:22,5


Pospíšilová Zuzka 2006
50VZ 0:44,5 18.místo
100P 1:46,6 3.místo

Seidl Vojta 2005
50VZ 0:35,0 2.místo
100P 1:39,1 3.místo
50M 0:41,8 3.místo
50P 0:46,3 3.místo
100VZ 1:19,3 4.místo

Smrček Pepa 2005
50VZ 0:38.9 11.místo
50Z 0:52.1 10.místo
50P 0:58.3 11.místo
100VZ 1:31.6 11.místo

Spilko Dan 2004
100PZ 1:20.4 2.místo
50VZ 0:31.8 2.místo
100M 1:22.8 1.místo
50M 0:37.0 1.místo
50P 0:43.8 4.místo
100VZ 1:10.6 2.místo

Tejkal Ondra 2002
100PZ 1:16,3 4.místo
50VZ 0:30,0 3.místo
100M 1:12,5 3.místo
50M 0:33,2 3.místo
100Z 1:16,3 3.místo
100VZ 1:06,8 4.místo

Venigerová Hanka 2001
100PZ 1:15,5 1.místo
50VZ 0:30,2 2.místo
50Z 0:33,4 1.místo
50M 0:34,2 2.místo
100Z 1:13,4 1.místo
100VZ 1:04,7 1..místo
Vítězka kraulového dvojboje v ročníku 2001

Víchová Terezka 2005
100PZ 1:35,7 18.místo
50VZ 0:35,7 7.místo
50Z 0:42,4 4.místo
50M 0:44,2 7.místo
100Z 1:31,0 6.místo
100VZ 1:20,4 10.místo



Pastvinský maraton 27.8. 2016
teplota vzduchu: 28°C
teplota vody: 20,3°C

Brýdlová Aneta 2002
3KM 0:56,09 10.místo(6. 2002)

Brýdlová Nikča 2004
1KM 0:21,06 16.místo(7. 2004)

Brýdl Honza 2004
1KM 0:21,59 9.místo(6. 2004)

Dostálová Terka 2004
1KM 0:17,57 7.místo(4. 2004)

Lisa Dominik 2002
3KM 0:53,46 8.místo(4. 2002)

Mašková Justýnka 2005
1KM 0:18,20 8.místo(4.2005)

Mašek Vojta 2002
3KM DNF

Spilko Dan 2004
1KM 0:18,15 6.místo(4. 2004)

Tejkal Ondra 2002
3KM 0:56,09 10.místo(6. 2002)

Venigerová Hanka 2001
5KM 1:07,25 3.místo(1.místo 2001)

Víchová Terezka 2005
1KM 0:19,46 11.místo(5.místo 2005)



Račice 21.8. 2016
teplota vzduchu: 18°C
teplota vody: 21,5°C

Víchová Terezka 2005
3KM 0:58,33 8.místo



Lipenská nádrž-Dolní Vltavice 6.-7.8.2016
teplota vzduchu: 19°C
teplota vody: 19,6°C

Černá Terka 2001
3KM DNF
10KM 2:47,08 7.místo

Černý Jakub 1997
10KM 2:32,05 10.místo

Lisa Dominik 2002
3KM - čas a umístění bude doplněno později-chyba čipu
5KM 1:25,01 6.místo

Mašková Justýnka 2005
1KM 0:19,21 5.místo
3KM 0:55,22 5.místo

Víchová Terezka 2005
1KM 0:20,05 8.místo
3KM 1:00,11 7.místo


O pohár města Havířova 30.7.2016
teplota vzduchu: 28°C
teplota vody: 24,2°C

Černá Terka 2001
5KM 1:25,15 3.místo

Černý Jakub 1997
10KM 2:18,06 7.místo

Lisa Dominik 2002
3KM 0:59,27

Mašková Justýnka 2005
3KM 1:05,29 4.místo

Víchová Terezka 2005
3KM 1:09,20 6.místo



MČR žactva v dálkovém plavání-Stříbrné jezero Opava 24.7.2016
teplota vzduchu: 27°C
teplota vody: 24°C

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:51,10 2.místo

Víchová Terka 2005
3KM 0:51,23 3.místo

Lisa Dominik 2002
5KM 1:23,04 5.místo



O pohár Vltavy 6.7. 2016
teplota vzduchu: 16°C
teplota vody: 16°C

Víchová Terka 2005
1KM 0:16,02 1.místo


Brněnský Garoma maraton 5.7. 2016 Brněnská přehrada
teplota vzduchu: 20-29°C
teplota vody: 23°C

Víchová Terka 2005
1KM 0:16,43 6.místo


MČR mladšího žactva 25.-26.6.2016 Brno-Lesná

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:33,39 30.místo
200P 3:19,64 27.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:31,39 25.místo
400VZ 5:07,86 14.místo
50VZ 32,07 26.místo
1500VZ 20:11,35 11.místo
100M 1:23,01 21.místo
100VZ 1:08,45 16.místo


Memoriál Miroslava Kroufka - 26.6. 2016 Sečská přehrada
teplota vzduchu: 17°C
teplota vody: 22°C

Černý Jakub 1997
10KM 2:13,54 7.místo

Brýdlová Aneta 2002
3KM 0:47,25 6.místo

Brýdl Honza 2004
3KM 0:58,59 3.místo

Černá Terka 2001
3KM 0:52,38 6.místo

Lisa Dominik 2002
3KM 0:45,0 2.místo

Víchová Terka 2005
3KM 0:52,58 2.místo


Ostyle cup - 25.6. 2016 Jablonec nad Nisou

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:59,35 3.místo

Víchová Terka 2005
3KM 1:05,44 4.místo

Lisa Dominik 2002
5KM - závod nebyl doplaván z důvodu bouřky


Letní mistrovství ČR dorostu 17.-19.6.2016 Plzeň - Slovany

Petr Dostál 1999
50VZ 25,79 14.místo
200Z 2:24,31 20.místo
100Z 1:05,93 24.místo


Na Špince přes Špinku 18.6.2016-rybník Špinka
teplota vzduchu: 19°C
teplota vody: 19°C

Brýdlová Aneta 2002
3KM 0:49,37 2.místo

Brýdlová Nikča 2004
3KM 0:58,20 4.místo

Brýdl Honza 2004
3KM DNF

Lisa Dominik 2002
3KM 0:49,35 2.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:58,08 3.místo

Mašek Vojta 2002
1KM 0:21,06 1.místo

Víchová Terka 2005
3KM 1:00,04 5.místo(cca 400m navíc)



Letní pohár ČR jedenáctiletého žactva 11.-12.6. 2016 Havířov

Mašková Justýnka 2005
200P 3:23,8 9.místo
200VZ 2:50,0 14.místo
800VZ 12.10,2 5.místo
100P 1:38,6 12.místo
200PZ 3:08,4 9.místo
400VZ 5:52,2 5.místo

Seidl Vojta 2005
200P disk. - předčasný odskok
50VZ 0:35,7 17.místo
100PZ 1:35,8 25.místo
100VZ 1:21,2 22.místo
100P 1:41,1 11.místo
200VZ 2:57,5 15.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:31,7 21.místo
50VZ disk. - předčasný odskok(34,9)
200VZ 2:48,9 10.místo
100VZ 1:16,9 13.místo
200Z 3:16,4 19.místo
400VZ 6:00,6 7.místo


Krajské přebory 12-let a starší 11.-12.6. 2016 Trutnov

Brýdlová Aneta 2002
200VZ 2:28,7 7.místo
100P 1:29,2 7.místo
100PZ 1:22,4 9.místo
50VZ 32,2 8.místo
100Z 1:23,5 11.místo
400VZ 5:19,7 6.místo
200P 3:10,3 7.místo
100VZ 1:08,9 6.místo

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:32,0 4.místo
100PZ 1:34,8 22.místo
50VZ 0:36,0 13.místo
400VZ 6:11,5 16.místo
200P 3:18,0 5.místo
100VZ 1:21,3 18.místo

Brýdl Honza 2004
200VZ 3:00,2 13.místo
100PZ 1:35,5 16.místo
50VZ 0:35,4 19.místo
100Z 1:32,3 15.místo

Černý Jakub 1997
200VZ 2:02,2 2.místo
100PZ 1:05,4 2.místo
50VZ 26,2 3.místo
200PZ 2:20,4 1.místo
100Z 1:08,1 3.místo
100M 1:03,2 3.místo
100VZ 55,9 3.místo

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:38,1 9.místo
100PZ 1:22,8 8.místo
800VZ 11:18,7 5.místo
50VZ 32,3 7.místo
100Z 1:20,1 4.místo
400VZ 5:23,0 7.místo
200Z 2:53,5 5.místo
100VZ 1:09,6 6.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ 2:36,4 12.místo
100P 1:31,7 6.místo
50VZ 0:33,0 16.místo
200PZ 3:01,5 9.místo
200P 3:14,8 5.místo
100VZ 1:11,4 15.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:31,1 5.místo
100PZ 1:28,1 13.místo
400VZ 5:20,4 4.místo
50VZ 31,9 8.místo
200PZ 2:58,6 6.místo
1500VZ 21:13,7 5.místo
100M 1:23,7 7.místo
100VZ 1:08,0 5.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:33,2 10.místo
100PZ diskval. dohmat jednou rukou
400VZ 5:20,3 6.místo
50VZ 30,9 13.místo
200PZ 2:52,6 8.místo
100Z 1:22,3 10.místo
100M 1:16,5 6.místo
100VZ 1:09,1 14.místo
400PZ 6:12,4 4.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:23,9 5.místo
100PZ 1:16,4 6.místo
50VZ 30,7 7.místo
100Z 1:14,5 3.místo
400VZ 5:19,8 4.místo
200Z 2:39,5 2.místo
100VZ 1:05,8 2.místo

Krajský přebor 9-ti letého a mladšího žactva 4.6.2016 Chrudim

Kobzová Anička 2007
100VZ 1:35,4 5.místo
100Z 1:45,1 5.místo
50Z disk.
50VZ 0:44,7 7.místo

Metelková Dorotka 2009
100VZ disk.
50P 1:09,3 19.místo
100P 2:26,0 9.místo
50VZ 0:57,9 9.místo

Novotný Adam 2007
50Z disk.
50VZ 0:39,4 5.místo
100VZ 1:27,7 3.místo
50P 0:54,5 8.místo

Krajské přebory žactva 10-11 let 28.5.2016 Vysoké Mýto

Boháč Tomáš 2005
100Z 1:44,3 14.místo
50VZ 0:43,6 18.místo
100PZ 1:51,0 22.místo
100VZ 1:39,3 19.místo
100P disk.
50M 1:01,0 18.místo

Mašková Justýna 2005
200P 3:24,4 4.místo
200VZ 2:49,4 7.místo
800VZ 12:22,8 5.místo
100P 1:37,8 5.místo
200PZ 3:03,4 2.místo
400VZ 5:54,8 7.místo

Pospíšilová Zuzana 2006
50P 0:49,4 8.místo
50VZ 0:45,6 18.místo
100VZ 1:46,4 24.místo
100P 1:52,0 8.místo

Seidl Vojta 2005
200P 3:35,2 5.místo
50VZ 0:36,0 5.místo
100PZ 1:35,5 8.místo
100VZ 1:23,1 7.místo
100P 1:45,1 7.místo
200VZ 3:07,2 6.místo

Víchová Tereza 2005
100Z 1:34,2 10.místo
50VZ 0:37,4 16.místo
200VZ 2:58,8 12.místo
100VZ 1:22,1 14.místo
200Z 3:24,1 9.místo
400VZ 6:14,6 12.místo


Jarní cena Hradce Králové 14.-15.5. 2016

Brýdlová Aneta 2002
50VZ 33,13 11.místo
50P 42,8 11.místo
100Z 1:27,67 21.místo
100P 1:32,9 17.místo
200P 3:15,89 27.místo
100VZ 1:12,84 27.místo

Černý Jakub 1997
400VZ 4:32,69 11.místo
100VZ 57,85 10.místo
200PZ 2:25,16 11.místo

Dostál Petr 1999
400VZ 4:37,68 18.místo
100VZ 58,42 16.místo
200Z 2:27,08 4.místo
200PZ 2:31,36 22.místo
200VZ 2:08,32 12.místo
100Z 1:08,50 8.místo

Seidl Vojtěch 2005
50VZ 46,06 15.místo
50P 50,86 4.místo
100P 1:46,05 6.místo
100VZ 1:27,81 17.místo
200P 3:47,16 30.místo

Spilko Daniel 2004
50VZ 32,57 5.místo
50M 38,46 4.místo
200VZ 2:30,52 52.místo
100VZ 1:11,33 8.místo
100M 1:36,60 13.místo

Tejkal Ondřej 2002
50VZ 32,15 15.místo
100M 1:24,8 9.místo
50M 34,38 7.místo
100VZ 1:10,44 25.místo

Krokodýlí šplouch-Brno Lesná 30.4.2016

Víchová Tereza 2005
50VZ 0:36,6 1.místo
25VZ 0:16,4 2.místo
50Z 0:43,9 1.místo
25Z 0:20,7 2.místo


Velká cena města Vyškova 23.4.2016

Brýdlová Aneta 2002
100VZ 1:11,3 10.místo
200P 3:16,4 6.místo
100PZ 1:25,9 14.místo
50VZ 32,8 10.-11-místo
100P 1:32,8 10.místo
200PZ 3:05,5 11.místo

Brýdl Jan 2004
100Z 1:32,6 8.místo
100PZ 1:39,9 19.místo
50VZ 0:37,0 16.místo
200Z 3:16,5 11.místo

Brýdlová Nikola 2004
100VZ 1:18,8 13.místo
200P 3:29,3 11.místo
100PZ 1:38,3 15.místo
50VZ 0:36,9 16.místo
100P 1:43,7 17.místo

Mašková Justýna 2005
200P 3:26,0 8.místo
400VZ 6:02,0 6.místo
50VZ 0:35,7 10.místo
100P 1:42,4 14.místo
200PZ 3:09,8 6.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:09,0 17.místo
100Z 1:22,4 5.místo
100PZ 1:22,5 13.místo
50VZ 32,3 19.místo
100M 1:21,5 10.místo
200PZ 2:55,7 7.místo

Víchová Tereza 2005
100VZ 1:16,9 6.místo
100Z 1:33,3 12.místo
400VZ 6:11,1 13.místo
50VZ 0:36,1 12.místo
200Z 3:19,4 8.místo


VC Pardubic - 2. kolo ČP -Pardubice 15.4.-17.4.2016

Dostál Petr 1999
50Z 31,1 38.místo
50VZ 25,83 40.místo
200VZ 2:08,68 58.místo
200Z 2:25,83 37.místo
100Z 1:07,41 40.místo
100VZ 57,66 56.místo

Venigerová Hanka 2001
50Z 35,29 44.místo
50VZ 31,82 91.místo
200VZ 2:37,15 87.místo
200Z 2:57,02 47.místo
100Z 1:17,74 57.místo
100VZ 1:08,58 72.místo



Cena třebovské lokomotivy -Česká Třebová 16.4.-17.4.2016

Boháč Tomáš 2005
100Z 1:49,89 93.místo
100P 1:56,91 23.místo
100VZ 1:48,98 44.místo

Brýdlová Aneta 2002
100P 1:28,36 9.místo
100PZ 1:23,54 22.místo
100VZ 1:10,11 16.místo
100M 1:45,43 29.místo
50VZ 32,64 21.-22.místo

Dostálová Tereza 2004
100Z 1:21,27 6.do finále
100Z 1:21,15 6.místo ve finále
100PZ 1:22,34 6.místo
100VZ 1:11,96 6.místo
100M 1:35,31 13.místo
50VZ 31,76 3.místo

Spilko Dan 2004
100Z 1:25,94 50.místo
100PZ 1:25,11 8.místo
100VZ 1:09,54 4.místo
100M 1:29,81 9.místo
50VZ 32,05 7.místo

Seidl Vojtěch 2005
100P 1:42,67 15.místo
100PZ 1:38,30 29.místo
100VZ 1:27,89 31.místo

Tejkal Ondra 2002
100Z 1:19,71 36.místo
100PZ 1:22,21 19.místo
100VZ 1:11,03 24.místo
100M 1:22,21 17.místo
50VZ 32,02 23.místo

Víchová Terka 2005 (kategorie 2004-2005)
100Z 1:35,15 76.místo(kategorie open)
100PZ 1:38,07 33.místo
100VZ 1:20,27 219.místo
100M 1:44,05 23.místo
50VZ 0:36,43 23.místo

Štafeta 4x50PZ
Dostálová, Brýdlová, Tejkal, Spilko 2:25,54 16.místo


Mistrovství ČR v dálkovém plavání - Praha-Podolí 10.4.2016

Dostálová Terka 2004
3 km 47:43 3.místo

Spilko Dan 2004
3 km 45:01 5.místo

O mokrého Emana 9.4.2016 Prostějov

Brýdlová Nikola 2004
100P 1:35,3 8.místo
100VZ 1:18,3 9.místo
100Z 1:37,3 15.místo
100PZ 1:34,1 21.místo

Mašková Justýna 2005
100P 1:38,1 7.místo
100VZ 1:18,9 9.místo
100Z 1:31,2 10.místo
100PZ 1:31,0 11.místo

Seidl Vojtěch 2005
100P 1:46,5 11.místo
100VZ 1:26,9 14.místo
100PZ 1:40,7 19.místo

Víchová Tereza 2005
100VZ disk. - předčasný start
100M 1:43,9 10.místo
100Z 1:33,2 13.místo
100PZ 1:38,3 24.místo



Cena TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou 2.4.2016

Mašková Justýnka 2005
100M 1:37,49 5.místo
100Z 1:31,96 8.místo
100PZ 1:30,62 7.místo
100P 1:38,45 6.místo
100VZ 1:21,11 7.místo

Víchová Terka 2005
100M 1:45,47 10.místo
100Z 1:29,77 5.místo
100PZ 1:38,10 17.místo
100VZ 1:19,46 4.místo


Modrá stuha Náchoda -19.3.2016
Dostál Petr 1999
100M 1:07,6 6.místo
50P 34,83 8.místo
200PZ 2:23,29 5.místo
200P 2:47,37 12.místo
100K 58,48 6.místo
100Z 1:05,52 3.místo

Venigerová Hanka 2001
50P 41,75 12.místo
200PZ 2:56,85 16.místo
200P 3:19,05 11.místo
100VZ 1:06,85 7.místo
100Z 1:15,97 4.místo

Tejkal Ondřej 2002
100VZ 1:08,23 13.místo
100Z 1:19,6 13.místo
100M 1:21,12 8.místo
50P 47,64 21.místo
200PZ disk. dohmat jednou rukou při prsové obrátce

Seidl Vojtěch 2005
200P 3:40,21 13.místo
50P 0:49,71 15.místo
200PZ 3:45,89 24.místo

VC Hradce Králové - 1.kolo ČP 12.-13.3.2016
Dostál Petr 1999
50 Z 31,89 28.(14.místo starší dorost)
100K 58,43. 36.(12.místo starší dorost)
100Z 1:08,23 26.(10.místo starší dorost)
50K 25,93 8.(3.místo starší dorost)


Laguna cup 12.3.2016 Třebíč

Brýdlová Nikola 2004
50VZ 0:35,2 19.místo
200VZ 3:01,0 28.místo
50P 0:45,1 11.místo
200P 3:35,1 14.místo

Brýdl Honza 2004
50VZ 0:36,0 29.místo
200VZ 3:05,3 31.místo
50Z 0:42,0 18.místo
200Z 3:19,1 23.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ Disk. - předčasný odskok
200PZ 3:02,7 24.místo
200P 3:16,6 15.místo

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:36,6 28.místo(14.místo v ročníku 2005)
200VZ 2:54,8 22.místo(8.)
50P 0:47,4 13.místo(7.)
200P 3:27,2 10.místo(5.)


Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 20.2.2016

Brýdlová Nikola 2004
100P 1:38,3 3.-4.místo
50VZ 0:36,4 6.místo
200VZ 3:06,5 17.místo

Brýdl Honza 2004
50VZ 0:36,8 4.místo
100Z 1:33,5 4.místo
200VZ 3:04,3 10.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 26,1 4.místo
100 PZ 1:05,5 2.místo
200VZ 2:01,9 1.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 25,5 2.místo
100Z 1:03,8 1.místo
200VZ 2:04,0 4.místo

Dostálová Tereza 2004
50VZ 31,1 1.místo
100PZ 1:23,0 4.místo
100Z 1:19,6 2.místo

Jakoubek Jiří 1989
50M 0:27,1 2.místo
50VZ 0:25,8 3.místo
200VZ 2:06,9 5.místo

Spilko Daniel 2004
50M 36,2 1.místo
50VZ 32,3 1.místo
200VZ 2:30,3 2.místo

Lisa Dominik 2002
100P 1:32,1 3.místo
50VZ 0:34,2 10.místo
200VZ 2:41,8 12.místo

Mašková Justýnka 2005
100P 1:43,5 8.místo(v ročníku 2005 - 2.)
50VZ 0:35,8 5.místo(3.)
100PZ 1:38,0 21.místo(7.)

Seidl Vojta 2005
100P 1:49,2 7.místo(3.)
50VZ 0:38,4 6.místo(2.)
200VZ 3:18,0 15.místo(7.)

Víchová Terka 2005
50VZ DISK. předčasný odskok
100Z 1:33,3 10.místo(2.)
200VZ 3:00,4 13.místo(2.)


MČR masters v dálkovém plavání 14.2.2016

Jakoubek Jiří 1989
1500VZ 19:49,4 1.místo

Mikelka Miroslav 1949
3000m 1:28,52 1.místo

Rautenkranc Miroslav 1964
3000m 0:49,13 1.místo



Mladoboleslavská vlnka 16.1.2016

Víchová Terka 2005 (2004-2005)
100PZ 1:37,6 30.místo(13.místo 2005)
50VZ disk.
100Z 1:32,4 22.místo(6.místo 2005)
100VZ 1:22,4 23.místo(10.místo 2005)
návštěvníků stránky
celkem87 087
tento týden92
dnes9