Svet-Stranek.cz
Plavecký klub Vysoké Mýto

Výsledky 2014 -dosud:Osobní stránka na adrese: pkvm08.svet-stranek.cz

Výsledky 2014 -dosud

Sezona 2017


O pohár Vltavy 9.7. Praha, teplota vody 18,2, teplota vzduchu 23,5

Seidl Vojta 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:54,00 6.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:55,43 3.místo


43. Garoma maratonů 2.7. Brněnská přehrada-teplota vody 22,teplota vzduchu 20-25

Brýdlová Anet 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:21,11 7.místo

Brýdlová Nikča 2004 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:30,48 8.místo

Lisa Dominik 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:21,47 9.místo

Mašková Justýnka 2005 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:35,22 13.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:32,52 10.místo

Venigerová Hanka 2001
5KM disk.


Letní pohár ČR 10-ti letého žactva 17.-18.6.2017 Mladá Boleslav

Novotný Adam 2007
50P 0:45,18 5.místo
50VZ 0:33,98 2.místo
100VZ 1:14,95 4.místo
100P 1:36,7 4.místo
200VZ 2:46,04 4.místo



O pohár Lídy Jelínkové 17.6. 2017 Seč,teplota vody 21,2 ,teplota vzduchu 17
Memoriál Miroslava Kroufka 18.6.2017 Seč, teplota vody 21,1, teplota vzudchu 23

Brýdlová Anet 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:12,35 6.místo
3KM 0:49,33 4.místo

Brýdlová Nikča 2004 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:52,03 3.místo
5KM 1:33,23 3.místo

Lisa Dominik 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:12,12 3.místo
3KM 0:48,44 2.místo

Mašková Justýnka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:52,07 4.místo
5KM 1:39,45 7.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:55,17 10.místo
5KM 1:39,32 6.místo


MČR 12-ti letého žactva 10.-11.6.2017 Zlín

Mašková Justýnka 2005
200M 3:11,35 14.místo
800VZ 11:28,33 20.místo
400VZ 5:25,69 18.místo
400PZ 6:15,59 18.místo

Víchová Terezka 2005
100Z 1:22,04 32.místo
200Z 2:52,51 32.místo



Tovačovský maraton 10.6.2017, teplota vody 21,5, teplota vzduchu 16-25

Lisa Dominik 2002 kadeti 2002-2003
5KM 1:14,37 3.místo

Víchová Terezka 2005 starší žactvo 2004-2005
5KM 1:30,27 1.místo



Na Špince přes Špinku 3.6.2017, teplota vody 23, teplota vzduchu 23-28

Brýdlová Aneta 2002 kadetky 2002-2003
3KM 0:47,20 1.místo

Brýdlová Nikča 2004 starší žactvo 2004-2005
3KM0:49,12 3.místo

Mašková Justýnka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:49,15 4.místo

Víchová Terka 2005 starší žactvo 2004-2005
3KM 0:52,0 5.místo



Krajské přebory 10-11let 3.6.2017 Svitavy

Kobzová Anička 2007
100Z 1:29,3 3.místo
50VZ 38,48 9.místo
200VZ 3:03,1 4.místo
100VZ 1:24,07 7.místo
50Z 0:41,98 2.místo

Novotný Adam 2007
100Z disk.
50VZ 0:34,71 1:místo
50P 0:48,05 7.místo
100VZ 1:17,24 1.místo
100P 1:42,42 4.místo
200VZ 2:50,71 2.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
200P disk.
50VZ 0:40,04 14.místo
100VZ 1:30,79 13.místo
100P 1:44,67 6.místo



Krajské přebory 12-let a starší 27.-28.5.2017 Trutnov

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:36,62 11.místo
100P 1:27,74 6.místo
100PZ 1:23,92 5.místo
50VZ 0:32,45 12.místo
400VZ 5:36,99 16.místo
200P disk.(3:08)
100VZ 1:11,32 10.místo

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:44,30 16.místo
100PZ 1:29,8 10.místo
400VZ 5:47,93 10.místo
50VZ 0:32,47 15.místo
100Z 1:27,64 15.místo

Dostálová Tereza 2004
200VZ 2:27,87 5.místo
100PZ 1:19,71 4.místo
800VZ 10:32,74 5.místo
50VZ 0:31,23 8.místo
100Z 1:15,82 7.místo
400VZ 4:07,51 8.místo
200Z 2:41,26 5.místo
100VZ 1:06,76 4.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:40,1 11.místo
200M 3:25,25 3.místo
800VZ 11:41,68 5.místo
200PZ 3:01,74 9.místo
400VZ 5:30,40 8.místo
100M 1:33,07 6.místo
100VZ 1:12,36 10.místo
400PZ 6:17,23 5.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:38,1 6.místo
100P 1:39,93 6.místo
100PZ 1:30,32 10.místo
50VZ 0:34,22 11.místo
200PZ 3:11,7 8.místo
100M 1:32,65 4.místo
200P disk.
100VZ 1:16,3 7.místo

Smrček Josef 2005
100P 1:55,75 13.místo
100PZ 1:36,93 15.místo
50VZ 0:36,64 17.místo
100Z disk.
200P disk.
100VZ 1:20,41 11.místo

Spilko Daniel 2004
200VZ 2:22,61 10.místo
100PZ 1:20,33 7.místo
400VZ 5:00,12 5.místo
50VZ 31,38 14.místo
1500VZ 19:59,43 4.místo
100M 1:14,30 4.místo
100VZ 1:05,93 7.místo

Tejkal Ondřej 2002
200VZ 2:24,09 8.místo
100PZ 1:15,20 10.místo
400VZ 4:59,25 6.místo
50VZ 0:29,29 12.místo
200PZ 2:44,70 7.místo
1500VZ 19:42,57 4.místo
100M 1:13,26 9.místo
100VZ 1:01,86 5.místo

Venigerová Hana 2001
200VZ 2:17,02 1.místo
100PZ 1:15,57 5.místo
800VZ 9:52,20 1.místo
200PZ 2:40,59 2.místo
100Z 1:15,66 5.místo
400VZ 4:47,09 2.místo
200Z 2:39,18 4.místo
100VZ 1:04,68 3.místo
400PZ 5:38,92 2.místo

Víchová Terezka 2005
200VZ 2:40,67 12.místo
100PZ 1:28,64 12.místo
50VZ 0:34,18 12.místo
100Z 1:20,13 8.místo
400VZ 5:40,91 9.místo
200Z 2:48,09 8.místo
100VZ 1:14,37 14.místo


Krajské přebory žactva 9-let a mladší 20.5.2017 Svitavy

Metelková Dorotka 2009
50P 0:56,18 1.místo
100Z 2:00,06 2.místo
100P 2:08,6 2.místo
50VZ 0:50,82 2.místo

Winkler Tomáš 2008
50VZ 0:42,79 2.místo
50P 0:56,56 3.místo
100P 2:04,49 3.místo
100VZ 1:43,02 4.místo


Cena města Blanska 14.5.2017

Brýdlová Nikča 2004
50VZ 0:31,8 4.místo
100VZ 1:10,4 4.místo
100P 1:27,6 3.místo

Mašková Justýnka 2005
100M 1:29,5 2.místo
200PZ 2:58,7 3.místo
100VZ 1:13,1 4.místo

Seidl Vojta 2005
100M 1:31,9 7.místo
100VZ 1:19,1 7.místo
100P 1:36,6 4.místo

Víchová Terezka 2005
50VZ 0:33,9 8.místo
100Z 1:21,1 2.místo
100VZ 1:13,3 5.místo



Velká cena města Vyškova 22.4.2017

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:12,25 9.místo
200P 3:18,37 6.místo
400VZ 5:38,07 9.místo
100PZ 1:27,28 11.místo
100P 1:36,35 8.místo
100M 1:27,78 5.místo

Seidl Vojta 2005
100VZ 1:16,9 13.místo
200P 3:29,94 11.místo
50M 0:37,72 4.místo
100PZ disk. - předčasný start
50VZ 0:34,75 7.místo
100M 1:40,92 9.místo

Spilko Dan 2004
100VZ 1:07,84 17.místo
50M 0:36,16 9.místo
400VZ 5:04,03 9.místo
100PZ 1:23,09 18.místo
50VZ 0:31,9 17.místo
100M 1:19,22 10.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:04,22 21.místo
50M 0:32,11 11.místo
400VZ 5:09,98 17.místo
200Z 2:44,17 6.místo
50VZ 0:30,02 18.místo
100M disk.

Víchová Terezka 2005
100VZ 1:12,84 10.místo
100Z 1:23,17 4.místo
400VZ 5:49,94 11.místo
200Z 2:56,13 6.místo
50VZ 0:34,92 10.místo
100M 1:44,26 10.místo



MODRÁ STUHA MĚSTA NÁCHOD 8.4.2017

Dostálová Terezastarší žačky
100K 1:07,11 11. místo
100Z 1:15,74 8. místo
100M 1:29,78 22.místo
200PZ 2:53,67 18. místo

Lisa Dominikmuži
200P 3:07,65 17. místo
50P 0:40,36 20. místo
100VZ 1:08,48 22. místo
100Z 1:23,76 19. místo

Smrček Josefmladší žáci
100K 1:19,93 14. místo
50P 0:54,95 28. místo

Spilko Daniel starší žáci
100K 1:10,10 19. místo
100Z 1:29,02 22. místo
100M 1:23,35 14. místo
200PZ 3:06,62 22. místo

Venigerová Hana ženy
100M 1:18,76 11. místo
200PZ 2:46,46 16. místo
100VZ 1:07,25 10. místo
100Z 1:16,22 9. místo



MČR žactva,kadetů,dorostů,dospělých 2.4.2017 Praha Podolí 50m

Brýdlová Aneta 2002
5KM 1h16m56s 7.místo

Brýdlová Nikča 2004
5KM 1h20m27s 6.místo

Lisa Dominik
5KM 1h15m31s 8.místo

Mašková Justýnka 2005
5KM 1h24m08s 5.místo

Víchová Terka 2005
5KM 1h28m39s 7.místo

Spilko Daniel 2004
5KM 1h19m03s 6.místo

Tejkal Ondřej 2002
5KM 1h13m50s 7. místo

Venigerová Hana 2001
5KM 1h08m44s 3.místo


Jarní cena Prahy 1.4.2017 Praha Podolí - 50m

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:33,46 14.místo
200PZ disk.
200VZ 2:44,03 17.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:35,4 37.místo
100Z 1:26,95 22.místo



Cena Třebovské lokomotivy 1.-2.4.2017 Česká Třebová

Brýdlová Aneta 2002
100 Z 1:21,49 26.místo
100 P 1:28,00 5.místo
100 PZ 1:19,43 5.místo
100 VZ 1:07,50 7.místo

Brýdl Honza 2004
100Z 1:25,73 31.místo
100PZ 1:28,31 21.místo
100VZ 1:13,38 16.místo

Dostálová Tereza 2004
100 Z 1:14,44 7. místo
100 PZ 1:18,15 3. místo
100 VZ 1:07,09 3. místo
50 VZ 0:30,94 3. místo
100 Z 1:14,24 1. místo

Lisa Dominik 2002
100 P 1: 25,04 8. místo
100 PZ 1:18,00 13. místo
100 VZ 1:08,11 16. místo

Seidl Vojta 2005
100P 1:34,25 2.místo
100PZ 1:29,49 8.místo
200VZ 2:50,14 10.místo

Smrček Josef 2005
100 Z 1:40,12 46. místo
100 P 1:58,74 18. místo
50 VZ 0:35,20 8. místo

Spilko Daniel 2004
100 P 1:36,18 10. místo
100 PZ 1:22,92 16. místo
100 VZ 1:11,00 11. místo

Tejkal Ondřej 2002
100 Z 1:15,77 18. místo
100 PZ 1:15,93 12. místo
100 VZ 1:05,60 12. místo

Venigerová Hana 2001
100 Z 1:15,76 11. místo
100 PZ 1:18,16 4. místo
100 VZ 1:06,96 4. místo


Cena TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou 25.3.2017

Brýdlová Nikča 2004 - kategorie 2003-2004
200VZ 2:37,3 16.místo
100M 1:32,0 14.místo
100VZ 1:12,3 18.místo
200PZ 2:59,8 16.místo
100P 1:30,1 7.místo
50VZ 0:32,6 18.místo

Kobzová Anička 2007 - kategorie 2007
50M 0:48,7 10.místo
100Z 1:32,7 2.místo
100VZ 1:24,3 3.místo
100PZ 1:36,0 3.místo
50VZ 0:38,11 4.místo

Mašková Justýnka 2005 - kategorie 2005-2006
50M 0:41,1 8.místo
100Z 1:27,8 6.místo
100VZ 1:14,4 4.místo
50VZ 0:34,4 6.místo
100PZ 1:26,2 5.místo
100P 1:35,0 5.místo

Víchová Terka 2005 - kategorie 2005-2006
50M 0:42,9 12.místo
100Z 1:22,9 4.místo
100VZ 1:15,7 6.místo
50VZ 0:34,8 8.místo
100PZ 1:29,6 11.místo

22startů
-16 osobních rekordů
-5x ztráta na osobák do 1vteřiny
-1start plavaný poprvé(Anička 50M)



MČR masters v dálkovém plavání 12.2.2017 Vysoké Mýto

Jakoubek Jiří 1989
1500m 20:17,2 1.místo

Rautenkranc Miroslav 1964
3000m 48:56,4 3.místo

Novotný Radomil 1973
3000m 58:34,5 3.místo

Mikelka Oskar 1978
3000m 43:48,5 4.místo




38.Mladoboleslavská vlnka - Mladá Boleslav 21.1.2017

Kobzová Anička 2007
100PZ 1:39,53 14.místo
50VZ 0:38,48 11.místo
100P disk.
100Z disk.
100VZ 1:30,2 14.místo

Novotný Adam 2007
100PZ 1:35,44 7.místo
50VZ 0:35,12 3.místo
100P disk.
100Z 1:40,5 8.místo
100VZ 1:19,37 4.místo

Víchová Terezka 2005
100PZ 1:31,32 27.místo
50VZ 0:35,35 22.místo
100P 1:47,35 25.místo
100M 1:40,49 24.místo
100Z 1:28,93 17.místo
100VZ 1:18,08 25.místo




Sezona 2016


4.Vánoční cena města Vysokého Mýta 17.12.2016

Boháč Tomáš 2005
100VZ 1:35,3 10.místo
50Z 0:49,6 8.místo
50P 0:53,0 7.místo
50VZ 0:41,9 11.místo

Černý Jakub 1997
50VZ(D) 0:28,7

Dostálová Terka 2004
100VZ 1:07,5 1.místo
50M 0:37,2 1.místo
50Z 0:36,1 1.místo
50P 0:42,2 1.místo
50VZ 0:31,2 1.místo

Kobzová Anička 2007
25VZ 0:17,4 1.místo
25P 0:25,2 9.místo
25Z 0:20,1 1.místo
25D 0:23,7 8místo

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:15,1 4.místo
50M 0:42,0 4.místo
50Z 0:40,3 4.místo
50P 0:45,9 8.místo
50VZ 0:34,0 4.místo

Metelková Dorotka 2009 společná kategorie s 2007,2008
25VZ 0:23,2 20.místo
25P 0:26,3 12.místo

Nedvěd Patrik 2007
25VZ 0:18,0 5.místo
25P 0:25,1 9.místo
25Z 0:25,0 19.místo

Novotný Adam 2007
25VZ 0:15,9 1.místo
25P 0:20,6 1.místo
25Z 0:21,9 5.místo
25D 0:20,1 1.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
100VZ 1:36,4 6.místo
50Z 0:53,6 7.místo
50P 0:48,4 2.místo
50VZ 0:41,9 6.místo

Seidl Vojta 2005
100VZ 1:13,9 2.místo
50M 0:38,5 2.místo
50Z 0:44,6 4.místo
50P 0:44,3 1.místo
50VZ 0:34,0 2.místo

Smrček Josef 2005
100VZ 1:26,2 6.místo
50Z 0:50,3 9.místo
50P 0:57,3 8.místo
50VZ 0:39,6 8.místo

Spilko Dan 2004
100VZ 1:08,3 3.místo
50D 0:35,9 3.místo
50Z 0:41,5 7.místo
50P 0:46,5 7.místo
50VZ 0:32,4 4.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:05,3 4.místo
50D 0:32,3 4.místo
50Z 0:36,6 4.místo
50P 0:44,7 5.místo
50VZ 0:30,3 4.místo

Víchová Terezka 2005
100VZ 1:17,0 5.místo
50M 0:45,6 8.místo
50Z 0:41,9 5.místo
50P 0:50,3 11.místo
50VZ 0:34,1 5.místo

6x25VZ Mašková,Tejkal,Víchová,Seidl,Dostálová,Spilko 3.místo



Pohár České republiky 11-ti letého žactva-část Morava 10.12.2016 Třebíč

Mašková Justýnka 2005
200P 3:17,9 9.místo
200VZ 2:42,1 15.místo
800VZ 11:51,6 7.místo
200PZ 2:59,2 5.místo
400VZ 5:42,1 10.místo

Seidl Vojta 2005
200P 3:22,3 10.místo
50VZ 0:33,9 17.místo
100PZ 1:28,8 19.místo
100VZ 1:16,4 18.místo
100P 1:37,4 12.místo
50M 0:40,9 19.místo

Víchová Terezka 2005
100Z 1:28,9 20.místo
50VZ 0:34,9 19.místo
200VZ 2:50,0 21.místo
100VZ 1:14,9 14.místo
400VZ 6:05,5 15.místo


MČR žactva - 12 let 2.-3.12. 2016 Trutnov

Brýdlová Nikča 2004
100 P 1:29,11 25.místo

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:26,39 17.místo
800VZ 10:39,12 14.místo
50 VZ 31,37 23.místo
400VZ 5:07,75 14.místo
200Z 2:45,64 21.místo
100VZ 1:08,49 21.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:25,78 22.místo
400VZ 5:04,37 17.místo
50VZ 31,52 33.místo
1500 VZ 19:39,05 7.místo
100M 1:21,4 22.místo
100VZ 1:07,38 25.místo


Krajské přebory 9-ti letého žactva a mladší 2.12.2016 Svitavy

Kobzová Anička 2007
50Z 0:42,9 1.místo NOVÝ KLUBOVÝ REKORD 9-TI LETÉHO ŽACTVA
100Z 1:35,4 1.místo
50VZ 0:39,0 2.místo
100VZ 1:28,4 3.místo

Metelková Dorotka 2009
100VZ 2:04,3 2.místo
50P 1:00,1 6.místo
50Z 0:54,1 4.místo
50VZ 0:56,3 7.místo

Novotný Adam 2007
50Z 0:45,2 5.místo
50VZ 0:35,2 1.místo
100VZ 1:19,2 2.místo
50M 0:43,5 2.místo



Krajské přebory 10-11let 19.11.2016 Náchod

Boháč Tomáš 2005
100Z 1:47,2 13.místo
50VZ 0:41,3 17.místo
100VZ 1:31,1 13.místo
100PZ 1:51,8 17.místo
100P 1:53,4 12.místo
200VZ 3:23,6 7.místo

Mašková Justýnka 2005
200P 3:23,4 5.místo
200VZ 2:40,0 5.místo
800VZ 11:38,3 4.místo
100VZ 1:17,1 11.místo
200PZ 3:03,0 7.místo
400VZ 5:47,6 8.místo

Pospíšilová Zuzka 2006
50P 0:47,7 5.místo
50VZ 0:45,0 23.místo
200VZ 3:37,9 12.místo
100VZ ???
100P 1:44,5 5.místo

Seidl Vojta 2005
200P 3:30,0 4.místo
50VZ 0:36,0 11.místo
100PZ 1:31,3 7.místo
100VZ 1:19,3 4.místo
100P 1:42,5 5.místo
50M 0:39,9 6.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:27,3 10.místo
50VZ 0:35,8 14.místo
200VZ 2:49,6 9.místo
100VZ 1:16,1 10.místo
50M 0:44,5 8.místo
400VZ 5:48,0 9.místo


Krajské přebory 12-let a starší 10.-11.11.2016 Česká Třebová

Brýdlová Aneta 2002
200 VZ 2:25,7 5.místo
100P 1:26,4 6.místo
800VZ 10:57,6 5.místo
50VZ 31,5 8.místo
100Z 1:22,9 10.místo
400VZ 5:18,9 7.místo
200P 3:11,89 7.místo
100VZ 1:07,9 6.místo

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:29,3 4.místo
100PZ 1:28,3 13.místo
50VZ 0:34,7 12.místo
200PZ 3:11,7 15.místo
400VZ 5:58,5 18.místo
200P 3:15,2 6.místo
100VZ 1:15,8 12.místo

Brýdl Honza 2004
200VZ 2:52,7 18.místo
100PZ 1:32,5 16.místo
50VZ 0:34,7 18.místo
100Z 1:29,2 17.místo
200Z 3:06,6 10.místo
100VZ 1:14,4 14.místo

Černá Terka 2001
200VZ 2:37,1 6.místo
100P 1:29,4 4.místo
50VZ 32,4 5.místo
200PZ 2:53,1 5.místo
100Z 1:21,6 7.místo
100M 1:26,7 4.místo
zbytek startů odhlášen

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:28,7 6.místo
100PZ 1:20,9 5.místo
800VZ 10:49,5 5.místo
50VZ 31,9 3.místo
100Z 1:19,5 8.místo
400VZ 5:08,7 6.místo
200Z 2:47,2 6.místo
200P 3:20,2 8.místo
100VZ 1:09,2 6.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:29,8 7.místo
100P 1:33,5 9.místo
400VZ 5:10,9 4.místo
50VZ 31,3 9.místo
200PZ 3:03,0 12.místo
1500VZ 20:23,0 5.místo
100M 1:27,3 10.místo
100VZ 1:07,2 6.místo

Stříhavka Jindra 2000
200VZ 2:28,2 11.místo
400VZ 5:21,8 7.místo
50VZ 29,1 13.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:26,8 8.místo
200M 3:10,3 5.místo
100PZ 1:16,3 7.místo
50VZ 30,4 9.místo
200PZ 2:45,2 8.místo
100Z 1:18,7 8.místo
200Z 2:40,0 5.místo
100M 1:13,2 5.místo
100VZ 1:04,6 7.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:17,4 1.místo
100PZ 1:14,8 4.místo
800VZ 10:10,2 2.místo
50VZ 31,4 3.místo
100Z 1:14,9 1.místo
400VZ 4:51,0 1.místo
200Z 2:36,5 1.místo
100M 1:20,9 2.místo
100VZ 1:07,3 2.místo

Štafeta mužů Brýdl, Spilko, Tejkal, Stříhavka
4x50 PZ 2:31,9 9.místo
Štafeta žen Dostálová, Brýdlová N., Venigerová, Brýdlová A.
4x50 PZ 2:26,0 8.místo

Cena Krnovska 5.11. 2016 Krnov

Brýdlová Nikča 2004
100Z 1:32,5 23.místo(9.místo 2004)
100M 1:39,9 20.místo(8.)
100PZ 1:29,6 21.místo(10.)
100VZ 1:17,7 19.místo(10.)
100P 1:31,1 4.místo(3.)

Mašková Justýnka 2005
100Z 1:29,5 21.místo(9.místo 2005)
100M 1:32,4 11.místo(4.)
100PZ 1:27,4 17.místo(6.)
100VZ 1:15,4 15.místo(6.)
100P 1:37,0 14.místo/5.)

Seidl Vojta 2005
100M 1:41,0 26.místo(5.místo 2005)
100PZ 1:32,9 26.místo(5.)
100VZ 1:21,6 30.místo(7.)
100P 1:42,1 19.místo(4.)

Víchová Terezka 2005
100Z 1:28,7 19.místo(7.místo 2005)
100M DNF
100PZ 1:35,5 33.místo(13.)
100VZ 1:16,8 17.místo(7.)
100P 1:51,3 36.místo(14.)



Velká cena Prostějova 2016 - O pohár DS - 14.ročník 22.10.2016

Brýdlová Aneta 2002
100Z 1:24,06 29.místo
200P 3:07,83 11.místo
100VZ 1:08,40 25.místo
100PZ 1:21,01 25.místo
100P 1:28,50 10.místo

Spilko Dan 2004
100Z 1:28,15 19.místo
200P nenastoupil
100VZ 1:09,26 10.místo
200VZ 2:31,47 10.místo
100P 1:41,12 13.místo
100M 1:31,17 11.místo

O pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 22.10.2016

Černá Terka 2001
50P 43,0 3.místo
100VZ 1:11,3 5.místo
200PZ 3:01,4 6.místo

Tejkal Ondra 2002
100M disk.
100VZ 1:07,1 6.místo
200PZ 2:45,9 2.místo

Venigerová Hanka 2001
100M 1:16,9 1.místo
100VZ 1:05,7 2.místo
50Z 33,9 1.místo


Městské přebory žactva - Brno Lesná 22.10.2016

Brýdlová Nikča 2004
200VZ 2:47,8 6.místo
100P 1:32,6 3.místo
50VZ 0:35,3 5.místo
200PZ 3:14,8 8.místo
200P 3:18,0 3.místo

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:33,6 4.místo
200Z 2:46,4 3.místo
50VZ 0:31,6 1.místo
100Z 1:18,4 2.místo
100VZ 1:10,5 3.místo
200P 3:18,5 4.místo

Kobzová Anička 2007
50Z 0:44,9 1.místo
50VZ 0:39,9 2.místo
100Z 1:41,2 3.místo
100VZ 1:32,3 4.místo

Mašková Justýnka 2005
200VZ 2:51,5 4.místo
100P 1:36,3 2.místo
50VZ 0:35,3 4.místo
200PZ 3:08,3 2.místo
200P 3:28,1 3.místo

Novotný Adam 2007
200VZ 3:07,2 2.místo
50VZ 0:36,2 1.místo
100Z 1:43,7 4.místo
100VZ 1:25,6 1.místo

Seidl Vojta 2005
200VZ 2:56,6 7.místo
100P 1:40,7 3.místo
100PZ 1:35,2 8.místo
200PZ 3:35,4 7.místo
200P 3:36,8 4.místo

Víchová Terezka 2005
200VZ 2:51,5 5.místo
100M 1:41,6 4.místo
50VZ 0:35,9 6.místo
100Z 1:34,1 7.místo
100VZ 1:17,8 3.místo

4x50PZ - Dostálová,Brýdlová,Mašková,Víchová 2:35,3 1.místo

4x50VZ - Mašková,Víchová,Brýdlová,Dostálová 2:18,1 1.místo



21.Velká cena města Vysokého Mýta 8.10.2016

Boháč Tomáš 2005
50VZ 0:41,0 15.místo
100P 1:52,0 6.místo
50Z 0:48,3 9.místo
50P 0:50,4 6.místo
100VZ 1:34,1 14.místo

Brýdl Honza 2004
100PZ 1:32,9 11.místo
50VZ 0:34,5 6.místo
50Z 0:42,0 4.místo
50M 0:46,3 10.místo
100Z 1:32,1 5.místo
100VZ 1:19,6 11.místo

Brýdlová Aneta 2002
100PZ 1:22,0 2.místo
50VZ 0:31.8 2.místo
100P 1:28.9 1.místo
100Z 1:22.0 2.místo
50P 0:43.1 2.místo
100VZ 1:08.6 2.místo


Brýdlová Nikča 2004
100PZ 1:29,8 14.místo
50VZ 0:35,2 10.místo
100P 1:32,7 3.místo
50M 0:44,4 13.místo
50P 0:42,1 1.místo
100VZ 1:22,0 18.místo

Černá Terka 2001
100PZ 1:23.2 9.místo
50VZ 0:32.7 10.místo
100P1:31.4 4.místo
50M0:38.1 7.místo
50P 0:42.2 4.místo
100VZ 1:14.6 10.místo

Černý Kuba 1997
100PZ 1:07.1 1.místo
50VZ 0:27.0 5.místo
50M 0:29.5 3.místo

Dostálová Terka 2004
100PZ 1:22.8 3.místo
50VZ 0:32.3 4.místo
50Z 0:37.0 2.místo
100Z 1:21.0 2.místo
50P 0:42.4 2.místo
100VZ 1:11.2 5.místo

Kobzová Anička 2007 mimo soutěž
50VZ 0:39,9
100P 2:00,8
100Z 1:41,6
100VZ 1:31,6

Lisa Dominik 2002
100PZ 1:20,5 5.místo
50VZ 0:32,6 4.místo
100P 1:28,2 2.místo
50M 0:39,6 5.místo
50P 0:40,4 2.místo
100VZ 1:10,2 5.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:27,5 6.místo
50VZ 0:36,0 8.místo
100M 1:35,7 2.místo
50M 0:43,5 6.místo
50P 0:45,4 7.místo
100VZ 1:16,4 6.místo

Novotná Bára 2003
50VZ 0:36,3 8.místo
100P 1:47,5 5.místo
50P 0:48,8 5.místo
100VZ 1:22,1 8.místo

Nedvěd Patrik 2007mimo soutěž
50VZ 0:44,8
50Z 0:53,7
50P 0:57,1
100VZ 1:47,3

Novotný Adam 2007 mimo soutěž
50VZ 0:36,5
50Z 0:47,8
50P 0:51,4
100VZ 1:22,5


Pospíšilová Zuzka 2006
50VZ 0:44,5 18.místo
100P 1:46,6 3.místo

Seidl Vojta 2005
50VZ 0:35,0 2.místo
100P 1:39,1 3.místo
50M 0:41,8 3.místo
50P 0:46,3 3.místo
100VZ 1:19,3 4.místo

Smrček Pepa 2005
50VZ 0:38.9 11.místo
50Z 0:52.1 10.místo
50P 0:58.3 11.místo
100VZ 1:31.6 11.místo

Spilko Dan 2004
100PZ 1:20.4 2.místo
50VZ 0:31.8 2.místo
100M 1:22.8 1.místo
50M 0:37.0 1.místo
50P 0:43.8 4.místo
100VZ 1:10.6 2.místo

Tejkal Ondra 2002
100PZ 1:16,3 4.místo
50VZ 0:30,0 3.místo
100M 1:12,5 3.místo
50M 0:33,2 3.místo
100Z 1:16,3 3.místo
100VZ 1:06,8 4.místo

Venigerová Hanka 2001
100PZ 1:15,5 1.místo
50VZ 0:30,2 2.místo
50Z 0:33,4 1.místo
50M 0:34,2 2.místo
100Z 1:13,4 1.místo
100VZ 1:04,7 1..místo
Vítězka kraulového dvojboje v ročníku 2001

Víchová Terezka 2005
100PZ 1:35,7 18.místo
50VZ 0:35,7 7.místo
50Z 0:42,4 4.místo
50M 0:44,2 7.místo
100Z 1:31,0 6.místo
100VZ 1:20,4 10.místo



Pastvinský maraton 27.8. 2016
teplota vzduchu: 28°C
teplota vody: 20,3°C

Brýdlová Aneta 2002
3KM 0:56,09 10.místo(6. 2002)

Brýdlová Nikča 2004
1KM 0:21,06 16.místo(7. 2004)

Brýdl Honza 2004
1KM 0:21,59 9.místo(6. 2004)

Dostálová Terka 2004
1KM 0:17,57 7.místo(4. 2004)

Lisa Dominik 2002
3KM 0:53,46 8.místo(4. 2002)

Mašková Justýnka 2005
1KM 0:18,20 8.místo(4.2005)

Mašek Vojta 2002
3KM DNF

Spilko Dan 2004
1KM 0:18,15 6.místo(4. 2004)

Tejkal Ondra 2002
3KM 0:56,09 10.místo(6. 2002)

Venigerová Hanka 2001
5KM 1:07,25 3.místo(1.místo 2001)

Víchová Terezka 2005
1KM 0:19,46 11.místo(5.místo 2005)



Račice 21.8. 2016
teplota vzduchu: 18°C
teplota vody: 21,5°C

Víchová Terezka 2005
3KM 0:58,33 8.místo



Lipenská nádrž-Dolní Vltavice 6.-7.8.2016
teplota vzduchu: 19°C
teplota vody: 19,6°C

Černá Terka 2001
3KM DNF
10KM 2:47,08 7.místo

Černý Jakub 1997
10KM 2:32,05 10.místo

Lisa Dominik 2002
3KM - čas a umístění bude doplněno později-chyba čipu
5KM 1:25,01 6.místo

Mašková Justýnka 2005
1KM 0:19,21 5.místo
3KM 0:55,22 5.místo

Víchová Terezka 2005
1KM 0:20,05 8.místo
3KM 1:00,11 7.místo


O pohár města Havířova 30.7.2016
teplota vzduchu: 28°C
teplota vody: 24,2°C

Černá Terka 2001
5KM 1:25,15 3.místo

Černý Jakub 1997
10KM 2:18,06 7.místo

Lisa Dominik 2002
3KM 0:59,27

Mašková Justýnka 2005
3KM 1:05,29 4.místo

Víchová Terezka 2005
3KM 1:09,20 6.místo



MČR žactva v dálkovém plavání-Stříbrné jezero Opava 24.7.2016
teplota vzduchu: 27°C
teplota vody: 24°C

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:51,10 2.místo

Víchová Terka 2005
3KM 0:51,23 3.místo

Lisa Dominik 2002
5KM 1:23,04 5.místo



O pohár Vltavy 6.7. 2016
teplota vzduchu: 16°C
teplota vody: 16°C

Víchová Terka 2005
1KM 0:16,02 1.místo


Brněnský Garoma maraton 5.7. 2016 Brněnská přehrada
teplota vzduchu: 20-29°C
teplota vody: 23°C

Víchová Terka 2005
1KM 0:16,43 6.místo


MČR mladšího žactva 25.-26.6.2016 Brno-Lesná

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:33,39 30.místo
200P 3:19,64 27.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:31,39 25.místo
400VZ 5:07,86 14.místo
50VZ 32,07 26.místo
1500VZ 20:11,35 11.místo
100M 1:23,01 21.místo
100VZ 1:08,45 16.místo


Memoriál Miroslava Kroufka - 26.6. 2016 Sečská přehrada
teplota vzduchu: 17°C
teplota vody: 22°C

Černý Jakub 1997
10KM 2:13,54 7.místo

Brýdlová Aneta 2002
3KM 0:47,25 6.místo

Brýdl Honza 2004
3KM 0:58,59 3.místo

Černá Terka 2001
3KM 0:52,38 6.místo

Lisa Dominik 2002
3KM 0:45,0 2.místo

Víchová Terka 2005
3KM 0:52,58 2.místo


Ostyle cup - 25.6. 2016 Jablonec nad Nisou

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:59,35 3.místo

Víchová Terka 2005
3KM 1:05,44 4.místo

Lisa Dominik 2002
5KM - závod nebyl doplaván z důvodu bouřky


Letní mistrovství ČR dorostu 17.-19.6.2016 Plzeň - Slovany

Petr Dostál 1999
50VZ 25,79 14.místo
200Z 2:24,31 20.místo
100Z 1:05,93 24.místo


Na Špince přes Špinku 18.6.2016-rybník Špinka
teplota vzduchu: 19°C
teplota vody: 19°C

Brýdlová Aneta 2002
3KM 0:49,37 2.místo

Brýdlová Nikča 2004
3KM 0:58,20 4.místo

Brýdl Honza 2004
3KM DNF

Lisa Dominik 2002
3KM 0:49,35 2.místo

Mašková Justýnka 2005
3KM 0:58,08 3.místo

Mašek Vojta 2002
1KM 0:21,06 1.místo

Víchová Terka 2005
3KM 1:00,04 5.místo(cca 400m navíc)



Letní pohár ČR jedenáctiletého žactva 11.-12.6. 2016 Havířov

Mašková Justýnka 2005
200P 3:23,8 9.místo
200VZ 2:50,0 14.místo
800VZ 12.10,2 5.místo
100P 1:38,6 12.místo
200PZ 3:08,4 9.místo
400VZ 5:52,2 5.místo

Seidl Vojta 2005
200P disk. - předčasný odskok
50VZ 0:35,7 17.místo
100PZ 1:35,8 25.místo
100VZ 1:21,2 22.místo
100P 1:41,1 11.místo
200VZ 2:57,5 15.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:31,7 21.místo
50VZ disk. - předčasný odskok(34,9)
200VZ 2:48,9 10.místo
100VZ 1:16,9 13.místo
200Z 3:16,4 19.místo
400VZ 6:00,6 7.místo


Krajské přebory 12-let a starší 11.-12.6. 2016 Trutnov

Brýdlová Aneta 2002
200VZ 2:28,7 7.místo
100P 1:29,2 7.místo
100PZ 1:22,4 9.místo
50VZ 32,2 8.místo
100Z 1:23,5 11.místo
400VZ 5:19,7 6.místo
200P 3:10,3 7.místo
100VZ 1:08,9 6.místo

Brýdlová Nikča 2004
100P 1:32,0 4.místo
100PZ 1:34,8 22.místo
50VZ 0:36,0 13.místo
400VZ 6:11,5 16.místo
200P 3:18,0 5.místo
100VZ 1:21,3 18.místo

Brýdl Honza 2004
200VZ 3:00,2 13.místo
100PZ 1:35,5 16.místo
50VZ 0:35,4 19.místo
100Z 1:32,3 15.místo

Černý Jakub 1997
200VZ 2:02,2 2.místo
100PZ 1:05,4 2.místo
50VZ 26,2 3.místo
200PZ 2:20,4 1.místo
100Z 1:08,1 3.místo
100M 1:03,2 3.místo
100VZ 55,9 3.místo

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:38,1 9.místo
100PZ 1:22,8 8.místo
800VZ 11:18,7 5.místo
50VZ 32,3 7.místo
100Z 1:20,1 4.místo
400VZ 5:23,0 7.místo
200Z 2:53,5 5.místo
100VZ 1:09,6 6.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ 2:36,4 12.místo
100P 1:31,7 6.místo
50VZ 0:33,0 16.místo
200PZ 3:01,5 9.místo
200P 3:14,8 5.místo
100VZ 1:11,4 15.místo

Spilko Dan 2004
200VZ 2:31,1 5.místo
100PZ 1:28,1 13.místo
400VZ 5:20,4 4.místo
50VZ 31,9 8.místo
200PZ 2:58,6 6.místo
1500VZ 21:13,7 5.místo
100M 1:23,7 7.místo
100VZ 1:08,0 5.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:33,2 10.místo
100PZ diskval. dohmat jednou rukou
400VZ 5:20,3 6.místo
50VZ 30,9 13.místo
200PZ 2:52,6 8.místo
100Z 1:22,3 10.místo
100M 1:16,5 6.místo
100VZ 1:09,1 14.místo
400PZ 6:12,4 4.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:23,9 5.místo
100PZ 1:16,4 6.místo
50VZ 30,7 7.místo
100Z 1:14,5 3.místo
400VZ 5:19,8 4.místo
200Z 2:39,5 2.místo
100VZ 1:05,8 2.místo

Krajský přebor 9-ti letého a mladšího žactva 4.6.2016 Chrudim

Kobzová Anička 2007
100VZ 1:35,4 5.místo
100Z 1:45,1 5.místo
50Z disk.
50VZ 0:44,7 7.místo

Metelková Dorotka 2009
100VZ disk.
50P 1:09,3 19.místo
100P 2:26,0 9.místo
50VZ 0:57,9 9.místo

Novotný Adam 2007
50Z disk.
50VZ 0:39,4 5.místo
100VZ 1:27,7 3.místo
50P 0:54,5 8.místo

Krajské přebory žactva 10-11 let 28.5.2016 Vysoké Mýto

Boháč Tomáš 2005
100Z 1:44,3 14.místo
50VZ 0:43,6 18.místo
100PZ 1:51,0 22.místo
100VZ 1:39,3 19.místo
100P disk.
50M 1:01,0 18.místo

Mašková Justýna 2005
200P 3:24,4 4.místo
200VZ 2:49,4 7.místo
800VZ 12:22,8 5.místo
100P 1:37,8 5.místo
200PZ 3:03,4 2.místo
400VZ 5:54,8 7.místo

Pospíšilová Zuzana 2006
50P 0:49,4 8.místo
50VZ 0:45,6 18.místo
100VZ 1:46,4 24.místo
100P 1:52,0 8.místo

Seidl Vojta 2005
200P 3:35,2 5.místo
50VZ 0:36,0 5.místo
100PZ 1:35,5 8.místo
100VZ 1:23,1 7.místo
100P 1:45,1 7.místo
200VZ 3:07,2 6.místo

Víchová Tereza 2005
100Z 1:34,2 10.místo
50VZ 0:37,4 16.místo
200VZ 2:58,8 12.místo
100VZ 1:22,1 14.místo
200Z 3:24,1 9.místo
400VZ 6:14,6 12.místo


Jarní cena Hradce Králové 14.-15.5. 2016

Brýdlová Aneta 2002
50VZ 33,13 11.místo
50P 42,8 11.místo
100Z 1:27,67 21.místo
100P 1:32,9 17.místo
200P 3:15,89 27.místo
100VZ 1:12,84 27.místo

Černý Jakub 1997
400VZ 4:32,69 11.místo
100VZ 57,85 10.místo
200PZ 2:25,16 11.místo

Dostál Petr 1999
400VZ 4:37,68 18.místo
100VZ 58,42 16.místo
200Z 2:27,08 4.místo
200PZ 2:31,36 22.místo
200VZ 2:08,32 12.místo
100Z 1:08,50 8.místo

Seidl Vojtěch 2005
50VZ 46,06 15.místo
50P 50,86 4.místo
100P 1:46,05 6.místo
100VZ 1:27,81 17.místo
200P 3:47,16 30.místo

Spilko Daniel 2004
50VZ 32,57 5.místo
50M 38,46 4.místo
200VZ 2:30,52 52.místo
100VZ 1:11,33 8.místo
100M 1:36,60 13.místo

Tejkal Ondřej 2002
50VZ 32,15 15.místo
100M 1:24,8 9.místo
50M 34,38 7.místo
100VZ 1:10,44 25.místo

Krokodýlí šplouch-Brno Lesná 30.4.2016

Víchová Tereza 2005
50VZ 0:36,6 1.místo
25VZ 0:16,4 2.místo
50Z 0:43,9 1.místo
25Z 0:20,7 2.místo


Velká cena města Vyškova 23.4.2016

Brýdlová Aneta 2002
100VZ 1:11,3 10.místo
200P 3:16,4 6.místo
100PZ 1:25,9 14.místo
50VZ 32,8 10.-11-místo
100P 1:32,8 10.místo
200PZ 3:05,5 11.místo

Brýdl Jan 2004
100Z 1:32,6 8.místo
100PZ 1:39,9 19.místo
50VZ 0:37,0 16.místo
200Z 3:16,5 11.místo

Brýdlová Nikola 2004
100VZ 1:18,8 13.místo
200P 3:29,3 11.místo
100PZ 1:38,3 15.místo
50VZ 0:36,9 16.místo
100P 1:43,7 17.místo

Mašková Justýna 2005
200P 3:26,0 8.místo
400VZ 6:02,0 6.místo
50VZ 0:35,7 10.místo
100P 1:42,4 14.místo
200PZ 3:09,8 6.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:09,0 17.místo
100Z 1:22,4 5.místo
100PZ 1:22,5 13.místo
50VZ 32,3 19.místo
100M 1:21,5 10.místo
200PZ 2:55,7 7.místo

Víchová Tereza 2005
100VZ 1:16,9 6.místo
100Z 1:33,3 12.místo
400VZ 6:11,1 13.místo
50VZ 0:36,1 12.místo
200Z 3:19,4 8.místo


VC Pardubic - 2. kolo ČP -Pardubice 15.4.-17.4.2016

Dostál Petr 1999
50Z 31,1 38.místo
50VZ 25,83 40.místo
200VZ 2:08,68 58.místo
200Z 2:25,83 37.místo
100Z 1:07,41 40.místo
100VZ 57,66 56.místo

Venigerová Hanka 2001
50Z 35,29 44.místo
50VZ 31,82 91.místo
200VZ 2:37,15 87.místo
200Z 2:57,02 47.místo
100Z 1:17,74 57.místo
100VZ 1:08,58 72.místo



Cena třebovské lokomotivy -Česká Třebová 16.4.-17.4.2016

Boháč Tomáš 2005
100Z 1:49,89 93.místo
100P 1:56,91 23.místo
100VZ 1:48,98 44.místo

Brýdlová Aneta 2002
100P 1:28,36 9.místo
100PZ 1:23,54 22.místo
100VZ 1:10,11 16.místo
100M 1:45,43 29.místo
50VZ 32,64 21.-22.místo

Dostálová Tereza 2004
100Z 1:21,27 6.do finále
100Z 1:21,15 6.místo ve finále
100PZ 1:22,34 6.místo
100VZ 1:11,96 6.místo
100M 1:35,31 13.místo
50VZ 31,76 3.místo

Spilko Dan 2004
100Z 1:25,94 50.místo
100PZ 1:25,11 8.místo
100VZ 1:09,54 4.místo
100M 1:29,81 9.místo
50VZ 32,05 7.místo

Seidl Vojtěch 2005
100P 1:42,67 15.místo
100PZ 1:38,30 29.místo
100VZ 1:27,89 31.místo

Tejkal Ondra 2002
100Z 1:19,71 36.místo
100PZ 1:22,21 19.místo
100VZ 1:11,03 24.místo
100M 1:22,21 17.místo
50VZ 32,02 23.místo

Víchová Terka 2005 (kategorie 2004-2005)
100Z 1:35,15 76.místo(kategorie open)
100PZ 1:38,07 33.místo
100VZ 1:20,27 219.místo
100M 1:44,05 23.místo
50VZ 0:36,43 23.místo

Štafeta 4x50PZ
Dostálová, Brýdlová, Tejkal, Spilko 2:25,54 16.místo


Mistrovství ČR v dálkovém plavání - Praha-Podolí 10.4.2016

Dostálová Terka 2004
3 km 47:43 3.místo

Spilko Dan 2004
3 km 45:01 5.místo

O mokrého Emana 9.4.2016 Prostějov

Brýdlová Nikola 2004
100P 1:35,3 8.místo
100VZ 1:18,3 9.místo
100Z 1:37,3 15.místo
100PZ 1:34,1 21.místo

Mašková Justýna 2005
100P 1:38,1 7.místo
100VZ 1:18,9 9.místo
100Z 1:31,2 10.místo
100PZ 1:31,0 11.místo

Seidl Vojtěch 2005
100P 1:46,5 11.místo
100VZ 1:26,9 14.místo
100PZ 1:40,7 19.místo

Víchová Tereza 2005
100VZ disk. - předčasný start
100M 1:43,9 10.místo
100Z 1:33,2 13.místo
100PZ 1:38,3 24.místo



Cena TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou 2.4.2016

Mašková Justýnka 2005
100M 1:37,49 5.místo
100Z 1:31,96 8.místo
100PZ 1:30,62 7.místo
100P 1:38,45 6.místo
100VZ 1:21,11 7.místo

Víchová Terka 2005
100M 1:45,47 10.místo
100Z 1:29,77 5.místo
100PZ 1:38,10 17.místo
100VZ 1:19,46 4.místo


Modrá stuha Náchoda -19.3.2016
Dostál Petr 1999
100M 1:07,6 6.místo
50P 34,83 8.místo
200PZ 2:23,29 5.místo
200P 2:47,37 12.místo
100K 58,48 6.místo
100Z 1:05,52 3.místo

Venigerová Hanka 2001
50P 41,75 12.místo
200PZ 2:56,85 16.místo
200P 3:19,05 11.místo
100VZ 1:06,85 7.místo
100Z 1:15,97 4.místo

Tejkal Ondřej 2002
100VZ 1:08,23 13.místo
100Z 1:19,6 13.místo
100M 1:21,12 8.místo
50P 47,64 21.místo
200PZ disk. dohmat jednou rukou při prsové obrátce

Seidl Vojtěch 2005
200P 3:40,21 13.místo
50P 0:49,71 15.místo
200PZ 3:45,89 24.místo

VC Hradce Králové - 1.kolo ČP 12.-13.3.2016
Dostál Petr 1999
50 Z 31,89 28.(14.místo starší dorost)
100K 58,43. 36.(12.místo starší dorost)
100Z 1:08,23 26.(10.místo starší dorost)
50K 25,93 8.(3.místo starší dorost)


Laguna cup 12.3.2016 Třebíč

Brýdlová Nikola 2004
50VZ 0:35,2 19.místo
200VZ 3:01,0 28.místo
50P 0:45,1 11.místo
200P 3:35,1 14.místo

Brýdl Honza 2004
50VZ 0:36,0 29.místo
200VZ 3:05,3 31.místo
50Z 0:42,0 18.místo
200Z 3:19,1 23.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ Disk. - předčasný odskok
200PZ 3:02,7 24.místo
200P 3:16,6 15.místo

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:36,6 28.místo(14.místo v ročníku 2005)
200VZ 2:54,8 22.místo(8.)
50P 0:47,4 13.místo(7.)
200P 3:27,2 10.místo(5.)


Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 20.2.2016

Brýdlová Nikola 2004
100P 1:38,3 3.-4.místo
50VZ 0:36,4 6.místo
200VZ 3:06,5 17.místo

Brýdl Honza 2004
50VZ 0:36,8 4.místo
100Z 1:33,5 4.místo
200VZ 3:04,3 10.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 26,1 4.místo
100 PZ 1:05,5 2.místo
200VZ 2:01,9 1.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 25,5 2.místo
100Z 1:03,8 1.místo
200VZ 2:04,0 4.místo

Dostálová Tereza 2004
50VZ 31,1 1.místo
100PZ 1:23,0 4.místo
100Z 1:19,6 2.místo

Jakoubek Jiří 1989
50M 0:27,1 2.místo
50VZ 0:25,8 3.místo
200VZ 2:06,9 5.místo

Spilko Daniel 2004
50M 36,2 1.místo
50VZ 32,3 1.místo
200VZ 2:30,3 2.místo

Lisa Dominik 2002
100P 1:32,1 3.místo
50VZ 0:34,2 10.místo
200VZ 2:41,8 12.místo

Mašková Justýnka 2005
100P 1:43,5 8.místo(v ročníku 2005 - 2.)
50VZ 0:35,8 5.místo(3.)
100PZ 1:38,0 21.místo(7.)

Seidl Vojta 2005
100P 1:49,2 7.místo(3.)
50VZ 0:38,4 6.místo(2.)
200VZ 3:18,0 15.místo(7.)

Víchová Terka 2005
50VZ DISK. předčasný odskok
100Z 1:33,3 10.místo(2.)
200VZ 3:00,4 13.místo(2.)


MČR masters v dálkovém plavání 14.2.2016

Jakoubek Jiří 1989
1500VZ 19:49,4 1.místo

Mikelka Miroslav 1949
3000m 1:28,52 1.místo

Rautenkranc Miroslav 1964
3000m 0:49,13 1.místo



Mladoboleslavská vlnka 16.1.2016

Víchová Terka 2005 (2004-2005)
100PZ 1:37,6 30.místo(13.místo 2005)
50VZ disk.
100Z 1:32,4 22.místo(6.místo 2005)
100VZ 1:22,4 23.místo(10.místo 2005)




SEZONA 2015



3.Vánoční cena Vysokého Mýta 19.12.2015

Brýdl Honza 2004
100VZ 1:24,4 9.místo
50M 0:53,2 10.místo
50Z 0:45,0 7.místo
50VZ 0:37,5 8.místo

Brýdlová Nikola 2004
100VZ 1:21,0 6.místo
50Z 0:47,8 11.místo
50P 0:46,5 6.místo
50VZ 0:36,5 7.místo

Lisa Dominik 2002
100VZ 1:13,2 4.místo
50M 0:43,3 6.místo
50P 0:43,4 3.místo
50VZ 0:34,3 6.místo

Mašek Vojta 2002
100VZ 1:15,6 5.místo
50M 0:45,2 5.místo
50Z 0:38,7 5.místo
50VZ 0:32,8 5.místo

Mašková Justýnka 2005
100VZ 1:16,1 4.místo
50M 0:45,2 6.místo
50P 0:45,6 5.místo
50VZ 0:35,6 4.místo

Víchová Terka 2005
100VZ 1:22,5 9.místo
50M 0:50,8 8.místo
50Z 0:43,7 5.místo
50VZ 0:36,4 7.místo

Neregistrovaní plavci startující za PKVM mimo soutěž

Hyksová Zuzka 2006
25VZ 0:24,0(16.)
25P 0:28,7(14.)

Kobzová Anička 2007
25VZ 0:24,0(8.)
25P 0:34,8(10.)

Metelková Dorotka 2009
25VZ 0:26,2 (3.)
25P 0:31,5(3.)

Nedvěd Patrik 2007
25VZ 0:23,3 (8.)
25P 0:38,2 (12.)

Pospíšilová Zuzka 2006
25VZ 0:21,3 (13.)
25P 0:25,0 (7.)



Zimní pohár ČR 10-ti letého žactva - Morava - Třebíč 12.-13.12.2015

Mašková Justýnka 2005
50P 0:44,7 7.místo
100PZ 1:31,2 8.místo
200VZ 2:48,3 5.místo
100P 1:36,3 4.místo
200PZ 3:06,7 4.místo
400VZ 5:56,3 3.místo


Zimní pohár ČR 11-ti letého žactva - Morava - Brno 12.-13.12.2015

Brýdlová Nikola 2004
200P 3:31,2 8.místo
100P 1:39,7 18.místo
50VZ 0:37,9 35.místo

Dostálová Tereza 2004
100Z 1:22,0 4.místo
50VZ 0:33,3 9.místo
200VZ 2:48,0 15.místo
100VZ 1:12,8 11.místo
200Z 2:54,1 4.místo
50M 0:44,8 20.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:31,8 6.místo
100PZ 1:23,1 8.místo
400VZ 5:14,7 4.místo
200VZ 2:27,5 4.místo
800VZ 10:44,8 2.místo


Krajské přebory 10-11-ti letého žactva 28.11.2015 Náchod

Boháč Tomáš 2005
50P 0:54,2 16.místo
50VZ 0:49,7 27.místo
100VZ 1:50,8 18.místo
100P disk.
50Z 0:54,2 20.místo

Brýdlová Nikola 2004
200P 3:31,9 6.místo
50VZ 0:37,4 9.místo
200VZ 3:11,1 11.místo
100VZ 1:26,0 15.místo
100P 1:44,3 8.místo
400VZ 6:52,4 9.místo

Brýdl Honza 2004
100Z 1:37,4 15.místo
50VZ 0:36,9 16.místo
100PZ 1:40,1 18.místo
100VZ 1:26,7 12.místo
200Z 3:27,5 13.místo
200VZ 3:12,7 12.místo

Mašková Justýna 2005
50P 0:46,2 6.místo
100PZ 1:29,2 5.místo
200VZ 2:50,6 2.místo
100P 1:36,8 3.místo
200PZ 3:07,8 2.místo
400VZ 5:52,6 2.místo

Seidl Vojtěch 2005
50P 0:50,0 10.místo
50VZ 0:40,1 14.místo
100PZ 1:49,5 13.místo
100VZ disk.
100P 1:59,6 10.místo
50Z 0:51,5 17.místo

Víchová Tereza 2005
100Z 1:34,0 9.místo
50VZ 0:37,2 7.místo
200VZ 3:08,3 8.místo
100VZ 1:25,7 7.místo
50Z 0:44,3 8.místo
400VZ 6:37,5 6.místo

Dostálová Tereza 2005
100Z 1:20,2 2.místo
50VZ 0:32,0 2.místo
200VZ 2:40,2 4.místo
100VZ 1:11,8 2.místo
200Z 2:53,2 5.místo
50M 0:42,7 9.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:31,7 5.místo
100PZ 1:25,6 10.místo
400VZ 5:12,4 2.místo
100 VZ diskv.
200VZ 2:31,0 4.místo
800VZ 10:42,7 1.místo

KP staršího žactva, dorostu a dospělých 21.-22.11.2015 Česká Třebová

Černý Jakub 1997
200 VZ 2:03,3 1.místo
400VZ 4:23,9 1.místo
50VZ 26,1 2.místo
200PZ 2:23,7 2.místo
1500VZ 17:07,8 1.místo
200 Z 2:19,5 1.místo
100VZ 56,9 1.místo

Dostál Petr 1999
200VZ 2:05,3 4.místo
100PZ 1:06,8 5.místo
400VZ 4:28,7 3.místo
50VZ 25,5 1.místo
100Z 1:06,0 3.místo
200Z 2:17,2 1.místo
100VZ 56,2 2.místo

Černá Tereza 2001
200VZ 2:35,3 6.místo
100P 1:30,2 2.místo
100PZ 1:20,8 7.místo
50VZ 32,2 5.místo
200PZ 2:52,9 4.místo
400VZ 5:36,0 4.místo
200P 3:13,8 2.místo
100VZ 1:11,1 5.-6.místo

Lisa Dominik 2002
100P 1:33,8 5.místo
100PZ disk.
50VZ 0:34,4 16.místo
200PZ disk.
200P 3:23,7 6.místo
100VZ 1:16,6 12.místo

Mašek Vojta 2002
200VZ 2:43,3 9.místo
100PZ 1:28,5 8.místo
50VZ 0:32,5 11.místo
100Z 1:24,8 8.místo
200Z 3:02,3 8.místo
100VZ 1:13,9 9.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:42,5 8.místo
100PZ 1:24,5 7.místo
50VZ 32,9 12.místo
100Z 1:26,5 10.místo
200Z 3:01,9 7.místo
100VZ 1:14,2 10.místo

Venigerová Hanka
200VZ 2:32,9 4.místo
100PZ 1:20,5 6.místo
800VZ 10:54,8 1.místo
50VZ 31,9 3.místo
100Z 1:20,8 6.místo
400VZ 5:25,2 3.místo
100M 1:24,5 6.místo
100VZ 1:09,2 3.místo


Šumperský čert 2015 7.11.2015 Šumperk

Černá Tereza 2001
50VZ 32,3 14.místo
100 P 1:29,6 14.místo
100VZ 1:10,1 10.místo
200VZ 2:32,6 11.místo
100PZ 1:20,8 17.místo
100M 1:23,0 8.místo

Dostálová Tereza 2004
50VZ 32,2 10.místo
100Z 1:20,9 8.místo
100VZ 1:12,9 10.místo
200VZ 2:41,3 13.místo
100PZ 1:25,3 16.místo

Mašková Justýna 2005
50VZ 35,2 3.místo
50P 45,6 3.místo
50Z 42,6 4.místo
200VZ 2:49,9 3.místo
100PZ 1:29,8 4.místo
50M 44,1 4.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 25,6 3.místo
100Z 1:05,3 5.místo
100VZ 57,5 6.místo
200VZ 2:07,5 5.místo
100PZ 1:09,6 9.místo
100M 1:08,7 10.místo

Spilko Daniel 2004
50VZ 32,1 6.místo
100Z 1:28,5 9.místo
100VZ 1:10,9 5.místo
200VZ 2:31,6 5.místo
100PZ 1:24,6 10.místo

Seidl Vojtěch 2005
50VZ 39,8 12.místo
50P 50,3 7.místo
50Z 51,3 20.místo
100PZ 1:49,9 17.místo
50M 57,8 18.místo


Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 31.10.2015 Náchod

Brýdlová Aneta 2002
50P 0:42,7 5.místo
100VZ 1:14,5 10.místo
50Z 0:43,2 3.místo

Brýdlová Nikola 2004
50P 0:46,1 3.místo
100VZ 1:23,9 18.místo
50Z 0:48,3 7.místo

Brýdl Jan 2004
50P 0:51,1 6.místo
100VZ 1:25,6 17.místo
50Z 0:44,9 3.místo

Černá Tereza 2001
50P 0:41,4 3.místo
100VZ 1:09,6 7.místo
200PZ 2:49,5 6.místo

Mašková Justýna 2005
50P 0:45,9 1.místo
100VZ 1:22,0 3.místo
200PZ 3:08,3 1.místo

Tejkal Ondra 2002
100VZ 1:19,1 8.místo
50Z 0:41,1 6.místo
200PZ 3:19,0 3.místo

Spilko Dan 2004
50P 0:46,1 2.místo
100VZ 1:10,8 3.místo
200PZ 3:04,5 9.místo

Venigerová Hanka 2001
100VZ 1:08,3 5.místo
50Z 0:34,5 1.místo
200PZ 2:56,1 7.místo

Víchová Terka 2005
50P 0:56,5 9.místo
100VZ 1:21,5 2.místo
50Z 0:44,5 3.místo

Velká cena Prostějova 2015 24.10.2015 Prostějov

Černá Tereza 2001
100 Z 1:20,58 20.místo
200 P 3:07,6 13.místo
100 PZ 1:19,94 21.místo
200 K 2:33,63 16.místo
100 P 1:28,43 15.místo

Dostálová Tereza 2004
100 Z 1:19,77 11.místo
100 K 1:11,48 14.místo
100 PZ 1:22.90 16.místo
200 K 2:38,76 12.místo
200 Z 2:52,75 8.místo

Venigerová Hana 2001
100 K 1:08,84 20.místo
100 PZ 1:17,03 14.místo
200 VZ 2:25,02 11.místo
100 M 1:21,35 13.místo

Víchová Tereza 2005
100 Z 1:34.59 6.místo
100 K disk.
50 K 38,02 13.místo
50 Z 44,08 8.místo

Spilko Daniel 2004
100 Z 1:26,74 19.místo
100 VZ 1:09,59 14.místo
100 PZ 1:26,31 16.místo
200 VZ 2:31,84 10.místo
100 P 1:39,98 12.místo


Velká cena Vysokého Mýta 17.10.2015

Boháč Tomáš 2005
50VZ 0:50,0 17.místo
100P 2:02,8 9.místo
50P 0:55,9 13.místo
100VZ 1:54,6 20.místo

Brýdlová Aneta 2002
50VZ 0:33,3 7.místo
100P 1:34,5 7.místo
100PZ 1:27,6 13.místo
50M 0:41,5 14.místo
50P 0:44,1 7.místo
100VZ 1:15,4 9.místo

Brýdlová Nikola 2004
50VZ 0:36,7 8.místo
100P 1:40,1 3.místo
50M 0:50,8 13.místo
50P 0:47,2 4.místo
100VZ 1:26,8 16.místo

Brýdl Honza 2004
100PZ 1:40,8 13.místo
50VZ 0:36,9 9.místo
50M 0:52,9 14.místo
50P 0:51,6 7.místo
100VZ 1:27,8 16.místo

Černá Tereza 2001
50VZ 0:31,9 4.místo
100P 1:29,0 1.místo
100PZ 1:19,2 4.místo
50M 0:37,2 5.místo
50P 0:41,9 3.místo
100VZ 1:12,0 4.místo

Černý Jakub 1997
100PZ 1:05,9 2.místo
50VZ 0:26,5 1.místo
50Z 0:30,9 1.místo
50M 0:29,3 2.místo
100Z 1:05,9 1.místo
100VZ 0:56,9 1.místo

Dostálová Terka 2004
50VZ 0:32,5 1.místo
50Z 0:36,4 1.místo
100PZ 1:24,1 3.místo
50M 0:42,1 10.místo
100Z 1:19,0 1.místo
100VZ 1:11,2 1.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:34,5 14.místo
100P 1:36,9 3.místo
50M 0:44,7 13.místo
50P 0:43,9 5.místo
100VZ 1:15,1 13.místo

Mašeková Justýnka 2005
50VZ 0:35,6 4.místo
100P 1:37,7 5.místo
100PZ 1:27,9 3.místo
50M 0:42,8 4.místo
50P 0:46,6 3.místo
100VZ 1:20,8 4.místo

Mašek Vojta 2002
100PZ 1:27,7 9.místo
50VZ 0:32,6 12.místo
50Z 0:39,8 9.místo
100Z 1:27,1 7.místo
100VZ 1:15,3 14.místo

Seidl Vojta 2005
50VZ 0:41,5 9.místo
100P 1:57,7 7.místo
50P 0:54,4 9.místo
100VZ 1:41,6 14.místo

Spilko Daniel 2004
100PZ 1:23,4 4.místo
50VZ 0:32,4 3.místo
50Z 0:40,5 6.místo
50M 0:38,6 4.místo
50P 0:45,1 3.místo
100VZ 1:11,9 3.místo

Tejkal Ondra 2002
100PZ 1:29,3 11.místo
50VZ 0:35,0 15.místo
50Z 0:41,0 10.místo
50M 0:41,1 12.místo
50P 0:51,3 8.místo
100VZ 1:17,3 16.místo

Venigerová Hanka 2001
50VZ 0:31,4 3.místo
50Z 0:35,0 2.místo
100PZ 1:18,1 2.místo
50M 0:35,2 3.místo
100Z 1:16,6 1.místo
100VZ 1:07,1 2.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:36,8 7.místo
50Z 0:44,0 3.místo
100PZ 1:38,6 10.místo
100Z 1:34,7 4.místo
100VZ 1:26,9 9.místo


Memoriál Jaroslava Starého Blansko 10.10.2015
Petr Dostál 1999
50 VZ 25,60 2.místo
100 VZ 58,5 7.místo
200 VZ 2:10,0 7.místo

Jakub Černý 1997
50 VZ 26,3 5.místo
100 VZ 57,6 6.místo
200VZ 2:02,9 3.místo

Tereza Černá 2001
50 VZ 32,5 13.místo
100 VZ 1:11,0 9.místo
200 VZ 2:34,6 10.nísto

Tereza Dostálová 2004
50 VZ 32,2 7.místo
100 VZ 1:13,0 8.místo
200 VZ 2:42,8 7.místo

Hana Venigerová 2001
50 VZ 31,8 8.-9. místo
100 VZ 1:09,3 6.místo
200 VZ 2:29,0 6.místo

Ondřej Tejkal 2002
50VZ 33,1 15.-16.místo
100 VZ 1:17,9 15.místo
200 VZ 2:51,1 13.místo

Daniel Spilko 2004
50 VZ 32,2 9.místo
100 VZ 1:12,8 10.místo
200 VZ 2:34,5 8.místo


Vyškovský hrošík 10.10.2015 Vyškov

Víchová Terka 2005
100Z 1:35,1 8.místo
100VZ 1:28,5 16.místo

Velká cena Trutnova 3.10.-4.10. 2015

Jakub Černý 1997
100 VZ 57,31 7.místo
200 VZ 2:03,12 12.místo
100 Z 1:05,49 6.místo

Petr Dostál 1999
100 VZ 57,54 10.-11..místo
200 VZ 2:08,35 21.místo
100 Z 1:06,63 8.místo


Cena města Mladé Boleslavi 26.9.2015

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:35,3 4.místo
100PZ 1:32,9 6.místo
50P 0:46,6 7.místo
50M 0:45,1 5.místo
50Z 0:42,6 5.místo
100VZ 1:19,6 4.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:34,2 26.místo
200PZ 3:14,0 24.místo
100P 1:39,6 22.místo
100VZ 1:18,8 28.místo

Mašek Vojta 2002
50VZ 0:33,1 24.místo
200PZ 3:17,9 25.místo
100Z 1:26,1 21.místo
100VZ 1:16,9 25.místo



Pastvinský maraton 29.srpna 2015

Spilko Dan 2004
1KM 0:16,45 2.místo mladší žactvo(2003-2004), v ročníku 04 1.místo

Brýdl Honza 2004
1KM 0:22,31 3.místo ml. žactvo, v ročníku 04 2.místo

Dostálová Terka 2004
1KM 0:17,53 3.místo ml. žactvo, v ročníku 04 2.místo

Brýdlová Nikča 2004
1KM 0:20,43 9.místo ml. žactvo, v ročníku 04 4.místo

Víchová Terka 2005
1KM 0:20,14 1.místo v ročníku 2005

Mašková Justýnka 2005
1KM 0:21,13 3.místo v ročníku 2005

Tejkal Ondra 2002
1KM 0:19,00 mimo soutěž

Tichý Petr 2001
3KM 0:58,21 5.místo starší žactvo

Lisa Dominik 2002
3KM 0:59,37 6.místo st. žactvo

Tichý Pavel 2001
3KM 0:59,40 7.místo st. žactvo

Mašek Vojta 2002
3KM 1:03,51 8.místo st. žactvo

Černá Terka 2001
3KM 0:47,56 1.místo st. žactvo

Venigerová Hanka 2001
3KM DNF


O pohár města Hlučína-MČR žactva 25.-26.června 2015

Černá Terka 2001
3KM 0:50,37 5.místo
5KM 1:26,16 3.místo Mistrovství České republiky staršího žactva na 5KM



Memoriál Miroslava Kroufka - Sečská přehrada 28.června 2015

Černý Jakub
20KM DNF



MČR dorostu 3.-5.7. Pardubice - 50m

Černý Jakub 1997
800VZ 9:13,9 11.místo
200VZ 2:05,6 15.místo
400VZ 4:25,8 16.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:25,78 z 8.místa do finále - ve finále 0:25,79 8.místo
50Z 0:31,20 21.místo
200VZ 2:07,9 13.místo
100VZ 0:57,31 12.místo



Brněnský maraton-Brněnská přehrada 21.6.2015

Černý Jakub 1997
15KM DNF - po 7,5km



Olympiáda dětí a mládeže 17.-19.6.2015 Plzeň - 50m

Brýdlová Aneta 2002
400VZ 5:42,2 51.místo
200P 3:19,17 48.místo
100P 1:33,6 50.místo

Černá Tereza 2001
200PZ 2:57,6 49.místo
200P 3:14,93 39.místo
100P 1:31,86 44.místo

Tichý Pavel 2001
100P 1:36,76 53.místo

Venigerová Hana 2001
50VZ 0:31,81 41.místo
100VZ 1:18,07 33.místo
200Z 2:48,15 29.místo



Cena rytíře Hrona 20.6.2015 Náchod

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:32,1 3.místo
50VZ 0:36,9 3.místo
50M 0:47,5 5.místo
200VZ 2:53,4 3.místo
50Z 0:42,5 3.místo
50P 0:46,2 2.místo

Víchová Terezka 2005
100PZ 1:43,9 10.místo
50VZ 0:39,0 9.místo
50M 0:50,9 9.místo
200VZ 3:18,2 6.místo
50Z 0:46,4 9.místo



Sdružený oblastní přebor Zlín 20.6.2015

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,0 6.místo open - 2.mladší dorost
100VZ 0:57,9 4.místo open - 2.MD
200VZ 2:08,8 7.místo open - 4.MD
50Z 0:31,7 8.místo open - 5.MD



Mezinárodní Mistrovství České republiky v dálkovém plavání na 5 a 10KM Plzeň 13.-14.6.2015

Černý Kuba 1997
5KM 59,53 12.místo absolutně - 4.místo v kategorii staršího dorostu 1997-1998
10KM 2:02,03 10.místo absol. - 2.místo-TITUL VICEMISTRA ČR V KATEGORII ST.DOROSTU

Černá Terka 2001 závod žactva mimo hodnocení MČR
5KM 1:22,52 4.místo v kategorii staršího žactva
3KM 0:47,44 4.místo v kategorii staršího žactva



Pohár České republiky 11-ti letého žactva-Morava-Prostějov 13.-14.6.2015

Dostálová Terka 2004
100Z 1:20,0 3.místo
50VZ 0:33,1 5.místo
200VZ 2:44,4 5.místo
100VZ 1:14,8 6.místo
200Z 2:53,3 2.místo
400VZ 5:47,7 3.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:32,2 4.místo
400VZ 5:22,4 3.místo
100VZ 1:09,6 4.místo
200VZ 2:33,3 3.místo
800VZ 11:09,3 3.místo



Pohár České republiky 10-ti letého žactva-Morava-Kopřivnice 13.-14.6.2015

Mašková Justýnka 2005
50P 0:47,1 9.místo
50VZ 0:37,4 9.místo
200VZ 2:58,4 8.místo
100VZ 1:21,8 9.místo
100P 1:43,5 11.místo
400VZ 6:05,0 4.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:35,1 10.místo
50VZ 0:39,4 15.místo
200VZ 3:13,6 13.místo
100VZ 1:28,2 21.místo
50Z 0:46,3 15.místo



Tovačovský maraton 6.6.2015

Černá Terka 2001
5KM 1:11,45 2.místo

Černý Kuba 1997
15KM 2:46,09 3.místo celkově(1.místo starší dorost)



Krajské přebory žactva 10-11let 30.5. 2015 Svitavy

Boháč Tomáš 2005
50P 0:57,7 18.místo
50VZ 0:55,3 25.místo
100VZ 2:03,2 22.místo
100P 2:04,9 12.místo
50Z 1:01,3 21.místo

Brýdl Jan 2004
100Z 1:39,3 14.místo
50VZ 0:38,1 16.místo
100PZ 1:47,8 19.místo
100VZ 1:26,7 15.místo
100P 1:56,0 14.místo

Brýdlová Nikola 2004
200P 3:41,3 7.místo
50VZ 0:39,9 13.místo
100PZ 1:47,9 19.místo
100VZ 1:33,9 20.místo
100P 1:45,5 5.místo

Dostálová Terka 2004
100Z 1:19,5 2.místo
50VZ 0:32,5 2.místo
200VZ 2:40,2 2:místo
100VZ 1:10,7 2.místo
200Z 2:53,3 2.místo
400VZ 5:49,1 5.místo

Mašková Justýnka 2005
50P 0:46,1 4.místo
50VZ 0:36,4 4.místo
200VZ 2:58,2 3.místo
100VZ 1:24,3 4.místo
100P 1:43,9 3.místo
400VZ 6:17,2 3.místo

Rybička Vojtěch 2004
100Z 1:51,1 16.místo
50VZ 0:40,4 22.místo
100VZ 1:29,9 17.místo
100P 2:00,5 19.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:31,8 5.místo
400VZ 5:17,2 1.místo
100VZ 1:12,1 4.místo
200VZ 2:31,9 2.místo
800VZ 11:05,8 2.místo

Víchová Terka 2005
100Z 1:36,5 8.místo
50VZ 0:40,8 11.místo
200VZ 3:17,2 5.místo
100VZ 1:29,9 8.místo
50Z 0:46,1 9.místo
50M disk.-předčasný odskok

Walter Filip 2004
200P 3:58,9 9.místo
50VZ 0:50,8 30.místo
100VZ 1:50,3 26.místo
100P 1:56,4 16.místo

4x50VZ 2:32,2 5.místo - Brýdlová,Mašková,Víchová,Dostálová


O pohár Lídy Jelínkové-30.5.2015 Mělice

Černá Terka 2001
3KM 0:58,22 1.místo

Černý Kuba 1997
15KM 3:17,55 2.místo



MČR v dálkovém plavání - 10KM Praha Podolí

Černý Jakub 1997
10KM 2:07,30 2.místo Titul vicemistra České republiky v kategorii st.dorostu



23.-24.5.2015 krajské přebory 12-let a starší Trutnov

Brýdlová Aneta 2002
100P 1:32,2 6.místo
100PZ 1:26,1 6.místo
50VZ 0:33,0 7.místo
400VZ 5:45,3 7.místo
200P 3:17,2 5.místo
100VZ 1:12,4 7.místo

Černá Terka 2001
100P 1:26,1 2.místo
100PZ 1:19,6 4.místo
50VZ 0:33,1 8.místo
200PZ 2:49,1 5.místo
200P 3:08,4 2.místo
100VZ 1:11,0 6.-7.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ 2:45,2 9.místo
100P 1:38,1 7.místo
100PZ 1:33,0 7.místo
50VZ 0:34,8 15.místo
200P 3:29,4 7.místo
100VZ 1:17,4 11.místo

Mašek Vojta 2002
200VZ 2:45,2 8.místo
400VZ 5:49,6 9.místo
50VZ 0:33,3 11.místo
100Z 1:24,4 10.místo
200Z 2:58,9 7.místo
100VZ 1:15,2 9.místo

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:46,7 10.místo
100PZ 1:35,5 9.místo
50VZ 0:34,2 14.místo
100Z 1:29,7 12.místo
200Z 3:10,7 8.místo
100VZ 1:18,9 12.místo

Tichý Pavel 2001
200VZ 2:34,9 6.místo
400VZ 5:24,0 7.místo
50VZ 0:30,8 6.místo
1500VZ 21:45,9 6.místo
200P 3:12,4 4.místo
100VZ 1:09,4 5.místo

Tichý Petr 2001
200VZ 2:30,2 5.místo
100PZ 1:21,5 3.místo
50VZ 0:32,1 9.místo
100Z 1:23,1 9.místo
200P DISK.
100VZ 1:11,2 6.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:26,1 3.místo
800VZ 10:40,5 1.místo
200PZ 2:43,0 4.místo
400VZ 5:03,0 3.místo
200Z 2:39,9 2.místo
100VZ 1:06,2 2.místo



16.-17.5.2015 VC Pardubic 50m

Černý Jakub 1997
200VZ 2:05,07 39.místo(15.místo starší dorost)
100VZ 0:58,00 40.místo(13.)
400VZ 4:23,15 24.místo(9.)

Dostál Petr 1999
200VZ 2:07,27 45.místo(9.místo mladší dorost)
50Z 0:31,09 33.místo(13.)
50VZ 0:25,66 22.místo(3.)
100VZ 0:56,86 28.místo(4.)
100Z 1:07,69 42.místo(17.)


Cena města Blanska 9.5.2015

Brýdlová Aneta 2002
50VZ 0:33,1 4.místo
100VZ 1:12,7 5.místo
100P 1:30,8 1.místo

Brýdlová Nikola 2004
50VZ 0:41,1 12.místo
100VZ 1:34,7 10.místo
100P 1:45,7 4.místo

Brýdl Jan 2004
50VZ 0:37,8 9.místo
100VZ 1:31,2 6.místo
100P 1:57,5 7.místo


Cena Třebovské lokomotivy 25.4.2015

Boháč Tomáš 2005
100Z open 2:07,0 72.místo (9. v r.2005)
100P 1:55,4 8.místo
100VZ 1:56,1 14.místo

Rybička Vojta 2004
100Z open 1:42,0 60.místo
100P 1:55,0 27.místo
100VZ 1:29,0 34.-35.místo

Walter Filip 2004
100Z open 2:03,7 68.místo
100P 1:59,6 30.místo
100VZ 2:00,3 47.místo


Velká cena Vyškova 25.4.2015

kategorie:
2003-2005
2001-2002
1997-2000

Černá Terka 2001
200P 3:05,1 3.místo OR
100PZ 1:21,9 14.místo
200VZ 2:30,6 10.místo
100P 1:28,1 6.místo
100M 1:27,3 10.místo

Černý Jakub 1997
100VZ 0:56,4 5.místo
400VZ 4:16,8 3.místo
200VZ 2:01,5 1.místo
100M 1:04,9 3.místo

Dostálová Terka 2004
100VZ 1:14,8 10.místo(1.místo 2004) OR
100Z 1:23,0 4.místo(1.)
200VZ 2:41,2 8.místo(1.) OR
200Z 2:58,3 3.místo(1.) OR

Dostál Petr 1999
100VZ 0:56,0 4.místo
400VZ 4:18,2 4.místo OR
200VZ 2:02,3 3.místo
100M 1:05,8 5.místo

Lisa Dominik 2002
100PZ 1:30,0 15.místo OR
200VZ 2:47,2 17.místo OR
100P 1:42,5 18.místo

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:34,5 9.místo(1.místo 2005) OR
200VZ 3:01,5 21.místo(2.)
100P 1:44,4 20.místo(4.)

Mašek Vojta 2002
100Z 1:23,6 9.místo OR
100PZ 1:28,6 13.místo
200VZ 2:42,5 15.místo
200Z DISK.

Spilko Dan 2004
100VZ 1:11,4 3.místo(1.místo 2004) OR
400VZ 5:22,3 4.místo(1.) OR
200VZ 2:35,8 4.místo(1.)
100M 1:37,8 7.místo(4.)

Tejkal Ondra 2002
100Z 1:31,0 17.místo OR
100PZ 1:33,8 19.místo OR
200VZ 2:54,0 23.místo
200Z 3:19,4 11.místo

Venigerová Hanka 2001
100VZ 1:07,7 10.místo
400VZ 5:02,8 5.místo
200VZ 2:20,7 5.místo
200PZ 2:44,7 5.místo OR

Víchová Terka 2005
100Z 1:37,2 16.místo(1.místo 2005)
200Z 3:29,3 10.místo(1.)
100PZ 1:45,2 15.místo(3.)



Velká cena Ostravy 2.kolo Českého poháru 18.-19.4.2015 - 50m

Černý Jakub 1997 open
1500VZ 17:16,97 3.místo
400VZ 4:19,32 6.místo
50VZ 0:26,58 28.místo
200VZ 2:03,7 13.místo


Závody mládeže 18.4.2015 Jihlava

Boháč Tomáš 2005
50VZ 0:51,77 22.místo
100Z 2:07,91 26.místo
100P 1:59,68 6.místo
100VZ 1:57,92 23.místo

Černá Tereza 2001
50VZ 0:32,47 12.místo
100M 1:24,38 11.místo
100P 1:29,69 5.místo
100VZ 1:11,95 17.místo
200PZ 2:52,83 11.místo

Lisa Dominik 2002
50VZ 0:34,43 32.místo
100P 1:38,31 21.místo

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:37,48 3.místo
100Z 1:35,17 5.místo
100P 1:49,44 6.místo
100VZ 1:26,65 3.místo
100PZ 1:34,89 2.místo

Mašek Vojta 2002
50VZ 0:32,56 23.místo
100Z 1:24,75 24.místo
100M 1:43,52 23.místo
100VZ 1:13,59 27.místo

Spilko Dan 2004
50VZ 0:32,77 10.místo
100M 1:39,14 18.místo
100P 1:36,55 10.místo
100VZ 1:12,65 13.místo
200PZ 3:09,16 16.místo

Venigerová Hanka 2001
50VZ 0:31,49 9.místo
100Z 1:15,91 5.místo
100M 1:21,33 7.místo
100VZ 1:06,17 5.místo
200PZ 2:49,8 7.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:39,04 5.místo
100Z 1:40,35 8.místo
50M 0:52,77 5.místo
100VZ 1:27,57 5.místo
100PZ 1:45,95 9.místo



MČR v dálkovém plavání 12.4.2015 Praha-Podolí-50m

Černý Jakub 1997
5KM 1:00,08 6.místo

Černá Terka 2001
5KM 1:14,57 6.místo

Spilko Dan 2004
3KM 0:44,56 3.místo Mistrovství České republiky v kategorii 11-ti letého žactva


Brněnský drak 11.4.2015 - 50m

Dostál Petr 1999
200VZ 2:07,6 2.místo
100VZ 0:57,3 1.místo
50VZ 0:26,2 1.místo
400VZ 4:31,5 2.místo

Čtyřboj-50VZ,100VZ,200VZ,400VZ - 1.místo


Mokrý Eman 11.4.2015 Prostějov

Dostálová Terka 2004
100P 1:46,5 18.místo
100VZ 1:16,1 4.místo
100Z 1:22,3 1.místo
100PZ 1:31,2 9.místo

Mašková Justýnka 2005
50Z 0:44,8 15.místo
50M 0:48,7 13.místo
50P 0:48,6 6.místo
50VZ 0:36,7 5.místo

Víchová Terka 2005
50Z disk. - předčasný start
50M 0:51,1 20.místo
50P 0:58,7 28.místo
50VZ 0:40,8 20.místo



Jarní pohár města Hradec Králové 28.-29.3.2015

Černá Tereza 2001
50VZ 33,47 58.místo - open
50P 0:42,6 32.místo - open
200PZ 2:57,39 24.místo
100P 1:32,12 8.místo
100VZ 1:12,26 18.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:26,74 8.místo - open
100VZ 0:58,12 6.místo
200VZ 2:04,71 2.místo - open
100Z 1:08,82 12.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:26,28 2.místo - open
100VZ 0:57,47 3.místo

Dostálová Tereza 2004
50VZ 0:34,28 65.místo - open
100Z 1:26,62 14.místo
50Z 0:40,1 26.místo - open

Spilko Dan 2004
100VZ 1:13,69 14.místo
100M 1:37,69 11.místo

Venigerová Hanka 2001
50VZ 0:32,51 45.místo - open
100Z 1:20,37 12.místo
200PZ 2:52,18 15.místo
200VZ 2:27,26 20.místo - open
100VZ 1:08,31 9.místo



Velká cena Hradce Králové-1.kolo Českého poháru 14.-15.3.2015

Černý Jakub 1997
200VZ 2:05,08 33.místo(9.místo starší dorost)
1500VZ 17:46,15 20.místo(5.)
100VZ 0:58,3 45.místo(9.)
400VZ 4:25,56 32.místo(10.)
800VZ 9:19,2 22.místo(7.)

Dostál Petr 1999
50Z 0:30,97 26.místo(7.místo mladší dorost)
200VZ 2:07,88 43.místo(10.)
100VZ 0:58,19 42.místo(11.)
400VZ 4:32,33 41.místo(14.)
50VZ 0:25,96 20.místo(2.)



Velká cena Hodonína 14.3.2015

Víchová Terka 2005
100PZ 1:44,9 10.místo
50Z 0:47,7 6.místo
100VZ 1:43,1 10.místo



Laguna cup 7.3.2015 Třebíč

Brýdlová Aneta 2002
200VZ 2:44,5 7.místo(4.místo 2002)
100P 1:33,8 5.místo(3.)
100VZ 1:16,6 7.místo(4.)
200P 3:21,0 4.místo(2.)
100PZ 1:31,6 11.místo(6.)

Brýdl Honza 2004
100P 1:57,8 17.místo(7.místo 2004)
100Z 1:49,4 23.místo(13.)
100VZ 1:37,6 28.místo(15.)
100PZ 1:47,8 21.místo(9.)

Brýdlová Nikolka 2004
100P 1:50,2 22.místo(12.místo 2004)
100Z 1:55,8 27.místo(17.)
100VZ 1:37,2 32.místo(20.)
100PZ 1:53,7 29.místo(18.)

Dostálová Terka 2004
200VZ 2:44,3 12.místo(4.místo 2004)
100Z 1:24,9 9.místo(4.)
100VZ 1:16,8 12.místo(5.)
200Z 3:01,0 8.místo(2.)

Dostál Petr 1999
200VZ 2:01,0 1.místo
100Z 1:04,0 2.místo
100VZ 0:55,7 1.místo
100PZ 1:05,1 2.místo
200Z 2:19,8 1.místo

Lisa Dominik 2002
200VZ 2:52,3 14.místo(6.místo 2002)
100P 1:41,7 10.místo(5.)
100Z 1:38,9 12.místo(6.)
100VZ 1:21,6 17.místo(5.)
100PZ 1:32,4 15.místo(8.)

Mašková Justýnka 2005
50VZ 0:36,9 1.místo
100P 1:44,0 2.místo
50M 0:54,1 4.místo
100VZ 1:29,5 5.místo
50P 0:49,2 2.místo
100PZ 1:35,9 2.místo

Mašek Vojta 2002
200VZ 2:41,9 10.místo(3.místo 2002)
100Z 1:24,1 7.místo(2.)
100VZ 1:13,7 11.místo(1.)
100PZ 1:27,2 13.místo(7.)
200Z 3:06,0 4.místo(1.)

Spilko Dan 2004
200VZ 2:31,5 3.místo(1.místo 2004)
200PZ 3:08,6 9.místo(3.)
100VZ 1:12,0 4.místo(2.)
100M 1:37,7 9.místo(2.)
100PZ 1:25,4 7.místo(2.)

Tejkal Ondra 2002
200VZ 2:51,0 13.místo(5.místo 2002)
100Z 1:33,8 11.místo(5.)
100VZ 1:20,8 16.místo(4.)
100PZ 1:34,8 16.místo(9.)
200Z 3:15,9 6.místo(3.)

Tichý Pavel 2001
200VZ 2:30,7 7.místo
100P 1:39,9 9.místo
100VZ 1:09,6 8.místo
200P 3:12,1 9.místo
100PZ 1:21,1 9.místo

Tichý Petr 2001
200VZ 2:30,7 7.místo
100P 1:31,6 8.místo
200PZ 2:57,5 10.místo
100VZ 1:12,2 10.místo
100PZ 1:24,7 11.místo

Venigerová Hanka 2001
200VZ 2:31,6 3.místo
200PZ 2:48,2 2.místo
100Z 1:18,1 4.místo
100VZ 1:08,9 2.místo
100PZ 1:20,0 4.místo
200Z 2:51,1 1.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:39,6 4.místo
50M 0:53,3 3.místo
100Z 1:37,1 2.místo
100VZ 1:31,7 6.místo
100PZ 1:45,0 6.místo
50Z 0:46,4 3.místo



Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 28.2.2015 - Trutnov

Černá Terka 2001
100P 1:28,7 5.místo
100PZ 1:19,8 7.místo
200VZ 2:34,1 6.místo

Černý Jakub 1997
50VZ 0:25,6 2.místo
100PZ 1:04,6 1.místo
200VZ 1:58,7 1.místo

Dostálová Terka 2004
50VZ 32,8 3.místo
100Z 1:21,5 2.místo

Dostál Petr 1999
50VZ 0:25,0 1.místo
200VZ 2:03,4 2.místo

Mašková "Jojo" Justýnka 2005
100P Disk.
50VZ 0:37,2 1.místo

Mašek Vojta 2002
50VZ 0:32,4 6.-7.místo
100PZ 1:29,5 9.místo
200VZ 2:43,0 8.místo

Spilko Dan 2004
50M 0:40,9 5.místo
50VZ 0:33,1 2.místo
200VZ 2:35,3 2.místo

Tejkal Ondra 2002
50M 0:42,4 10.místo
50VZ 0:34,5 - přeměřeno dle natočeného videa(špatně uvedený čas ve výsledcích)

Tichý Pavel 2001
100P 1:31,0 3.místo
50VZ 0:31,5 5.místo
200VZ 2:31,1 5.místo

Tichý Petr 2001
50VZ 0:32,4 6.-7.místo
100PZ 1:22,7 7.místo
200VZ 2:36,5 7.místo

Víchová Terka 2005
50VZ 0:40,6 4.místo
100Z 1:42,0 3.místo



Vysočina cup 14.2. 2015 - Žďár nad Sázavou

Mašková Justýnka 2005
100PZ 1:36,4 6.místo
100VZ 1:27,3 5.místo
100P 1:45,8 5.místo

[B]Spilko Dan 2004[
návštěvníků stránky
celkem82 561
tento týden128
dnes30