Výsledky 2017:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2017

Krajské přebory 9let a mladší - Svitavy 2.12.2017

Metelková Dorotka 2009
100K 1:39,5 3.místo
50P 53,02 2.místo
50Z 49,32 1.místo
50K 44,19 2.místo

Winkler Tom 2008
100P 1:52,35 1.místo
50K 40,72 3.místo
100K 1:33,96 4.místo
50P 53,93 2.místo

Zimní pohár ČR desetiletého žactva-část Čechy 2.-3.12.2017

Novotný Adam 2007
100Z 1:24,10 6.místo
50VZ 0:31,96 2.místo
400VZ 5:12,79 1.místo - NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 10-TI LETÉHO ŽACTVA
100VZ 1:09,32 1.místo
100P 1:33,53 5.místo
200VZ 2:31,08 1.místo - NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 10-TI LETÉHO ŽACTVA




Krajský přebor Pardubického a Královehradeckého kraje 12let a starší 18.-19.11.2017 Česká Třebová

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:42,81 13.místo
100PZ 1:27,90 16.místo
400VZ 5:44,28 12.místo
50VZ 0:32,50 19.místo
100Z 1:22,51 14.místo
200Z 2:59,60 10.místo
100VZ 1:11,56 15.místo

Brýdlová Aneta 2002
200VZ 2:30,01 4.místo
100P 1:29,44 3.místo
800VZ 11:20,30 2.místo
50VZ 32,36 8.místo
200PZ 2:56,95 2.místo
400VZ 5:26,28 3.místo
200P 3:16,2 3.místo
100VZ 1:09,64 6.místo

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:29,09 6.místo
100PZ 1:25,61 14.místo
800VZ 11:38,77 10.místo
50VZ 0:32,34 11.místo
200PZ 3:01,81 9.místo
400VZ 5:29,53 11.místo
200P 3:09,25 8.místo
100VZ 1:09,84 8.místo

Černý Jakub 1997
100M 1:03,75 5.místo
100VZ 0:57,57 5.místo

Jakoubek Jiří 1989
100M 1:02,90 3.místo
100VZ 0:59,09 8.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:30,78 4.místo
200M 3:03,57 2.místo
800VZ 11:01,19 4.místo
200PZ 2:54,09 7.místo
400VZ 5:23,65 5.místo
100M 1:22,66 2.místo
100VZ 1:09,22 7.místo
400PZ 6:00,13 4.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:32,32 2.místo
100PZ 1:25,22 3.místo
400VZ 5:23,66 1.místo
50VZ 0:33,91 7.místo
200PZ 3:05,56 3.místo
100M 1:26,50 3.místo
200P 3:31,47 5.místo
100VZ 1:11,10 3.místo

Smrček Pepa 2005
200VZ 3:05,94 10.místo
100P 1:52,56 9.místo
100PZ 1:38,54 9.místo
50VZ 40,72 14.místo
100Z 1:38,8 11.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:23,91 10.místo
100PZ 1:17,74 11.místo
400VZ 5:05,91 9.místo
50VZ 31,06 17.místo
200PZ 2:50,88 11.místo
1500VZ 20:22,01 5.místo
100M 1:17,66 10.místo
100VZ 1:07,39 14.místo

Stříhavka Jindra 2000
400VZ 4:55,84 5.místo
50VZ 28,13 14.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:21,33 9.místo
100PZ 1:12,7 10.místo
400VZ 5:14,73 8.místo
50VZ 28,62 15.místo
200PZ diskval.
1500VZ 20:12,75 3.místo
200Z 2:33,37 3.místo
100M 1:10,15 10.místo
100VZ 1:02,29 14.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:19,66 1.místo
100PZ 1:16,58 3.místo
800VZ 10:05,15 1.místo
50VZ 30,44 3.místo
100Z 1:14,62 3.místo
400VZ 4.55,0 1.místo
200Z 2:38,96 2.místo
100VZ 1:05,9 2.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:37,9 11.místo
100PZ 1:27,53 17.místo
50VZ 0:34,06 17.místo
100Z 1:19,87 7.místo
400VZ 5:32,5 8.místo
200Z 2:50,41 7.místo
100VZ 1:13,31 13.místo



Krajský přebor Pardubického a Královehradeckého kraje-10-11let 11.11.2017 Náchod

Nedvěd Patrik 2007
50P 0:53,48 21.místo
50VZ 0:39,35 21.místo
100VZ 1:36,16 21.místo
100P 2:07,25 21.místo
50Z 0:49,22 16.místo

Novotný Adam 2007
100Z 1:30,59 5.místo
50VZ 0:33,85 1.místo
400VZ 5:36,15 1.místo
100VZ 1:15,58 1.místo
100P 1:39,84 4.místo
200VZ 2:34,7 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200P 3:28,02 6.místo
50VZ 0:37,99 14.místo
200VZ 3:08,26 10.místo
100VZ 1:23,69 15.místo
100P 1:38,34 6.místo


Cena Krnovska 4.11.2017
kategorie: 2003-2004,2005-2007

Brýdlová Nikča 2004
100Z 1:26,52 13.místo
100M 1:33,06 7.místo
100PZ 1:24,26 11.místo
100VZ 1:11,20 12.místo
100P 1:29,02 6.místo

Brýdl Honza 2004
100Z 1:26,73 20.místo
100M 1:37,61 19.místo
100PZ 1:27,51 21.místo
100VZ 1:12,53 22.místo
100P 1:45,27 19.místo

Mašková Justýnka 2005
100Z 1:24,07 9.místo
100M 1:21,64 3.místo
100PZ 1:19,39 4.místo
100VZ 1:10,75 5.místo
100P 1:30,85 5.místo

Novotný Adam 2007
100Z 1:30,48 16.místo
100M 1:35,51 13.místo
100PZ 1:31,61 16.místo
100VZ 1:14,50 10.místo
100P 1:39,70 12.místo

Seidl Vojta 2005
100Z 1:30,76 18.místo
100M 1:34,55 12.místo
100PZ 1:27,48 9.místo
100VZ 1:13,41 9.místo
100P 1:38,53 10.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:20,33 - postup do finále z 5.místa
100M 1:39,95 13.místo
100PZ 1:27,35 10.místo
100VZ 1:13,10 9.místo
100Z 1:18,93 - 2.místo ve finále 2005-2006
100P 1:47,28 21.místo

KP Trutnov 31.10.2017

Brýdlová Aneta 2002
50M 36,6 3.místo
100VZ 1:07,12 3.místo
200PZ 2:56,96 2.místo

Spilko Dan 2004
50M 34,69 5.místo
100M 1:26,69 4.místo
400VZ 5:22,83 6.místo

Tejkal Ondra 2002
50M 32,08 3.místo
100VZ 1:06,24 4.místo
100M 1:16,59 2.místo
400VZ 5:18,91 2.místo

Městské přebory Brno-Lesná 21.10.2017

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:33,75 3.místo
100M 1:24,88 3.místo
50VZ 0:32,01 2.místo
200M 3:08,52 2.místo
200PZ 2:57,74 4.místo
100VZ 1:10,46 2.místo

Metelková Dorotka 2009
50Z 0:52,0 5.místo
50VZ 0:43,78 2.místo
50P 0:52,85 1.místo
50M 1:00,38 6.místo

Novotný Adam 2007
200VZ 2:41,08 1.místo
100P 1:44,02 6.místo
50VZ 0:33,22 1.místo
50P 0:46,50 5.místo
100Z 1:34,56 4.místo
100VZ 1:16,09 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200VZ 3:10,63 19.místo
100P 1:40,92 12.místo
50VZ 0:36,96 11.místo
100VZ 1:24,75 20.místo
200P 3:34,19 7.místo

Seidl Vojta 2005
100M 1:31,78 4.místo
100P 1:36,04 2.místo
50VZ 0:33,12 5.místo
200PZ 3:04,25 4.místo
100VZ 1:15,25 5.místo
200P 3:27,09 3.místo

Víchová Terka 2005
200VZ 2:45,06 10.místo
200Z 2:52,07 3.místo
50VZ 0:33,7 3.místo
100Z 1:23,25 4.místo
100VZ 1:15,25 7.místo

Winkler Tom 2008
100P 1:57,34 7.místo
50VZ 0:41,38 4.místo
50P 0:54,32 5.místo
100VZ 1:32,75 3.místo



Memoriál Jaroslava Starého 14.10.2017 Blansko

Brýdlová Aneta 2002
50 VZ 32,18 16.místo
100VZ 1:09,32 13.místo
200VZ 2:31,43 11.místo

Brýdlová Nikča 2004
50P 0:42,83 4.místo
200VZ 2:38,37 11.místo
100PZ DISK. - předčasný odskok

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:13,16 6.místo
200VZ 2:34,28 4.místo
100PZ 1:23,47 3.místo

Seidl Vojta 2005
50VZ 0:33,19 10.místo
100VZ 1:14,82 14.místo
50M 0:37,05 1.místo

Spilko Dan 2004
50 VZ 31,04 13.místo
100VZ 1:09,76 14.místo
200VZ 2:29,23 9.místo

Tejkal Ondra 2002
50 VZ 29,34 19.místo
100VZ 1:04,66 13.místo
200VZ 2:26,72 13.místo

Venigerová Hanka 2001
50 VZ 30,67 9,místo
100VZ 1:07,37 10.místo
200VZ 2:21,53 6.místo

Víchová Terka 2005
100VZ 1:17,06 20.místo
50Z 0:38,42 3.místo
100PZ 1:30,04 14.místo



Konečné pořadí Českého poháru v dálkovém plavání 2017
započítává se 8 nejlépe bodovaných výsledků

pravidelní účastníci::

Brýdlová Aneta kadeti 2002-2003
14.místo(8.2002), 327bodů, 10 startů = 44KM

Brýdlová Nikča starší žactvo 2004-2005
8.místo(3.2004), 323,2 bodů, 10 startů = 40KM

Lisa Dominik kadeti 2002-2003
9.místo(5. 2002), 245 bodů, 6 startů = 28KM

Mašková Justýnka starší žactvo 2004-2005
10.místo(7. 2005), 290 bodů, 13 startů = 47KM

Víchová Terka starší žactvo 2004-2005
5.místo(4. 2005), 346bodů, 12 startů = 50KM

Plavecký klub Vysoké Mýto skončil na 18.místě(z 68klubů) se ziskem 1626,8bodů.

plavci alespoň s jedním startem:
Seidl Vojta 2x,Venigerová Hanka 3x,Tejkal Ondra 3x,Černý 2x



Podzimní rožeň 9.9.2017 Mělice teplota vody 19,0, teplota vzduchu 18

Brýdlová Aneta 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:23,24 12.místo

Brýdlová Nikča 2004 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:25,18 6.místo

Tejkal Ondřej 2002
5KM 1:28,55 6.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:35,35 8.místo


Pastvinský maraton 26.8.2017 teplota vody 20,7, teplota vzduchu 27

Brýdlová Aneta 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:18,51 6.místo

Brýdlová Nikča 2004 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:51,54 7.místo

Černý Jakub 1997
3KM 0:45,30 2.místo

Lisa Dominik 2002
5KM 1:27,16 5.místo

Mašková Justýnka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:48,34 4.místo

Seidl Vojta 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:54,04 7.místo

Venigerová Hanka 2001
5KM 1:11,50 1.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:54,02 9.místo

Černá Tereza 2001
3KM DNF

Spilko Daniel 2004
3KM DNF

Tejkal Ondřej 2002
5KM DNF


O pohár starosty Černá v Pošumaví 5.-6.8.2017
teplota vody 23,5, teplota vzduchu 26 so, 15 ne


Mašková Justýnka 2005
3KM 0:35,44 4.místo - zkrácená trať
5KM 1:16,37 4.místo

Víchová Terezka 2005
3KM 0:40,03 7.místo - zkrácená trať
5KM 1:26,34 7.místo


O pohár města Havířova 29.7.2017 Těrlicko,teplota vody 22,4, teplota vzduchu 28

Brýdlová Aneta 2002
5KM 1:26,57 5.místo

Brýdlová Nikča 2004
3KM 0:53,54 6.místo

Černý Jakub 1997
3KM 0:46,05 1.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:50,25 5.místo


Slezský pohár-MČR žactva 22.-23.7. 2017 Opava, teplota vody 24, teplota vzduchu 27

Brýdlová Aneta 2002
3KM 0:40,07 3.místo
5KM 1:14,23 6.místo(kadetky 2002-2003)

Brýdlová Nikča 2004
3KM 0:41,31 7.místo
5KM 1:17,18 6.místo MČR - ročník 2004

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:41,29 6.místo
5KM 1:16,22 4.místo MČR - ročník 2005

Víchová Terka 2005
5KM 1:30,23 7.místo MČR - ročník 2005


O pohár Vltavy 9.7. Praha, teplota vody 18,2, teplota vzduchu 23,5

Seidl Vojta 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:54,00 6.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:55,43 3.místo


43. Garoma maratonů 2.7. Brněnská přehrada-teplota vody 22,teplota vzduchu 20-25

Brýdlová Anet 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:21,11 7.místo

Brýdlová Nikča 2004 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:30,48 8.místo

Lisa Dominik 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:21,47 9.místo

Mašková Justýnka 2005 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:35,22 13.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:32,52 10.místo

Venigerová Hanka 2001
5KM disk.


Letní pohár ČR 10-ti letého žactva 17.-18.6.2017 Mladá Boleslav

Novotný Adam 2007
50P 0:45,18 5.místo
50VZ 0:33,98 2.místo
100VZ 1:14,95 4.místo
100P 1:36,7 4.místo
200VZ 2:46,04 4.místo


O pohár Lídy Jelínkové 17.6. 2017 Seč,teplota vody 21,2 ,teplota vzduchu 17
Memoriál Miroslava Kroufka 18.6.2017 Seč, teplota vody 21,1, teplota vzudchu 23

Brýdlová Anet 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:12,35 6.místo
3KM 0:49,33 4.místo

Brýdlová Nikča 2004 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:52,03 3.místo
5KM 1:33,23 3.místo

Lisa Dominik 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:12,12 3.místo
3KM 0:48,44 2.místo

Mašková Justýnka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:52,07 4.místo
5KM 1:39,45 7.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:55,17 10.místo
5KM 1:39,32 6.místo


MČR 12-ti letého žactva 10.-11.6.2017 Zlín

Mašková Justýnka 2005
200M 3:11,35 14.místo
800VZ 11:28,33 20.místo
400VZ 5:25,69 18.místo
400PZ 6:15,59 18.místo

Víchová Terezka 2005
100Z 1:22,04 32.místo
200Z 2:52,51 32.místo



Tovačovský maraton 10.6.2017, teplota vody 21,5, teplota vzduchu 16-25

Lisa Dominik 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:14,37 3.místo

Víchová Terezka 2005 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:30,27 1.místo



Na Špince přes Špinku 3.6.2017, teplota vody 23, teplota vzduchu 23-28

Brýdlová Aneta 2002 kadetky 2002-2003
3KM 0:47,20 1.místo

Brýdlová Nikča 2004 starší žactvo 2004-2005
3KM0:49,12 3.místo

Mašková Justýnka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:49,15 4.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:52,0 5.místo



Krajské přebory 10-11let 3.6.2017 Svitavy

Kobzová Anička 2007
100Z 1:29,3 3.místo
50VZ 38,48 9.místo
200VZ 3:03,1 4.místo
100VZ 1:24,07 7.místo
50Z 0:41,98 2.místo

Novotný Adam 2007
100Z disk.
50VZ 0:34,71 1:místo
50P 0:48,05 7.místo
100VZ 1:17,24 1.místo
100P 1:42,42 4.místo
200VZ 2:50,71 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200P disk.
50VZ 0:40,04 14.místo
100VZ 1:30,79 13.místo
100P 1:44,67 6.místo



Krajské přebory 12-let a starší 27.-28.5.2017 Trutnov

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:36,62 11.místo
100P 1:27,74 6.místo
100PZ 1:23,92 5.místo
50VZ 0:32,45 12.místo
400VZ 5:36,99 16.místo
200P disk.(3:08)
100VZ 1:11,32 10.místo

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:44,30 16.místo
100PZ 1:29,8 10.místo
400VZ 5:47,93 10.místo
50VZ 0:32,47 15.místo
100Z 1:27,64 15.místo

Dostálová Tereza 2004
200VZ 2:27,87 5.místo
100PZ 1:19,71 4.místo
800VZ 10:32,74 5.místo
50VZ 0:31,23 8.místo
100Z 1:15,82 7.místo
400VZ 4:07,51 8.místo
200Z 2:41,26 5.místo
100VZ 1:06,76 4.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:40,1 11.místo
200M 3:25,25 3.místo
800VZ 11:41,68 5.místo
200PZ 3:01,74 9.místo
400VZ 5:30,40 8.místo
100M 1:33,07 6.místo
100VZ 1:12,36 10.místo
400PZ 6:17,23 5.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:38,1 6.místo
100P 1:39,93 6.místo
100PZ 1:30,32 10.místo
50VZ 0:34,22 11.místo
200PZ 3:11,7 8.místo
100M 1:32,65 4.místo
200P disk.
100VZ 1:16,3 7.místo

Smrček Josef 2005
100P 1:55,75 13.místo
100PZ 1:36,93 15.místo
50VZ 0:36,64 17.místo
100Z disk.
200P disk.
100VZ 1:20,41 11.místo

Spilko Daniel 2004
200VZ 2:22,61 10.místo
100PZ 1:20,33 7.místo
400VZ 5:00,12 5.místo
50VZ 31,38 14.místo
1500VZ 19:59,43 4.místo
100M 1:14,30 4.místo
100VZ 1:05,93 7.místo

Tejkal Ondřej 2002
200VZ 2:24,09 8.místo
100PZ 1:15,20 10.místo
400VZ 4:59,25 6.místo
50VZ 0:29,29 12.místo
200PZ 2:44,70 7.místo
1500VZ 19:42,57 4.místo
100M 1:13,26 9.místo
100VZ 1:01,86 5.místo

Venigerová Hana 2001
200VZ 2:17,02 1.místo
100PZ 1:15,57 5.místo
800VZ 9:52,20 1.místo
200PZ 2:40,59 2.místo
100Z 1:15,66 5.místo
400VZ 4:47,09 2.místo
200Z 2:39,18 4.místo
100VZ 1:04,68 3.místo
400PZ 5:38,92 2.místo

Víchová Terezka 2005
200VZ 2:40,67 12.místo
100PZ 1:28,64 12.místo
50VZ 0:34,18 12.místo
100Z 1:20,13 8.místo
400VZ 5:40,91 9.místo
200Z 2:48,09 8.místo
100VZ 1:14,37 14.místo


Krajské přebory žactva 9-let a mladší 20.5.2017 Svitavy

Metelková Dorotka 2009
50P 0:56,18 1.místo
100Z 2:00,06 2.místo
100P 2:08,6 2.místo
50VZ 0:50,82 2.místo

Winkler Tomáš 2008
50VZ 0:42,79 2.místo
50P 0:56,56 3.místo
100P 2:04,49 3.místo
100VZ 1:43,02 4.místo


Cena města Blanska 14.5.2017

Brýdlová Nikča 2004
50VZ 0:31,8 4.místo
100VZ 1:10,4 4.místo
100P 1:27,6 3.místo

Mašková Justýnka 2005
100M 1:29,5 2.místo
200PZ 2:58,7 3.místo
100VZ 1:13,1 4.místo

Seidl Vojta 2005
100M 1:31,9 7.místo
100VZ 1:19,1 7.místo
100P 1:36,6 4.místo

Víchová Terezka 2005
50VZ 0:33,9 8.místo
100Z 1:21,1 2.místo
100VZ 1:13,3 5.místo



Velká cena města Vyškova 22.4.2017

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:12,25 9.místo
200P 3:18,37 6.místo
400VZ 5:38,07 9.místo
100PZ 1:27,28 11.místo
100P 1:36,35 8.místo
100M 1:27,78 5.místo

Seidl Vojta 2005
100VZ 1:16,9 13.místo
200P 3:29,94 11.místo
50M 0:37,72 4.místo
100PZ disk. - předčasný start
50VZ 0:34,75 7.místo
100M 1:40,92 9.místo

Spilko Dan 2004
100VZ 1:07,84 17.místo
50M 0:36,16 9.místo
400VZ 5:04,03 9.místo
100PZ 1:23,09 18.místo
50VZ 0:31,9 17.místo
100M 1:19,22 10.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:04,22 21.místo
50M 0:32,11 11.místo
400VZ 5:09,98 17.místo
200Z 2:44,17 6.místo
50VZ 0:30,02 18.místo
100M disk.

Víchová Terezka 2005
100VZ 1:12,84 10.místo
100Z 1:23,17 4.místo
400VZ 5:49,94 11.místo
200Z 2:56,13 6.místo
50VZ 0:34,92 10.místo
100M 1:44,26 10.místo



MODRÁ STUHA MĚSTA NÁCHOD 8.4.2017

Dostálová Terezastarší žačky
100K 1:07,11 11. místo
100Z 1:15,74 8. místo
100M 1:29,78 22.místo
200PZ 2:53,67 18. místo

Lisa Dominikmuži
200P 3:07,65 17. místo
50P 0:40,36 20. místo
100VZ 1:08,48 22. místo
100Z 1:23,76 19. místo

Smrček Josefmladší žáci
100K 1:19,93 14. místo
50P 0:54,95 28. místo

Spilko Daniel starší žáci
100K 1:10,10 19. místo
100Z 1:29,02 22. místo
100M 1:23,35 14. místo
200PZ 3:06,62 22. místo

Venigerová Hana ženy
100M 1:18,76 11. místo
200PZ 2:46,46 16. místo
100VZ 1:07,25 10. místo
100Z 1:16,22 9. místo



MČR žactva,kadetů,dorostů,dospělých 2.4.2017 Praha Podolí 50m

Brýdlová Aneta 2002
5KM 1h16m56s 7.místo

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1h20m27s 6.místo

Lisa Dominik
5KM 1h15m31s 8.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1h24m08s 5.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1h28m39s 7.místo

Spilko Daniel 2004
5KM 1h19m03s 6.místo

Tejkal Ondřej 2002
5KM 1h13m50s 7. místo

Venigerová Hana 2001
5KM 1h08m44s 3.místo


Jarní cena Prahy 1.4.2017 Praha Podolí - 50m

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:33,46 14.místo
200PZ disk.
200VZ 2:44,03 17.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:35,4 37.místo
100Z 1:26,95 22.místo



Cena Třebovské lokomotivy 1.-2.4.2017 Česká Třebová

Brýdlová Aneta 2002
100 Z 1:21,49 26.místo
100 P 1:28,00 5.místo
100 PZ 1:19,43 5.místo
100 VZ 1:07,50 7.místo

Brýdl Honza 2004
100Z 1:25,73 31.místo
100PZ 1:28,31 21.místo
100VZ 1:13,38 16.místo

Dostálová Tereza 2004
100 Z 1:14,44 7. místo
100 PZ 1:18,15 3. místo
100 VZ 1:07,09 3. místo
50 VZ 0:30,94 3. místo
100 Z 1:14,24 1. místo

Lisa Dominik 2002
100 P 1: 25,04 8. místo
100 PZ 1:18,00 13. místo
100 VZ 1:08,11 16. místo

Seidl Vojta 2005
100P 1:34,25 2.místo
100PZ 1:29,49 8.místo
200VZ 2:50,14 10.místo

Smrček Josef 2005
100 Z 1:40,12 46. místo
100 P 1:58,74 18. místo
50 VZ 0:35,20 8. místo

Spilko Daniel 2004
100 P 1:36,18 10. místo
100 PZ 1:22,92 16. místo
100 VZ 1:11,00 11. místo

Tejkal Ondřej 2002
100 Z 1:15,77 18. místo
100 PZ 1:15,93 12. místo
100 VZ 1:05,60 12. místo

Venigerová Hana 2001
100 Z 1:15,76 11. místo
100 PZ 1:18,16 4. místo
100 VZ 1:06,96 4. místo


Cena TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou 25.3.2017

Brýdlová Nikča 2004 - kategorie 2003-2004
200VZ 2:37,3 16.místo
100M 1:32,0 14.místo
100VZ 1:12,3 18.místo
200PZ 2:59,8 16.místo
100P 1:30,1 7.místo
50VZ 0:32,6 18.místo

Kobzová Anička 2007 - kategorie 2007
50M 0:48,7 10.místo
100Z 1:32,7 2.místo
100VZ 1:24,3 3.místo
100PZ 1:36,0 3.místo
50VZ 0:38,11 4.místo

Mašková Justýnka 2005 - kategorie 2005-2006
50M 0:41,1 8.místo
100Z 1:27,8 6.místo
100VZ 1:14,4 4.místo
50VZ 0:34,4 6.místo
100PZ 1:26,2 5.místo
100P 1:35,0 5.místo

Víchová Terka 2005 - kategorie 2005-2006
50M 0:42,9 12.místo
100Z 1:22,9 4.místo
100VZ 1:15,7 6.místo
50VZ 0:34,8 8.místo
100PZ 1:29,6 11.místo

22startů
-16 osobních rekordů
-5x ztráta na osobák do 1vteřiny
-1start plavaný poprvé(Anička 50M)



MČR masters v dálkovém plavání 12.2.2017 Vysoké Mýto

Jakoubek Jiří 1989
1500m 20:17,2 1.místo

Rautenkranc Miroslav 1964
3000m 48:56,4 3.místo

Novotný Radomil 1973
3000m 58:34,5 3.místo

Mikelka Oskar 1978
3000m 43:48,5 4.místo




38.Mladoboleslavská vlnka - Mladá Boleslav 21.1.2017

Kobzová Anička 2007
100PZ 1:39,53 14.místo
50VZ 0:38,48 11.místo
100P disk.
100Z disk.
100VZ 1:30,2 14.místo

Novotný Adam 2007
100PZ 1:35,44 7.místo
50VZ 0:35,12 3.místo
100P disk.
100Z 1:40,5 8.místo
100VZ 1:19,37 4.místo

Víchová Terezka 2005
100PZ 1:31,32 27.místo
50VZ 0:35,35 22.místo
100P 1:47,35 25.místo
100M 1:40,49 24.místo
100Z 1:28,93 17.místo
100VZ 1:18,08 25.místo